Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Prihlaska Marcelka (holy priest)

+11
pipatko
Marci
helgar
Thali
Isis
Kelinicuss
Sajdi
Ciri
Jehnátko
lorain
Immortalis
15 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Prihlaska Marcelka (holy priest) Sun Nov 08, 2009 11:05 pm

Immortalis

Immortalis

Ahoj lidi Smile

Marcelka
Priest
Blood Elf

Holy 20/41/0

6421 HP
9150 Mana
1746 Bonus Heal
496 Mana Regen

Equip T4 (4/5)
Dark Blessing + Voodoo Shaker
PvE enchy

Tailoring 375
Enchanting 365
(+Herbal 375)

WoW hraju cca rok, za tuhle postavu od ledna 2009
Jsem online téměř každý den odpoledne a večer, max do cca 22:00

Moje bývalá guilda se rozpadla Sad
Baví mě PvE, Dark Lords chodí pokud vím, víceméně pravidelně dungy i raidy.

Z členů znám Immortalise a Helgara (ukecali mě Smile)

VT pouze pasivně (nemám mikro a nebydlím sama)

O sobě radši nic, ráda bych si ponechala trošku soukromíčka Wink

2Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Sun Nov 08, 2009 11:10 pm

Immortalis

Immortalis

Jsem rozhodne pro, Priesta aby ted na raid platil zlatem a Marci je jedna z mala ktera vubec nema zajem o PVP ale jen PVE. Jinak super clovicek se kterym se da skvele pokecat. Hero sama uhealuje v pohode a casem jak nabere aspon T5ky to bude skvelej heal ktereho ted mame malo. Za me jednoznacne PRO

3Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Sun Nov 08, 2009 11:30 pm

lorain

lorain

to soukromi ti stejne nevydrží, mame tu taky lidi co dokaži vytahnot info i od mrtveho:D ja jsem PRO aktivni holy priest by se nam určitě aspon jeden jestě šiknul

4Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty RE:Prihlaska Marcelka (holy priest) Sun Nov 08, 2009 11:31 pm

Jehnátko

Jehnátko

Hmm dasli protekcni hrac pod ochrannou rukou immortalise Very Happy no ale jak rek sam immo priesta se u nas nedokopes takze pro eq nabere rychle teda podle aktiviti Very Happy

5Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 12:17 am

Ciri

Ciri

1. chcem vediet ci je to skutocne dievca, lebo uz vidim tu protekciu pri prijimani len kvoli pohlaviu Very Happy
2. na eq nezalezi tak ako na skille, skor ten by ma zaujimal...
zatial NEUTRAL

6Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 12:25 am

Sajdi

Sajdi

PRO S pristama na raidech jsme na tom bidne Smile

7Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 1:23 am

Kelinicuss

Kelinicuss

Mel sem tu čest jít s marcelkou pár raidů i dungů a neboj:D na to SL hero nikdy nezapomenu:D je tak dobry heal že sme skoro dali druhyho bose ve trech když sem já tankoval (zbylo mu 5k hp), takže sem na 101% PRO

8Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 6:11 pm

Isis

Isis

dalsi kocka? neni problem udelame Guild odbory.... Very Happy zajimal by mne vek kvuli vyspelosti, sama sem byla mlada a " hloupa " Wink

9Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 6:32 pm

Thali

Thali

Isis napsal:dalsi kocka? neni problem udelame Guild odbory.... Very Happy zajimal by mne vek kvuli vyspelosti, sama sem byla mlada a " hloupa " Wink

To jsi porad....

Dalsi kocka? Zaaddana....skoda, ale byl bych pro, pac moc priest nevidim online.

10Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 7:21 pm

helgar



Jsem taky jednoznacne pro,odchodili jsme spolu myslim hooodne dungeonu jak normal tak i hero a heal byl v pohode.Posledni dobou moc healu ktery je online neni a tak by se nam dalsi holy priest hodil.A hlavne jak uz zminil Immortalis je to clovicek kterej je fakt v pohode a hraje jen PvE coz se do nasi guildy hodi.

11Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 9:41 pm

Marci

Marci

Ciri, pokud by měla hrozit protekce kvůli pohlaví, tak prohlašuju, že jsem kluk Wink ale přesně o tuhle protekci nestojím. Ani o žádnou jinou, je to na Vás.
Jinak, věk 23 a skill - prozatím řekněme "Pokročilé nemehlo" Smile doufám, že s Vaší pomocí se to změní.
Ohledně soukromí, já vzdoruji i Immortalisovi a to je co říct Very Happy
Keli, i mě bylo ctí Smile

12Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 10:07 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

Very Happy

13Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Mon Nov 09, 2009 10:13 pm

Immortalis

Immortalis

To prijde, neboj Cool

14Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Tue Nov 10, 2009 12:47 am

pipatko

pipatko

Já bych naopak řekl, že priestu máme dost, jen by se mnohli trošku víc ukazovat (i když teď, co tu není Han je nás přece jen o jednoho míň Smile ) Navíc nevím, kde jste vzali, že je healů málo, podle mě je jich dost, hlavně co se teď nabrali další...
Jak říkal Ciri, equip není důležitý, ten se nabere rychle, hlavní je skill.
Jinak další žena by se nám hodila, jen by to chtělo pořídit si mikrák Very Happy:D:D

Takže neutral, s mikrákem pro Very Happy:D

15Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Tue Nov 10, 2009 9:32 am

Immortalis

Immortalis

Pipatko healu v zadnem pripade neni dost, viz par poslednich raidu kde nebyl priest vubec. Ja taky nemuzu porad retalentovat za heal nebo chodit hyjal s paladem, chci pokud mozno chodit za maina, coz je hunter na kterym BH neni prednosti Very Happy A pokud se bojis o eq, nemusis, myslim ze Marci te jen tak hned nedozene a nejak moc neohrozi v eq ani dkp.

16Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Tue Nov 10, 2009 9:35 am

Immortalis

Immortalis

btw jak pises "s mikrakem pro"... pekna blbost, od kdy je mikrak potreba k prijeti? Asi ho s takovou prestanu pouzivat a muzes si pak stezovat u vedeni at me kopnou ze nemam mikrak... Evil or Very Mad

17Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Tue Nov 10, 2009 9:45 am

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Já Vám do toho nechci rýpat chlapci, ale neříkalo se kdysi, že nebereme priesty pod 2k BH? Very Happy....ale jinak ja NEUTRAL vzhledem k tomu, ze uz nehraju a je mi to jedno Razz

18Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Tue Nov 10, 2009 10:00 am

Hanz



Jinak další žena by se nám hodila, jen by to chtělo pořídit si mikrák Very Happy:D:D

Takže neutral, s mikrákem pro Very Happy:D[/quote]

Hlavně aby měli a používali mikrák VŠICHNI.......
Dokud ho nebudou mít a používat ostatní, tak nevidím žádnej problém, a jsem PRO

19Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty Re: Prihlaska Marcelka (holy priest) Tue Nov 10, 2009 10:36 am

Lhikan

Lhikan

Angel řikalo se to kdysi no ale ted maj fakt o priesty nouzi...a za me Ano stacilo mi sobotni BT kdy na raidu byli 2 priesti...a newim proc tady wsichni pisete o tom mikraku ja ho mám a nepoužíwám ho priestowi je k ničemu Smile

20Prihlaska Marcelka (holy priest) Empty RE: Marcelka Tue Nov 10, 2009 3:10 pm

Quake

Quake

To s tím mikrákem bylo myšleno jinak. Myslím, že pokud by na VT mluvilo více něžných pohlaví, tak by byla daleko lepší nálada Smile. Jak už psala Angel, nějakými našimi výroky by jsme se měli řídit, ale i přes to bych to viděl na přijetí s tím, že by si zatím chodila raidy T5 úrovně, kde by jsi nás dohnala skillem a nabrala nějaký ten EQ pro pozdější T6+ úroveň. Takže proč ti tedy šanci nedat...

PŘIJATa


#17 Káááťo, vrať se mezi nás, potřebujeme tě Sad

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru