Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Warrcze-Protect war-Přihlaška

+7
Sajdi
Drobec
Quake
Hanz
Immortalis
Thali
warrcze
11 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 12:11 pm

warrcze



Nickname : Warrcze
Class : Warrior
Race : Ork

Talent build : Protect
WoW hraji : 1-2 roky
Za tuto postavu hraji : 5 mesicu

Zkušenosti :10-all,25-Bt-illidan,Teron,Najentus,Supremus,Oko-Kael,Ssc-hydros,vashka,blind,atd

Staty : ( unbuffed )
HP: 14570
Mana : -
Energy :
Rage : 100

Attack power : 900 (bez trinketů a weapon enchantu)
Hit rating : 30
armor : 16500
crit : 10%
BH : 0
BD : 0
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : 530
dodge : 21%
parry : 18,50%

resillience :-

IQ :

Každý class vyplňuje to svoje

Stručný popis EQ:
Equip:Head Bs
Neck-hero
ramena-hero
chest-100 boj
back-boj
wrist-boj
ruky-t4
opasek-kara
legy-boj
boty-kara
prsten-kara
trinkety:jeden z ssc trash,2 com.of kaelthas
zbran Hero,stit-boj

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
mam pve enchanty

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - gemy mi žádné nechybí..

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? momentalne jsem v RS,Odchod planuji pokud me vezmete Wink,guilda rs-neučast na raidech lidi napiše se raid na sobotu a přijde tam 15 lidi...Stejne jsem chtel jit vzdy kvam

Přoč chceš jít právě k nám ?
Hodně jsem o vaší guildě slyšel a v jistých věcech tato guilda nemá
konkurenci :-P rád se přidám do takového kolektivu, jako je ten váš.

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Hanz
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne rád si pokecam

Profese : Ench 250,mining-340
sekundární :

věk : 16
město : Havířov

Něco o mě :Normalni zavislak co stravi vetsinu casu u wow,nemam rad hip-hop to mi z hlavy nevytlučete.

2Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 12:18 pm

Thali

Thali

PRO....


Dal sem ti ho aj minule, nevidim duvod, proc ted ne, navic kdyz jsi zmenil staty.

3Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 12:27 pm

Immortalis

Immortalis

Byl jsem s Tebou jedno hero kdy jsi vyzadoval aby misto me vzali nejakyho maga ze hunta je low... Otestuju si Te ingame v nejakym hero, pisni mi ingame.

4Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 12:27 pm

Thali

Thali

zasel bych tez

5Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 12:37 pm

Hanz



Pro.. v poslední přihlášce byl odkázán na lepší eqip, a na tom myslím poctivě dělal....co dodat?

6Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty RE: Warrcze Fri Dec 04, 2009 1:29 pm

Quake

Quake

Doba ve které můžeš být online? především mě zajíma, do kolik můžeš večer hrát.

7Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 1:46 pm

warrcze



Patek,sobota,to je jedno .. pres tyden tak do 11

8Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 1:52 pm

warrcze



Jsem terd in-game kdyztak napiste

9Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 6:38 pm

warrcze



Pravě me kickly z guildy,jestli se k vam nedostanu tak mažu wow xD

10Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Fri Dec 04, 2009 7:35 pm

warrcze



Protoze jsem si podal přihlašku k vam

11Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 6:03 am

Drobec

Drobec

toto nieje prvá pryhláška čo si podal ak sa nemýlim tak dokonca tretia nie ? z toho usudzujem že asi k nam chceš staty su už na hranici prijatia takže by som si ta inspektol a zašiel nejake to hero (SP) tam si ta preverím je to totiž dosť tažké pre prot wara v tom dungu no a potom sa vyjadrím /nick in game ,,Drobec" ,,Dendeng"
inak talent build ,,protekt" tam bolo myslené či 8/5/48 alebo 13/0/48...

12Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 2:05 pm

Sajdi

Sajdi

nene 0/0/61 Very Happy,ne tak ja jsem PRO,uz si knam prihlasku podaval a je videt ze ma zajem se k nam dostat,navic zkusenosti NEJAKY ma takze tak Smile

13Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 4:21 pm

pipatko

pipatko

Říkal jsem to minule, říkám to znova... Tankovat ano, ale hero dungy je pro něj max...a to by mohl být klidně v T6 PROTI

14Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 5:04 pm

Ciri

Ciri

suhlasim s pipatkom, na hero dungy mas, ale pochybujem ze by si zvladal 25-kove raidy...

15Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 7:52 pm

Drobec

Drobec

ciry jako nakladaš mu ale videl si ho tankovať ? ja hej nieje to lama by som povedal že sa skylom vyrovna mne čo sa eq týka tak par vecí zo ZA a aj eq bude podobný môjmu tak som ZA

16Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 7:53 pm

Ciri

Ciri

jj, bol som s nim 2 dungy, skoro stale boli mobky na heale, takze skillu nejek vela asi nepobral
a inak za opravy som dal asi 60g...

17Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sat Dec 05, 2009 7:55 pm

Drobec

Drobec

hmm tak sme neboli s tím istým neska som bol kusok SP s nim a bol ok a aj Imo sa nestažoval

18Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty RE: Warrcze Sun Dec 06, 2009 3:03 pm

Quake

Quake

Po tom co se CM vyjádřil kladně, bych tě normálně na zkoušku přijal, ale doneslo se ke mě pár flámů. Takže si chci tvé funkce tanka vyzkoušet osobně. Rád bych přizval pipatko, ciriho a drobce. Takže buďto dnes do 5 hod, nebo někdy během týdne, kdyžtak mi napiš in-game.

19Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sun Dec 06, 2009 4:52 pm

warrcze



tak dneska to nevidim na hero od 4 do 6 nemam čas a vy jdete dnes asi bt takze an to pondeli nebo utery



Naposledy upravil blissx dne Sun Dec 06, 2009 4:54 pm, celkově upraveno 1 krát

20Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Sun Dec 06, 2009 4:52 pm

warrcze



Nj tak zajdem ale toto bude posledni hero co pujdu bo uz chodim hera 2 mesice v kuse kazdy den a uz mi z toho hrabe ja uz chcu zazit nejake pořadne raidy xD

21Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Mon Dec 07, 2009 4:28 am

Drobec

Drobec

hmm no sklamem ťa tanka je problem zohnať ked chcem isť z nejakým altom tak hera budeš chodiť aj tak (ale raidy budeš mať ako bonus)

22Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Mon Dec 07, 2009 2:30 pm

lorain

lorain

snad nějaky ten um v sobě maš, warr tank se hodi a myslim, že jak
nabereš trochu eq a zkušenosti tak by si nemusel byt k zahozen:P
jsem spiše PRO

23Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Mon Dec 07, 2009 4:09 pm

warrcze



Jo jinak v kolik ti končí to id na ZA ?

24Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Mon Dec 07, 2009 4:42 pm

warrcze



Jesli už ho nemaš nebo ti končí do 6 hodin večer tak bych tak kolem 6 zašel,jinak k tomu tankovaní heroiku:neříkam že nebudu tankovat hera to 1-2 hera si klidne dam denně ale ne že když jsem si davlal i 5 heroiku za den Wink

25Warrcze-Protect war-Přihlaška Empty Re: Warrcze-Protect war-Přihlaška Mon Dec 07, 2009 5:02 pm

warrcze



no tak ten za vidim blede kdyz dete dnes bt o 5 tak bysme museli jedine ted nebo jestli to stihnete do 8 vecer kdyztak potom.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru