Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Deadrain - Druid

+10
Jehnátko
DeWon
Koulin
Hydralix
ghostrider
galloper
Nui
Sajdi
Blind3rr
deadrain
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Deadrain - Druid Empty Deadrain - Druid Mon May 18, 2009 10:17 pm

deadrain



Nickname : Deadrain
class : Druid
Race : Tauren

talenty : 1/48/11
WoW hraji : 3-4roky
Za tuto postavu hraji : Za tuto asi 2 mesiace ale mal som na sargu druida maina cca 2 roky

Zkušenosti : 5,10,25 all co na og.cz slo

Staty :
HP: 10808
Mana : 5105
Energy : 100
Rage : -

Attack power : 3880
Hit rating : 103
armor : 4354
crit : 42.98%
BH :
BD :
spell penetration :
spell haste :
Defense : 350
dodge : 38.73 %
parry :
resillience : s pvp eq 290


Equip : Full epic PvE feral, full epic pve tank, full epic pve resto, full epis pvp s3 dmg


Chybí ti nějaké enchanty ? N, mam vsetky repky a som enchanter

Chybí ti nějaké gemy ? Nie, mam z dungov alebo nejake epicke... no problem

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? pvp skillaz

Přoč chceš jít právě k nám ?
Skusal som tu dost duild, v jednej maju dost druidov, v druhej mi zmazali topic javascript:emoticonp('affraid') ..nwm preco a teraz skusam vas...

vnt: v poho
vek: 18
....pls komentujte to, nerad by som chcel mat zase zmazany topic
affraid affraid affraid affraid

2Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Mon May 18, 2009 10:43 pm

Blind3rr

Blind3rr

napiš prosim tě v jakym eq jsou ty staty co jsi sem napsal Smile

3Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Mon May 18, 2009 11:29 pm

deadrain



staty su k feral pve eq

4Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 12:03 am

Sajdi

Sajdi

No nevypada to tak spatne ale feralu mame jak máku...myslim ze by jsi se vice uplatnil jako Resto....za ferala PROTIale za Resto PRO ...... Jaky mas BH v resto treba Smile U Blacklistu Prihlaska neklapla co? :-P

5Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 12:32 am

deadrain



omg zase resto Very Happy mal som zmazat ten eq Very Happy ... cca 2000 bhealing a 700 mana regen, 11.5k many...... kua uz ma zoberteee lebo ma jebne tu z tych G afro afro

6Deadrain - Druid Empty 95% - 5% (pro - proti) Tue May 19, 2009 1:05 am

Nui

Nui

Já sem PRO za jeho flexibilitu (super HEAL, feral TANK a DMG taky nějáký), ale nevim jestli nemáme druidů moc, neorientuju se zatim v počtu calsů, ale tak co, on by vydal sám za TANKA, HEALERA a někdy by i šel třeba jako DMG, takže to máme na raid podle potřeby, to je pěkný, ale nechci, aby sme nabrali hafo lidí a pak se ti co potřebujou EQ nedostali na raidy a taky aby sme pak neskončili jako guilda, kde je 25man raid a 15lidí se nedostane a zůstane on-line a neví co dělat. Prostě aby sme nebyly až moc přeplnění. Sice nevim kolik je druidů, ale tenhle by se snad ete vešel ne ?

+/- = PRO

7Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 3:49 am

galloper

galloper

Na tank dost slabe staty, ako feral tank by si sa u nas asi neuplatnil...co sa tyka resto eq, staty fajn ale ked to beriem z pohladu uplatnenia sa na raidoch tak healov je vcelku dost, aj ked nie druidov ale treba to brat z celkoveho pohladu ako heal... za mna feral urcite protia resto...tiez skor nie ako ano ... sorac

8Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 9:11 am

Blind3rr

Blind3rr

jako feral asi určitě ne, s tím restem si taky myslím že spíš ne, i když staty jsou hodně pěkné... resto druidy máme teď dva celkem aktivní a navíc máme 2 feraly kteří mohou respec na resto Smile druidů máme celkově dost, je zbytečné chtít dalšího

9Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 4:28 pm

ghostrider

ghostrider

no ja som si ho teda inspectol. ten chalan ma 4 druhy equipu. ma PvE resto, PvE tank, PvE dmg + dobry PvP eq. takze v podstate urcite flexibilita tam je. Eq je na celkom vysokej urovni. ako tank je celkom v pohode, nemoze sa sice porovnavat z ostatkom nasich poprednych tankov avsak ak by bol ochotny tankovat KZ,... tak to by som bral. healv podstate tak isto no a dmg sa zda tiez celkom dobry. takze ja by som bol ZA. prave koli tej flexibilite, takych hracov je malo takze...... Basketball

10Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 4:52 pm

Blind3rr

Blind3rr

jěště nad tím trochu popřemýšlím, pak dám vědět

11Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 5:38 pm

Hydralix

Hydralix

Urcite SOM ZA!!!! Malo kedy je kazdy onli okrem galopera Very Happy a ma eq na vsetko tak by bol skratka to co sa povie

12Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 8:39 pm

Koulin

Koulin

Rozhodnutí nechám čistě na Blinderrovi ..
Je pravda, že máme aktivní druidy a když už bych ho mezi námi měl
vidět, tak jedině jako resta. Je pravda, že teď máme nějaký resta ..
ale i přes to nemůžou být samozřejmě non-stop online .. a taky se
občas stane, že prostě ten resto je potřeba .. a není.
Otázkou je, jestli je to tak často, aby se zde další resto uplatnil.

jinak feraly už jsme tu rešili Smile a tam opravdu už místo pro dalšího
není.

Staty s restem se mi zdají celkem hezký Smile ale jak už jsem říkal ..
tohle nechám čistě na CM. Ať se on rozhodne tak, aby to bylo pro
guildu co nejlepší.

13Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 9:53 pm

DeWon

DeWon

Ouuu tazka volba Smile za ferala uz u nas nemas sancu asi Smile tych mame dost ale ako resto alebo balance by si sa uplatnil a v pripade potreby by si mohol nahodit feral eq tal a neco nam tanknut ja som ZA. Ale hlavne si pockaj na Blinderrovu odpoved ....

14Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Tue May 19, 2009 11:03 pm

Jehnátko

Jehnátko

hlavni slovo tu ma blinder ale ja bych byl pro kvuli flexibilite Smile

15Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Wed May 20, 2009 1:39 am

Manhunt

Manhunt

neee, byl by jenom do počtu

16Deadrain - Druid Empty RE: Deadrain Wed May 20, 2009 3:05 am

Quake

Quake

Mluvil jsem s ním dnes odpoledne a provedel základní inspect, myslím že s tím eq na tom nejhůř není. Faktem zůstavá, že předevčírem a včéra jsem neměl na raidu víc jak 3 druidy, dokonce v jednu chvíli ani jednoho... Takže žádám tímto o společný a důkladný inspect ze strany Blinderra jehož bych se rád zůčasnil...

17Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Wed May 20, 2009 5:19 pm

Thali

Thali

Mluvite porad o flexibilite (myslim ze je to pro vas nove slovicko a libi se vam ,tak ho porad opisujte Very Happy )

Ale jo, vpoho, nebdu prudit..jde o to...

Je krasne ze je flexibilni, ale na druhou stranu riakte, ze u Feralsu nema sanci,m resto tez neni treba mit v raidu 4..CIli svou flexibilitu nevyuzije v nasi guilde AZ TAK MOC! (neriak mze by se to nehodilo)...

Co se tyce EQ, byl bych pro....ale v poslendi dobe me spis zajima, jak je na tom s povahou... Guildu nelze tovrit jen T6 lidmi a flexibilnimi, ale je treba, aby guilda fungovala jako celek a nebojim se rict, ze jako rodina :-)

18Deadrain - Druid Empty RE:deadrian Wed May 20, 2009 5:22 pm

Jehnátko

Jehnátko

pale z thalim rodina no nevim nevim Very Happy ale jako sehrani musi bejt no ale zase na druhou stranu mit takovou kundu jako xena no uvidim Very Happy

19Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Wed May 20, 2009 5:25 pm

xenasvk

xenasvk

ako si to myslel s tou kundou? Very Happy

btw. ja som PRO, univerzal a navyse druid - combat ress a innervade sa vzdy hodi...

20Deadrain - Druid Empty RE:deadrian Wed May 20, 2009 5:27 pm

Jehnátko

Jehnátko

no takovou trolici kdo by nechtel Very Happy

21Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Wed May 20, 2009 8:41 pm

Thali

Thali

Jehne 50% na 50%

ty Xenu a ja Xeninu sefku....kazdy bude mit kousek Xeny Very Happy

22Deadrain - Druid Empty RE:Aschilos Wed May 20, 2009 9:02 pm

Jehnátko

Jehnátko

Very Happy Very Happy Very Happy lol nevim musis se zeptat xeny jestli se chce delit ale myslim aby to nebylo monotonni ze by sme si ty dve pulky treba po tydnu stridali Very Happy

23Deadrain - Druid Empty RE: Deadrain Thu May 21, 2009 1:07 am

Quake

Quake

Inspect probehne ve čtvrtek, čili už dneska Very Happy v 15:00, pisni mi, pokud nebudu odepisovat, nejsem u komplu...takže budeš muset vydržet...

P.S. Blinder bude snad online, pokud ne, tak s inspectem pomůže někdo z našich zkušených druidů, který ho informuje o tvém eq...

24Deadrain - Druid Empty Re: Deadrain - Druid Thu May 21, 2009 7:28 pm

Blind3rr

Blind3rr

no spíš než aby mě někdo informoval, bych se na tebe radši podíval sám, tak snad zítra budeš ve hře, ja ti whispnu a domluvíme se Smile

25Deadrain - Druid Empty RE: Deadrain Thu May 21, 2009 8:15 pm

Quake

Quake

Inspect proběhl, hodnotili ho 2 CM ostatních class a já + zástupce druidů Galloper, nakonec jsme se shodli na přijetí, ma poměrně dobrý dmg eq(trinket+headka ze zuljina) nějaké časti to bude ješte chtít vyměnit, ale ten základ je určitě v pohodě, myslím že jeho dmg bude určitě velkou konkurencí pro ostatní druidy...po inspectu jsme zvolili jeho main talent buildy jako feral dmg, a secundární heal, který je taky na poměrně dobré úrovni...takže tedy

PŘIJAT

P.S. Blindo sorry, ale tato přihláška je tu již 3 dny, nemůžeme čekat rok až se uráčíš lognout do hry...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru