Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Fragnatic-Priest

+10
wook
Notorious
Quake
Drobec
Thali
Immortalis
xenasvk
Jehnátko
dJn3o
fragnatic
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Fragnatic-Priest Empty Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 12:06 am

fragnatic



Zdravím guildu,asi začnu pěkně od začátku.Mým hlavním důvodem podání přihlášky k takové guildě jako ste vy zkušenosti které mám opravdu na rozdávání.Hraju na tomto serveru pár týdnů po tom co sem skončil z ofikem .Chápu že můj equip pro vás nebude žádným přínosem(prozatím)v podstatě za pár dní co mám 70 už mám dost epic.Hraju opravdu denně snažím se chodit dungeony co to dá .Je mi naprosto jasné že se prozatím na raid nedostanu,ale do nějaké guildy co progressuje KZ se mi fakt nechce..co sem měl zatím možnost poznat bylo fakt otřesné člověk něco vysvětlí a 10x to nikdo neudělá správně tak je to podle mě pod mojí úroveň.Proto chci být v guildě s fajn lidmi(skilled).Snažím se nabrat equip všude kde je to možné a rád bych zašel nějaké badge run KZ kde to jde samo,kde si mě můžete také vyzkoušet a usoudit jestli budu pro vás dlouhodobým přínosem.Pokud by to vyšlo byl bych moc rád jelikož pro mne wow ztratil dávno smysl,ale hrát s dobrou partou lidí pro mne význam má dost velký z hlediska raidování bych čas měl mít vždycky
Nickname : Fragnatic
Class : Priest
Race : Undead

Talent build : PVE 23/38/0 imp.spirit build
WoW hraji : 3-4 roky(3 roky server Drak'Thul)
Za tuto postavu hraji : 4 týdny

Zkušenosti : Všechny 5many i 10many a i 25many (TBC CLEARED)

Staty : ( unbuffed )
HP: 5,6k
Mana : 7800
BH : 1260
BD : 0
spell penetration :
spell haste :
Defense :
dodge :
parry :
resillience : 0

IQ :myslím si že vyhovující Smile

Stručný popis EQ:
Equip :
weapons :
Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - Ano, chybí,ale maty už mám na všechny v bance na lepší equip,enchanty budu mít všechny PvE

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - gemy mi žádné nechybí..

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Jelikož sem před týdnem doexpil tak sem snad ani v žádné guildě nebyl
Přoč chceš jít právě k nám ?
To bude asi hlavní důvod mé přihlášky.Hodně sem se dozvěděl o vás od Djnea


Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Djneoelf
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne

Profese : Tailor 375
sekundární :

věk : 18
město : Pardubice
Předem děkuji za komentáře a omlouvám se z případných pravopisných chyb

2Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 12:15 am

dJn3o

dJn3o

U mě má tenhle člověk PRO, a to i přes jeho slabší EQ, jelikož vidím že se snaží sehnat si aspoň trochu dostačující EQ pro přijmutí, a myslím si že průtah (zkouška) v 10-man ukáže.
Jeden den jsem s ním psal whispy, a věřím že ty zkušenosti má, nepřišel mi jako nějaký začátečník.

A pokud můžeš poď online do hry něco bych pro tebe měl.

3Fragnatic-Priest Empty RE: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 3:27 am

Jehnátko

Jehnátko

hmm jasne low eq ale kdyz mluvi pravdu ze skusenosti ma tak proc ne uz byly i horsi a jedno misto pro priesta zrovna je tak proc ne na skousku za mne PRO

4Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 6:44 am

xenasvk

xenasvk

za mna tiez PRO, nie sme sice gilda, ktora rada equipuje ludi, ale ak sa ludia osvedcia, tak preco nie Smile

5Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 9:38 am

Immortalis

Immortalis

S timto clovickem jsem byl v SL normal kdyz jsem delal repku na pala a musim uznat ze na to jaky mel eq healoval az se z nej kourilo, vysledek nebyl spatny, ba naopak. Myslim ze v nem neco je a kdyz mu dame sanci tak to urco nevyjde na zmar. Za me PRO Twisted Evil

6Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 10:39 am

Thali

Thali

SKill se ukaze.

1) Mluvis na VT?
2) Vecerka pres tyden/vikend?

7Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 5:16 pm

fragnatic



Thali napsal:SKill se ukaze.

1) Mluvis na VT?
2) Vecerka pres tyden/vikend?
ano na vt samoizrejmne muzu mluvit porad a vecerka ? tu bych ani neresil protoze ji nemam Very Happy
akorat v patek a v sobotu zas tak casto nejsem doma

8Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 6:55 pm

Drobec

Drobec

hmm no hodil by sa nejaký heal tvoj eq je na poplakanie ale zaujala ma prihlaška som bol proti na helov čo mali 1700+ bh ale u teba spravim vynimku tak dufam že ma nesklameš ZA

9Fragnatic-Priest Empty RE: Fragnatic Wed Feb 10, 2010 7:27 pm

Quake

Quake

V jaké guildě si byl na Drak'Thulu?

10Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 7:59 pm

dJn3o

dJn3o

doplněk na quakuv dotaz, nebo postni link na armory tvýho charu :-P

11Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 8:57 pm

fragnatic



Quake napsal:V jaké guildě si byl na Drak'Thulu?
WaRe

12Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 10, 2010 9:57 pm

Notorious

Notorious

Hmm, líbí se mi. Very Happy Equipově teda ne, ale na tom se dá zapracovat. Razz PRO

13Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Tue Feb 16, 2010 3:46 pm

wook

wook

cao, prosimte napis mi in game na nick lorain, mam na tebe jeste par dotazu, pak se finalne vyjadrim a uzavrem to

14Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Tue Feb 16, 2010 7:24 pm

Vesemir



Tiež PRO,staty aj s eq je fakt nanic ale podla prihlašky vypadaš dost inteligente a podla mna takych ludi potrebujeme Razz

15Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Sun Feb 21, 2010 12:44 pm

frezar

frezar

PROTI

v posledni dobe bereme lidi co projevi zajem a vypadaji inteligentne.. ale my uz nechodime T4 ani T5(jen odreagování) ale T6+ raidy a tam se tihle zelenáči neuživí.

16Fragnatic-Priest Empty RE: Fragnatic Mon Feb 22, 2010 7:45 pm

Quake

Quake

Každý má svůj názor, pokud chcete někomu vyvrátit jeho názor, tak to dělejte přeba pomocí whispu, tohle je topic kde se píše pouze PRO/PROTI a důvod.
-> Promazán OT

Předpokladám, že za dobu otevřené přihlášky se tvůj EQ rapidně zlepšil, takže bych poprosil o stručné vypsání aktuálních států.

17Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Tue Feb 23, 2010 4:44 pm

galloper

galloper

"rád bych zašel nějaké badge run KZ kde to jde samo,kde si mě můžete také vyzkoušet a usoudit jestli budu pro vás dlouhodobým přínosem.Pokud by to vyšlo byl bych moc rád jelikož pro mne wow ztratil dávno smysl....."

Z tohto vyplyva ze sa chces eq ale vlastne wow nemas rad, takze to mi znie ako dajte mi eq, inak sa na to vykaslem... pristup nehodny hraca ktory by sa mohol nekedy zucastnit nejakeho progressu aj ked ten eq nasvadcuje ze tak najskor o 3 mesiace... pre mna taketo staty (aktualne armory 1300+bh, 400+mr) su bohuzial nizke bez minimalne par veci za boj + nejaky ten lepsi item z tailoru som proti

chapem ze chce chodit kara ale viem ze by sa zobral aj na nejake t4 nahodne t5 a bez absolutneho usilia na zaciatku by mal razom t5 eq...????armada spasy????

18Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Tue Feb 23, 2010 8:34 pm

lorain

lorain

no zatim ses mi nejak neozval... teda kdyz nepocitam to jak sem byl uprostred raidu... mas jeste nejaky zajem?

19Fragnatic-Priest Empty Re: Fragnatic-Priest Wed Feb 24, 2010 12:14 am

fragnatic



lorain napsal:no zatim ses mi nejak neozval... teda kdyz nepocitam to jak sem byl uprostred raidu... mas jeste nejaky zajem?
samozrejmne zajem mam ale kdyz sem online tak sem te tam jeste nezastihl

20Fragnatic-Priest Empty RE: Fragnatic Wed Feb 24, 2010 3:47 pm

Quake

Quake

Takže, aby jsme to správě chápal, za necelé 3 týdny jsi byl schopen zvednou BH o necelých 50 (co jsem sledoval v armory)? promiň, ale jak říká vlado, armáda spásy opravdu nejsme a tenhle přístup si zkoušej někde jinde. Když jsi podával přihlášku, tak můj názor byl neutrál, možná mírně pro a kdyby si na sobě alespoň trošku zapracoval, tak bych tě nejspíše vzal i s low staty.
Ale přistup typu, přijměte mě prosím a vyequipujte, jsem skilla ale jinak na to totálně seru, prostě odsuzuji.
Takže buďto to s tímto přístupem zkus někde jinde, třeba ti to vyjde...nebo teď hezky začneš chodit hera na bojky a repky a podáš si přihlášku znovu, až bude tvůj BH 1850 a MR 600+. Jsme docela zvědav, jak se rozhodneš, alespoň tím ukážeš pravou tvář...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru