Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Shadow Priest - Mastar

+10
Kelinicuss
Isis
Ciri
Neferian
lorain
raara
Siem
xenasvk
frezar
Mastar
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Shadow Priest - Mastar Empty Shadow Priest - Mastar Sun Nov 01, 2009 10:33 pm

Mastar



Nickname : Mastar
Class : Priest
Race : Blood Elf

Talent build : PVE 20/0/41
WoW hraji : 2 - 3 roky
Za tuto postavu hraji : 2 Roky s Přestávkami

Zkušenosti : Všechny 5many i 10many a i 25many - nejenom trash

Staty : ( unbuffed )
HP: 8611
Mana : 8965
Energy : -
Rage : -

Spell Dmg: 1265
Spell Hit: 189
Armor: 1613
crit : 16%
spell penetration : 0
spell haste : 24
Defense : 350
dodge :
parry :
resillience : s pvp eq 365

IQ : 144

Eq 3/5 T5 Věci bez setu Hyjal, BT :-)

2Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 12:47 am

frezar

frezar

jakoze se v SP moc nevyznam ale to IQ 144 to se mi nejak nezda Razz ty si v menze?

3Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 12:58 am

xenasvk

xenasvk

EQ nie najhorsi, ale chybaju tu podstatne veci ako byvala gilda a dovod leavu Smile

4Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 1:15 am

Siem

Siem

Vim ze toto neni urcite puvoni majitel charu ale minimalne treti drzitel tudiz tomu: Za tuto postavu hraji : 2 Roky s Přestávkami. - opravdu neverim puvodniho majitele znam hraje na twinu takze za me urcite PROTI Evil or Very Mad

5Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 3:17 am

raara



takze equip podobny jako muj shadow, ktery jsem jeste ani nemel sanci vyzkouset Very Happy
Jinak pro prijeti priesta bych urcite byl a to klidne i dvou, ale HOLY.
Navic po Siemove prispevku..... za me urcite PROTI

6Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 4:19 pm

Mastar



Ovsem za tuto postavu jsem s prestavkami opravdu nehral jelikoz muj pravy nick ve hre byl Droow, ale jelikoz byl smazan...Proto
JSEM OBDRZEL TOHOTO PRIESTA!!Takže 2 roky blbost není :-))Co se tyče guildy byl jsem v Ressurection Sickness... Duvod leavu demence lidi :-) Neshoda... :-)

7Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 4:22 pm

Mastar



Tudíž je pravda že za shadow priesta opradu hrát dovedu, ale jelikož jsem s wow skončil a pote se k němu zase vratil nepřevedli mi Droowa na Narnias a tudis i shamana na stejnem acc Humerune :-)... Proto duvod hrani za Mastara :-)

8Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 4:26 pm

Mastar



Priesti byli skoro totožní až na lehke změni v eq, který jsem měl na Droowi lepší :-)

9Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 4:27 pm

Mastar



Pokud jste ale proti prosím :-)

10Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 02, 2009 8:59 pm

lorain

lorain

pokud jde o me, ja bych byl i pro pod podminkou, ze si zacnes sbirat holy eq a budes ochotny retalentnout na heal¨
jelikož jak už naznačil raara tak heal se nam v soucasne pozici hodi vice než dmg, i když shadow priest by se měl aspon jeden na raidu ukazovat:D

11Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 2:58 am

raara



pokud je to tak s puvodem postavy budiz.
Ale souhlasil bych spise s lorainem, aby jsi treba nejaky cas chodil za shadow
a sbiral holy equip a pak respec na holy. Posledni dobou se dost raidu ucastni Unu
a vic nez jeden SP na raid mi prijde zbytecne.
Asi tak muj nazor, ale posledni slovo tu ma Lorain Smile

12Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 1:09 pm

Neferian

Neferian

iq 144 a neumis editovat ?(Btw, dětské testy IQ se nepočítaj) Dostat postavu je lamerina. Equip je smesny a skill bude urcite nedostacujici. Za me jasneproti!



Naposledy upravil Neferian dne Tue Nov 03, 2009 4:15 pm, celkově upraveno 1 krát

13Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 2:24 pm

Mastar



Aha Tak ok Uvidime kdo ma lepsi skill :-) Nevíš jak za priesta hraju a soudíš.. :-) Jinak na icq 144 jsem si delal placenej test :-) Zas takové dite nejsem nemej strach :-) Potom další vec je nutný nadávat? :-) Tebe spis povazuju za decko :-)Wink Nesud dokud neuvidíš :-)

14Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 4:27 pm

Ciri

Ciri

ak si si ten plateny test robil na nete tak si sa akurat pekne nechal odrbat, v takom mi vyslo iq 151 Very Happy jediny spolahlivy iq test je u psychologa a ten mas zdarma, staci tam ist ;-)

15Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 7:22 pm

lorain

lorain

nefe podle toho co pišes, tak asi rozumíš priestum jak pes hvězdam.... věř mi že eq ma dostačujici na naše požadavky, a uražky by sis taky mohl odpustit! ty se hlavně zajimej o druidy a priesty (pokud jim teda nerozumiš...) necha na pokoji:) jo? děkuji

16Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 9:39 pm

Mastar



Co se tyče holy eq klidně ho Sbírat budu holy eq už nějaký mám počínaje headkou ze ZA a botami z trashe ze BT , ringy a staffkou :-)

17Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Tue Nov 03, 2009 11:14 pm

Isis

Isis

equipove na tom spatne nejses...podle mne by v kazdym raidu mnel bejt pritomny jeden S priest...at to dobre se kxannem tahame... Cool pak jeste zalezi na tom off eq do healu pac u nas to bejva takovy prispusobitelny...ode mne zatim PRO ale pak te tady i chci videt Twisted Evil

18Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Wed Nov 04, 2009 4:18 pm

Mastar



Urcite :-) Jsem aktivni kazdej den min 6-10 h xD

19Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Fri Nov 06, 2009 11:35 am

Kelinicuss

Kelinicuss

Jednoznačně PRO, shadow priest se vždy hodí Very Happy

20Shadow Priest - Mastar Empty RE: Mastar Fri Nov 06, 2009 12:32 pm

Quake

Quake

Tuto přihlášku ještě definitivně uzavírat nebudu, nechám ji tu ještě pár dní. Za tuto dobu si dost dobře rozmyslím co s tebou, nemám totižto rád lhaní. Když po tobě někdo chce vyplnit " Za tuto postavu hraji : " tak to neznamená dobu hraní za priesta, ale prostě za danou postavu s kterou si podáváš přihlášku. Myslím, že člověk s IQ, kterým se pyšníš, by to měl pochopit. Právě tento dotaz slouží k eliminaci pozdějších problémů a aférek spojených s výměnou postavy. Není snad těžké jednat narovinu a napsat "Za tuto postavu hraji týden, dostal jsem ji od kámoše, jelikož můj priest nebude převeden z realmu Sargerasu. Jinak celkově hraju za priesta....". Po takovýchto slovech bych věděl, že umíš jednat na úrovni a už by jsem tě nejspíš přijal. Po tvé lži jsem spíše proti. Uvidím, jak se k tomu postaví ostatní CM.

21Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Sat Nov 07, 2009 2:22 am

Drobec

Drobec

Mastar napsal:Aha Tak ok Uvidime kdo ma lepsi skill :-) Nevíš jak za priesta hraju a soudíš.. :-) Jinak na icq 144 jsem si delal placenej test :-) Zas takové dite nejsem nemej strach :-) Potom další vec je nutný nadávat? :-) Tebe spis povazuju za decko :-)Wink Nesud dokud neuvidíš :-)
Niesom priest a moj skyl za priesta je len v holy talentoch a cirkletovať party tak tu budem sudiť povahu no podla tohoto vystupu usudzujem že budeš skôr konfliktný tip plus tá nezrovnalosť s pôvodom postavy... proste len môj pocit z teba nieje dobrý a som si skoro istý že by si vyvolaval konflikty aj v hre som neutral no počkam si na tvoju odpoveď

22Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 09, 2009 12:50 am

Kalgys

Kalgys

Drobec napsal:
Mastar napsal:Aha Tak ok Uvidime kdo ma lepsi skill :-) Nevíš jak za priesta hraju a soudíš.. :-) Jinak na icq 144 jsem si delal placenej test :-) Zas takové dite nejsem nemej strach :-) Potom další vec je nutný nadávat? :-) Tebe spis povazuju za decko :-)Wink Nesud dokud neuvidíš :-)
Niesom priest a moj skyl za priesta je len v holy talentoch a cirkletovať party tak tu budem sudiť povahu no podla tohoto vystupu usudzujem že budeš skôr konfliktný tip plus tá nezrovnalosť s pôvodom postavy... proste len môj pocit z teba nieje dobrý a som si skoro istý že by si vyvolaval konflikty aj v hre som neutral no počkam si na tvoju odpoveď
Naprosto s tebou souhlasim Drobce... taky to tak citim... jinak equip ma asi hodne v poho..taky NEUTRAL

23Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Mon Nov 09, 2009 12:53 pm

galloper

galloper

Drobec napsal:
Mastar napsal:Aha Tak ok Uvidime kdo ma lepsi skill :-) Nevíš jak za priesta hraju a soudíš.. :-) Jinak na icq 144 jsem si delal placenej test :-) Zas takové dite nejsem nemej strach :-) Potom další vec je nutný nadávat? :-) Tebe spis povazuju za decko :-)Wink Nesud dokud neuvidíš :-)
Niesom priest a moj skyl za priesta je len v holy talentoch a cirkletovať party tak tu budem sudiť povahu no podla tohoto vystupu usudzujem že budeš skôr konfliktný tip plus tá nezrovnalosť s pôvodom postavy... proste len môj pocit z teba nieje dobrý a som si skoro istý že by si vyvolaval konflikty aj v hre som neutral no počkam si na tvoju odpoveď

Takze z tohoto pohladu z toho moc konfliktnost necitim, bolo to o tom ze nef by sa tiez mohol kontrolovat a nepisat nadavky do prispevkov...cloveka mozes urazit aj slusne, ale to je nepodstatne Very Happy Osobne si myslim ze na to mame predsa skusobnu dobu Razz
Inak eq sa mi zda v pohode, este ked aj pises ze by si bol ochotny aj nejaky ten holy zberat...A sh.priest sa hodi ako boost ci uz pre healy abo pre nasich lockov Smile nech konecne poriadne nalozia siemovi Very Happy:D:D za mna aj ked s prizmurenym ockom nad povodom postavy pro

24Shadow Priest - Mastar Empty Re: Shadow Priest - Mastar Wed Nov 11, 2009 6:19 pm

lorain

lorain

takže se to muže prej uzavřit, postava se bude asi mazat

25Shadow Priest - Mastar Empty RE: Mastar Sat Nov 14, 2009 3:59 pm

Quake

Quake

Takže reakce od jisté doby nulová, navic po informaci "postava se bude mazat" je asi každému jasné, jak to teda nakonec s postavou je.

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru