Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Rolle- UD Tank warrior.

+7
Kira
piggy
Immortalis
Kristof
Vesemir
ghostrider
Rolle
11 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rolle- UD Tank warrior. Empty Rolle- UD Tank warrior. Fri Jun 04, 2010 8:18 pm

Rolle



Nickname: Rolle
WoW hraji: 4 roky +/-

Class: Warrior
Race: UnDead
Main Spect: Tank
Za tuto postavu hraji: 2 roky +/- ( s prestavkami )
Played postavy: 70 dni

Zkušenosti:OffiLike FC cele TBC okrem Kil´jaedena.

Talent build: 8/5/48

Link :http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&warrior&050003000000000000000000500000000000000000000055511330022123531051

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Rolle&realm=Narnias

(shield na armory je lol eq.. inak mam shield z Gruula )


Screen z raidu: https://2img.net/r/ihimizer/f/wowscrnshot060210213836.jpg/
( Pri akcii nescreenujem. Da sa povedat ze to hram na kalkulacke. )




Staty: (UNBUFFED)

HP: 14 694 (Self Buffed : 15 774
Armor: 17 679

Defense: 545
Dodge: 28.55 %
Parry: 20.00 %
Resillience: 392
Block : 29.72 %
Attack power: 644
Crit chance: 11.59 %
Hit rating[/b]: 81
[b]Haste
: 0



Profese: ENG, BS, Min, ===> 375 ALL
Sekundární: FA ===> 375

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? Nie
Je toto tvoje pravá main postava ? Ano je. Mal som len alta rogunu -
Máš nějaké ALTy ? Rogue Lips. Banned.
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Forsaken Souls - rozpad
Přoč chceš jít právě k nám ? Kto víťazí nad ľuďmi, je mocný. Kto víťazí nad sebou, je najmocnejší. Kto víťazí nad bossmi je z DL Smile Preto !
Co nám můžeš nabídnout ? Help ostatnym clenom + samozrejme tankovanie.
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? 3-4 ( v dobe raidu do kedy je treba.
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Poznal som Molena,inak Kiru, Raraszekka, Drobca, Thaliho.
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Neni ))

Město: Košice, Paríž, Montreal
Věk: 15 Smile
Večerka: (do kdy můžeš raidovat) Cez tyzden 12:00 +/- Vikend : 1-2

Něco o mě: http://www.mojevideo.sk/video/8c83/zmenene_heslo.html Very Happy
Nvm Smile som zavisly ako vy vsetci. Dakujem za pozornost.

2Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Fri Jun 04, 2010 9:31 pm

ghostrider

ghostrider

taak na to videu som sa veru pekne zasmial Very Happy momentalne neviem aky mame stav tankov v guilde , asi sa bude musiet vyjadrit CM. Inak celkom v pohode. NEUTRAL.

3Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Fri Jun 04, 2010 11:29 pm

Vesemir



Na mňa by si sa tiež mal pametať...páč s neffom ste trošku plakali keď som vas rozbil na arenke Very Happy

No a teraz k veci...
EQ nič moc...to aj ja v mojom tank eq mam rovnake/ba až lepšie staty ako to to by som porad mohol chodit tankovat Razz
Ten Actionbar sa mi tiež nelúbi...a ďalšieho warra tanka nam teraz vobec netreba takže bohužial,ale

PROTI

4Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sat Jun 05, 2010 1:22 pm

Kristof



Zmen si pvp eq na pve tank eq , v armory.

5Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sat Jun 05, 2010 4:33 pm

Immortalis

Immortalis

Jn, nemyslim ze link na PVP eq v armory pusobi dobre kdyz se hlasis do predni PVE guildy hordy. Razz

6Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sat Jun 05, 2010 5:12 pm

Rolle



Jj, sry Smile mal som tam pve eq ale vecer som zasiel bg a zabudol som nato. Uz to tam bude snad.

7Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sat Jun 05, 2010 10:07 pm

Kristof



Tak eq som videl , za mna NEUTRAL, ale ak by som sa mal rozhodnut tak skor ZA.

8Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sat Jun 05, 2010 11:16 pm

piggy

piggy

spousta hráču prestane hrát a az bude wotlk o jednoho wara víc to se nic nestane

9Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 1:47 am

Kira

Kira

ZA

10Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 10:31 am

Immortalis

Immortalis

Takze moje vyhrady: T4 ruky jsou totalne low, lepsi jsou za BOJ, krome toho +8stam na ruky neni good ench, lepsi je +2%threat. Dale rare gemy. Udelat headu z eng (SWP planek) a dokoupit gate za 100 BOJ. Jeste u te guny bych premyslel jestli neni lepsi z eng, ale tohle neni spatna volba. Jinak to nemusi byt spatny. Za me NEUTRAL, pac na SWP mi to prijde slaby ale na druhou stranu pokud vim neni moc prot warru v guilde. At se vyjadri CM a ja jeho nazor podporim. Cool
PS nepamatuju si Te, muzes mi napovedet z kama se zname? Raraszekk

11Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 11:34 am

Rolle



Immortalis napsal:Takze moje vyhrady: T4 ruky jsou totalne low, lepsi jsou za BOJ, krome toho +8stam na ruky neni good ench, lepsi je +2%threat. Dale rare gemy. Udelat headu z eng (SWP planek) a dokoupit gate za 100 BOJ. Jeste u te guny bych premyslel jestli neni lepsi z eng, ale tohle neni spatna volba. Jinak to nemusi byt spatny. Za me NEUTRAL, pac na SWP mi to prijde slaby ale na druhou stranu pokud vim neni moc prot warru v guilde. At se vyjadri CM a ja jeho nazor podporim. Cool
PS nepamatuju si Te, muzes mi napovedet z kama se zname? Raraszekk

Pamatam si ta este ako si bol v TaP-e a inac Moleno casto rozpraval historky atp.

12Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 11:40 am

Immortalis

Immortalis

Jj, Molena si pamatuju, v pohode typek. Mohl by zase zacit hrat na serveru, rad bych s nim zasel obcas nejakej KZ nebo aspon hero. Twisted Evil

13Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 12:21 pm

DIX



Immortalis napsal:Jj, Molena si pamatuju, v pohode typek. Mohl by zase zacit hrat na serveru, rad bych s nim zasel obcas nejakej KZ nebo aspon hero. Twisted Evil


Moleno hraje na twinu a je stale zhulenej xD Takze mu to nemysli xD
btw: tvuj nick Raraszekk mi neco rika Wink

14Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 12:29 pm

Thali

Thali

Jsi v guilde : Neccheme tu Wotlk.

Cili az tu bude, coz bdue, tak prestanes hrat? VZdyt uz ted jsi proti wotlku a my potrebujem lidi, co budou hrava na wotlku a BUDE je BAVIT hravat na wotlku.

Takto by jsi v guilde mohl byt max na 3 mesice a brigadnika nepotrebujem Smile NEUTRAL (skor PROTI, zalezi na postoji vuci wotlku)

15Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 1:22 pm

Immortalis

Immortalis

DIX napsal:
Immortalis napsal:Jj, Molena si pamatuju, v pohode typek. Mohl by zase zacit hrat na serveru, rad bych s nim zasel obcas nejakej KZ nebo aspon hero. Twisted Evil


Moleno hraje na twinu a je stale zhulenej xD Takze mu to nemysli xD
btw: tvuj nick Raraszekk mi neco rika Wink

Dix a nebude to ve spojitosti s IRC na OG.cz? Pokud se dobre pamatuju tak se zname predevsim z tama, jinak si me mozna pamatujes jako prot warra z guildy TAP.

16Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 1:36 pm

Rolle



Thali napsal:Jsi v guilde : Neccheme tu Wotlk.

Cili az tu bude, coz bdue, tak prestanes hrat? VZdyt uz ted jsi proti wotlku a my potrebujem lidi, co budou hrava na wotlku a BUDE je BAVIT hravat na wotlku.

Takto by jsi v guilde mohl byt max na 3 mesice a brigadnika nepotrebujem Smile NEUTRAL (skor PROTI, zalezi na postoji vuci wotlku)


Nejaky typek mi napisal aby som podpisal guildu tak som podpisal, na WotLK hravat budem. Smile

17Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Sun Jun 06, 2010 1:40 pm

DIX



Immortalis napsal:
DIX napsal:
Immortalis napsal:Jj, Molena si pamatuju, v pohode typek. Mohl by zase zacit hrat na serveru, rad bych s nim zasel obcas nejakej KZ nebo aspon hero. Twisted Evil


Moleno hraje na twinu a je stale zhulenej xD Takze mu to nemysli xD
btw: tvuj nick Raraszekk mi neco rika Wink

Dix a nebude to ve spojitosti s IRC na OG.cz? Pokud se dobre pamatuju tak se zname predevsim z tama, jinak si me mozna pamatujes jako prot warra z guildy TAP.

No to bude obojim, kdyz jsem jeden cas byl i v TAP se svym magem Smile

18Rolle- UD Tank warrior. Empty Re: Rolle- UD Tank warrior. Mon Jun 07, 2010 2:22 am

Drobec

Drobec

nizky vek low eq a ten ench na rukach zybil PROTI

19Rolle- UD Tank warrior. Empty RE: Rolle Tue Jun 08, 2010 12:33 am

Quake

Quake

Aktuálně máme tanků dost, neříkám, že by se nenašlo místo ještě pro jednoho, ale to by musel mít daleko lepší EQ. Doporučuji ještě něco pofarmit a počkat, jaký bude u nás stav po nasazení WOTLKu, určitě budeme nějaké classy dobírat, takže buď v kontaktu s CM "Drobec", určitě ti poradí co můžeš aktuálně vylepší, zatím bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru