Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Preros - Shadow Priest

+13
Jehnátko
Quake
galloper
Drobec
xenasvk
Vesemir
Thali
Monse
lorain
Tasartir
Siem
wook
Preros
17 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Preros - Shadow Priest Empty Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 9:32 pm

Preros



Nickname: Preros
WoW hraji: skoro 2 roky

Class: Priest
Race: Undead
Main Spect: Shadow
Za tuto postavu hraji: tak priblizne pol roka len dlho som ju nemal aktivnu
Played postavy: 20dni

Zkušenosti:
Kara - FC
Zul´Aman - Halazzi, Nalorakk, Akil´zon
Gruul´s Lair - FC
Magtheridon´s Lair - nie, ale taktiku troska poznam
Serpentshrine cavern - FC okrem kapra
The Eye - Astromancer, Void
Black Temple - FC okrem illidana
Hyjal summit - FC

Talent build: 14/0/47
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&priest&5002300130000000000000000000000000000000000503240410250103051551

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Preros&realm=Narnias

bohuzial nieje este aktualizovany resocketoval som az dnes vecer

Screen z raidu: -


Staty: (UNBUFFED)

HP:6881
MANA:9445

Bonus damage: 969 Shadow spell damage
Crit chance: 10,36%
Hit rating: 97(viem ze je to velmi low, ale nenasiel som priesta ktory by mi poradil ohladne hitu)
Mana regen: 195
Spell haste: 28
Spell penetration: 0
Resillience: 45


Profese: Mining(375), Skinning(375), Tailoring(360)
Sekundární: Zatial este nemam

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ?
enchanty mi nechybaju, kedze mam par rare itemov tak myslim ze sa ot neoplati na ne davat

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Tak guilda bola Away From Keyboard - bola to rozpadnuta guilda ktora sa snazi ozivit ale nejako im to nevychadza, teraz mam Tasartirovu guildu Very Happy

Přoč chceš jít právě k nám ?
Tak poviem to na rovinu ze mi o eq nejde aj ked ste najlepsia guilda od hordy, ide mi o dobrych ludi bol som s niektorymi naxxramas a bola to sranda proste best Very Happy

Co nám můžeš nabídnout ?
cokolvek bude v mojcih silach okrem goldovych zalezitosti Very Happy

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ?
Ked je vonku pekne tak samozrejme idem von Smile ale priemerne 4h Razz

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Oblubena otazka Smile Poznam Thaliho, Tasartira, Yberiona, Vesemira. Tolko si ich pametam ale urcite ich je viac.

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Ventrilo neni problem

Město: Nove Zamky
Věk: 15
Večerka: (do kdy můžeš raidovat): do 22:00 - 22:30 by nemal byt problem

Něco o mě:

Z hry - tak v hre ma mozete poznat podaktori pod nickom Gouge, nebudem to tajit nema to vyznam este by som si prihorsil(mozno si tym u niekoho prilepsim Razz), Mal som rogunu ako PvP char ale potom som sa rozhodol si vyexpit priesta. Chvilku som zanho nehral mal som vypozicaneho paladina od kamarata(tankadina) tak som sa bavil na nom, bohuzial si ho zobral naspet tak som sa vratil k priestovi. Na eq velmi pilne pracujem Tasartir je svedok xD snazim sa co najviac ziskat craftene itemy. Vlastne k equipu chcem dodat tolko ze chestu o chvilku kupim 100bojkovu, offhandu v pondelok S4, back bude crafteny(zajtra), boty budu frozen shadoweave(tiez zajtra), legy budu SL heroalebo BM hero. Je toho este viac, Nechcel som si podavat prihlasku skor ako to budem mat ale nahovoril ma Tasartir ze ma budete dlho riesit tak to budem stihat Smile

Real - neviem co by som sem mal napisat ale tak bavi ma PC, BMX, MTB, hokejball, je toho vela Very Happy

2Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 9:57 pm

wook

wook

Podle me jesly splnis ty ukoly co jsis sam zadal tam bych aji o tvojim prijeti popremislel ale jak jsem se dival na ty tvoje gemy tak bys mel aspon zmenit ten vtom pasku pac resilka ti je uplne na ... ale stejnak zalezi na Lorainovi :-) ja jsem zatim neutralni.

3Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 10:00 pm

Preros



ono je to zmenene mozes sa stavit ingame len som to menil asi pred hodinkou a to armory nezmeni hned dal som vsetko na spell dmg... a stale yb som potreboval nieco ohladne toho hitu

4Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 10:04 pm

wook

wook

tak ja muzu jit nejdriv zitra do hry pac jsem na intru :-( a armory to aktualizuji rano tak se muzu podivat zitra :-)

5Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 10:08 pm

Siem

Siem

100hit=8% + 8% mas z talentu shadow focus 16% 200 hit Twisted Evil takze si myslim ze na shadow priesta mas hit dle meho dostatecny spis low bonus dmg

6Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 10:29 pm

Tasartir



Já osobně bych ocenil dalšího SH priesta neřikam že má dostateční eq ale za tejden může RAPIDNĚ zlepšit stačí aby byl aktivní a já jsem přesvědčen že bude takže bych ho vzal ..... PRO

7Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Thu Apr 22, 2010 11:24 pm

lorain

lorain

sem domluveny na inspekt takze uvidime co v tobě je:)

8Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 23, 2010 3:02 am

Monse



chestu za 100BoJ nekupuj, najvacsi brak co mozes kupit, bud legy alebo boty.


k prihlaske samotnej sa vyjadrovat nebudem, ale som uz hovoril, zvykne to uskodit.

9Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 23, 2010 5:46 pm

Thali

Thali

Pro...zname se delsi dobu, pomahal mi hodne s OLD Dungy, cili spolehlivy je. SKill a EQ netusim, ale jak uz bylo psano u jinych SP...bylo by treba, aby jich bylo vic, aby konecne jeho CM mohlo chodit za svou main classu Smile

10Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 23, 2010 7:04 pm

Preros



Vyrobil som si nove boty a back, vytiahol som to na 1031 Shadow spell dmg, 66bojek na konte, + dnes vecer chystam s tasartirom dokoncit murmura tak dufam ze padnu legy.
Zatial len tolko este sa dohodnem s lorainom ingame.

11Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 23, 2010 7:35 pm

Vesemir



Gougeho tiež poznám,takže to je jedno +,a keď dal PRO thali,musím dať aj ja Razz .Vidieť že sa snažíš si aktívny tak prečo ti nedať šancu,PRO.

12Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 23, 2010 9:36 pm

xenasvk

xenasvk

po splneni podmienok od Loraina bud PRO Smile

13Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 23, 2010 11:41 pm

lorain

lorain

takze po inspektu jsem se rozhodnul PRO
mame jeste domluveny spolecne hero at ho vidim v akci ale nejak sem si zatim nenasel cas, tak kdyby se chtel nekdo pridat tak nebudu proti:)
dale jsme se dohodnuli ze si koupi gate za 100 boj a dodela enchy na boty a back, potom nebudu mit uz nic proti prijeti

14Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 12:15 am

Monse



ono sa uvidis az potom, ci bude mat "na to", lebo pozname vselijake prasata na manu, ze lorain

15Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 3:44 am

Drobec

Drobec

ZA

16Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 8:49 am

galloper

galloper

hmm mne tu len nesedi jedna jedina vec -> time do 22.00 (;

17Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 1:09 pm

Monse



vsak niekto sajdiho musi nahradit

18Preros - Shadow Priest Empty RE: Preros Sat Apr 24, 2010 4:40 pm

Quake

Quake

Hit cap u priesta je tuším 160 ne? ale takových 140 je už dostačující... U tebe mám takový smíšený pocit, nevím, jak toho priesta ovládáš, ale zjevně si neumíš spočítat kolik je jedna a jedna. Do rukou namísto hitu bych enchnul BD, poměrově tě vyjde lepe, navíc bych podle barvy socketu využil socket bonus na ramenou a rukavicích. Dále to bude chtít sehnat nějaký obstojný back a určitě enchantnout Subtlety, jelikož shadow priest agruje jak svině + enchant do bot - vitality. A teď to nejdůležitější -> repka s Shatarem na Glyph do headky, kde získáš dalších 14 hitu. Bez základní repky na glyph do guildy zásadně lidi neberu... Takže dofarmi repku, předělej nějak rozumně ty gemy, enchanty a dej vědět.

P.S.

Preros napsal:

Večerka: (do kdy můžeš raidovat): do 22:00 - 22:30 by nemal byt problem

Je dost na houby. Ale nějak se to domluvit dá...

19Preros - Shadow Priest Empty RE:Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 5:47 pm

Jehnátko

Jehnátko

hit-cap je nejakych 17% tusim coz znamena 200 hitu Smile

20Preros - Shadow Priest Empty RE: Jehnátko Sat Apr 24, 2010 5:55 pm

Quake

Quake

a na to jsi přišel kde? Very Happy Tohle je shadow priest

21Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 6:04 pm

Preros



tak s tou vecerkou by nebol problem kludne by som mohol ostat aj dlhsie troska ale vtedy priemerne koncim... a tie veci dorobim bude to trvat asi 3-4 dni potom napisem.

22Preros - Shadow Priest Empty RE:Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 7:08 pm

Jehnátko

Jehnátko

no kde vsude a podobne zeptej se treba loraina monseho a myslim ze sem to cet i na netu ze hit cap u shadow priesta je 200

23Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Sat Apr 24, 2010 8:53 pm

Marci

Marci

Shadow priestů není nikdy dost, že jo Quaku ? Wink
Po splnění výše uvedených podmínek bych byla PRO, ale nesedí mi večerka (i když bych ráda končila zhruba ve stejnou dobu, jenže to býváme zrovna v nejlepším). Ve spojení s tím věkem očekávám ve 22:30 nářky typu "...já musím off, ráno vstávám do školy..." Ale věk je stav mysli Smile. Přesto zatím NEUTRAL

24Preros - Shadow Priest Empty RE: Falco Sun Apr 25, 2010 12:55 am

Quake

Quake

Jo, ale 17% je pro ranget vseobecně, priest to může snížit Shadow focusem až o 10%, ale to už je moc velké plýtvání, většinou se to jede na 2 talenty -> snížení o 4% -> potřebuješ 13% což je těch mých 160, respektive 153 (ale tohle je narnias)...

25Preros - Shadow Priest Empty Re: Preros - Shadow Priest Fri Apr 30, 2010 4:04 pm

lorain

lorain

myslim že tady už by se to mohlo trošku posunut, co mysliš Quaku? Ja jsem PRO vidím že se snaží, sbírá bojky, farmí věci na eq a už se i polepšil ve skillu:)

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru