Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Devilw - warrior(tank)

+10
xenasvk
Immortalis
Ovcezlesa
galloper
pipatko
Ciri
Sajdi
dJn3o
Monse
Devilw
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Devilw - warrior(tank) Empty Devilw - warrior(tank) Mon Jan 04, 2010 7:37 pm

Devilw



Nickname : Devilw
Class : Warrior
Race : Tauren

Talent build : PVE 8/6/47
WoW hraji : 3-4roky
Za tuto postavu hraji : 13 mesiacov v kuse(+ rok prestavka ktora skoncila)

Zkušenosti : Všetko čo sa dalo vediet rok dozadu odtankované ako MT(SSC,TK, HS), (BT taktiky z videi ... keďže TAP prešiel na TW, prestal som aktívne hrať a nemal som možnosť otestovať to)

Staty : ( unbuffed - block eq ) ... záleží od eq, mam hp, dodge a block
HP: 16121
Mana : -
Energy : -
Rage : 0

Attack power : 650 (bez trinketů a weapon enchantu)
Hit rating : 75
armor : 17067
crit : 11.96%
BH : 0
BD : 0
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : 546
dodge : 24,29%
parry : 18,69
block: 36,23% (613 dmg)
resillience :

IQ :
199 a 35cm penis (ale aj tak mi neuveríte Very Happy)

Stručný popis EQ:
Equip : Full epic. 1x T6, 2x T5 (v block eq) , + celý NR(170) a FR(225)
weapons : Cleaver of Unforgining

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?

Mám PvE, nechýbajú.

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?

Mám PvE, ale takmer všetky rare(rok dozadu nešlo tažiť v HS gemy, nebola šanca vyrobiť lepšie).

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
The Awakened Path (prechod guildy na TW, neochota z mojej strany expiť na novom serveri a znova zháňať eq od nuly).

Přoč chceš jít právě k nám ?

Hodně jsem o vaší guildě slyšel a v jistých věcech tato guilda nemá
konkurenci :-P rád se přidám do takového kolektivu, jako je ten váš.
+ je tam dosť ľudí čo poznám z TAP

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
Immortalis, Djneo, Hanz (našlo by sa viac ľudí, len neviem kto všetko je v DL)

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Nieje problém, a nebude problém sa zapojiť do rozhovoru keď kúpim mic.

Profese : Eng 375, Bs 375, Min 375.
sekundární : FA 375, Cook 275, Fish 219.

věk : 20
město : Bratislava/Piešťany(striedavo kvôli VŠ)

Něco o mě : Študujem na STU FEI BA, odbor Aplikovaná informatika, v poslednom čase mám veľa voľného času(to bude tou VŠ Very Happy), rád pozerám najlepšie seriály a čítam v poslednom čase knihy, keď budem veľký a budem zarábať veľa penazí precestujem celý svet(<= true story). Rád a často sa chodím s priateľmi zabávať.

**Ak bude treba doplním aj staty z ostatných zložení eq

2Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Mon Jan 04, 2010 9:21 pm

Monse



DeViL_XXL napsal:Nickname : Devilw
IQ :
199 a 35cm penis (ale aj tak mi neuveríte Very Happy)

screen or never happened!

3Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Mon Jan 04, 2010 9:26 pm

dJn3o

dJn3o

jednoznačný PRO, tento hošan neměl ve své době konkurenci co se týče tanků (svá doba je myšleno guildy The Awakened Path).
Pohodovej a super típek Smile

4Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Mon Jan 04, 2010 9:38 pm

Sajdi

Sajdi

199 IQ ? Very Happy proc sem nikdo neda pravdu Very Happy

5Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Mon Jan 04, 2010 11:28 pm

Ciri

Ciri

sice to so sebavedomim prehana, ale zda sa byt v pohode
PRO

6Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 1:11 am

pipatko

pipatko

Sajdi, ja jsem dal pravdu Very Happy Jinak PRO, sice vubec neznam, ale vypada v pohode a hlavne chybi nam porad tank Sad

7Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 1:16 am

Devilw



Ciri napsal:sice to so sebavedomim prehana[/b]
Mohol by som vedieť čím presne som tak na teba zapôsobil?

8Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 1:26 am

galloper

galloper

Hmm tak war tank sa hodi, staty sa zdaju fajn aj docela fajn reci o tebe idu ze si bol top tank, sice sa budes musiet spokojit s tym ze MT nebudes Very Happy:D ale som zatial pro Smile

BTW: ktory rocnik si?? Smile

9Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 1:42 am

Devilw



Tak to že MT nebudem je jasné, a som len rád, lebo vieš, mám aj RL Very Happy , a som prvák, ktorý dúfa že prejde prvým semestrom, ale zatiaľ som na veľmi dobrej ceste(možno sa to zmení keď mi príde výsledok skúšky z matiky Very Happy)

10Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 2:22 am

Ovcezlesa

Ovcezlesa

Za mě PRO,Eq ať si okomentují warrioři

11Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 2:26 am

Immortalis

Immortalis

Devilw je clovicek kterej kdysy davno jakozto main tank TAP (tou dobou elitni guilda hordy) zacal ucit jednoho zeleno modryho warra v hero dungeonech, casem se ten malej warr naucil dostatek ze se dostal taky do TAP a dnes je tam kde je a umi co umi dost diky jemu. Mluvil jsem o sobe Laughing
Jak rekl Djneo, svou dobou jeden z nej tanku a zaroven jeden z nej (ne-li nej) tank jakyho jsem poznal.
Nikdy s nim nebyly problemy, dokonce ani kdyz jsem neposlouchal CL v TAP (Brogar a Gokku) tak vseci vedeli ze je to asi jedinej warr ktereho jsem poslechl. Nezazil jsem ze by (narozdil ode me Twisted Evil) vyvolaval konflikty, spise zehlil rozpory on a byl pro kazdou srandu, treba tankovat trash u Grulla v heal eq se sedou 2h zbrani a da se rict ze uspesne Laughing
Za me jednoznacne PRO Tanku je malo a uvital bych kdybych nemusel chodit za druida ale mohl za huntika Twisted Evil

12Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 8:13 am

xenasvk

xenasvk

som PRO, kvoli minimalnemu poctu online tankov, co sa tyka EQ je dostacujuci, a zvysok uvidime v skusobnej dobe Smile ak nebude sekat namysleneho frajirka, tak pre mna v kludne Smile

13Devilw - warrior(tank) Empty RE:Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 3:51 pm

Jehnátko

Jehnátko

Za mne PRO zatim kladne hodnoceni ale chyby vyjadreni CM warru jinak jenom odpoved toho cim sis zaslouzil tu vec z tim namyslenim typkem tak asi xena a ciri zavidi velikost penisu Very Happy Very Happy

14Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 5:41 pm

xenasvk

xenasvk

jo Jehne, závidíme Smile vždy sme snívali po dlhočiznom vtákovi, ktorého nám bude každý závidieť... Smile a po IQ presahujúcom genialitu o 69 bodov Smile

15Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Tue Jan 05, 2010 6:00 pm

Sajdi

Sajdi

PRO .... genialni clovek Very Happy ...pipatko ses v tom zatim sam ze mas tak low IQ Razz Very Happy nikdo nechce kapnout bozskou Sad

16Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Wed Jan 06, 2010 2:38 pm

Drobec

Drobec

Immortalis napsal:Devilw je clovicek kterej kdysy davno jakozto main tank TAP (tou dobou elitni guilda hordy) zacal ucit jednoho zeleno modryho warra v hero dungeonech, casem se ten malej warr naucil dostatek ze se dostal taky do TAP a dnes je tam kde je a umi co umi dost diky jemu. Mluvil jsem o sobe Laughing
Jak rekl Djneo, svou dobou jeden z nej tanku a zaroven jeden z nej (ne-li nej) tank jakyho jsem poznal.
Nikdy s nim nebyly problemy, dokonce ani kdyz jsem neposlouchal CL v TAP (Brogar a Gokku) tak vseci vedeli ze je to asi jedinej warr ktereho jsem poslechl. Nezazil jsem ze by (narozdil ode me Twisted Evil) vyvolaval konflikty, spise zehlil rozpory on a byl pro kazdou srandu, treba tankovat trash u Grulla v heal eq se sedou 2h zbrani a da se rict ze uspesne Laughing
Za me jednoznacne PRO Tanku je malo a uvital bych kdybych nemusel chodit za druida ale mohl za huntika Twisted Evil
toto by trebalo trochu doplniť ja ked som začínal tak si pametam jedneho wara čo mi radil a učil ma no a bol to Raraszekk teda da sa povedať že by bola hlúposť nevziať učitela môjho učitela jednoznačne ZA inspekt som už spravil aj par dungov prešiel tak sa to tu už môže aj uzavrieť.

17Devilw - warrior(tank) Empty Re: Devilw - warrior(tank) Thu Jan 07, 2010 2:14 am

Kalgys

Kalgys

PRO, chybi tanci, aspon mam pocit..., doufam ze ukazes TPS drobcovi jak se dela za wara:D

18Devilw - warrior(tank) Empty RE: Devilw Thu Jan 07, 2010 1:33 pm

Quake

Quake

Použitelný EQ, vypadá to i na bohaté zkušenosti, jak s postavou, tak s dungeony. CM je pro, takže nevidím jediný důvod, proč mu nedat šanci...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru