Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Vigon-warr

+4
Drobec
Sajdi
Ciri
scyntx198
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Vigon-warr Empty Vigon-warr Fri Oct 30, 2009 10:19 pm

scyntx198



Nickname :Vigon
Class :warrior
Race : Orc

Talent build : PVP
WoW hraji : 2-3roky
Za tuto postavu hraji :10 měsícu
Zkušenosti :T4,T5,ZA,KZ,BT,Hyjal,Sunwelou Plateu
Staty :
HP: 11000
Mana : -0
Energy : 0
Rage : - 0-100

Attack power : 2125
Hit rating : 45
armor : 9k
crit : 22%
BH : 0
BD : 0
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : 363
dodge : 10%
parry : 10.15%
resillience : s pvp eq 215

Stručný popis EQ:
Equip : Mám full Mercill snažím se nabrat veci na tanka PVE

Sem hodne ochotný se zmenit na PVE

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?Máte dobry kolektiv a chci si projít ZA KZ T6 raidy a to vt minule gilde nebylo možne a nebyl tam dobry kolektiv samé hádky

Znáš někoho z DL ? Bohužel nikoko.....

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne,VNT používám denně

věk :15

Něco o mě :Chodím na Zš a miluju hru wow Very Happy

2Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Sat Oct 31, 2009 12:15 am

Ciri

Ciri

este nejake ine rozpravky sem napises alebo uz mozem povedat to co je jasne?
proti
skusenosti 3 roky ale za 10 mesiacov co mas odohrate za postavu si dal ledva merciless? Very Happy
prejdene vsetky raidy vratane SWP ale pises ze by si si chcel dat s nasou guildou ZA, KZ a T6 raidy? Very Happy
mas strasny zaujem ist pve ale jedine ak ta prijmeme, teda ta mame vlastne vyequipovat? Very Happy
podana prihlaska so samotnou ziadostou o prijatie do guildy? Very Happy
+vyjadrovanie asi ako 12 rocny, nie 15 co tiez nie je vela na pomery nasej guildy
lol!

3Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Sat Oct 31, 2009 2:30 am

Sajdi

Sajdi

PROTi

4Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Sat Oct 31, 2009 3:25 am

Drobec

Drobec

neska mi ide znova PROTI a tu sa ani vyjadrovať nemusim

5Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Sat Oct 31, 2009 1:42 pm

pipatko

pipatko

No tanků je podle mě stálý nedostatek, ale na to já už expim jednoho a ten bude nejlepčejší ze všech Very Happy
A k tobě: PRO, jsi ochotný přetalentnout, jen by to chtělo tvoje staty v tankovacím equipu a talentech

6Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Sun Nov 01, 2009 11:08 am

piggy

piggy

pípátko to mužem rovnou naequipovat mího alta wara má 3x mercil stormherald a back za bojky myslíš že když sem chtěl jít masta blasta tak měl smulu kuli low statum tak toto opravdu hovoří zavše.full mercill to mužeme vzít jedno jakeho wara a naequipovat což si myslím že ted ani neni potřeba promin zamě PROTI a ješte by mě zajímalo kde si v s2 nabral 2200 AP ale to je jen taková zajímavost

7Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Mon Nov 02, 2009 3:13 am

Drobec

Drobec

piggy napsal:pípátko to mužem rovnou naequipovat mího alta wara má 3x mercil stormherald a back za bojky myslíš že když sem chtěl jít masta blasta tak měl smulu kuli low statum tak toto opravdu hovoří zavše.full mercill to mužeme vzít jedno jakeho wara a naequipovat což si myslím že ted ani neni potřeba promin zamě PROTI a ješte by mě zajímalo kde si v s2 nabral 2200 AP ale to je jen taková zajímavost
to mam s pokrykom v s4 takže asi viem ako to dosiahol :-D

8Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Mon Nov 02, 2009 5:52 pm

piggy

piggy

no jo ale ale on psal žemá s2 tak asi težko bude mít 2200 že ale to je jedno sem myslel jen taky detail drobče

9Vigon-warr Empty Re: Vigon-warr Mon Nov 02, 2009 9:16 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

waru je ted celkem dost pokud vim, ja sem neutral

10Vigon-warr Empty RE: Vigon Tue Nov 03, 2009 4:02 am

Quake

Quake

Merciles EQ svědčí o nějaké té aktivitě ve hře, ale rozhodně to nebude PvE... Jak už řekli ostatní, proč když máš takovou chuť chodit PvE, tak nechodíš něco s worldem pro BoJ? Za bojky máš poměrně pěkný EQ a vyjde určitě lépe jak merciles. Takto si pro nás absolutně nepoužitelný. Tvoje přihláška opravdu zní jako, mám PvP dmg EQ, chtěl bych chodit PvE za tanka, tak mě prosím vemte a vyequipujte...takhle to bohužel nefunguje. Pokud se chceš dostat do jedné z lepších PvE guild, tak musíš projevit vlastní iniciativu a posbírat sám základní EQ, tohle za tebe nikdo neudělá, navíc tím dokážeš, že se jedná o opravdový zájem. Bohužel

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru