Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Druid - solider

+3
Drobec
galloper
Soliderman
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Druid - solider Empty Druid - solider Sat Jul 17, 2010 12:00 pm

Soliderman



Nickname: Solider - 78 lvl .. za chvíli mám 80
WoW hraji: tak ze 2 roky už
Class: Druid
Race: Tauren
Main Spect: na expení balance .. na 80 můžu jet jakýkoliv spec co se vám bude nejvíce hodit .. přizpůsobím se
Za tuto postavu hraji: půl roku
Played postavy: 36 dní 2 hodin
Zkušenosti:BC - FC krome Swp a na Wotlk mam FC naxx + Os + VOa první boss a je to z Twinu

Talent build: bych si sestavil podle toho co potřebujete


Armory: (odkaz na tvoji postavu)
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/


Staty: nemuzu vypsat jelikoz nemam jeste equip na 80 lvl jelikoz expim a nevim jaky build pojedu ..



Profese: LW dodělávám při expení
Sekundární: skining

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? zatím expim takze toto neresim
Je toto tvoje pravá main postava ? pred tim nez jsem sel na twin tak to byl mage soliderman
Máš nějaké ALTy ? nemam
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? hral sem na twinu takze tady sem nemel guildu
Přoč chceš jít právě k nám ? protoze chci do kvalitni pve guildy abych si mohl zarajdovat a zbytecne newipovat demenci lidi
Co nám můžeš nabídnout ? zkuseneho pve hrace se znalosti taktik naxxu
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? 4+
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? quantum - spolužák .. a pak celkem dost lidi byl sem u vas nez jsem presel na twin
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? ne

Město: Lipník nad bečvou
Věk: 17
Večerka: většinou jak chci

2Druid - solider Empty Re: Druid - solider Sat Jul 17, 2010 1:06 pm

galloper

galloper

tak na teba si vlastne este pamatam a tak sa mi zda ze tvoje chovanie bolo ja som lepsi dmg, daj ma do grupy 1 inak leavnem Very Happy sory spat ta nechcem a uz vobec nie v svojej classe proti

3Druid - solider Empty Re: Druid - solider Sat Jul 17, 2010 1:26 pm

Soliderman



když to beres tak .. to bylo predtim ;-) :-D ale jak myslis Smile

4Druid - solider Empty Re: Druid - solider Sun Jul 18, 2010 11:19 pm

Drobec

Drobec

galloper napsal:tak na teba si vlastne este pamatam a tak sa mi zda ze tvoje chovanie bolo ja som lepsi dmg, daj ma do grupy 1 inak leavnem Very Happy sory spat ta nechcem a uz vobec nie v svojej classe proti
čo sa tyka Gala ak ma takýto nazor a ani sa nesnažíš brániť tak to som PROTI aj ja

5Druid - solider Empty Re: Druid - solider Wed Jul 21, 2010 7:36 am

Soliderman



tak co k tomu rict ... to ze jsem se na twinu zmenil jelikoz sem tam poznal jine lidi a tak mi stejne nebudete verit ... kdybyste mi dali aspon sanci na test ... uz sem doexpil o vikendu 80 a zacinam nabirat eq

6Druid - solider Empty Re: Druid - solider Wed Jul 21, 2010 7:11 pm

Tasartir



PROTI

7Druid - solider Empty Re: Druid - solider Wed Aug 18, 2010 12:43 am

Blindie

Blindie

tahle prihlaska uz tu voňáskuje nějakej pátek, trošku ji přepracj asi zrsusu do nova když už jsi doexpil TB věci co jsi nabral at vidíme ten progress.

8Druid - solider Empty Re: Druid - solider Wed Aug 18, 2010 3:22 pm

Vesemir



Pozerám armory a vidim solidera u TOLH...beriem to z jeho strany ako nezaujem vobec sa neozyva takže nieje čo riešiť jednoznačne PROTI

9Druid - solider Empty RE: Solider Fri Aug 20, 2010 11:11 am

Quake

Quake

Ono se to řešilo na začátku, jen jsem čekal, jestli se nebude chtít ještě vyjádřit k postům dalších lidí, co psali, ale asi to nejspíš neunesl, přitom to co mu bylo vytčeno na začátku, není daleko od pravdy. Necháme to raději tak, protože tu zdaleka nebyly vypsány všechny mínusy. Jestli vážně chceš druhou šanci, tak dober ještě nějaký ten EQ(doporučil bych resto), protože druidů máme dost a s dobrým EQ a základními reputacemi to zkus kdyžtak znovu, bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru