Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Hackerko-Druid

+7
Koulin
Thali
DeWon
Blind3rr
Quake
xenasvk
hacker
11 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Hackerko-Druid Empty Hackerko-Druid Tue May 05, 2009 10:42 pm

hacker



Nickname : hackerko
class : Druid
Race : Krava

talenty : pvp/pve 8/12/42
WoW hrajem : 4-5
Za tuto postavu hrajem : 4 mesiace cca

Zkušenosti : Za moc nepoznam bol som to raz. O KZ sa mi aj sniva. 25 man - okrem BT som bol setko. Maga a eye som bol asi 2x. AJ to davno hral som na offiku pvp tak som pozabudal. Z taktikami nemam problem naucim sa rychlo.

Staty : ( unbuffed )
HP: 8698
Mana : 9545
Energy : -
Rage : -

Attack power : 174 uff vela co :-D
Hit rating : -
armor : -
spell crit : 10.20%
BH : 1360
BD : 473
Mana rege: 415
resillience : 139

Equip : Modre feet.2x trinket za repku z Lc inak setko epicke.4x PVP itemy. zvysok za badge a dungy..
weapons : Hand of eternity od Bs bez enchantu tak isto... off hand za badge.


Chybí ti nějaké enchanty ?

Enchanti mi chybaju .Mam len na t4 rukach.Inde nemam preto lebo viem ze onedlho si ziskam lepsie... Surky na ench mam a mam kamosa v BL takze on mi zozenie cloveka co mi spravi ench...


Chybí ti nějaké gemy ?

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?

mam JWL tak mam ake take gemy skoro ziadne sikovne ale pracujem natom robim repku takze gemy budem mat...Bavia ma Areny na PVP to ej vsetko koli Dungu som ochotny aj arenu nechat
PVP itemy mam len preto abi som mal aky taky Bh.


Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Bol som vo vela guildach ale z touto postavou V PTP rozpadla sa ...Thunderbirds to iste...Shadow heroes ... setko som oskusal a vsade nanic.
Přoč chceš jít právě k nám ?
Ten nazov sa mi paci. Very Happy Ale nie len preto . Chodite dungy a mna uz nebavi behat po guildach snazit sa aby sa rozbehli a aj tak nic znich...


Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?

Dewona-Hunter

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Pouzivam ho bezne. Aj ked viac TS.



Profese : JWL 375 , mining 375,
sekundarne : FA 375



Něco o mě : cvicim u kamosa v posilke som slobodny nezadany. Mam uz auto kde holku rad povozim pijem len Hrusku , co este?Smile Ked som neco zabudol tak nic no .


věk : 16
město : Presov

2Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 8:55 am

xenasvk

xenasvk

mno, ak sa mozem vyjadrit ohladom statov, dost low... nie dost, ale velmi...
neviem, EQ nijak oslnivy, este aj pvp itemy su len merciless...
enchanty sice spravia 270+22/33 bh, ale to ratam 35 v headke za repku s thrallmarom, 30 wrist, 81 zbran, 35 rukavice, 66 nohavice a 22/33 repka al/sc exa na shouldery + 26 meta gem na heal ... lenze to je v podstate bud 2000 G a repka s thrallmarom alebo nazbieranie kvanta suriek... este aj tym to az tak moc nespravi...
na resto druida nemusi byt zle 1750 BH, ale ked zozenies vsetky tieto enchanty, radsej podaj prihlasku znova.... inak s tymto EQ podla mna nemas sancu sa k nam dostat...

co sa tyka povahy, som za, aj ked si este mlady, ale vyzera, ze nie si blb...

za mna zatial PROTI, po upraveni EQ a dorobeni enchantov PRO

3Hackerko-Druid Empty RE: Hackerko Wed May 06, 2009 9:50 am

Quake

Quake

Souhlasím s Xenou, ty enchanty udělají hodně a nesmíš to brát stylem "budu ty věci mít jen chvilku tak je přeci nebudu enchantovat"protože takhle by si to mohl říkat než by si měl T6 Very Happy...ne, potřebuješ i ze svého low eq vymáčknout maximum...je jásné, že si ho neosoketíš epic gemy, ale ty enchanty to chce každopádně...navíc co to dá, nafatmit 6 primalů+tech pár věcí na dis:) to maš do hoďky a tato hodina ti zaručí klid tak na dva týdny(možná dýl)...
Takže ja jsem zatim POROTI, ale tuto přihlášku nechám otevřenou, s tím, že si doděláš enchy a napíšeš jak sis polepšil, potom provedem inspect a uděláme závěr Smile

4Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 4:09 pm

hacker



xenasvk napsal:mno, ak sa mozem vyjadrit ohladom statov, dost low... nie dost, ale velmi...
neviem, EQ nijak oslnivy, este aj pvp itemy su len merciless...
enchanty sice spravia 270+22/33 bh, ale to ratam 35 v headke za repku s thrallmarom, 30 wrist, 81 zbran, 35 rukavice, 66 nohavice a 22/33 repka al/sc exa na shouldery + 26 meta gem na heal ... lenze to je v podstate bud 2000 G a repka s thrallmarom alebo nazbieranie kvanta suriek... este aj tym to az tak moc nespravi...
na resto druida nemusi byt zle 1750 BH, ale ked zozenies vsetky tieto enchanty, radsej podaj prihlasku znova.... inak s tymto EQ podla mna nemas sancu sa k nam dostat...

co sa tyka povahy, som za, aj ked si este mlady, ale vyzera, ze nie si blb...

za mna zatial PROTI, po upraveni EQ a dorobeni enchantov PRO
Ja si Ench zozeniem aj hned mam surky praveze nechcem zbitocne ich davat v pondelok budem mat 2x venge tak hodim ench a bude 1500 ako na koni potom sa ozvem....



Naposledy upravil hacker dne Wed May 06, 2009 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát

5Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 4:10 pm

hacker



Quake napsal:Souhlasím s Xenou, ty enchanty udělají hodně a nesmíš to brát stylem "budu ty věci mít jen chvilku tak je přeci nebudu enchantovat"protože takhle by si to mohl říkat než by si měl T6 Very Happy...ne, potřebuješ i ze svého low eq vymáčknout maximum...je jásné, že si ho neosoketíš epic gemy, ale ty enchanty to chce každopádně...navíc co to dá, nafatmit 6 primalů+tech pár věcí na dis:) to maš do hoďky a tato hodina ti zaručí klid tak na dva týdny(možná dýl)...
Takže ja jsem zatim POROTI, ale tuto přihlášku nechám otevřenou, s tím, že si doděláš enchy a napíšeš jak sis polepšil, potom provedem inspect a uděláme závěr Smile
uz sa natom pracuje

6Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 4:12 pm

Blind3rr

Blind3rr

pokus se tak do pátku udělat ty základní enchanty, já ti pak jěště whispnu, rád bych s tebou hodil řeč přímo ve hře

7Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 4:45 pm

DeWon

DeWon

Hackerka poznam osobne , wow pozna lepsie jak ja pomaly (hral par rokov na offi) a ten eq zatial neje ziadna slava ale za ten on nemoze postavu doexpil len nedavno.Ja som ZA eq doladi za par dni

8Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 5:45 pm

Thali

Thali

Co to znamena nedavno??

Ja si ho totiz pamatuji z Hyjalu, asi tak mesic zpet, kde jsem byl zelenka. Nebo to za nej hral nekdo jiny??

Jen souhlasim s ostatnimi..at si prvne sezene lepsi EQ. Jestli hral na officu poradi si a bude to rychle.

9Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 5:54 pm

hacker



Thali napsal:Co to znamena nedavno??

Ja si ho totiz pamatuji z Hyjalu, asi tak mesic zpet, kde jsem byl zelenka. Nebo to za nej hral nekdo jiny??

Jen souhlasim s ostatnimi..at si prvne sezene lepsi EQ. Jestli hral na officu poradi si a bude to rychle.
tjn sedi to mesiac mam 70 ale mal som pauzu asi 2 tyzne...

10Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 5:58 pm

Koulin

Koulin

Vše co jsem níže napsal .. tak téměř vše bylo již řečeno ostatními Smile


Když to já vezmu z pohledu enchanteta :-P
Ty enchanty zrovna nejsou financne nejlevnejsi .. to netvrdim .. ale pokud nebudes mit enchanty na sobe ....
tak ten BH budeš mít opravdu spatny .. a ono je to pak hodne znat ... hlavne kdyz ti heal critne .. tak tam je znat kazdej BH navíc že .. nebudu dělat že jsem nějaký odborník přes healy Smile nejsem .. ale tohle je celkem logické Smile
Dokážu pochopit, že je ti těch surovin líto .. a pokud budeš mít v pondělí lepší itemy .. tak proč to zbytečně na pár dní házet na nějaký item .. o kterém víš .. že ho v pondělí vyměníš.
Ale tak nejdřív naber equip, na který ti ho nebude líto dát.. a pak si zde předělej přihlášku. Vím, že bez pořádně guildy se to shání blbě .. ale přece i v 10manech a v 5manech padají hezké věci, když se koukneš na atlasloot.

Jakmile nahodíš enchanty, tak to bude podstatný rozdíl a poté bys mohl mít šanci Smile
Do té doby .. jsem i já PROTI

11Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 6:38 pm

Sajdi

Sajdi

ten BH trocha malyyyy Smile PROTI

12Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Wed May 06, 2009 11:21 pm

Douky

Douky

Chudak.. takovou poctivou prihlasku podal. Smile Hackerko urcite to zkus znovu az trochu naeqipujes, drzim ti palce at to netrva dlouho, pusobis solidne.

13Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Thu May 07, 2009 10:33 am

Thali

Thali

Douky napsal:Chudak.. takovou poctivou prihlasku podal. Smile Hackerko urcite to zkus znovu az trochu naeqipujes, drzim ti palce at to netrva dlouho, pusobis solidne.

Stim souhlasim

14Hackerko-Druid Empty RE: Hackerko Thu May 07, 2009 12:48 pm

Quake

Quake

Napiš tomu "Blinderr"ovi o inspect, taky přizvěte mě, zhodnotíme to a uzavřem...

15Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Fri May 08, 2009 5:39 pm

Hydralix

Hydralix

PROTIIII

16Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Fri May 08, 2009 11:18 pm

Tasartir



Nekolikrat jsem te videl v BG a zdas se mi vpoho ale EQ a Zkusensoti jsou slabé , takže muj ortel je jasný PROTI , a to si nemyslete ze jsem zlej a furt davam proti Very Happy nekdy to PRO dam Very Happy

17Hackerko-Druid Empty RE: All Sat May 09, 2009 12:09 pm

Quake

Quake

Domluvili jsme se na inspect v pondělí.

18Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Sun May 10, 2009 12:01 am

DeWon

DeWon

Eq slaby ale skusenosti rozhodne ne , hra wow dlhsie ako ja , na sargu mal Pala na urovni T6 ale ten uz bude vymazany Smile

19Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Sun May 10, 2009 12:03 am

hacker



DeWon napsal:Eq slaby ale skusenosti rozhodne ne , hra wow dlhsie ako ja , na sargu mal Pala na urovni T6 ale ten uz bude vymazany Smile
2k Bh este ho nezmazali je tam...

20Hackerko-Druid Empty RE: Hackerko Tue May 12, 2009 3:35 am

Quake

Quake

2k BH je úroveň T6? mam pala s 2k BH a je tak na úrovni T4-T5 Very Happy, ale to je fuk...takže ted k tématu, jeho vývoj EQ je docela pěkný, jeho BH už pomalu ničí hranici 1700, což na druida nejhorší není, ale pořád nevím jak dopadl inspect. Dneska mi dle domluvy hackerko psal, ale nebylo moc casu, tak jsem ho hned odkazal za blinderrem, ale od něho tu nemáme postlé ani "ň", takže kde je zakopán pes? Je opravdu tak těžké najít si 5 min na inspect? Nevím tedy jestli ti psal, pokud ne, tak sry, ale rád bych tu viděl názor CM, ať z toho můžu vyvodit nějaký ten závěr Smile

21Hackerko-Druid Empty Re: Hackerko-Druid Tue May 12, 2009 10:04 am

Blind3rr

Blind3rr

psal mi když jsem musel končit, rychle jsem ho inspectl, ale napsal sem mu že názor sem napíšu až dneska...

equip si zlepšil dost rychle a jeho staty už jsou na poměerně dobré úrovni...
jsem PRO, resto druida fakt potřebujeme a navíc zkušenosti taky pěkné

22Hackerko-Druid Empty RE: Hackerko Tue May 12, 2009 12:55 pm

Quake

Quake

Když máš zelenou od blindra, tak bych tě tedy vzal na zkoušku, ať si ověříme co s tim druidem umíš Razz
Ještě mi kdyžtak napiš in-game podíval bych se na zoubek tvím gemům a enchantům Smile

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru