Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Blindie - shadow priest

+8
Siem
lorain
frezar
Monse
Boxerman
xenasvk
galloper
Blindie
12 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Blindie - shadow priest Empty Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 12:37 am

Blindie

Blindie

Nickname: Blindie
WoW hraji: 3 roky cca? začal jsem hrat na Sargerasu jak tam nahodili 2.3.3
Class: Priest
Race: Undead
Main Spect: Shadow
Za tuto postavu hraji: 1,5 roku cca
Played postavy: 68 dni+drobne
Zkušenosti:Staré jádro vše co šlo dát, nové jádro vše mimo Hydrose, Lurkera, Alara, Kaelthase Sunstridera.
Talent build: 14/00/47
http://tinyurl.com/mujbuild
Armory: http://tinyurl.com/Blindie ,nelekejte se té healovaci wandy dmg mi nepadla zatím Sad
Screen z raidu: zadný normální jsem nenašel pokad vas zajímá UI , tak pouzívám 2 rádkový Bartender na hlavní spelly, a X pearl.

Staty:
HP:7981
MANA:10125
Bonus damage: 1369 (shadow dmg)
Crit chance: 11,53%
Hit rating: 103
Mana regen: 310/ 117 WC
Spell haste: 258
Spell penetration: 0
Resillience: 0


Profese: Tailoring 375, Enchanting 375, Skinning 375
Sekundární: FA 375 (cooking a fishing mám na 2. postave full)
Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? Ne
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Eternity, po leavnutí Gumka a jeho pravé ruky nastala v gilde anarchie a byl jsem kicknut ani nevím kým.
Proč chceš jít právě k nám ? Jste Top gilda, chci Vám pomoct s progressem nejen v Swp, chci si zaraidovat za příjemné atmosféry.
Co nám můžeš nabídnout ? Kromě priesta mám i dalsí 2 chary vlastnorucne vyexpené,resto shaman Zergi: http://tinyurl.com/3xn3mol a holy paladina http://tinyurl.com/Ranelia nedelá mi problém obcas zaskocit za kterehokoliv z tehlech 2 krasavcu Smile , ale nejvíc me baví SP. Profesionální pristup k raidum mám rád vsechno nafarmené potky jidlo oil flask atd.
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? zálezí kdyz je ve hre co delat(raid) tak déle jinak moc ne(afk v SC u me vyslo z mody) 1-6h.
Znáš někoho z DL ? znám ty co jste nabrali z Eternity, jinak tak od videní mozná i par dalsích, ale ze bych je mel ve friendech to ne Smile
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? není

Město: Praha
Věk: 22
Večerka: nemám, ale jelikož jsem pracujíci tak to vidim mojim odhadem tak do tech 00:00.
Něco o mě: Mám rad pivo, rád se koukám na fotbal, fandím Sparte , WoW beru jako odreagovani po práci.

2Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 12:53 am

galloper

galloper

hmm myslim si ze sh.priest bude jedine prinosom a zdal si sa byt v poho pri pokece v sc uz ani nvm minuly tyden asi, takze pro

3Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 12:53 am

xenasvk

xenasvk

ja som PRO, eq slusny, pekne napisana prihlaska Smile

4Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 1:59 am

Boxerman



Vim ze v dobe,kdy jsem byl v godu jsi se hlasil naraz do godu a jeste kamsi s timhle priestem,nevzali jsme te jelikoz je to alt,a daval jsi ho k nam jen z duvodu ze v RS ti ho nechteli brat do raidu a davat ti na nej eq, ale hodlas sem dat vsechny sve postavy jak vidim,tak v tom nevidim problem a jsem pro.
uz jen proto ze bez tebe dam o 200 mensi dps s lockem Very Happy jinak je to sargerasak,a ze sargu tu zustali uz jen skileri vicemene:P tak doufam ze v tvem pripade je to to same Very Happy
Pro

5Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 2:06 am

Monse



shadow priest ti staci jeden na debuff

ten gear je taky neohrabany, majitel nevie co chce, alebo to tam nevidim, bolo by pekne, kebyze sa pochvalis

6Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 2:12 am

frezar

frezar

shadow se slošným eq.. Cmon PRO

7Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 2:12 am

lorain

lorain

mě by jen zajimalo, maš nějaky schopny heal eq?

8Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 2:15 am

Siem

Siem

PRO dobre equipnuty Spriest se neztrati.

9Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 2:17 am

Drobec

Drobec

ZA

10Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 8:40 am

Thali

Thali

Blindie a me nevzpomenes?Smile

Sice jsem slysel, ze jsi trosku rejpal a nervak, ale mas me PRO...(dalsi na old dungy Smile )

11Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 10:43 am

Blindie

Blindie

Monse napsal:shadow priest ti staci jeden na debuff

ten gear je taky neohrabany, majitel nevie co chce, alebo to tam nevidim, bolo by pekne, kebyze sa pochvalis
ad k equipu, vim ze to chce trochu poladit gemy, toho hastu je tam az moc, ale tak nejak jsem stále pocítal s wandkou z SWP a ono stále nic , az padne tak nektere kombinovane gemy vymenim za rude. Heal equip mam cca 2100 BH 550 MR(COH), priznam to ja zas tak moc casto nerespecoval(kdyz uz jsem sel za heal tak jsem sel za palata ci za shamika, pac ten je nejmladsi a potreboval jsem ho trochu obliknout) a holy priesta je treba mit trochu zaziteho udelat si poradne bary navyknout si na ne, dobre managovat manu, to ja zas tolik neumim Very Happy .

12Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 12:38 pm

Cocus



spartan PRO
nervak (i z mych zdroju) PROTI
SH priest PRO

13Blindie - shadow priest Empty Re: Blindie - shadow priest Wed Apr 28, 2010 1:19 pm

lorain

lorain

dobra jen jsem chtěl vědět jestli je ta možnost jít v nouzi za heal:)
takže ja jsem taky RPO

14Blindie - shadow priest Empty RE: Blindie Wed Apr 28, 2010 2:44 pm

Quake

Quake

Pěkně napsaná přihláška, správný přístup, kvalitní EQ (možná bych přehodil par gemů, ale jinak nemám výhrad) a skill samozřejmostí. Všichni v přihlášce pro, včetně CM, takže nevidím jediný důvod, proč tě netestnout...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru