Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Destinny REtri pala

+15
Marci
galloper
Ljuderendann
Notorious
Vesemir
lorain
xenasvk
Immortalis
Sajdi
Siem
Thali
Jehnátko
kxann
Monse
Destinny
19 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Destinny REtri pala Empty Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 6:33 pm

Destinny



Nickname: Destinny
WoW hraji: 5 let

Class: Paladin
Race: Blood elf
Main Spect: Retribution
Za tuto postavu hraji: 2 měsíce
Played postavy: 7 dní 7 hodin

Zkušenosti: Zul Aman, Black Temple, Karazhan, Hyjal, SCC, Grull, Magtheriidon, The Eye, Sunwell, ToC, Naxx 10/25 včetně Hard modů, Ulduar 10/25 včetně hard modů, ICC , Sartharion 10/25 3 drakes, Malygos 10/25 - CLEARED

Talent build: 5 / 8 / 48
- nejede mi odkaz ( nejde klik na „talents“)

Armory:
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Destinny&realm=Narnias

Screen z raidu:
https://2img.net/r/ihimizer/img260/6462/wowscrnshot032810185757.jpg
https://2img.net/r/ihimizer/img683/3733/inaction.jpg


Staty: (UNBUFFED)

HP: 7 500
MANA: 4 700

Attack power: 1468
Crit chance: 19,18 %
Hit rating: 162
Haste: 27
Armor ignore: 0
Resillience: 0


Profese: Enchanting
Sekundární: Blacksmithing, Skinning

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? Gemy nechybí, enchanty chybí
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Hraju na offi ale došli peníze, chci se vrátit zpět do mládí a opět projít TBC dungy/raidy

Přoč chceš jít právě k nám ?
Protože doufám, že tu je aspon jedna guilda, co používá WWS,VT, DKP, Raid planner a chodí aspon 4krát 5 krát týdně a nebaví mě poslouchat "dem*nty" co si hrajou na šéfíky když jsou úplně blbý a ani neví, že třeba warr se nemá otáčet k bossovi zády ( příklad z mnoha absurdit )

Co nám můžeš nabídnout ?

Flexibilitu, kontakt s offikem na vysoké úrovni (poradna jednotlivých class od prestižních hráčů) , jsem zaměřen na mellee DPS takže vše o kolo nich, dále pak znám všechny taktiky jak TBC tak WOTLK raidů, sám jsem je leadoval, včetně hard modů, pokud přijde WOTLK máte first killi zajištěny, protože to projdu i po slepu, a mohl bych přinést spoustu vychytávek, lepších taktik, postojů, názorů na WOTLK raidy

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? cca 3 h.
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? ano, Dankena – na Sargerasu jsem s ním cestoval po guildách
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Ne, hráč, který není na VT nemá na raidu co dělat (popřípadě – dkp )

Město: Úštěk
Věk: 25
Večerka: nemám večerku  není, problém raidovat do rána

Něco o mě: - mám práci, přítelkyně na dohled (snad), bydlim s rodiči, mam svůj klid, ve WoW mě už asi nic nepřekvapí, jednou jsem byl i na Test serveru Blizzu, konkrétně jsme testovali Lich Kinga – kamarád testuje pravidelně a jednou mě k tomu pustil. Miluju složité boje typu Mimiron, Yogg Saron, v tom jsem v extázi. Tady jsem jen holá, čerstvá 70 bez equipu s mnoha skušenostmi a dlouholetou praxí . PvP mi ani moc nejde, já hral na PvE realmech většinou. Kdo by měl nějaké otázky rád zodpovím.
A tu se chcem jen pochlubit 
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Uchylacek nadupaný MAIN
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Uchylacka alt
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Eonar&cn=Dacanka alt
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&cn=Narciss alt



Naposledy upravil Destinny dne Sat Apr 10, 2010 11:15 pm, celkově upraveno 2 krát

2Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 7:06 pm

Monse



predpokladam, ze mackat to budes vediet, takze na skusku ZA



Naposledy upravil Monse dne Tue Apr 06, 2010 7:51 pm, celkově upraveno 1 krát

3Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 7:12 pm

kxann

kxann

v jake guilde na offi si byl mohu-li se zeptat?

4Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 7:17 pm

Destinny



kxann napsal:v jake guilde na offi si byl mohu-li se zeptat?

ITTP současná
Angels of Apocalypse - Eonar
AEON - Eonar

5Destinny REtri pala Empty RE:Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 7:17 pm

Jehnátko

Jehnátko

momentalne zadny retry neni takze ja sem PRO eq neni problem t5/t6 ma hned de jenom o to jeslti je skusenej a ma cas raidovat dost dlouho z dostatecnou trpelivosti....pokavad ano tak se nemame o cem bavit a muze se plne zaradit Very Happy

6Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 7:30 pm

Thali

Thali

Tak napul. EQ na hovno, ale to neresim. Zkusenosti budou velke, mozna by jsi mi mohl whispnout, rad bych se na neco optal.

Spis se obavam, ze to, co hledas ti nabidne hodne malo guild na free serveru. Aby jsi neztratil trpelivost po prvnich ,,zklamanich,, a neleavl zase.

zatim neutral. Kdyztak napis ve hre na nick THALI nebo ARCIBALD.

7Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 7:32 pm

Siem

Siem

Nejak se mi nezda kdyz mas takove kvanta skusenosti a skillu ze chces jen tak opustit dlouholete postavy na ofiku a prejit na free, penize se najdou vzdy kdyz je treba a pokud bude na narniasu wotlk tak nejspise nebude zrovna v blizzlike modu a soudim ze by te to rychle mohlo prestat bavit.
osobne me offik history nikterak neomami tudiz za me momentalne PROTI

8Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Tue Apr 06, 2010 10:47 pm

Sajdi

Sajdi

taky jsem PROTI,jak říká siem peníze se najdou dycky a že by si postavy tvrdě udělaný někde na offiku nechal jen tak bejt.... hmm neívm no cyclops cyclops

9Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 12:14 am

Immortalis

Immortalis

Muj nazor je ten ze s timto skillem pro Tebe nemuze byt problem nasbirat zakladni eq za BOJ a tim se dostat na dost slusnou uroven, zaroven se da kupa eq poridit z profesi (muj alt pala ma played 8 dni a pul hodiny a ma full BS a eng, cimz ziskal kupu itemu na T5-T6 urovni). Za druhe celkem pochybuju o moznostech raidovani z hlediska prechodu z offi na Narnias, jak uz bylo receno...
Muj nazor: nechme tuto prihlasku otevrenou a ukaz co v Tobe je a jak moc chces k nam. Zatim NEUTRAL

10Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 5:37 am

xenasvk

xenasvk

jj, pockame, kym sa vyjadris k zadanym otazka, eq neriesime, riesime to, ci sa dokazes pristupu na narne... Smile

11Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 9:25 am

Destinny



Skiful napsal:taky jsem PROTI,jak říká siem peníze se najdou dycky a že by si postavy tvrdě udělaný někde na offiku nechal jen tak bejt.... hmm neívm no cyclops cyclops

Jak říká Siem i ty ... tak myslím, že není třeba řešit můj příjem na Bankovním účtě a peníze já na to nyní nenacházím, když otec je od minulého měsíce v důchodu, máme několik úvěrů, a splácíme ještě hypotéku + matka je v invalidním důchodu. Takže promiňte mi, ale až toto zažijete, tak budete hovorit jinak a lepší to minimálně do Vánoc nebude. ( víc snad sdělovat nemusím, protože si myslím, že moje finanční situace, nemá s touhle přihláškou co dělat )

Postavy aktivní mám, ale jen jsem je vypůjčil bratrovy z důvodu slibu že mi bude dělat "korejce" Smile

Jsem plně usazen na Narniasu jste jediná guilda ve které bych měl své uplatnění.

A nyní bych chtěl odpovědět na otázku " Nechce se ti opustit své "nadupané" charaktery

Pro všechny co si to myslí tak si to skuste, když se lognete a nemáte už skoro žádný cíl něco pokořit, další patch už nejspíš ani nebude, a já na offi nemám co získat. A to abych se logl hupsl v OG na poštovní schránku a přehazoval si od T2 až po T10 mě opravdu nebaví i když T10sítku ještě celou nemám Very Happy a ani po ní netoužim není zas tak uberskvělá. Změna by pro mě přišla až v Cataclysm, a ten bude až v listopadu a na to taky peníze nenajdu.

Píšete, že bych se nesžil s Narniasem ( já už na FREE hrál Sargeras , konkrétně v guildě Deathbringers ) a nevidím problém se vrátit do starých kolejí

12Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 10:35 am

Thali

Thali

Pokecal jsem snim, v mnoha vecech jsem se shodl na EQ (Jako s malo kym na serveru Very Happy).

Pokud vymenis par veci a zvednes staty (zaruka ochoty hrat tu), tak jsem rozhodne PRO

13Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 12:12 pm

lorain

lorain

Ja taky PRO retry pala, aktivni ktery to umi se nachazi špatněVery Happy

14Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 4:31 pm

Vesemir



PRO,dobrý hráč sa zíde.Možno nám pri progresse vylepší naše taktiky a predbehneme aj Blood Shadows Razz

15Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 5:32 pm

Notorious

Notorious

Hmm, šanci bych mu dala, stejně ted equipujeme alty, navíc v off equipu by to mohl být i tankadin + retri žádnýho nemáme Smile) proč to nezkusit, pokud budeš aktivní nevidím v tom problem, PRO

16Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 8:01 pm

Ljuderendann

Ljuderendann

skur mna prekvapili profeisie. bych rekel, že to sú farmerské profky tak nejak na alta na prividelavani, ale ne na maina..
wotlk tu nehrozí, takže wotlk skusenosti sú irelevantné.
znalosti BC by mohli byt užitečné.
melee dmg nepotrebujeme, ale pala bufy sa vždy nejaké zejdú.
takže všehofšudy, nejsu proti.

17Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 8:18 pm

Thali

Thali

Ljuderendann napsal:skur mna prekvapili profeisie. bych rekel, že to sú farmerské profky tak nejak na alta na prividelavani, ale ne na maina..
wotlk tu nehrozí, takže wotlk skusenosti sú irelevantné.
znalosti BC by mohli byt užitečné.
melee dmg nepotrebujeme, ale pala bufy sa vždy nejaké zejdú.
takže všehofšudy, nejsu proti.

Nerikej 2x Razz

18Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 8:28 pm

Ljuderendann

Ljuderendann

no, já myslím, že twinstas si už dá pozor na svoje dáta, takže ano, wotlk tu v blízkej ani vzdálenejší dobe nehrozí Smile

19Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Wed Apr 07, 2010 8:45 pm

Thali

Thali

nebudu vyvolavat flame, ale mylis su ljude Smile

20Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Thu Apr 08, 2010 12:02 pm

Destinny



Vesemir napsal:PRO,dobrý hráč sa zíde.Možno nám pri progresse vylepší naše taktiky a predbehneme aj Blood Shadows Razz

Ze začátku asi určitě ne Smile než se sžiju se sestavami, taktikami a tak, ale myslím že je to věc jednoho raidu Smile

Včera jsem byl Karazhan protže potřebovali do počtu (smym zeleno modrým eq z questů) a všude jsem byl 3tí v dmg i před pár epicářema na urovni T4

21Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Thu Apr 08, 2010 12:08 pm

galloper

galloper

Hmm neviem, je to take zaujimave, kazdopadne ak to ozaj vies mackat preco nie, ale myslim ze nieje velmi rozumne zobrat cerstvu 70ku a dat jej t5+ equip, proste vyequipit niekoho bez jeho absolutnej snahy, navrhujem 2 riesenia...bud ho neprijat a pockat nech ma aspon epiky z hera, alebo ho vziat s tym ze by chodil s nami dungy, pomohly by sme mu s craftom itemov a nejaku tu t4 pripadne ak sa v prvom tyzdni ukaze fajn tak aj nejaku tu t5... inak som tak nejak neutral btw postni nam svoj interface ak mozes, to tez ukaze vela Smile)

22Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Thu Apr 08, 2010 12:12 pm

Destinny



galloper napsal:Hmm neviem, je to take zaujimave, kazdopadne ak to ozaj vies mackat preco nie, ale myslim ze nieje velmi rozumne zobrat cerstvu 70ku a dat jej t5+ equip, proste vyequipit niekoho bez jeho absolutnej snahy, navrhujem 2 riesenia...bud ho neprijat a pockat nech ma aspon epiky z hera, alebo ho vziat s tym ze by chodil s nami dungy, pomohly by sme mu s craftom itemov a nejaku tu t4 pripadne ak sa v prvom tyzdni ukaze fajn tak aj nejaku tu t5... inak som tak nejak neutral btw postni nam svoj interface ak mozes, to tez ukaze vela Smile)

https://2img.net/r/ihimizer/img683/3733/inaction.jpg
už jsem ho sem dával, tak tedy znova Smile, nyní mám o něco jiné jelikož tu mi nejedou všechny addony a celkem špatně se mi všecky scháněly, ale postnu i současné len co dorazim z práce )

23Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Thu Apr 08, 2010 2:53 pm

Vesemir



Btw,pamatáš si,ake si dal v tom KZ DPS?Ja viem,eq je low,ale zaujíma ma to Wink

24Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Thu Apr 08, 2010 5:56 pm

Monse



ake dal dps je irelevantne a pokial viem, plat zo ZA sa pravidelne dissuje, tak nevidim dovod ho nezobrat na skusku, ak teda bude mat zaujem byt aktivny do 2 rana

25Destinny REtri pala Empty Re: Destinny REtri pala Thu Apr 08, 2010 6:21 pm

Destinny



Vesemir napsal:Btw,pamatáš si,ake si dal v tom KZ DPS?Ja viem,eq je low,ale zaujíma ma to Wink

550 cca a max 640, nechtěl jsem to sem psát, protože ten equip je vážně low a myslel jsem si, že si nevzpomenete ani na s jakým equipem jsem tam byl, popravdě mě chtěli jen do počtu a navíc jsem tam měl jen 2 roguny a ty mi moc bonusu nepřidaj, byla to spíš caster group

a do 2 do rána sice není problém, ale každý den určo ne ( někdo do práce vztávat musí) ovšem o víkendech není problém, a přes všední dny také ne, spíš podle toho jakou budu mít směnu

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru