Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Prihlaska

+3
Vesemir
Jehnátko
luis
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Prihlaska Empty Prihlaska Wed Apr 28, 2010 5:20 pm

luis



Nickname: Luis
WoW hraji: 9 měsíců (případně -x- let)

Class: Paladin
Race: Blood Elf
Main Spect: Holy
Za tuto postavu hraji: 5 měsíců (případně -x- let)
Played postavy: 60 dní 5 hodin +-

Zkušenosti:Ssc,oko,grul,mt, a trash hyjal,swp

Talent build: 42/19/00


Armory:
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Luis&realm=Narnias

Screen z raidu:

Staty:

HP:11500
MANA:12000

Bonus Heal:2150
Mana regen:140
Crit chance:23,70%
Spell haste:16


Profese:tailoring
Sekundární:

Ne mam vsetky gemy.
Nikdy som gildu neuznaval hral som veksinu casu PVP mal som tak prestavku hral som za wara u alli... a tam som hral PVE
Chcem vidiet co ste za gildy davate dobre progresi.. a viem ze ste dobra gilda alli ovas rozpravala
Tak co vam mozem nabidnut?.... Very Happy
10 +-
VNT neni problem mam aj TS.

Město:Prešov
Věk:16
Večerka: Pokial sa chodi.
dakujem vopred Luis

2Prihlaska Empty RE:Prihlaska Wed Apr 28, 2010 5:26 pm

Jehnátko

Jehnátko

co vim tak ze ma i nejake veci za bojky a tak sice pvp postava ale nektery brutaly jsou good potom uz jenom doplnky nevim ale holy palatou moc nemame navyc tendle clovek bez vecerky a co vim i z valstnich skusenosti ze tu je do vecernich hodin takze za me neutral ad se rozhodne vedeni

3Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 5:52 pm

luis



no tak ked sa nic neide a je tu nuda tak idem +- 22:00 off ale ked sa ide niejaky raid tak ostavam do konca

4Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 5:53 pm

Vesemir



luis napsal:Chcem vidiet co ste za gildy davate dobre progresi.. a viem ze ste dobra gilda alli ovas rozpravala

Toto mi trošku objasni,Nechápem momentalne tvoje umysly.Ideš k nám len preto aby si vedel kto a čo sme,a plánuješ hrávať raidy za alíka a s paladinom sa tu sem tam ukázať?Povedz ako to myslíš...

5Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 5:57 pm

luis



netak som to myslel ja som uz u wara ukoncil PVE a PVP a chcem t6 raidy chodit a allit ovaz rozprava ze ste dobra gilda ja za alli uz nehram

6Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 6:01 pm

Vesemir



No,za 5 mesiacov 60 dni played slušný výkon,10 hodin denne na wow ešte lepšie,tiež som na tom dosť podobne Very Happy Ohladom na to aký čas si ochotný presedieť za wow ti davam PRO,ale teraz sme nabrali dosť ludí a pred raidom nás bude pravidelne 30+,takže asi moc zo začiatku nepočítaj že sa hneď dostaneš na T6 raid pokiaľ nemáš PvE eq.

7Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 6:11 pm

luis



tjn mne staci ked sa chodia zo zaciatku t4/t5 raidy ako kz / za bojky zbierat
Surprised ako rozhodnyte sa

8Prihlaska Empty RE:Prihlaska Wed Apr 28, 2010 6:38 pm

Jehnátko

Jehnátko

kz se nechodi a t5 taky moc ne myslim ze jako pala si uplatneni najde urcite Very Happy

9Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 6:40 pm

luis



tak ale budem chodit nieco aby som si nazbieral eq... a pak by ste ma skusily niekedy v t6 raide

10Prihlaska Empty RE: Luis Wed Apr 28, 2010 6:47 pm

Quake

Quake

Jaký nick má tvá postava u aliance a v jaké guildě je?

11Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 6:59 pm

luis



Trynyty
a teraz je v gilde Gladiators of Death

12Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 7:47 pm

lorain

lorain

ten nick trynyty mi neco rika, ale nevim co:D ja jsem PRO pokud ukazes ze mas nejaky skill tak problem bych nevidel:)

13Prihlaska Empty Re: Prihlaska Wed Apr 28, 2010 10:17 pm

luis



kedy budem vediet ci ma zoberiete alebo ne

14Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu Apr 29, 2010 1:14 pm

Holyhand

Holyhand

luis napsal:kedy budem vediet ci ma zoberiete alebo ne

Trpezlivosť :-P, btw, daj si spellsurge do mejsky, keď máš tak low regen / crit, značne ťa to boostne a zožeň si tento trinkoš http://www.wowhead.com/item=28190

15Prihlaska Empty RE: Luis Thu Apr 29, 2010 1:55 pm

Quake

Quake

Přemýšlím co s tebou, ten EQ je komplet PvP, zase na druhou stranu ty staty nejsou nejhorší a holy palacha potřebujeme. Takže bych to viděl na pár drobností co je potřeba změnit a až to splníš, tak bych tě na zkoušku vzal.

1. Dodělat repku s Thrallmarem (revered) kvůli Glyphu do headky na heal.
2. Ten libram mi nepřijde nejlepší řešení, samozřejmě by se dal využít, pokud by si healoval pouze tanka (třeba na councilu), ale většinou healuješ i ostatní a těm je resilka nanic, takže bude potřeba trošku smysluplnější libram. Viděl bych to ten za serii Q v nagrandu http://thottbot.com/q9852
3. Přeenchantovat boty -> Vitality
4. Trinket vyfarmit buď ten jak psal Holyhand z BM http://www.wowhead.com/item=28190
nebo nějaký na crit (třeba pokud máš repku se shatarem)
5. Koupit ring za boj (61 bojek)
6. Na back raději ench Subtlety (ale ten bych ti odpustil, pokud splníš alespoň předešlé body)

Jakmile to budeš mít tak mi písni in-game na finální inspect.

16Prihlaska Empty RE: Luis Mon May 03, 2010 12:24 pm

Quake

Quake

Nějaké info o postupu upgradu EQ? Věci zde vypsané jsou otázkou dvou, třech dnů. Od posledního postu uběhly už 4 dny a žádné informace jsi nám zatím nepodal.

17Prihlaska Empty Re: Prihlaska Tue May 04, 2010 7:35 pm

wook

wook

Já jsem PRO. Jestly jsi pravím majitelem tak by sis mě mohl pamatovat. Podle té přihlážky asi ne páč jsem pozal Luise před víc než rokem a půl . Expil jsem ješte stebou maina Wooka tak by jsis mohl spomenout. Smile

18Prihlaska Empty RE: Luis Wed May 05, 2010 1:42 pm

Quake

Quake

Njn, tady se zase projevil věk. Obrovský zájem, jestli ho vezmeme a kdy bude přihláška uzavřena a když jsem mu napsal 6 věcí co je potřeba změnit na jeho PvP EQ aby se vůbec dalo přemýšlet o přijetí, tak už se ani neozval. Prostě dítě, co k tomu dodat...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru