Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Prihlaska:D

+8
Ciri
xenasvk
lorain
Sajdi
Coursedone
Blind3rr
Nakaschi
ngt-wtf-krch
12 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Prihlaska:D Empty Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 6:52 pm

ngt-wtf-krch



Nickname : Krch
Class : Warlock
Race : Undead

Talent build : PVE 11/5/45
WoW hraji : 4-5rok
Za tuto postavu hraji : 31dni playedu

Zkušenosti : Heroici vsechny:)karazan,zul´aman,BT,a tak..

HP: 11237
Mana :9580


crit :21,66%
BD : 1053
spell haste : 20
resillience : s pvp eq 447

Stručný popis EQ:
Equip : Full epic. mam pve eqip
weapons : [Amani Divining Staff]
Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - Ne, nechybí..

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE - gemy mi žádné nechybí..

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla )All Stars Very Happy nepacilo sa mi tam nic sa nechodilo zadnej poradek nahovno GM:) co dodat
Very Happy

Přoč chceš jít právě k nám ?
Protoze mam hodňe času a chcu kalit PVE!!!a dal:D hodně jsem o vaší guildě slyšel a v jistých věcech tato guilda nemá
konkurenci :-P rád se přidám do takového kolektivu, jako je ten váš. A

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Quake,Hackerko, Nakaschi a hodne lidi heh:)

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne rád si pokecam

Profese : Ench 177,Tailoring 288, Teprve sem zacal:)
sekundární : FA 375,

věk : 17
město : Zvolen(slovensko)

Něco o mě :sem negr:D A chu hrat moc pve mam nato hodne casu inak sa nudim:P

2Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 7:20 pm

Nakaschi

Nakaschi

PVe eqip Takovej normal , Jinak skusenosti snim mam dobry a myslim ze ho ovlada dost dobre a ze by byl urcite uzitecnej pro guildu !
Jinak je to muj PVP spoluhrac takze vim co rikam ... Takze se za nej primlouvam ....
PRO

3Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 7:31 pm

Blind3rr

Blind3rr

ngt-wtf-krch napsal:
Za tuto postavu hraji : 31dni playedu

neptáme se kolik máš played, ale jak dlouho za tu postavu hraješ ty osobně... to že za ní hraješ těch 31 dní pochybuju jelikož nejsi původní majitel

4Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 7:40 pm

Nakaschi

Nakaschi

Jo neni to starej majitel ale vyzna se v tom dobre ... By moh ucit i mne Smile

5Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 8:22 pm

ngt-wtf-krch



blinder za warlocka hram ako som zacal hrat wow rikam pravdu hral sem zanej uz od wow emu:D take 4roky hravam zanej warlocka sem furt musel mat:) xD

6Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 8:22 pm

ngt-wtf-krch



Blind3rr napsal:
ngt-wtf-krch napsal:
Za tuto postavu hraji : 31dni playedu

neptáme se kolik máš played, ale jak dlouho za tu postavu hraješ ty osobně... to že za ní hraješ těch 31 dní pochybuju jelikož nejsi původní majitel
blinder za warlocka hram ako som zacal hrat wow rikam pravdu hral sem zanej uz od wow emu:D take 4roky hravam zanej warlocka sem furt musel mat:) xD

7Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 8:43 pm

Coursedone

Coursedone

To ze sa knam hlasis je pekne ale nejak si odignoroval najdolezitejsi udaj pre PVE a to he spell hit ale hlavne ze si uveidol resilence to je velmi podstatne prosimta uved spon pre moju spokojnost aj ten spell hit

8Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 9:07 pm

ngt-wtf-krch



Coursedone napsal:To ze sa knam hlasis je pekne ale nejak si odignoroval najdolezitejsi udaj pre PVE a to he spell hit ale hlavne ze si uveidol resilence to je velmi podstatne prosimta uved spon pre moju spokojnost aj ten spell hit
jaj no promin heh 67

9Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 10:23 pm

Sajdi

Sajdi

Ja nevim..je nadrzenej na PvE coz je dobre protoze locku vidavam na Raidech porad mene a mene...viz nedele :-D .. ..a byl bych asi PRO

10Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 11:16 pm

Nakaschi

Nakaschi

Jo presne tak Skifule a na Hydralixe neni ubec spolech na to ze je to CM Smile vetsinou vsechno zachranuje VELKY A MOCNY OLINKO !!! A myslim ze Krch nabere lepsi PVE equip za chvily protoze ma chut raidovat

11Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 11:32 pm

Coursedone

Coursedone

67 ??? To si dufam robis srandu lebo vtomto pripade sa ani neda hovorit o spell hite nato aby sa o nom dalo uz aj uvazovat potrebujes hit min nad 100 ale to je naozaj krute minimum od tych 150 to uz zacina byt ok ale v tvojom pripade je to onicom pokial dobre citam tak mas gemy zamerane na pve tak potom to mas asi pomylene inak by si si ich dal do hitu

Ale pekne od teba ze sa snazis doplnat info ale aj tak
Prides mi to ako pvp ckar ktory sa rozhodne ze pojde aj pve poda si prihlasku
to je chvalihodne ale nato aby si bol v raide nieco uzitocny potrebujes hit nie resilence ale myslim ze o tom som tu uz dost pisal takze zatial final verdikt - staty selkom pekne co citam tak aj charakter sa celkom vydaril ale ziaden hit takze skus natom trocha popracovat namiesto BD gemov si racej dat hit niekedy je viac menej a potom si podaj prihlasku znova a nemal by byt problem ale zatial NIE

12Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Mon Jun 29, 2009 11:46 pm

Sajdi

Sajdi

tak Olinko ma proste shard z Ilidiana ...Olinko je IMBA!!! :-)

13Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 12:42 am

Nakaschi

Nakaschi

JJ ale proste Locku je malo a myslim si ze ma snahu se knam pridat a neco u nas ziskat .... Za skousku nic nedas sou u nas i horsi lidi ktery nemaj ani snahu jenom ze u nas jen sou. je jasny ze se hned na raid nedostane Ale Kara SSc padaj itemy ktery skoro uz nikdo nechce Skoda veci na Disch kdyz to muze nekdo dostat nerikam jen tak ale za levny Dkp. ¨Tak nevidim duvod proc ho nevzit hit neni vsechno jde i o Skill. Ted mu pomaham mnenit Equip a gemy

14Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 1:07 am

lorain

lorain

jj to je pravda, aktivni lock by se nam opravdu hodil a na raidu je nepostradatelny... stati sou sice pekne ale na co ti to je kdyz budes mi sami refleck, miss..... ten hit je opravdu mali i kdyz lock je dotkar, tak ten hit je pro pve nepostradatelny
tuďíž ja bych byl PRO jako na zkoušku, pořad mame rank recruit kde se lidi testujou za co stoji:P

15Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 8:30 am

xenasvk

xenasvk

ja som PRO, staty ma neuchvatili, lebo pvp moc nemusim (pretoze je na nervy) ale aktivneho locka potrebujeme ako sol...

16Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 10:21 am

Ciri

Ciri

ja som PRO
pokial ma skill nech je to aj zelenka, uz ma sere portovanie do raidu co trva hodinu so stastim, cim sa nechcem odvolavat na nemenovaneho CM Neutral

17Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 7:25 pm

Blind3rr

Blind3rr

ngt-wtf-krch napsal:
Blind3rr napsal:
ngt-wtf-krch napsal:
Za tuto postavu hraji : 31dni playedu

neptáme se kolik máš played, ale jak dlouho za tu postavu hraješ ty osobně... to že za ní hraješ těch 31 dní pochybuju jelikož nejsi původní majitel
blinder za warlocka hram ako som zacal hrat wow rikam pravdu hral sem zanej uz od wow emu:D take 4roky hravam zanej warlocka sem furt musel mat:) xD
asi si mě nepochopil... narážel sem an to jak dlouho hraješ za tuto postavu, ne za warlocka jako class...

18Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 7:36 pm

Nakaschi

Nakaschi

To je snad jedno ne?za jak dlouho za ni hraje ne?

19Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 7:57 pm

ngt-wtf-krch



nj jsem aktivny mam casu dost aj ked bude raid ajh do rana je mi to jedno fakt se nudim lebo pridem s praci a nemam co delat a bg uz nechodim lebo ma to nebavi a co odbeham areny a nudim sa jinak profese ale inak nic sa neda lebo potrebujem gildu dobru na raidi lebo s wordu a tak co sa sklada to sa neda tam vladne totalna dmnce.... dik ludom ktory su pro Smile

20Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 7:58 pm

Nakaschi

Nakaschi

Napis Blindoj jeste jak dlouho hrajes ty za tudle postavu at ma klid na srdicku

21Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 8:45 pm

ngt-wtf-krch



Blind3rr napsal:
ngt-wtf-krch napsal:
Za tuto postavu hraji : 31dni playedu

neptáme se kolik máš played, ale jak dlouho za tu postavu hraješ ty osobně... to že za ní hraješ těch 31 dní pochybuju jelikož nejsi původní majitel
hram zanu tak 4mesiace

22Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Tue Jun 30, 2009 10:16 pm

Peluch

Peluch

ty jo dalsi postava od huliho Very Happy jednou se nasere a vsechny si je veme zpet Very Happy

23Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Wed Jul 01, 2009 12:11 am

Blind3rr

Blind3rr

Nakaschi napsal:To je snad jedno ne?za jak dlouho za ni hraje ne?
jo je to jedno, ale když napíše že na ní nahrál 31 dní played, a ve skutečnosti mu půlku nahrál někdo úplně jinej, tak to taky o něčem vypovídá...

24Prihlaska:D Empty :P Wed Jul 01, 2009 12:26 am

ngt-wtf-krch



Blind3rr napsal:
Nakaschi napsal:To je snad jedno ne?za jak dlouho za ni hraje ne?
jo je to jedno, ale když napíše že na ní nahrál 31 dní played, a ve skutečnosti mu půlku nahrál někdo úplně jinej, tak to taky o něčem vypovídá...
ked som dostal tu postavu tak mala played asi cca 11dni ma teraz 31 za tu postavu hram asi 4mnesice!!4mnesice:P Very Happy

25Prihlaska:D Empty Re: Prihlaska:D Wed Jul 01, 2009 11:12 am

Hydralix

Hydralix

1.Nakashi co si o sebe myslis ?
2.ciri nvm co mam na tvoju sprostu otazku povedat

Teraz k prihlaske:zamna NE mame lockov dost musel by si byt fakt casto v hre aby si mal nejaku cenu.Este urobim inspect napis mi na nick Hydralix.

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru