Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

yliria-hunter

+12
Gweny
galloper
Notorious
Jehnátko
Siem
xenasvk
almighty
hurns
Haruna
Drobec
Cocus
yliria
16 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

26yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Thu Nov 25, 2010 5:47 am

xenasvk

xenasvk

yliria, nemam chut riesit tvoj vykon v heroicu... po prveho bossa si pomaly neutocila petom, mala si zapaty nespravny aspect, konecne dps za hero (nexus - quantum plosnenia a dobre podmienky na dmg) si mala dps 1900... tank ta uz lizal v dmgi Very Happy mas sancu sa este predviest na tom alt/world raide... ale v nasej gilde, kto nedava 5k+ dps ma kick Smile


co sa tyka mojich vyjadreni potom, tvrdila si, ze rozsekas akehokolvek huntu na serveri v dmgi, ze si TOP, a ze necro ta neda nikdy Smile tak len velice velmo dufam, ze necro tu na alt raid bude tiez Smile pripadne si to mozes vyskusat proti nooncerovmu altovi ;-)

co sa tyka tvojho pohlavia, je to dolezite len preto, aby sme vedeli, ci len potrebujes ojebavat kvoli vyhodam, lebo ved muzi musia byt k zenam galantny... par takychto homo buzniciek sme tu uz mali a davame si pri prijimani na to pozor... nemysli si, ze potrebujeme len kazdemu liezt do sukromia... ja som zadany, takze nepotrebujem dalsiu slecnu do haremu... Very Happy

27yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Thu Nov 25, 2010 11:58 am

Drederiq



1. mame mrte lidi v guilde
2. podle toho screenu asi fakt zadny uber skill nebude
3. uz ste ji tu dos rozjeli na forku takze pochybuju ze ma porad zajem

takze za me NEUTRAL spis PROTI

28yliria-hunter - Stránka 2 Empty RE: Yliria Thu Nov 25, 2010 4:26 pm

Quake

Quake

Tak k tomu tvému postu, pokud za nejlepší guildu servru považuješ tu, která zkoumá jen jestli je člověk aktivní tak to zaplať pan bůh, to bude opravdu guilda na úrovni Very Happy ne, tím se ji nechci vysmívat, pouze ještě vedení v ní nepochopilo co to vůbec guilda je. Myslím, že taková guilda jakou si popsala by na Narniasu dělala slabší průměr.

My guildu bereme jako malou rodinu ve hře, naši členové už dávno neřeší hru jako takovou a některé je to ani nebaví, jediné proč jsou pořád aktivní, je fakt, že tu mají svým způsobem kamarády, s kterým si pokecají o nejrůznějších věcech a pobaví se. Čímž se odreagují ať už z práce nebo ze školy. Zároveň pořádáme společné akce, a lidi od nás se spolu běžně schází, samozřejmě v rámci možností, protože jsme roztroušeni přes dvě republiky.
Proto si nové členy pečlivě vybíráme, a to že je někdo aktivní je sice pěkné, ale taktéž samozřejmé. Aktivitu nám může nabídnout i 13-ti leté dítě, co začalo expit a má 30 lvl Very Happy . Hlavní je u nás povaha a jestli to umí správně klikat, aby zapadl do našeho kolektivu.
Takže když nám někdo napíše, že nějaké vztahy či "soukromí" řešit nehodlá a že jediné co ho zajímá je wow, tak si myslím, že by do našeho kolektivu moc nezapadl, navíc, když ani za toho hunta moc klikat neumí (i když to není plně ověřeno) tak jaký verdikt asi padne? Jak by podle tebe probíhala účast u nás? přišla by si online, odešla raid a dělala by si svoje věci, přičemž ostatních se stranila? co to je za přístup? To si nainstaluj nějakou single player hru a klikej si...WoW je prostě společenská hra, tohle dojde časem určitě i tobě.

Když píšeš že si baba a že je ti 19, tak nechápu, jak se můžeš stranit ostatních lidí a být uzavřená poznávaní nových. Když už dám příklad jen té schůzky, tak nechápu co je za problém, xena je jeden z nejvíc v pohodě lidí u nás, máš možnost poznat nového člověka naprosto nezávazně jen si skočit na kafe do kavarný, přičemž když si nepadnete do noty tak se můžete poslat do háje, dospělá si na to dost.
Můj názor je jasný, buď máš třetí nohu a akorat tu kecáš, jako půlka údajných holek servru, nebo si až moc uzavřená do sebe a skrýváš se před reálným světem a ostatními lidmi tady ve hře. Jestli ti je opravdu tolik let, kolik píšeš, tak je to smutné. Každopádně ani jeden ani druhý typ člověka by se do našeho přátelského guildovního kolektivu nehodil.

Nebudu ještě uzavírat přihlášku, třeba se nad tím, co píši, zamyslíš a bude ti vyhovovat guilda jako je ta naše. K ničemu tě nenutím, pokud ti takovýto přístup lidi nevyhovuje, tak zkus jednu z horších guild, kterým jde jen o hru a který uplatňují způsob řízení, jaký si popsala ty.

P.S. Změna je život Razz

29yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Thu Nov 25, 2010 5:24 pm

hurns



Cocus napsal:je to videt, Hurns taky sranduje, pry ALT naxx, smeju se...
ja smemu Dk rikam furt alt Very Happy

30yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Thu Nov 25, 2010 7:13 pm

Necronomicon

Necronomicon

No tak sice se k většině přihlášek vůbec nevyjadřuji, ale v tvém případě pravděpodobně budu muset udělat vyjímku. Jednak kůli tvé class a jednak kvůli tvému chování a tvrzení.
Tak první věc je že po důkladném prohlédnutí tvé přihlášky mě zaujalo že tato postava není tvůj main, což mi do přihlášky k takovéto guildě moc nesedí. Další věc která nehraje zrovna ve tvůj prospěch je tebou postnutý screen. Tak za prvé melee autoattack na main baru je epic fail ( u huntera ). spelly rozházené tak jak si se je učila u trainera nebo nevim. Nenašel jsem žádný viditelný systém řazení spellů ani podle rotace ani podle užitečnosti ... prsotě u mě další minus. Addony ( dle mého poměrně důležitá věc ) X-Pearl vypadá na defaultní nastavení, které je huntovi vcelku na draka, protože jak už postoval Nooncer ty potřebuješ vidět procy atd. Popřípadě by možná když už tak neuškodilo si pet frame vytáhnout z buffů...možná by pak byly vidět i ty buffy. Další věc nevidím DBM ikonku u mapy. Je možné že jsi taková skilla a víš vše nazpamět ale já například rád vím kdy třeba Saphiron rozhazuje kostky apod.

Tak další věc je tvé tvrzení jak postovala Xena. Jsi nej hunt na srvru nej dmg a já tě nikdy nedám. No tak klika, že na toto odvážné tvrzení jsem hodil resist ( díky bohu za pstruha ). Za DK jsem tankoval hera a troufám si tvrdit, že jsem tě při té příležitosti několikrát potkal. Žel bohu ... žádný oslepující skill jsem neviděl a ani dmg mi nepřipadal tak imba... spíše naopak. No k tomu tvrzení že já tě v dmgi nikdy nedám se raději vyjadřovat nebudu, poněvač nerad dávám topicky, které se poté musejí cenzurovat neheldě na to , že bych GuMku přidělal práci.

Další věc je neschopnost domluvit se s Xenou na osobním setkání. Podle mého názoru je to přesně tak jak uvedl Quake. Pokud si padnete do noty + pro tebe pokud ne jsem si naprosto jistý, že Xena ti nebude nijak dál škodit v přihlášce a ty to vzhledem k tvému věku překousneš. Takže zatím bych doporučoval osobní schůzku s Xenou pokud bude souhlasit a zajít alt/world naxx, kde se prokážou popřípadě vyvrátí tebou podané informace.

Sečteno a podtrženo za mne prozatím jednpznačné proti vzhledem k chování a skillu. Huntů je sice jak šafránu, ale myslím, že my hledáme kolektivní lidi ne solo hráče. Ale rád bych si s tebou promluvil ještě osobně ingame...zatím toto je můj názor.

31yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Fri Nov 26, 2010 12:19 am

Syrrael

Syrrael

pred chvili sme spolu byli v EoE 10man, na konci i po zapocitani dmge z draku 7. misto a 2,5k dps..
na tvuj gear je to sakra malo, navic stejne dps mas i na screenu z hera..

rozhazeni spellu a ui neresim, jestli se v tom vyznas nebo ne je tvoje vec,
ale koneckoncu to muze byt taky pricina predvedeneho dmge..

na 25ce mozna ty 3k dpska konecne pokoris, protoze budes mit o dost vic buffu
no za mne bohuzel proti

32yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Fri Nov 26, 2010 9:55 pm

yliria

yliria

Ouki,,Nebudem to moc natahovat...Ja sa posnažim na sebe troska zapracovat (dokončiť profesie, reputacie,..)neviem,ako to uzavriet,alebo co povedat na zaver,,tak sa majte:P

33yliria-hunter - Stránka 2 Empty Re: yliria-hunter Sat Nov 27, 2010 8:16 pm

xenasvk

xenasvk

no maj sa aj ty, ale odporucam ti dat prihlasku az potom, ked zmenis pristup k WoWku a zacnes ho brat ako miesto interakcie, spoznavania a bavenia sa s inymi ludmi... dovtedy je ti to zbytocne, sme moc ziva gilda na to, aby si to potom zniesla Smile tak sa drz ako v RL tak aj ingame /žmurk Smile ak by si chcela pomoct naucit sa hrat za huntra, napis nooncerovi, pripadne mandiakovi alebo necronomiconovi, oni ti stopercentne radi poradia, ako sa dmguje na urovni ;-)

34yliria-hunter - Stránka 2 Empty RE: Yliria Mon Nov 29, 2010 3:09 pm

Quake

Quake

Asi tak, jak píše xena...zkus to zatím někde jinde a až se zlepšíš, doděláš základní profese a přijdeš na to, že wow je společenská hra ve které je úspěch jednoho úspěchem všech v guildě (a naopak) a že sama nezmůžeš na žádném raidu nic, tak se neboj podat přihlášku znova...

NEPŘIJATa

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru