Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Protect- Warr-Deathknight

+5
kxann
Jehnátko
Hydralix
Drobec
Deathknight
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Protect- Warr-Deathknight Empty Protect- Warr-Deathknight Sat Oct 17, 2009 6:37 pm

Deathknight



Nickname : Deathknight
Class : Warrior
Race : UnDead

Talent build : PVE 10/4/47
WoW hraji : 2,5
Za tuto postavu hraji : 1rok

Zkušenosti : Znam Taktiky na All, 5,10,25 Raidy Smile

Staty : ( unbuffed )
HP: 14 314
Defense: 510
Block: 25.91%
Parry 17.46%
Dodge: 25.37%
Armor: 16056

Stručný popis EQ:
Equip : Full epic : Uroven ZA/T5/BoJ

Chybí ti nějaké enchanty ?
Mám PvE - ANo Chybí jen na Zbran ...

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - gemy mi žádné nechybí..

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Odešel jsem z TOLH , kuli Demenci Lidí a urážkam..

Přoč chceš jít právě k nám ?
Protože bych chtěl poznat new Lidi Smile Zažít Zabavu v PvE a přiučit se k něčemu novímu Razz

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Neznám Sad

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Ne Smile
Profese : FULL:,BS, Weaponsmith,Armorsmith , Engineering Goblin
sekundární : FA 375

věk : 15
město : Brno

Něco o mě : Jsem 15 Letej Kluk z Brna Smile Jmenuji se Dan Smile Mám rád Holky a Sport a hlavně WOW Razz

PS : Už jednou jsem u vás byl :-( a chtěl bych se omluvit dostal jsem kick za to že jsem byl Off a nechodil na raidy snažil jsem se dostat k PC ale bylo pozdě ,.. Nešel mi Net a vždy když jsem šel do PC Kavarny tak bylo Obsazeno Sad Omlouvam se a doufam ze se kvam dostanu Smile Death Smile Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

2Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sat Oct 17, 2009 7:03 pm

Drobec

Drobec

nu ja myslim že ak su toto skutočne dôvody kicku a maš v plane sa aktívne učastniť na raidoch tak by som bol za no chcel by som aj povedať že ten defens je dosť lov optimum je pre vara 560 no nech sa rozhodne Quake ja mam neutral postoj

3Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sat Oct 17, 2009 8:31 pm

Deathknight



Tak Sockety se daj Zmenit Smile Defense se da Vytahnout Smile A Enchy taky Smile To je jasny... a nebojte na raidy uz budu chodit Smile jsem ted kazdej den online Smile takže nebude problem a ješte jednou se omlouvam.

4Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 3:04 am

Deathknight



A jesi nehledáte Protecty mam i ARmS i Fury EQ :-D

5Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 9:16 am

Hydralix

Hydralix

Neutral

6Protect- Warr-Deathknight Empty re:Protect- Warr-Deathknigh Sun Oct 18, 2009 2:17 pm

Jehnátko

Jehnátko

Nevim ad se vyjadri warove za mne neutral

7Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 2:44 pm

kxann

kxann

za mne PROTI tanku je tu dost a nekdy se stava ze tank musi jit jako DMG,takze proc zbytecne brat dalsiho ??

8Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 6:13 pm

Kalgys

Kalgys

Ted s nim chodim areny... urco bych ho vzal na T5 raidy... a podle me kdyby si udelal fury mozna by dohnal i thaliho:D za me PRO

9Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 9:27 pm

Drobec

Drobec

Kalgys napsal:Ted s nim chodim areny... urco bych ho vzal na T5 raidy... a podle me kdyby si udelal fury mozna by dohnal i thaliho:D za me PRO
tak to pochybujem :-D

10Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 11:19 pm

Thurok

Thurok

Drobec napsal:
Kalgys napsal:Ted s nim chodim areny... urco bych ho vzal na T5 raidy... a podle me kdyby si udelal fury mozna by dohnal i thaliho:D za me PRO
tak to pochybujem :-D
taky si myslim, thaliho dohnat....

11Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Sun Oct 18, 2009 11:27 pm

Thali

Thali

Lidi, nechte toho :-D....zacinam se cervenat... a mimochodem lhat se nema.

Treba by me v dmg opravdu porazil.

Kdyz uz sem se ozval, tak se musim aj vyjadrit.

+ hlasi se podruhe, vydrz
- uz jendou leavl, tnaku mame prilis

Rad bych videl tve dmg

12Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Mon Oct 19, 2009 12:33 am

Deathknight



DMG Myslis jako DMG EQ ? Smile

13Protect- Warr-Deathknight Empty Re: Protect- Warr-Deathknight Mon Oct 19, 2009 12:34 am

Thali

Thali

EQ ma kde jaka lamicka. Ten je zaklad a samozrejmost, ze ho uvidim, ale myslel sem spis dmg v akci

14Protect- Warr-Deathknight Empty RE: Deathknight Wed Oct 21, 2009 12:40 pm

Quake

Quake

Od momentu, kdy jsme tě vzali do guildy nějaký ten pátek uběhl, nároky se taky posunuli malinko jinam v závislosti na početnost dané classy, warru, ať už tanků, či dmg, máme v aktuální době dostatek a tvůj EQ není přece jenom nic extra, a na přijetí určitě stačit nebude. Mluvíš tu o veliké aktivnosti v budoucnu, ale to jsou taky jenom "sliby"... takže verdikt je jasný, o své aktivnosti nás přesvědčíš jen tak, že začneš pilně pracovat na svém EQ a ukážeš, že to myslíš vážně, o čemž pochybuji, jelikož všichni víme, za co si dostal kick z guildy.

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru