Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihláška -Feral druid

+6
Drobec
Neferian
Thali
galloper
Ciri
Yberion
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška -Feral druid Empty Přihláška -Feral druid Thu Oct 29, 2009 9:13 pm

Yberion

Yberion

Nickname :Yberion
Class : Druid
Race : Tauren

Talent build : PVE
WoW hraji : 2-3roky
Za tuto postavu hraji : 12 měsíců s přestávkama

Zkušenosti :T4,T5,ZA.......A heroic dungy Very Happy
Staty : unbuffed v Bear
HP: 16510
Mana : -0
Energy : 0
Rage : - 0-100

Attack power : 2249 (
Hit rating : 48
armor : 27511
crit : 30,42%
BH : 0
BD : 0
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : 375
dodge : 39,77%
parry :
resillience : s pvp eq 205

IQ :135 Very Happy

Každý class vyplňuje to svoje

Stručný popis EQ:
Equip :Full Epic,Veci za bojky,Veci ze T5+ trashe a S4....snazim se nabrat T5+

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - Ne, nechybí..

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - gemy mi žádné nechybí..

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Pořád jsem v AFK,Guilda ma dobrý kolektiv,jsou tam zkuseni hraci ale nedame nic vic nez gruula a ZA
Přoč chceš jít právě k nám ? Protože bych si chěl zase projít T5 a T6 raidy a myslím si,že takí máte dobrů kolektiv.....

Znáš někoho z DL ? Bohužel ne.....

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne,VNT používám denně


věk : 16
město : F-M

Něco o mě :Chodím na gymnázium a mám rád bojové sporty Very Happy



Naposledy upravil Yberion dne Thu Oct 29, 2009 10:16 pm, celkově upraveno 2 krát

2Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Thu Oct 29, 2009 10:01 pm

Ciri

Ciri

no aj by som uvital noveho druida tanka na raidy ale ty na to proste nemas eq... kym nebudes mat full badge eq+ nejaky ten z trashu tak za mna PROTI

3Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Thu Oct 29, 2009 10:14 pm

Yberion

Yberion

Umlouvám se ,zapomněl jsem doplnit jeden údaj u EQ....

4Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Fri Oct 30, 2009 4:26 am

galloper

galloper

Ja nvm preco tam ty ludia nenapisu podstatne info : kolko denne hras, ako dlho mozes hrat? Smile
Veci za boj, hmm tak to sa mi moc tie staty nezdaju, viesco som ingame skoro stale hlavne pocas tyzdna, tak mi whispni a pojdem si ta omrknut ... moj nick -> Galloper

5Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Fri Oct 30, 2009 11:00 am

Thali

Thali

Necham to na Gallovi, ale jen dolnucjici otazka. Mas i dmg EQ? Ted mame sice druida ve 4te grupe, ale snim to vypada vseljak a nejak sem si an tech 5% critu zvykl, cili jako zalozniho tanka i dmg bych byl pro

6Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Fri Oct 30, 2009 11:17 am

Yberion

Yberion

Ano,DMG EQ mám,jinak online jsem ve všední dny od 15,00 do 23,00 a o víkendu klidně od 9,00 do 3,00.

7Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Fri Oct 30, 2009 5:49 pm

Neferian

Neferian

ten čas hraní je docela napohodu, ale nezdá se mi ten dodge, jeden bejvalej znamej co mel necelou T5 tak mel 50%dodge takže těch 40% mi nepřijde moc, ale co, jestli má snahu a chut tak se to dá nahnat velice rychle. Btw uz si Gallo provedl ten inspect?

8Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Sat Oct 31, 2009 3:48 am

Drobec

Drobec

trocha naber EQ za boj aspon 50%+ dodge a dalo by sa uvažovať zatial PROTI

9Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Sat Oct 31, 2009 1:47 pm

pipatko

pipatko

Já to říkám furt... tanků je málo, nikdo se mnou nechce chodit hero dungy Sad Já jsem PRO, jen by chtělo zrušit ty přestávky u doby hraní Wink

10Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Sun Nov 01, 2009 11:13 am

piggy

piggy

pokecal sem snim Sc řikal že vymení ty s2 věci za věci za 100 Bojek. tanku je nekdy málo a když semnou zajdeš nejaký hero tak budu rád Very Happy sem PRO jen se snaž dobrat eq abys nasobe nemel ty s2 Very Happy

11Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Mon Nov 02, 2009 9:26 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

Já sem zatial proti

12Přihláška -Feral druid Empty Re: Přihláška -Feral druid Tue Nov 03, 2009 2:55 am

galloper

galloper

Tak inspekt som robil, eq ale bohuzial nieje postacujuci , takze ak neco naberes , kludne sa znovu ozvi, ale zatial PROTI Takze poprosim o lock Smile

13Přihláška -Feral druid Empty RE: Yberion Tue Nov 03, 2009 3:40 am

Quake

Quake

Hele nějaký ten feral by se hodil, aby mohl jít vlado konečně za něco jiného jak tanka. Ale z jeho příspěvku to vypadá, že ten pravej asi nebudeš. Řiď se jeho radami, dosbírej EQ a zkus to znovu...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru