Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Prihlaska - Retri paladin + Resto shaman

+6
Sajdi
DeWon
Lhikan
Peluch
Thali
kuzicka
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Prihlaska - Retri paladin + Resto shaman Empty Prihlaska - Retri paladin + Resto shaman Fri Apr 24, 2009 4:44 pm

kuzicka



Zdravim. S kamaradem bychom si chteli podat do Vasi guildy prihlasku, protoze si myslime, ze Vase guilda ma budoucnost a je asi nejprimerenejsi nasemu equipu.


Kuziicka

- Retri paladin
- Nickname: Kuziicka
- Class: Paladin
- Race: Blood elf
- Talenty: PVE 5/8/48
- WoW hraji: 3 roky z toho 2 roky na offiku
- Za tuto postavu hraji: 1 rok na freecku a 1 rok na offiku (První rok na offiku sem mel protection warriora a byl sem MT guildy, druhy rok paladina pouze jako Alta v retri.)
- Zkušenosti: Nebudu zde uvadet svoje zkusenosti z 5m dungu ci hc protoze to ma asi projety kazdej. Nicmene jsem sundal na offiku: KZ - full clear, ZA - full clear, SSC - full clear, TK - full clear, MH - full clear, BT - full clear, SWP - 4 / 6 (krome M'uru a Kil'jaedena vse), The Obsidian Sanctum 10m + 25m - full clear, Naxxramas 10m + 25m, The Eye of Eternity 10m + 25m. (Prakticky vse co se dalo zabit - old WoW, TBC, WOTLK.)

- Attack power: 1736
- Hit rating: 150 (10%) = idealni pro melee + 200 ignore armor
- Crit: 25.53%
- Equip: Full epic (krome trinketů). Všechno PVE ofc.

Q: Proč si odešel z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
A: PTP, nedostatek lidi.

Q: Přoč chceš jít právě k nám ?
A: Chtěli bychom chodit 25m raidy ne jenom stupidni KZ.


Q: Znáš někoho z DL ?
A: Nochance.

Q: Je pro tebe problém používat VT ?
A: Urcite ne. Na offi sem delal jeden cas i raid leaddera takze ventrilo byla nutnost.

Profese: Ench 373, BS 375, Mining 375
Sekundární: FA 375

Něco o mě
Věk: 17
Město: Plzeň
Internet: Wi-Fi 5 mb/s
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Raooss



Zkutrr

- Resto shaman
- Nickname: Zkutrr
- Class: Shaman
- Race: Orc
- Talenty: PVE 0/5/56
- WoW hraji: 2 roky z toho 1 rok na offiku
- Za tuto postavu hraji: 1 rok na freecku a 1 rok na offiku.
- Zkušenosti: Na offiku: KZ - full clear, ZA - full clear, SSC - full clear, TK - full clear, MH - full clear, BT - full clear, SWP - 4 / 6 (krome M'uru a Kil'jaedena vse), The Obsidian Sanctum 10m + 25m - full clear, Naxxramas 10m + 25m, The Eye of Eternity 10m + 25m. (Prakticky vse co se dalo zabit - old WoW, TBC, WOTLK.)

- Bonus heal: 1870
- Mana regen: 343 / 151
- Equip: Full epic. Všechno PVE ofc.

Q: Proč si odešel z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
A: PTP, nedostatek lidi.

Q: Přoč chceš jít právě k nám ?
A: Chtěli bychom chodit 25m raidy ne jenom stupidni KZ.


Q: Znáš někoho z DL ?
A: Nochance.

Q: Je pro tebe problém používat VT ?
A: Urcite ne. Na offi to byla nutnost pri raidech.

Profese: Alch 150, Herba 375, Mining 375
Sekundární: FA 375

Něco o mě
Věk: 17
Město: Plzeň
Internet: Wi-Fi 2 mb/s
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Drak%27thul&n=Zkutr



Doufame v kladne vyrizeni zadosti

s pozdravem Zkutrr & Kuziicka.

Thali

Thali

Celkem hodne originalni a prihlasky opravdu pekne.
Co se tyce zkusenosti, jsou opravdu velke a slysel jsem, ze zakladatele PTP jsou z offi.
CO se tyce classu tak:
Nevim, zda v guilde mame vubec retry paladina a zda je potreba, na to jsou povolanejsi.
Shamanu uz mame strasne moc, dokonce se uvazovalo o omezeni prihlasek shamanu. Hlavni slovo tu bude mit Quake.

Jinak si myslim, ze by mohli byt guilde uzitecni, jak po zkusenostech tak i v EQ pac jste jendi z mala, co se sem hlasi s full PvE
Necham na ostatnich,ale jsem PRO

Peluch

Peluch

pekne prihlasky jsem taky PRO
BTW: konecne se nehlasi jen warove cyclops

Lhikan

Lhikan

Paladin by se hodil ale Shamanu a Healu máme dostatek.jinak přihlášky jsou pěkné Smile ale chtěl bych jen dodat že tohle není offik ale Narnias Very Happy takže za Paladina jsem PRO ale za Shamana jsem Proti

DeWon

DeWon

Rozhodne som ZA prijatie skuseny ludia. shamanov zas az tolko nemame hlavne ne healov,paladinov je malo.A hlavne si dali zalezat na prihlaskach.

Sajdi

Sajdi

Zkusenosti PRO ale jen pro paladina..uz tak se skrz shamany nedostavam na vetsinu raidu :-P Smile aspon v posledni dobe Smile

Tasartir



kuziicka PRO super clovicek umi to proste super
OR

Zkutrr jsem PROTIjak jsem poznal sa je dost namachrovany jak byl super na OFFI jak mel T6 a to nerikam ze je ot lama ale jako riakt ze na NARNIASU jsou same lamy a ON je jedinej SKILL je proste moc takze jeste ejdnou PROTI

Manhunt

Manhunt

Kuza ano, shaman ne. Retardinů je málo a kord tech hodně dobrých. Shamanů je jak nasrá... proste hodně a to i tech kvalitních.

9Prihlaska - Retri paladin + Resto shaman Empty RE: Sat Apr 25, 2009 1:03 pm

Quake

Quake

Kuzicko, napiš mi in-game, potřeboval bych prohodit pár slov, pak řeknu závěr Smile

Haffolin

Haffolin

Mno, ja nvm, co je dulezityho na tom, ze ve 2radcich pise o tom, ze byl rok na offi..no a...(ja byl taky na offi a nikomu to necpu)

Jinak k hraci ingame => Prijde mi kapku namysleny "všeználek" chovani pri hledani healu na hero mluvi za vse...

Navic shamanu je na raidu vzdy 5+ takze bych rekl ze je shaman nepotrebny. Paladina jsem nevidel,neznam =>nesoudim

(pekne vyplnena prihlaska)

PROTI...sry kamo ale vylepsi REAL i Ingame mysleni Wink Wink Exclamation

11Prihlaska - Retri paladin + Resto shaman Empty RE: prihlaska Sun Apr 26, 2009 2:51 am

Quake

Quake

Takže po domluvě, jak na straně zájemců, tak vedení, jsem učinil kladný závěr pod podmínkou, že před tímto shamanem budou mít přednost naši dlouhodobí členové a on bude chodit na raid jen pokud by se našlo místečko a už nikdo jiný by nechtěl. Argumentace zněla, že chce být v guildě se svým kamarádem, na raidy by sice chodil rád, ale uspokojí se s heroicy a 10-kovými raidy na bagety, za které si může nakoupit také solidní eq... Každopádně jeho stávající eq není špatný o čemž vypovídá 1900BH. Uvidíme ještě jak to bude vypadat v praxi, takže je beru na zkoušku...

PŘIJATI

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru