Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihláška Magron-Druid

+6
Kalgys
Cocus
Vesemir
Thali
xenasvk
Magron
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška Magron-Druid Empty Přihláška Magron-Druid Fri Jul 02, 2010 6:35 pm

Magron



Nickname: Magron
WoW hraji: 4,5 roku
Class:Druid
Race: Tauren
Main Spect: Feral
Za tuto postavu hraji: 3 měsíce
Played postavy: 9 dní,17 hodin

Zkušenosti:Velmi se omlouvám,ale vyprávět všechny bosse by trvalo dlouho Very Happy zabil jsem vsechny bosse od ragnarose v zakladu az po Hodira v Ulduaru
Talent build: 0/50/11

Armory: Mimo provoz Sad



Staty:Momentálně 2415 ap,24,48% dodge a 29,32% crit

HP: 9444
MANA: 4700

Attack power: 2415
Crit chance: 29,32
Hit rating: 133


Profese: Minning,Skinning,Leatherworking


Momentálně jsem se hodně připravoval na expení 80ky,takže jsem se moc nezaobíral eq a gemy,jako spíš jsem sklloval profese apod. Jinak druid byl původně moje alt postava,postupem času však došlo na to že jsem přeřadil a z alta se stal main,a můj alt je ted saman,ktereho casem budu smerovat do resto specu. Jinak co se týče mé zkušenosti s guildami tady na narniasu,zatím naprostá slabota,hledám něco perspektivnějšího,lidi co chtěj! se šamanem jsem byl v Resurection Sickness,ale potom jsem na narniasu přestal hrát a pak se zase vrátil.. S druidem moc guildy neprocházim,byl jsem v jedné začátečnické,jen tak tak pro radost,ale teď před přechodem hledám něco nastálo. Jinak hraju poměrně dlouho,strávil jsem 3 roky na oficu na serveru Drak´thul v guilde Remedy,takze jsem snad trochu skillu pobral Smile. Jsem zvykly pouzivat VT,a nemam problem u wow sedet od rana do vecera,pokud je co delat. Co muzu nabidnout? No sebe Very Happy:D, ne tak,myslim si ze skill mam,delal jsem na ofiku v guildach povetsinou oficiry,spravce banky,raid leadra,nebo jsem se staral o progress(taktiky,potky,enchanty apod). Umim prakticky za kazdou classu stejne dobre,a vyznavam zcela ciste PvE. Muzu nabidnout aktivitu,chut na progressovani(nejsem typek co po 4 wipech jde off) a nemyslim si ze na g chatu se mnou bude nuda Smile. A proc k vam? Jevite se mi jako slusna guilda,se silnym kolektivem,slusnou budoucnosti,jako guilda co ma svoje pravdila,ale hrace neomezuje,takze...proc ne?Smile

Město: Praha
Věk: 20
Večerka: dokud raid neskončí Smile

Něco o mě: Vlastním jménem jsem Petr,jsem trochu magor,asi jako kazdej clovek co hraje wow tak intenzivne jako ja (bez urazky) Very Happy,jsem pro kazdou srandu,ale mam rad i jista pravidla a poradek,system aby vse fungovalo. Mam docela slusnou masinku na ktere hraju wow ve full HD rozliseni (jen cekam az to hodej do 3D Very Happy). Moje pritelkyne hraje taky wow (na Narniasu),takze neni velka pravdepodobnost ze budu utikat z wow kvuli holce Very Happy.

Takze doufam ze budu mit cest s vami spolupracovat Wink
Cya Magron santa

2Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Fri Jul 02, 2010 7:17 pm

xenasvk

xenasvk

hm, velmi pekne napisana prihlaska, ten ofi ma moc neoslnil, lebo ziaden free server nie je ofi, cize vacsina veci tu funguje inak... inak vyzeras ako normalny typek, pre ktoreho by sa u nas snad naslo miesto Smile odomna mas PRO Smile

3Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Fri Jul 02, 2010 7:35 pm

Thali

Thali

Jaky nick ma tva pritelkyne?

(prosim cleny guildy, aby si odpustili poznamky Very Happy)

4Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Fri Jul 02, 2010 8:48 pm

Magron



Nick pritelkyne si zatim necham pro sebe heh?Very Happy:D:D reknu ze je to blood elfka fire mage...bohuzel skill nic moc(ve wow) Razz

5Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Fri Jul 02, 2010 11:45 pm

Vesemir



Pekná prihláška,docela ma to chytilo a vypadáš ako normálny inteligentný človek určite PRO

6Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 12:28 am

Cocus



ja jsem PROTI
dalsi skill z ofiku? se jich tu ted objevuje nejak moc ne?

P.S. Thali nebal ji Very Happy

7Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 7:24 am

Kalgys

Kalgys

Sice nejsem CM, ale rad bych se na tebe mrknul in-game, napis mi na nick kalgys :-)

8Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 11:51 am

Rhoninsk

Rhoninsk

Remedy bola jedna z top guild na Dragthule jak sa nemýlim takže ja som celkom PRO

9Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 11:55 am

Kira

Kira

jaaj s tym offikom by uz mali prestat xD ako nvm, riesit eq je teraz od veci.. bola by som skor za pokec na vt, tak zistime lepsie co je zac Very Happy zatial NEUTRAL

10Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 12:07 pm

Blindie

Blindie

ofic mi nic nerika, ale prihlaska napsana pekne, ale zda se mi ze se k nam vsichni hlasi jako tank /dmg tak se trochu bojim aby bylo dost healu, jsi schopen jet dozacatku progressu resto strom talentu a equip?
a jeste dalsi plus je z Prahy Smile
jeste jedna vec s timhle nickem by ti u nas kazdej asi rikal Magor Very Happy tak abys mel silny nervy ne jak exclen gildy Omrdák Very Happy

11Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 12:31 pm

Magron



Vzdyt jsem psal ze jsem trochu magor Very Happy takze to asi bude na miste Very Happy
Co se tyce specu,nevidim v tom nejmensi problem Wink
Kalgysovi se ozvu,nevim moc co na me uvidi,ale ozvu se Smile

12Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 12:44 pm

Blindie

Blindie

PRO

13Přihláška Magron-Druid Empty Re: Přihláška Magron-Druid Sat Jul 03, 2010 9:00 pm

Kalgys

Kalgys

Tak sem si ho inspectnul a pokecal a zda se ze je v klidu :-), par veci ohledne talentu,gemu,equipu mi nesedelo, ale kdo by je resil kdyz tu bude wotlk.
Ja sem z opatrnosti radsi neutral ale pokud je pravda co pise tak rad uvitam skillera z ofi, aspon se neco priucim :-)

14Přihláška Magron-Druid Empty RE: Magron Tue Jul 06, 2010 4:07 pm

Quake

Quake

Prohodil jsem s ním par slov jak ve hře, tak na VT. Zda se být v pohodě. Většina lidí v přihlášce je pro, navíc měl rychle vyexpeno, takže bych mu šanci dal...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru