Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Resto druid

+6
Tasartir
Angeljakkdy
Lhikan
Thali
Drobec
Hudiny
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Resto druid Empty Resto druid Sat Jul 18, 2009 7:40 pm

Hudiny



Nickname :Hudiny
Class : Druid
Race : Tauren
Talent build : PVE po velkem testovani navrat k klasickemu tol buildu
WoW hraji : 3-4roky
Za tuto postavu hraji : mam ji asi rok a pul ale zacal jsem znova hrat o prazdninach
Zkušenosti : Všechny 5man i 10man,ale u 25 man wipnul jsem uz snad na vsech krome bt(tam je na 1.bossovi)
Staty : ( unbuffed )
HP: 8708
Mana :9440
Bh:1625
MR:482(190while casting)
Stručný popis EQ:
Equip : krome pasku epic. jeste ctyri kusy pvp eq:( Jo a neda mi to musim se pochlubit t5 kalhotama:D
Gemy mi nechybi ale jeste bych par rad vymenil za epicke
Eq by urcite mohl byt lepsi ale ta hra neni jen o tom snad..

Přoč chceš jít právě k nám ? Protoze chci guildu ktera je schopna se na necem dohodnout a ne takovou kde se na raid prihlasi lidi a pak nedojdou. Predchozi guilda TOLH odesel bych kvuli toho ze ikdyz je 40lidi online tak radsi pujdou bg nez raid..

Ventrillo neni problem

Věk:19(nez to prectete tak mozna 20)

Neco o me? Fakt musim?Smile
*edit: profese jwc a minning zrovna dodelavam ench
Chybí ti nějaké enchanty ? Ano na rukach cloak chestce

2Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 7:39 am

Drobec

Drobec

jaj restik no ako hodil by sa ale nemyslim že s tvojim eqipom maš šancu naši alti čo maju off eqip maju cca 1800BH a 500MR tak by si sa moc neuplatnil je mi luto ale ak dosiahneš aspon tuto hranicu ja budem za no teraz som proti

3Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 11:17 am

Thali

Thali

Podle mne na to neni zas tak spatne. Mel by obrovskou vyhodu, pac by byl jeidny restak, takze BH aMR by se mu vysplhal hodne rychle za PREDPOKLADU!

Vydrzi hrat aspon do 11ti hodin (vikend do 1-2) a UMI za svou classu.

Nemuzem zase brat jen full T6...obcas, pokud nejakou classu potrebujem a zjistime, ze ten clovek za to stoji a umi za ni, musime naequipovat i vlastniho. Samozrejme, je to narocnejsi,ale pokud se konecne najde aktivni Resto druid, nebyl bych proti (prijali se zatim 2, jeden leavl, druhy nehraje).

Mozna bych mu dal sanci

4Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 12:15 pm

Lhikan

Lhikan

equip není sice nejlepší ale na raidu restkáka ani newidím já bych byl pro Equip by aspon nabral rychle třeba než se k tehle přihlašce wyjadří wíce lidi tak nabere ještě nějakej lepší equip Smile

5Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 2:01 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Je pravda, že ten BH a MR není nic moc, ale roesto druidů vážně moc nemáme. Ale zase jsem slyšela mluvit Středa o tom, že by byl main resto, tak nevím.

6Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 2:07 pm

Tasartir



k prihlasce BH i MR je docela slabý a nvm resto drudiu je asi dsot kdyz brahca s 1870BH a asi 550 mr se na raid nedostane az na SSC


to angel : stred byl puvodne Feral

7Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 2:09 pm

galloper

galloper

Zatial sa k tejto prihlaske nebudem vyjadrovat, prva vec ktoru by som chcel spravit je inspect a hlavne pokecat si s tebou ... cize napis mi na nick galloper in-game a pojdem sa na teba pozriet Smile

8Resto druid Empty Re: Resto druid Sun Jul 19, 2009 4:21 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Tasartir napsal:k prihlasce BH i MR je docela slabý a nvm resto drudiu je asi dsot kdyz brahca s 1870BH a asi 550 mr se na raid nedostane az na SSC


to angel : stred byl puvodne Feral

No a, že byl Very Happy..ale v BT měl celkem dobrý heal Wink

9Resto druid Empty Re: Resto druid Mon Jul 20, 2009 11:03 am

xenasvk

xenasvk

Tasartir napsal:k prihlasce BH i MR je docela slabý a nvm resto drudiu je asi dsot kdyz brahca s 1870BH a asi 550 mr se na raid nedostane az na SSC


to angel : stred byl puvodne Feral

postavu svojho brata prosim ta neries, je to tvoj alt, je to na accounte s tvojim mainom, takze je to tvoj alt... moj alt co ma EQ skoro vyrovnany s najlepsimi feral druidami sa dostane do raidu raz za mesiac, aj to ln na 1-2 bossov, tak to prosim neries...

ja som PRO prijatie Hudinyho, este kedysi som s nim zvykol chodit heroicy, povaha v pohode, EQ nie najhorsi, aj ked ma este co menit...

10Resto druid Empty Re: Resto druid Mon Jul 20, 2009 6:22 pm

deadtray

deadtray

ja som si s nim popisal a celkom v poho sa mi zda byt Smile aj ked ten BH a MR neni prave najlepsi bol by som skorej za nez proti to tu chcete brat jen t6kovy lidi nebo co? Very Happy

11Resto druid Empty Re: Resto druid Mon Jul 20, 2009 10:11 pm

galloper

galloper

Tak bez zbytocneho otalania, hudinyho som ispectol, equip ma sice este slabsia ale to nebude problem v guilde rychlo nabrat, equip ma ladeny dobrym smerom len zatial slabsej triedy, ako typek sa mi zda tiez v pohode, cize som Pre.

12Resto druid Empty RE: Hudiny Tue Jul 21, 2009 5:43 pm

Quake

Quake

EQ spíše podprůměrný, ale EQ neni jediná věc na které zaleží...když ostatní tvrdí, že je v pohodě a CM je pro, nemám s tím žádný problém...na EQ zapracujem Razz

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru