Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Devekmoritel - druid (tank)

+6
Quake
Vesemir
Notorious
Marci
Monse
Ovcezlesa
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Devekmoritel - druid (tank) Empty Devekmoritel - druid (tank) Sat May 08, 2010 2:56 pm

Ovcezlesa

Ovcezlesa

Nickname: Devekmoritel
WoW hraji: 1 rok za tuto postavu

Class: Druid
Race: Tauren
Main Spect: Tank
Za tuto postavu hraji: 1 rok
Played postavy: 28 dní 6 hodin

Zkušenosti:ZA - full;T4 - full ;T6 - only Najentus a Supremus

Talent build: 0/47/14
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&druid&00000000000000000000050323213232010533125105500301000000000000


Armory: (odkaz na tvoji postavu)
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Devekmoritel&realm=Narnias


Staty: (UNBUFFED)

HP:16636
Armor: 30663

Defense:
Dodge: 46%
Parry:
Resillience: 25
Attack power: 2227
Crit chance: 33.5%
Hit rating: 75
Haste: 50


Profese: ALCH,HERB,LW (full)
Sekundární:cook,fishing

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ?
ne nechybí

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
GOD-prestal sem hrat WOW,predal sem postavu kamaradum (ovcezlesa)

Přoč chceš jít právě k nám ?
Jste dobra guilda,mam zde hodne kamaradu,tak proc to nezkusit? Wink

Co nám můžeš nabídnout ?
Mam alch,takze potky jsem schopny vyrabet ve velkym Wink

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ?
3-4,ted kdyz jsem bez guildy

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Ovcezlesa,Kolouch,Hepatuss,Pindos,Marcelka

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Ne,není

Město:Semily
Věk: 20
Večerka: tak od 1 hod. rano uz vazne premyslim o spanku Smile))

Něco o mě: sem normalni klucina,mam rad wow,tak hledam poradnou guildu s kterou si moji vasen muzu uzivat Smile

2Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Sat May 08, 2010 5:01 pm

Monse



preco potrebuje tlmocnika a pravnika, account si bude musiet, tak ci onak urobit

3Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Sat May 08, 2010 9:40 pm

Ovcezlesa

Ovcezlesa

jj udelam delal sem to s jarckem na rychlo

4Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Tue May 11, 2010 6:29 pm

Marci

Marci

Byli jsme spolu několikrát hero s world partou a kupodivu jsem přežila, agro udrží a je demencevzdorný Smile PRO. Poslední slovo má ovšem samozřejmě Vlado a myslím že ho bude zajímat důvod předání postavy a následný návrat...

5Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Tue May 11, 2010 7:17 pm

Notorious

Notorious

Byla sem s nim také kdysi v heru a zdálo se mi, že tankovat umí, ted je ovšem otázka, jestli to byl on nebo za něj hrál Ovce Smile

6Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Tue May 11, 2010 9:55 pm

Ovcezlesa

Ovcezlesa

no prestal sem hrat ze mne to omrzelo ze sem nemel poradnou gildu dal sem si na 4mesice oraz pak mnme jarcek rikal at skusim podat prihlasku tak sem tu klidne muzem dat hero na proverenou nebo kz jen tak Very Happy

7Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Wed May 12, 2010 3:39 pm

Vesemir



PROTI

8Devekmoritel - druid (tank) Empty RE: Devekmoritel Thu May 13, 2010 5:03 pm

Quake

Quake

Co s tebou? Přesto, že to navenek vypadá, že máme všeho dostatek, tak bych ještě jednoho feral tanka do full stavu přibral. Muselo by se ovšem jednat o hráče s bohatými zkušenostmi jak s raidy tak se svojí postavou. Tohle bude rozhodujícím faktorem pro tvoje přijetí, takže mi napiš in-game a dohodneme se na nějakém tom zkušebním raidu třeba ZA.

9Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Mon May 17, 2010 9:04 am

Hepatuss



on svou postavu ovlada a ze se nedostal do T6 raidu?nemel guildu ktera by chodila.pokud tankoval a drzel agro tak to byl urcite on.ovce by ho neudrzel :-D.pokud rika quake ze by rad jednoho pribral tak myslim ze tento je ten pravy.ma vic casu nez ja :-D.je sice porad na cestach ale notase ma prisityho k rukam.

10Devekmoritel - druid (tank) Empty RE: Devekmoritel Mon May 17, 2010 12:28 pm

Quake

Quake

Na to, že má hafo času, jak říkáš, tak z jeho strany nebyla zatím žádna snaha o nějakou domluvu toho zkouškového raidu. Není si ani schopen založit účet na fóru, tak co je tohle za přístup? Všem je jasné, že máme všeho dostatek a u téhle přihlášky jsem se pozastavil jen proto, že je to kamarád ovce. Takže ti dávám čas do Pátka aby si založil ten profil a aby ses domluvil na tom ZA. Upozorňuji, že mám teď hodně málo času a když mi napíšeš ve čtvrtek na poslední chvilku ,tak si už ten čas třeba nenajdu a budeš mít hold smůlu.

11Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Sat May 22, 2010 11:18 pm

Bydeath



Tak o feral tankov v nasej guilde myslim núdza nie je... minimalne 6-
7 a kedze sa nabralo pár nových druidov tak nemoze moc ratat ani s tyymi tokenmi myslim ze ortmhak yberion i ja se o ne bijeme slusne.. Ale inak moze to skusit len myslim ze na raid sa casto nedostane

12Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Sun May 23, 2010 11:43 am

Thali

Thali

Je jich tu dost, jak rikas byyde, ale zadny feral, krom vlada se na raid nedostava. Navic schoninko prestal hrat.

Velmi rad, bych videl an raide zase 2 feraly, pac preci jen je to obrovsky boost i pro melee. CIli bud vic bravat yberiona na raid a nebo najit jineho, ktery bude main dmg (kalgys) a bude bravan na raid.

13Devekmoritel - druid (tank) Empty Re: Devekmoritel - druid (tank) Sun May 23, 2010 3:49 pm

Yberion

Yberion

Radši brávat víc Yberiona na Raid Very Happy Very Happy

14Devekmoritel - druid (tank) Empty RE: Devekmoritel Sun May 23, 2010 7:41 pm

Quake

Quake

Totální nezájem, když není schopen ani sledovat přihlášku a napsat, tak se nemáme o čem bavit...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru