Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Kuziicka-retri paladin

+12
piggy
Cocus
Coursedone
Pazur
galloper
Ciri
Kira
xenasvk
Vesemir
Thali
Jehnátko
Eista
16 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Kuziicka-retri paladin Empty Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 9:08 pm

Eista



Nickname: Kuziicka
WoW hraji: 6 let

Class: Paladin
Race: Blood elf
Main Spect: Retri
Za tuto postavu hraji: 3 roky
Played postavy: 40 dní 6 hodin

Zkušenosti: no tak s raidama nejsem určitě pozadu
Gruul – full
SSC – full
Maghteridon
TK – full
MH – full
ZA – full
SWP – až na posledního bose tak všechny
Taktiky znam z OFI

Talent build: 5/11/45
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&paladin&5000000000000000000050302100000000000000003520025100033125331051

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Kuziicka&realm=Narnias

Stat:

HP: 9367
MANA: 6213

Attack power: 2094
Crit chance: 32.35%
Hit rating: 106
Armor ignore: 461
Resillience: 65


Profese: Ench,BS,Mining
Sekundární: First aid

Měl sem Maina Mage ale smazali mi na něm EQ
Mam alty: Value, Eista, Slipi, Kuzicka, Ogi
Přešel sem na ofi a ted sem se vrátil sem a jinak byl sem v Blacklistu
Chtěl bych k vám jít protože sem slyšel, že dáváte SWP a ostatní raidy a myslím že budete i dobrej kolektiv
Můžu vám nabídnout T6 retri paladina a aktivnost na raidech a dobrej dmg
Podle toho jak mam práci ale kolem tich 6 hodin to bude
Znam Monse s kterym sem byl v jeho G ještě za mího bývalého maina
Ventrilo pro mě určitě problém používat neni


Město: Plzeň
Věk:18
Večerka: Nejsem nějak omezen

Něco o mě: tak no rád hraju wow jezdim freestyle na kole plavu běham

2Kuziicka-retri paladin Empty RE:Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 9:21 pm

Jehnátko

Jehnátko

pokud si dobre pamatuju tak ty a zkutr ste uz u nas byly po jednom trashy ani ne boss ste me presvedcili ze kokota najdes vsude i na offi...a po nasledovnem kicku ste jeste pomlouvali v prihlaskach do BL aby vas vzali tod se mi zda ubohe takze PROTI duvod: Demence

3Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 9:38 pm

Thali

Thali

Zatim proti, viz jehne.

4Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 9:40 pm

Eista



Thali napsal:Zatim proti, viz jehne.


Jestli se chcete řídit chybama co sme udělali dřív tak prosim Smile

5Kuziicka-retri paladin Empty RE:Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 9:49 pm

Jehnátko

Jehnátko

promin ale za tu tvoji takzvanou chybu sem si vyslech tolik pomluv a sracek od BL a jim podobnych ze se to neda odpustit navyc mel si premyslet nez si jednal tak jak si jednal...ja vim ze si asi spolihal ze si na to nikdo nevzpomene ale bohuzel.....mel si si rozmyslet halvne ty pomluvi ano ziskal si eq i misto v tehdejsi nejlepsi guilde ale karta se obratila a ted si to budes muset vyzrat i ty

6Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 10:09 pm

Thali

Thali

Napsal jsem proti, apc nepatrim mezi ty lidi, co odsuzuji hned. Ano, plyval jsi, ale to vetsina a pak zmeni nazor.

Cili, staty na retri mas pekne a k destinnymu by se jeden hodil. Byl bych pro to, stavit se na VT a pokecat. Pak ti dam mozna pro

7Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 10:15 pm

Eista



Thali napsal:Napsal jsem proti, apc nepatrim mezi ty lidi, co odsuzuji hned. Ano, plyval jsi, ale to vetsina a pak zmeni nazor.

Cili, staty na retri mas pekne a k destinnymu by se jeden hodil. Byl bych pro to, stavit se na VT a pokecat. Pak ti dam mozna pro

Sem klidně pro

8Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Fri May 28, 2010 11:00 pm

Vesemir



Eq pekný,ale retri paladin je tu destinny,ktory sa ma problem dostat na raid,a navyše willik,ak nie je treba tanka chce isť za retri ale s tym ma tiež problem dostať sa na raid.Navyše nevidim dovod prečo by sme mali brať niekoho kto bude vyžierať miesto v melee grupe a hráči ktori by sa na raidy mali dostavat sa tam jednoducho nedostanu už aj tak teraz striedame meleečka takže

PROTI

9Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 12:55 am

xenasvk

xenasvk

no ja by som PRO bol, pamatam si aj ja na fail zkutr+kuzicka, ale casy sa menia, ludia tiez... ponuka vlastne takmer full EQ retraka... za pokus clovek nikdy nic neda... za demenciu uz kick chytil nejeden, takze ja problem v priati nevidim... navyse takzvany rektalny alpinista si u nas miesto urcite najde Very Happy

10Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 2:16 am

Thali

Thali

xenasvk napsal:no ja by som PRO bol, pamatam si aj ja na fail zkutr+kuzicka, ale casy sa menia, ludia tiez... ponuka vlastne takmer full EQ retraka... za pokus clovek nikdy nic neda... za demenciu uz kick chytil nejeden, takze ja problem v priati nevidim... navyse takzvany rektalny alpinista si u nas miesto urcite najde Very Happy

Ja myslim, ze analolezec nam jeden staci Razz

11Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 11:59 am

Kira

Kira

Neskocime s nim ZA? (chcem ho do party!!!!)

12Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 12:02 pm

Ciri

Ciri

ja by som bol za skusobny T5 raid v dobrej parte, ak sa neosvedci nema zmysel.. hlavne nech je na raide niekto kto za palacha vie aby posudil

13Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 2:29 pm

Eista



jen jak někdo psal tak mam i tankadin eq sem full až na prstýnek a eq t4 t5

14Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 3:27 pm

galloper

galloper

proti moc namachrovany typek z aferky jak spominal jehne Smile aj ked retry by sa uz len koli boostu hodil, kazdopadne je to ale dalsie meelee

15Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sat May 29, 2010 5:55 pm

Eista



galloper napsal:proti moc namachrovany typek z aferky jak spominal jehne Smile aj ked retry by sa uz len koli boostu hodil, kazdopadne je to ale dalsie meelee


Nevim proč namachrovanej týpek ale je to tvuj názor...

16Kuziicka-retri paladin Empty Kuziicka Sat May 29, 2010 10:27 pm

Pazur



na skuskuPRO uvidime kolko ujebe za retri palacha DPS sak je z offiku skill by mat mal Smile

17Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 1:58 am

galloper

galloper

Eista napsal:
galloper napsal:proti moc namachrovany typek z aferky jak spominal jehne Smile aj ked retry by sa uz len koli boostu hodil, kazdopadne je to ale dalsie meelee


Nevim proč namachrovanej týpek ale je to tvuj názor...

ja len viem ako si sa choval aj so svojim kamaratom , ked ste s nami boli jeden low raid , ani sam netusim co to bolo a ci to vobec bola 25-ka ale ohovarali ste nas smelo aky sme low, ale my sme low nikdy neboli a kedze naopak sme teraz prekazatelne najlepsia guilda hordy tak mas zaujem sem ist, mylim sa snad? Smile

18Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 1:59 am

Eista



galloper napsal:
Eista napsal:
galloper napsal:proti moc namachrovany typek z aferky jak spominal jehne Smile aj ked retry by sa uz len koli boostu hodil, kazdopadne je to ale dalsie meelee


Nevim proč namachrovanej týpek ale je to tvuj názor...

ja len viem ako si sa choval aj so svojim kamaratom , ked ste s nami boli jeden low raid , ani sam netusim co to bolo a ci to vobec bola 25-ka ale ohovarali ste nas smelo aky sme low, ale my sme low nikdy neboli a kedze naopak sme teraz prekazatelne najlepsia guilda hordy tak mas zaujem sem ist, mylim sa snad? Smile

myslím si že sem věděl líp jak y co je to 25 man:)

19Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 2:02 am

Coursedone

Coursedone

Ofik neofik to mi je suma fuk

tohto mladenca som mal cest pred nejakym tym casom videt v akcii a mozem povedat ze patril k jednym z najlepsich palachov v BL

EQ asi riesit nemusim je ucite na postacujucej urovni
je to sice meele ale velmi dobry bufer a booster

Nastava tu sice otazka povahy ale koniec koncov dali sme sancu DJneovi ktory mal jednoznacne horsiu povest aj ked doteraz niesom presvedceny ze nepravom ale to je na inokedy

Na druhu stranu na ten incident si spominam a v tom case este s jedny exotom ste boli poriadny lampasi a prave preto ste sa nedostavali na raidy
V prihlaske do BL ste potom pisali aky sme strasne low a ze ani nedavame ci nechodime T5 a ze ste boli prvy dmg a podobne kraviny - to bolo jedine SSC kde ste sa dostali spolu s altami

Je dost odvaha a mozno zaroven aj troska drzost si sem po tom setkom davat prihlasku

Nebudem este vynasat nad tebou ortiel som zvedavy co mi na to napises lebo ked sa sem hlasis musi ti byt jasne ze sa ta niekto bude pytat co to malo znamenat

A myslis zle v tej dobe si bol zlameny jak tela a ten 25 men si pravdepodobne ani nevedel co znamena

20Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 3:05 am

Cocus



Eista napsal: myslím si že sem věděl líp jak y co je to 25 man:)

Very Happy a nevis proc namachrovanej? PROTI

21Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 3:17 am

galloper

galloper

ja som to myslel tak, ze neviem ci si s nami bol 25ku , nie ze si ju pred tym nebol...ale to co si na to napisal s tym si sa pekne vyfarbil Very Happy

22Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 9:21 am

Kira

Kira

Vidite vlastne horsi ako Neo nemoze byt Very Happy

23Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 11:19 am

piggy

piggy

ano ano všecko vedel všecko znal jen eq nemel takovejch případu tady bylo =) nic připadáš mi fakt jako Neo jakmile nebylo ponem tak byl nepříjemnej a nervozní Very Happy PROTI PROTI... jinak dobře cocus xD ... afro

24Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 1:26 pm

lorain

lorain

rad davam lidem druhou šanci, a jsem PRO
eq ma pěkný a zkušenosti taky budou....

25Kuziicka-retri paladin Empty Re: Kuziicka-retri paladin Sun May 30, 2010 2:18 pm

Ljuderendann

Ljuderendann

no, to že ludé prechádzajú z horší guildy do lepší je celkem normálné. a blacklist vtedy lepší byl, či už si to chcete priznat, lebo ne..
kvejk samotný doporučuje začat v horší guilde a až po nabratí EQ skusit tu..
spúsob jak ale z DL odešel a následné pomlúvaní teda moc neschvaluju, ale odvtedy už ňáký ten čas ubehel. Já nevidím dúvod, proč ho nezebrat..
Až bude mnet debilné chovaní, furt sa ešte dá kicknút..

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru