Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihláška-Priest

+15
deadtray
diktys
lorain
Drobec
Coursedone
Ciri
Neferian
jahan
Thali
Jehnátko
Sajdi
piggy
Kelinicuss
pipatko
speedi
19 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

26Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Mon Nov 16, 2009 3:53 pm

speedi



Omg proc bych ru nebyl na raidy nejsem kkt abych sel do guildy a pak bych snema nechodil raidy omg... to nedava smysl

27Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Mon Nov 16, 2009 6:42 pm

Ciri

Ciri

co teda znamena ze tvoja aliancna postava je bez guildy a nic s nou nerobis?

28Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Mon Nov 16, 2009 11:42 pm

Sajdi

Sajdi

Ciri ty jsi MIMO !! chapes ze to ze ma na ali pala znamena tak to jakoze ty mas dejme tomu toho druida Smile proste je to postava jako kazda jina a rikam ZNOVA ze on (Aelinna) nepatri k tem co by sli do guildy a nebyli aktivni,pve ho bavi a co vic k tomu rict Razz Smile

29Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Tue Nov 17, 2009 12:27 am

Kelinicuss

Kelinicuss

Sajdi on to myslel jako že který raidy by upřednostňoval, kdyby byly zaroveň a tak...
Question

30Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Tue Nov 17, 2009 2:19 am

Ciri

Ciri

no hej, keli vystihol moje myslienky Smile mne ide hlavne o to aby sme nevyequipovali dalsieho clena, ktory sa na to potom vyserie lebo zisti ze ho to nebavi za priesta ked uz ma eq (alebo ine varianty preco prestat Smile )

31Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Tue Nov 17, 2009 10:20 am

Drobec

Drobec

speedi napsal:okok ..a debilka si odpust ju Smile
poriadne si to znova prečítaj
Sajdy je ZA a je to protekčná ZA no som si istý že by sem netahal nejakeho debilka čo si chce eqipmuť prista podla mna sa priest naviše hodí T5 idú už aj na dis a teraz sa aj jedno miesto uvolnilo čo ma dosť mrzí ale čo už :-( tak som ZA inak Blood Shadows vravíš mam tam nejakých známich sa na teba popítam ! :-D
tak sa nečerti

32Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Tue Nov 17, 2009 1:52 pm

Sajdi

Sajdi

aha uz to chapu aji ja Smile

33Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Tue Nov 17, 2009 7:20 pm

speedi



JO drobec ja jsem blbe cetl a ciri budu uprednostnovat raidy na HORDE

34Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Fri Nov 20, 2009 11:52 am

moonshine

moonshine

ludia ja som to prestal hrat dost dlho ale nebolo to tak ze prijmeme ludi nad 2k BH Very Happy ??? 1400 je od toho dost daleko ...
inac NEUTRAL ..pri skole ajtak nemam vela casu na WoW

35Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sat Nov 21, 2009 3:51 pm

Immortalis

Immortalis

Abych se taky vyjadril. Pipatko k Tvemu komentu o prijmani lidi nemam co dodat, priestu je malo a myslim ze ti nelezi Marcelka v zaludku mene po te co ti "vyninjovala" T5ku do main eq, kdyz jsi ji chtel do offu. Jiste mas malo BOJ ze potrebujes T5ky do offu... Holt je malo COH a sam to nenazenes. A healu rozhodne neni dost, ja taky porad nebudu chodit za heal jen proto ze je malo lidi.

Ale k te prihlasce, zvazme pro a proti:
Pro: Ma myslim hodne dobre reference, coz je dost podstatne. Neznam ho ale co se taktik tyce neni takovej rozdil jestli spamuje COH nebo flash. Eq je opravdu hodne low, ale ja mu muzu udelat do zacatku eq na T4 urovni z tailoru (samozrejme za surky ktere bych driv porodil nez to sehnal sam)
PROTI:Ma jinou postavu ktera je v pokud je mi dobre znamo velice dobre ali guilde (je jedno jestli ali nebo horde). Jde o to jestli opravdu toto bude jeho main postava a me osobne by zajimalo proc jsi skoncil u ali. Je to samozrejme jen Tvoje vec, ale rekni mi, nebude se to opakovat za par mesicu i tady? Dale bych se zamyslel nad odsekavanim na vyjadreni clenu guildy (viz Drobec kdyz rekl PRO a spatne precteny jeho komentar), budu verit ze nejsi konfliktni clovek a koneckoncu na to mame preci testovaci ranky.

Zaverem bych snad dodal jen to ze COH je na raidech opravdu zalostne malo a ma i pres low eq ktery dozene o par set BH jeste pred raidem pokud ovsem bude mit zajem. Dival bych se na to doporuceni a situaci healu na raidech kterych neni dost.
Za me PRO

36Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sat Nov 21, 2009 4:02 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

Přečetl jsem si příspěvky, jsou především kladné...
A tak protože nemám rád Piggyho Very Happy Very Happy a tak máš můj hlas...
Equip není vše...(na hyjal ti nepomůže ani full T6..) Very Happy Very Happy Very Happy

PRO

37Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sat Nov 21, 2009 4:10 pm

Thali

Thali

Staty ma hodne low...ale mam jinou otazku.

O kolik se t zvedli ted staty? Prihlasku tu mas uz dlouho a zajimalo by me, jestli neco delas pro svuj EQ ci jen vyckavas, zda te prijemem

38Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sat Nov 21, 2009 4:28 pm

Lhikan

Lhikan

staty jsou hodne low no a prijali jste uz hodne priestu kteri se ted equipuji tak naco brat dalsiho i kdyz se priest rychle equipuje tak u tebe by to asik trwalo no kdyz se equipuji jini za mě PROTI

39Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sat Nov 21, 2009 10:43 pm

speedi



jojo EQ jsem vylepsi z Kara uz mam skoro 1500

40Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sun Nov 22, 2009 10:05 pm

speedi



Immortalis-Ktemu odseknuti asi to blbe vyznelo jak jsem to tam napsal al e ja jsem to myslel ze srandy Very Happy ja urcite konfliktni nejsem Very Happy

41Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Sun Nov 22, 2009 11:12 pm

Immortalis

Immortalis

Treba budes mit moznost to dokazat. Nechme se prekvapit

42Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Tue Nov 24, 2009 4:50 pm

pipatko

pipatko

Immo: mě Marcelka rozhodně neleží v žaludku, naopak mi přijde jako fajn holka Smile a pokud jde o T5 legy, tak já mám v offu T6 Smile a kdyby tě ještě zajímal můj stav BoJ, tak jsem někde kolem 700...
Mě jde jen o to, aby se nenabírali lidi, kteří (jak jsem psal víš) nemuseli nikdy nic dělat sami... Takový KZ si složíš i z lidí z worldu a určitě se tam dostaneš dál než na 1400 BH nebo kolik to má, mana regen pro jistotu ani uvedený nemá.
Ale tohle téma bych radši řešil jinde než na veřejném fóru

43Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty Re: Přihláška-Priest Wed Nov 25, 2009 2:36 am

Drobec

Drobec

pipatko napsal:a kdyby tě ještě zajímal můj stav BoJ, tak jsem někde kolem 700...
potešitelná správa v g banke dochádzajú červené a žlté gemy tak sa tých zbytočných BoJ možeš lahko zbaviť :-D

44Přihláška-Priest - Stránka 2 Empty RE: Speedi Wed Nov 25, 2009 9:07 pm

Quake

Quake

Od doby, co jsme spolu mluvili, nějaký ten den uplynul. Přemýšlel jsem, co s tebou udělám a svůj verdikt jsem ti už vlastně i řekl. Vím, že už máš něco za sebou, ale pořád si myslím, že lidi, kterým postavu guilda doslova vyequipuje, si jí váží daleko míň, jakožto si váží méně přijetí do guildy. Takže pro to, aby ses k nám dostal, budeš muset udělat daleko víc práce. Vzhledem k tvé aktivnosti a zkušenostem ti stanovím malinko menší kvótu pro přijetí, a to 1800BH, 600MR. Myslím, že člověk jako ty, se splněním takovýchto low požadavků nebude mít problém, navíc budeme vědět, že to myslíš opravdu vážně. Až těchto minimálních statů dosáhneš, tak pošli přihlášku znovu. Zatím...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru