Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihláška-Feral druid

+2
xenasvk
Yberion
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Přihláška-Feral druid Empty Přihláška-Feral druid Tue Feb 16, 2010 9:28 am

Yberion

Yberion

Tímto bych se chtěl omluvit za velice špatnou PVE aktivitu......po 22,00 hodině mi nešel internet..rozhodl jsem se,že nemá cenu raidovat...ale už je vše vyřešeno.....Tak jestli byste to semnou nemohli ještě zkusit....

Jinak staty mám pořát stejné..můžete se podívat do staré přihlášky nebo inspect ingame Laughing

2Přihláška-Feral druid Empty Re: Přihláška-Feral druid Tue Feb 16, 2010 10:14 am

xenasvk

xenasvk

ja by som to este skusil, ale najblizsie sa PVE neaktivita oznamuje vopred a to tu an fore Smile

3Přihláška-Feral druid Empty Re: Přihláška-Feral druid Tue Feb 16, 2010 12:56 pm

Immortalis

Immortalis

Mno, bylo tu uz hodne lidi co se vracelo ze se zmenili, nebo z jinych duvodu. Vetsinou se nezmenilo nic, ale proc to nezkusit? Za me NEUTRAL
At to rozhodne Gallo Razz

4Přihláška-Feral druid Empty Re: Přihláška-Feral druid Tue Feb 16, 2010 1:43 pm

Thali

Thali

Dalsiho ferala bych uvital. At uz jako buff do G4 ci jako tanka. Zatim vse porad tnakuje jen gallo, taky si obcas chce jit za olinka Very Happy

Necham to na nem, jen me zajima, do kolika mas TED vecerku

5Přihláška-Feral druid Empty Re: Přihláška-Feral druid Tue Feb 16, 2010 4:22 pm

Yberion

Yberion

Very Happy Já to dal do absence....pak jsem to smazal protože už to bylo v pohodě...a když jsem se podíval do hry tak už jsem byl bez guildy Very Happy

6Přihláška-Feral druid Empty Re: Přihláška-Feral druid Tue Feb 16, 2010 5:15 pm

galloper

galloper

Tak po dohode s qvakom a yberionom som pro s mensim mankom do zaciatku a to take ze yberion dostane 10bossov stoploot viacmenej len aby som si overil fakta ktore tvrdi do kedy bude online, inak by som poprosil uzavriet topic . Smile

7Přihláška-Feral druid Empty RE: Yberion Tue Feb 16, 2010 6:03 pm

Quake

Quake

Jsem zvědav, jestli bude pravda, co nasliboval Very Happy. Takže sekej dobrotu, jakýkoli prohřešek a letíš.

PŘIJAT (stop loot 15 bossu)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru