Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

yliria-hunter

+12
Gweny
galloper
Notorious
Jehnátko
Siem
xenasvk
almighty
hurns
Haruna
Drobec
Cocus
yliria
16 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1yliria-hunter Empty yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 2:07 pm

yliria

yliria

Nickname: Yliria
WoW hraji: 2roky,tak
Class: hunter
Race: blood elf
Main spec: Survi (2-MM),ale mozem menit
Za tuto postavu hraji: 2roky (ale yli mam tak 3m)
Played postavy: 14days 13hours 24minutes 8seconds

Zkušenosti: Vsetko az po wotlk, Naxx10,25,OS 10,25, Voa10-25, Eoe (len wypi,taktiky znam)
Talent build: http://arsenal.onlinegamers.cz/talent-calc.xml?cid=3&tal=000000000000000000000000000053250010000000000000000005300002500033330503135301331

Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Yliria

Screen: Dam co najskor...

Staty:

Strength: 83
Agility: 1092
Stamina: 1179
intelect: 432
Spirit: 108
Armor: 9646

HP: 18934
MANA: 11246

Attack power: 4021 (bez aspectů)
Crit chance: 34,65%
Hit rating: 260
Haste: 237
Dodge: 26,17
Gs: 4025
Resilience: 60(nie pvp eqiup,cize naco?)

Profese: Skin450, herb66, alch119
Sekundární: Cooking 241, FA 150, Fishing 130,full riding

Chybí ti nějaké enchanty nebo Gemy? -> Ne,to co mam sa mi zda najlepsia alternativa
Je toto tvoje pravá main postava? -> Nie, ale moja najoblubenejsia:P
Máš nějaké alty? -> Lilliane(80)lock, Saline(70)pala, Jillian(60)dk, Lallia(24)priest
Proč jsi odešel z minulé gildy? -> predchadzajuca gilda bola washmaschines. Je to skvela guilda (ale len 10vieme zlozit), ale pre mojho hunta chcem len to naj,a worldom naxx25 stoji za prd, a to nespominam, ked otvoria ulduar, nepredstavitelne.
Proč chceš jít právě k nám? -> Kvalitná guilda, Lot of fun s raidami, Nejaky ten daily spam:D
Co nám můžeš nabídnout? -> Aktivnost, poslusnost, PVEdmg:?P
Kolik denně průměrně denně strávíš hraním WoW? -> tak moc,,rano si davam tak 3hodky, poobede dalsie, a vecer zavisi od raidov
Znáš někoho z DL? -> Prednedavnom som sa spoznala s wook-om, A popytala som sa...
Je pro tebe problém používat VT? -> To by som musela stiahnut, ale prednost davam TS. Jedina nevyhoda je ze som len spion(len pocuvam), mikrak mi nejde:(

Město: levice (SR)
Věk: 19
Večerka: Tak do 23:00,alebo aj viac,,zavisi od okolnosti:P

Něco o mě: To by ste chceli vediet,co?D

2yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 3:27 pm

Cocus



dej foto, sprav mikrak, neco o sobe povez Very Happy pak jsem PRO

ou jeee, jsem prvni s trapnou pripominkou

3yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 3:33 pm

yliria

yliria

Foto dam asi len z dungu,lebo na raid mam uz ID-cka,,,a mikrak neviem spravit,,,,uz sa mi na to pozerali aj otcovi znami,(jeden robi aj s PC) a nevedeli na to prist. V servise povedali ze to bude mikrofon,co tiez neprichadza do uvahy,lebo mikrak je novy,a bol kupovany tam kde aj PC) a taka sprosta niesom zeby som nevedela kde ho zapojit. Je mi to luto, s tym mikrofonom,ale inak to nepojde(doteraz moje spionovstvo a pisanie na chat nerobilo problemy:D

4yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 3:34 pm

Drobec

Drobec

stejne pokial neprehovori na TS to bude pre mna chlap a foto sa da stiahnuť aj z netu :-D ten mikrak važne doporučujem zatial neutral neber to osobne len zla skusenosť z minula

5yliria-hunter Empty yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 5:10 pm

Haruna

Haruna

No takze k tomu washmaschines giuldu znam sam som tam 2x bol je to giulda z dobrym kolektivom len skoda ze slaby progres inac hunterov je na raidov dost malo jediny aktivny je necro ten glyph v headke a v ramenach mi nesedi ale ked ti to vyhovuje nie som proti trebalo by to profky dokoncit ale to by nemal bit problem ze ti nejde mikrak to nie je pravidlo mat mikrofon hlavne ze tam budes takze odomna PRO

6yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 5:55 pm

yliria

yliria

tu mate screen z gunu,,,https://2img.net/r/ihimizer/i/wowscrnshot112310154840.jpg/
Kto chce hlada spôsob,kto nie hlada dôvod:P

7yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 6:08 pm

hurns



Profese, nvm jestli máš repky na ench hlavy a ramen (ebon blade + son of hodir).
+Zkusil bych tě na našem alt raidu...., hunter by se asi hodil když ted máme jen Necra a Mandou nehraje. Neutral.

NOVÝ HEADSET stoji 250Kč. Very Happy Very Happy

8yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 6:22 pm

almighty



lineage <3, levice mam po ruke, odfot sa s novinami a mas PRO

9yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 7:36 pm

xenasvk

xenasvk

dobre, nakolko som z Levic, mas PRO, ale az po prijimacom pohovore na Korze, pripadne v City cafe Very Happy

10yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Tue Nov 23, 2010 7:54 pm

Siem

Siem

ctu ctu ok ok pak kukam screen a jeb
hunter s autoattack na 1 moo, xpearl vubec tam nemuzes videt co mas za buffy popr procy (pokud tedy nemas na procy jiny addon)
nevim nak tam nevidim pet bar pet je venku bar nemas (treba to klikas pres bind nvm)
z pohledu usuzuju ze bind text schovany nemas takze vsechny hunter shoty naklikavas na tretim baru myskou

Podle me az moc fatalu mohu se mylit ale nijak me to nepresvedcilo tezky neutral

11yliria-hunter Empty RE:yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 1:13 am

Jehnátko

Jehnátko

jako tomu osotatnimu houby rozumim ale co mas proti autoattacku na 1 to je imba Very Happy jinak neutral huntu je malo ale neverim ze to je zena a taky to chce mikrak melo by to bejt v pravidlech Very Happy pockam si na inspect xeny v realu takze si to sjednej xena Smile

12yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 1:36 am

Notorious

Notorious

To UI je zvláštní no, asi dobrá klikačka Very Happy A tak rozhodnutí nechám na Siemovi a do huntu kecat nebudu. Smile
Ale každopádně si nemyslim, že potřebujem dalšího fatal člověka jako Vivien, kterej byl přijatej ani nevim jak na základě toho, že napsal, že je holka. A ten screen by byl lepší třeba z Naxxu 25 z nějakého bosse a ne z low hera Smile No uvidíme na alt raidu, pokud pudeš.

13yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 3:25 am

galloper

galloper

Notorious napsal:To UI je zvláštní no, asi dobrá klikačka Very Happy A tak rozhodnutí nechám na Siemovi a do huntu kecat nebudu. Smile
Ale každopádně si nemyslim, že potřebujem dalšího fatal člověka jako Vivien, kterej byl přijatej ani nevim jak na základě toho, že napsal, že je holka. A ten screen by byl lepší třeba z Naxxu 25 z nějakého bosse a ne z low hera Smile No uvidíme na alt raidu, pokud pudeš.
TO SI ZABILAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

14yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 4:38 pm

Gweny

Gweny

za prve je to chlap Very Happy
a za druhe huntov malo ale myslim ze ty nie si ta prava Smile no aby som nebola zla dam neutral

15yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 5:40 pm

xenasvk

xenasvk

po konverzacii a heroicu davam zasadne PROTI ... neovlada svoju klasu a hra wowko len for fun kvazi systemom single player, na 90% nie je ani baba....

16yliria-hunter Empty RE: Yliria Wed Nov 24, 2010 5:53 pm

Quake

Quake

Jestli je to chlap nebo ne se zjisti jednoduše Smile prostě si domluví schůzku s xenou a skočí na kafe. Nevidím v tom žádný problém a podle výsledku se rozhodne o přijetí Smile

17yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 6:24 pm

hurns



Mýslíte, že vám na tohle ještě odepíše? Very Happy

18yliria-hunter Empty yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 7:06 pm

Haruna

Haruna

no uvidi sa drzim palce xena Very Happy Very Happy Very Happy

19yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 7:43 pm

Notorious

Notorious

Co je to za hovno? Takže jí vemete na základě toho, že je holka???! Sem zásadně proti. Protože at je holka nebo ne, hlavně je to LAMA.

20yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 7:45 pm

galloper

galloper

kks to je fakt dolezite riesit tu pohlavie Very Happy prihlaska na urovni Very Happy joke...xenin inspect rozhodne ak je baba bereme ju ved my sme predsa neriesime top uroven hraca, stacia nam kozy ...

21yliria-hunter Empty yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 8:23 pm

Haruna

Haruna

galloper napsal:kks to je fakt dolezite riesit tu pohlavie Very Happy prihlaska na urovni Very Happy joke...xenin inspect rozhodne ak je baba bereme ju ved my sme predsa neriesime top uroven hraca, stacia nam kozy ...

to jo Very Happy

22yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 8:53 pm

yliria

yliria

Neviem co povedat,,o par ludi som si mienku spravila,. Xeno, ked som sa ta po dungu pytala, bol si neutral. jediny k veci asi bol GuM guildy. Neviem, co tu riesite same blbiny,najprv addony, potom pohlavie. Podaktori si tu myslia ze su nieco viac. Ja som sem napisala kvoli svojej hunte,charu,s vedomim ze huntov mate ajtak malo,a ze by som vam k niecomu bola. Mala som ine mienky. Riesenie dungov,raidov,wowka a nie sukromia. Na sukromie si chodte na pokec, na wowku rieste to co mate. Snazila som sa pekne urobit aj prihlasku,hodnoty su pravdive,a je nerealne porovnavat mna huntu,s 1,co ani nebol v tej parte. na skusku by bol lepsi raid s huntom od vas,aby bolo mozne porovnavat. Vidim,ze xen-o tu ma vyssie slovo,a stejne je tu viac hracov proti, neviem.. Bola som na classicu,v passion mystiq,naj guilda na serveri, prihlasku riesili profesionalne, a netrapilo ich ine. Podstata bola,ci je aktivna,ci chodi na raidy,ci pomoze. Ratam aj s tym,ze polovica si ma da do ignore,ale co uz. Som casto na wowku,cize,ak niekto s brainom,bude nieco cchciet,tak k veci:P
Na servery mate teraz plno low huntov,ty sa vam snad budu pozdavat viac,lebo budu ukecanejsi,vtipnejsi,... ...notoriuos,,ty mas problemy so mnou?spravila som ti nieco?odzaciatku sa ti nepozdavam,a nelubia sa mi tvoje vyjadrenia ze som lama, ked si so mnou zivote nikde nebola a nerozpravala si sa so mnou. Keby som ta nazvala ja lamou, kazdy by stal za tebou,takto sa musim branit sama.

23yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Wed Nov 24, 2010 9:20 pm

Notorious

Notorious

To bylo tvrzení na základě postu od Xeni. Ale pokud s námi půjdeš ten alt raid, můžeš dokázat opak. Uvidíme co v Tobě opravdu je na raidu a né v nějakém heru. Pokud se osvědčíš, bude ode mě následovat omluva. Pokud ne, smůla Smile

24yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Thu Nov 25, 2010 12:53 am

hurns



Nj, my rádí sranduje vídím že nejsi naladěná na naši notu. Very Happy Jinak v sobotu v 15:00 deme alt naxx raid kdyby si mela cas rad bych te tam videl, mužeš mi napsat na (Hurns, Deadhurns)jestli stebou mam počítat.

25yliria-hunter Empty Re: yliria-hunter Thu Nov 25, 2010 2:02 am

Cocus



je to videt, Hurns taky sranduje, pry ALT naxx, smeju se...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru