Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Gweny - Priest

+15
Notorious
xenasvk
Immortalis
Drobec
lorain
galloper
Siem
DIX
Thali
wook
piggy
Vesemir
Kira
Jehnátko
Gweny
19 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Gweny - Priest Empty Gweny - Priest Wed Jun 02, 2010 12:07 am

Gweny

Gweny

Nickname: Gweny
WoW hraji: 9 mesiacov

Class: Priest
Race: Blood Elf
Main Spect: Holy
Za tuto postavu hraji: 3 mesiace
Played postavy: 33 dni 12 hodin

Zkušenosti: vsetky hc dungy, Karazan FC, Zul Amana FC

Talent build: 21/40/00
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&priest

Armory:
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Gweny&realm=Narnias

Staty: stam: 345 , Intel: 512, Spirit: 531

HP: 6661
MANA: 10020

Bonus Heal: 1963
Mana regen: 611 non cast, 215 cast
Crit chance: 8,41 %
Spell haste: 33


Profese: tailor, enchant, herbal (vse full)
Sekundární: cooking 365, fishing 266 a riding 300 B) Very Happy


Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ?
Myslím, že nie.

Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ?
Nie toto je moja druha main.

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ).
Áno mam. Lorellea, Ruvaen (bol moja prvá main, ale už za neho nehrám).

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Bolo nás málo. Malá aktivita hráčov respektívne nezáujem. Aj keď nás bolo napr. 10 online málo kedy sa našiel aspoň ten dmg na hero. Ledva na kz sme sa zliezli. Washmashines.

Přoč chceš jít právě k nám ?
Ste dobrá guilda. Fajn ludia s ktorymi sa da zasmiať, ale aj niečo dokázať. Mám velmi dobre skúsenosti z heroicov s členmi vašej guildy. Máte pekny tabard a stranku. Smile

Co nám můžeš nabídnout ?
Veľa voľného času, dobrú náladu. Moje profesie, ak bude treba alt ma full alchem a čoskoro mu dokončím aj jwc ešte.. Smile

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ?
No velmi vela Very Happy.. Keď sa netreba učiť alebo nemám nič iné, proste keď som doma som tu skoro stale. Smile

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Jehnátko

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
No toto je otázne :-// buď mám pokazený mikrák alebo vstup naň.. mikrák sa dá vymeniť ale keby som chcela vstup musela by som už celú matičnu a na tú nemám momentálne prachy. Sad

Město: Banská Bystrica
Věk: 18
Večerka: uuuf od usvitu do druhého usvitu Smile

Něco o mě: hmmm.. Tak mám rada zábavu, pařbu, počúvam power metal dalej mam rada vizvy, čokoládu a pivo Razz a som strašny narcis čo sa stále foti Very Happy ale dosť o mne na verejnosti Wink

2Gweny - Priest Empty RE:Gweny - Priest Wed Jun 02, 2010 12:33 am

Jehnátko

Jehnátko

znam ji skill ma nekolikrat sem sni nekde lez a pokazde non problem eq je pekny sice bojkovy ale ench a glyph a ostatni zaklad veci ma takze je videt ze asi neco umi priest by se ted hodil obcas se stava ze nekdo musi za alta nebo za off eq a navyc dalsi + vecerka + vek + opacne pohlavi takze si kira notorka a marcelka odpocinou od uslintanych narazek Very Happy takze PRO

3Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Wed Jun 02, 2010 6:05 am

Kira

Kira

Jeee BB Very Happy ZA Razz
(btw ten tabard nie je pekny!!!)

4Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Wed Jun 02, 2010 3:33 pm

Vesemir



PRO...hadam s nami na tom VT sem tam pokecáš Razz

5Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Wed Jun 02, 2010 6:57 pm

piggy

piggy

přihláška vypracovaná pěkně priest by se ješte hodil eq máš taky pěkny navíc holka což + PRO PRO

6Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Wed Jun 02, 2010 8:56 pm

wook

wook

Já bych byl taky PRO aspoň by Bratr pořád nebečel že musí chodit za heal ale počkame si na jeho vyjádřeni tudíž Loraine máš slovo :-P

7Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 12:14 am

Thali

Thali

PRO....po dnesni ,,pokecu,, na VT Very Happy

8Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 12:17 am

DIX



Thali napsal:PRO....po dnesni ,,pokecu,, na VT Very Happy

Protoze stavis vez na vt! xD

Jinak nevim jak to tady chodi ale ja jsem PRO

9Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 12:58 am

Gweny

Gweny

Thali napsal:PRO....po dnesni ,,pokecu,, na VT Very Happy


bude mikrak bude aj pokec bez uvodzoviek xD..

10Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 1:06 am

Siem

Siem

hh hodne zvlastni taktika dat prihlasku a postnout si fotku to gallerky inu kazdeho nech jeho jest Cool
nez se vsichni na miste vyhonite tak dle meho mineni zadnym prudkym nedostatkem priestu netrpime a tak zlvast zkusenosti hc dungy karazhan Crying or Very sad
Nevim neznam neumim takze NEUTRAL spise proti


ps. neverte informacim na internetu co oci nevidi tomu mozek neveri Very Happy

11Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 1:12 am

galloper

galloper

maybe new darkisis Very Happy
zda sa mi to moc priehladne Smile beztak sa tu riesi ine nez by sa malo a to ze mno holy priest by sa mozno hodil ale povedal by som ze asi by si moc nezahealoval(a), max tak raz za tyzden, bo eq sa mi zda byt docela low, gemovanie cudne Smile takze inak neutral--

12Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 9:46 am

lorain

lorain

už se mi ozvala ve hře, ale važně sem na raidu neměl moc času, takže po pokecu ve hře se rozhodnu, ale jednoho priesta ještě potřebuji

jsme domluveni na podmínkách, ktere jí trošku vylepší eq... jak sem naspal holy priesta ještě jednoho potřebujem, a větčina je pro, takze mam i odemě PRO s tim, že se mi brzo ozveš a ukážes, jak si pěkně splnila mé podmínky:)

13Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Thu Jun 03, 2010 6:58 pm

Drobec

Drobec

EQ pod minimom ale chestka zo ZA a opasok tailor a už by sa dalo povedať že je to ok, teda budem ZA

14Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Fri Jun 04, 2010 10:47 am

Immortalis

Immortalis

Myslim ze to je v ramci craftu a BOJ celkem slusne udelana postava, BH neni nejhorsi, regen se jeste zvedne s eq a pokud vim healu neni nikdy dost, takze COH spam please Laughing Kdyz bude problem mame preci zkusebni rank, takze za me PRO Twisted Evil

15Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Fri Jun 04, 2010 11:26 am

xenasvk

xenasvk

no za prijatie by som bol len v pripade, ze nam chybaju holy priesti dvaja... takze neutral..

16Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Fri Jun 04, 2010 12:10 pm

lorain

lorain

tech aktivnich ale xeni moc neni... požadavky co se po ni chtěl splnila všechy, mana regen se už zvednul a BH je pořad slušné
dále má snahu se zlepšovat a zatim co sem ji dal, tak udělala pro to maximum a toho si já cením nejvíc takže jsem PRO

17Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Sat Jun 05, 2010 2:39 pm

Notorious

Notorious

Tak za mě neutral Smile Eq není úplně nejlepší, ale je tam ta snaha, takže spíš pro, ale zas si nemyslim, že máme málo aktivních pristu Smile. Ale co to má znamenat s tou fotkou? Very Happy Tuhle taktiku vidim poprvé, že si holka vyfotí výstřih a bude doufat, že ji snad přijmou Very Happy Razz Malinko mi to smrdí Darkisis Very Happy

18Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Sun Jun 06, 2010 7:33 pm

Dzejn

Dzejn

Já souhlasím s Notorkou taky mi příjde, že tady jde o výstřih ne o eq a zkušenosti..byli tu i lepší lidi a ty jsme nevzali..

19Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Mon Jun 07, 2010 2:19 pm

galloper

galloper

No konecne je na armory nahodeny holy equip...A myslim ze je konieckoncov aj dostatocny na prijatie...a malá rada NIKDY na priestovy nesocketuj 22healing , hlavne to treba tlacit do spiritu co najviac pripadne bh+spirit, ani tie oranzove na bh+intel by som nedaval(teda dat len dva koli meta gemu) Ale to skor dobuducna, nie aby si to ted menila, to nieje nevyhnutne nutne.
A este jedna malickost zmen si ench v botkach na Vitality.
A posledna vec, nenechaj nikoho aby ta viedol za rucicku pretoze potom sa nikdy nenaucis chodit sama
Smile
A naozaj posledna vec naucte sa konecne v tych prihlaskach chovat je to otras na verejnom fore s pigym a jehnem(tie urazky stale) na cele <- Preberte sa Smile !
A aby som nezabudol pro



Naposledy upravil galloper dne Mon Jun 07, 2010 4:24 pm, celkově upraveno 1 krát

20Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Mon Jun 07, 2010 2:45 pm

Mathews



BB ... baba 18 rokov....myslim, ze moze byt Very Happy ....PRO

21Gweny - Priest Empty Re: Gweny - Priest Mon Jun 07, 2010 8:14 pm

Marci

Marci

Zařekla jsem se, že se k přihláškám už vyjadřovat nebudu, ale když tu všichni farmíte posty...
Hodil by se ještě jeden spirit priest (máme jen jednoho a to ještě občas), aspoň prozatím než nabere eq. Ať si klidně zaběhá v tomhle eq v BT Razz já tam běhala v T4 a všichni jste mi buď nadávali nebo se smáli.
Takže zatím NEUTRAL jako spirit buffer PRO.

Aférku s fotkou nekomentuji, ale víceméně souhlasím s Barčou. Kdyby ten úhel záběru nebyl tak... průhlednej...

22Gweny - Priest Empty RE: Gweny Tue Jun 08, 2010 12:20 am

Quake

Quake

promazán OT

EQ je dostačující, myslím, že jeden dva holy priesti by se ještě hodili, navíc většina lidí je v přihlášce pro, včetně CM, takže ti šanci dám...

PŘIJATa

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru