Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Prihlaska - Jenya (priest)

+10
Quake
Hydralix
Tasartir
Ixal
Lhikan
Angeljakkdy
Sajdi
Ciri
xenasvk
Jenya
14 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Prihlaska - Jenya (priest) Empty Prihlaska - Jenya (priest) Wed Aug 12, 2009 4:36 pm

Jenya



Dobry den,

Nickname : Jenya
Class : Priest
Race : Blood Elf

Talent build : PVE 20/41/0
WoW hraji : cca 2 roky
Za tuto postavu hraji : moja prva postava

Zkušenosti : Vsetky 5 man a 10 man instancie 25 len BT aj to som tam bol len raz

Staty : ( unbuffed )
HP: 7561
Mana : 9825
Energy : -
Rage : -

Attack power : -
Hit rating : -
armor : 1457
crit : 7,74%
BH : 2161
BD : 810
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : -
dodge : -
parry : -
resillience : 0
mana regen:573
IQ : mam pocit ze tuto podmienku splnam

Stručný popis EQ:
Equip : Veci za Badge, 1x t4 head, back BT, Staff of Immaculate Recovery, vsetko epic okrem ramien

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
PVP akurat skusam ale niak mi to nejde, PvE som od zaciatku mam pocit ze healovat viem
enchanty mam vsetky okrem na back Enchant Cloak - Subtlety (Thrallamar - exalted)

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Gemy nechybaju

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Moja prva G bola hornyheadhunters rozpad g teraz v Resurrection Sickness nevyhovuje mi vedenie

Přoč chceš jít právě k nám ?
Ste dobra PvE guilda, vela som o vas pocul s par ludmi som sa uz rozpraval a niak ma to taha k vam

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho?
vsetkych tak z videnia alebo z heroic dungov ako xena a ostatny co ich zobral ako dmg

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
mam VT a dokazem s nim pracovat Very Happy

Profese : JWC 375, alch 375.

věk : 18
město : Bratislava (SR)

Něco o mě : cholericky sanquinik Smile

2Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Wed Aug 12, 2009 5:02 pm

xenasvk

xenasvk

mno, ak uz prijat holy priesta, rozhodne tohoto Smile staty su good, skusenosti naberie, je bezproblemovy... ja som PRO

3Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Wed Aug 12, 2009 7:51 pm

Ciri

Ciri

za mna PRO
som akurat zvedavy, do kolkej mozes byt online?

4Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Wed Aug 12, 2009 7:56 pm

Sajdi

Sajdi

jj PROTI RS ze meni na DL :-D Very Happy



Naposledy upravil Skiful dne Sat Aug 15, 2009 10:06 pm, celkově upraveno 2 krát

5Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Wed Aug 12, 2009 11:09 pm

Jenya



Ciri napsal:za mna PRO
som akurat zvedavy, do kolkej mozes byt online?

no podla toho kolko bude povinosti v sukromnom zivote, podla rodiny, skoly a prace

6Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 12:26 am

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Vždyť už nás tam je jak much

7Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 2:21 am

Lhikan

Lhikan

přesně priestu je w G až moc. u jednoho napišete že jste proti a druhého chcete do G. newím no se rozhodněte sami ale už jsme to psali myslím u jiného priesta že už nebudem nabirat nebo něco podobnýho ted už si to nepamatuju. a ještě se tu newyjadřil CM. já jsem PROTI sry

8Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 10:46 am

Ixal

Ixal

Načo brať ďalšieho priesta ? Myslím,že je ich podstatne dosť a netreba ich ďalej dopĺňať ako som sa už zmienil v prihláške o riadky vyššie Smile A celkovo myslím,že mame všetkých classov dostatok ale to je len moja teória... som PROTI

9Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 11:52 am

Tasartir



PROTI , nejsme odpadkový koš RS !!!!

10Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 12:20 pm

Jenya



Tasartir napsal:PROTI , nejsme odpadkový koš RS !!!!
1. Uraza ma to ako sa akym postojom ma beres aj ked ma nepoznas a nevies ako to bolo
2. Z RS som odisiel sam tak sa nevyjadruj k necomu o com nemas ani paru
3. Stacilo napisat PROTI

11Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 12:33 pm

Hydralix

Hydralix

tasartire prosimta uz sa tak nevyjadruj ja som PRO myslim ze dalsi god prist by sa hodil Smile ale jak povedal lhikan pristov je vela a preto to necham na cm pristov

12Prihlaska - Jenya (priest) Empty RE: Jenya Thu Aug 13, 2009 12:38 pm

Quake

Quake

Hele vubec nemaš páru Tasartire, co se v RS během minulých dnu semlelo, tak se prosím už rači k přihláškám byvalých RSáků nevyjadřuj....pokud chceš někoho soudit, tak si nejdřív zjisti podrobnosti...
Teď k tobě, ja bych byl určitě pro, z prvního pohle to vypadá, že máme priestů dost, ale včera na hyjal sem měl v raide nakonec jen jednoho a lidi museli jít za alty aby bylo dostatek healu...navíc pokud se karta obrátí a holy priestů bude přebytek nebude problém někoho respectnout na shadow...aktivního shadow priesta mame prakticky jen jednoho a spoustě našich priestu se válý v bance off EQ, který ani nepoužili...tím nemyslím, že tebe po přijetí donutíme jít za shadow, to ne...
počkám si ještě na konečný názor CMka a potom přihlášku uzavřu...

13Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 4:21 pm

lorain

lorain

jak vidim, tak se ceka uz jen na me:)

no podminky pro prijeti mas, s tim mozstvim bych si nebyl zas tak jisty... jak rika quake, uz parkrat se nam stalo ze se lidi museli retalentovat na heal a jak uz bylo receno, muzem nekoho prekopat na shadow kdyz bude nutnost
vis co, napis mi jeste in game chvili pokecame a pak dam konecne rozhodnuti

14Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 4:45 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Mě by zajímalo co budete dělat, až skončí prázdniny a na jeden raid se vám bude hlásit 10 holy priestů Very Happy...ale tak mě je to jedno.

15Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 8:13 pm

xenasvk

xenasvk

aby bolo jasno, mame len par holy priestov... aktivnych... a to mna, lhikana, angel, tomina, raru...

16Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 9:04 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

xenasvk napsal:aby bolo jasno, mame len par holy priestov... aktivnych... a to mna, lhikana, angel, tomina, raru...
Nevím jestli to je pár Smile...

17Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 10:15 pm

xenasvk

xenasvk

Very Happy ale vies, ze priesti su najziadanejsie Smile

18Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Thu Aug 13, 2009 10:17 pm

Tominoo



je to nemyslitelne .. dalsi priest? ... 4 aktivny .. je nas viac .. PROTI

ale ak je to skill tak preco nie.. lebo som zacal chodit na brigadu a nevie ci bdue stihat raidy

19Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Fri Aug 14, 2009 11:30 pm

stred123



Ja som PRO

20Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Fri Aug 14, 2009 11:44 pm

Bighamburger

Bighamburger

za eq Pro za počet priestů Proti -> Neutral

21Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Sat Aug 15, 2009 12:15 pm

lorain

lorain

jeste cekam na to, az mi napises... pokud se k nam chces opravdu moc dostat tak mi pls napis na nick lorain

22Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Sat Aug 15, 2009 7:24 pm

Jenya



lorain napsal:jeste cekam na to, az mi napises... pokud se k nam chces opravdu moc dostat tak mi pls napis na nick lorain

prosim ta kedy byvas tak online aby sme sa niak zosuladili lebo ked sa pripojim ci si online tak tam niesi Sad

23Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Sat Aug 15, 2009 9:45 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Vy jste blázni, nabírat o prázdninách, budete se divit, až skončí prázdniny Razz

24Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Sat Aug 15, 2009 10:06 pm

Sajdi

Sajdi

Myslim ze Kata ma pravdu :-D

25Prihlaska - Jenya (priest) Empty Re: Prihlaska - Jenya (priest) Sun Aug 16, 2009 1:52 am

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Já mám vždycky pravdu Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru