Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Kuziicka-retri paladin

+12
piggy
Cocus
Coursedone
Pazur
galloper
Ciri
Kira
xenasvk
Vesemir
Thali
Jehnátko
Eista
16 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

26Kuziicka-retri paladin - Stránka 2 Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 2:50 pm

Tasartir



šanci bych mu dal ale jedině pokud změní svůj přístup a to dost, jinak retri by se hodil dyt v G máme akorát destinyho a ten snáma nechodí stejně, PRO

27Kuziicka-retri paladin - Stránka 2 Empty RE: Kuziicka Sun May 30, 2010 3:02 pm

Quake

Quake

Tuhle přihlášku shrnu do 4-řech písmen a to ROFL. Nechci tebe či tvého povedeného kamaráda nijak urazit, ale pro mě jste jen děcka v pubertě, co si myslí že sežrali všechnu moudrost světa. Když pominu ten váš vymyšlený raid, aby jste měli co pomlouvat na obranu kicku, co jste dostali, tak zapomenout vaše chování v minulosti se opravdu nedá. Do ignoru si hráče dávám opravdu výjimečně a ignore list jednou za měsíc, dva smažu. Tebe jsem si musel dát do ignoru i podruhé a ten druhý šašek si místo v mém ignoru vysloužil už napořád, když jsem si ho tam musel hodit potřetí.

Prostě pochopte jednu věc, to že vám maminka zaplatila měsíční pobyt na offiku z vás skilly prostě neudělá. Stačilo mi, jak jste několikrát ze sebe dělaly v SC největší pány a jak všemu dokonale rozumíte a ztrapňovali ostatní. V tu dobu jsem se vám strašně smál, hlavně jak jste začali whispovat mě, že to za shamana neumím a tvůj kamarád se mě snažil vnucovat nějaké jeho zpatlané pvp talenty. Prostě moc lamy.

Jelikož už uběhl rok, tak předpokládám, že jste už část theorycraftu spolky, ale psát něco jako si napsal Galloprovi "myslím si, že sem věděl líp jak ty co je to 25 man:)" je dost hloupé. Tenkrát jste o nějakých raidech věděli možná tak z vyprávění vašich babiček, teda alespoň tak mi to přišlo, podle toho co jste tvrdili. Možná jste věděli něco málo z teorie, ale praxe žádná. Takže srovnávat se s někým, kdo v tu dobu měl odprogresovány téměř všechny bosse 25 manů raidu je dost ubohé.

I když jsi už něco z theorycraftu za tu dobu pobral, tak ti tvá namyšlenost zůstala a nejspíš se ještě více prohloubila, a pro takovéto skilly v guildě bohužel místo nemáme...


NEPŘIJAT

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru