Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Morky - Mage

+10
Jehnátko
Quake
Coursedone
galloper
Drobec
xenasvk
Vesemir
lorain
Boxerman
Morky
14 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Morky - Mage Empty Morky - Mage Thu Apr 22, 2010 9:39 pm

Morky



Zdravím cyclops
Nickname: Morky
WoW hraji: 2 roky

Class: Mage
Race: Troll
Main Spec: Deep Fire
Za tuto postavu hraji: od března 2008, dlouho jsem nehrál
Played postavy: 44 dní, 8 hodin

Zkušenosti: Full TBC vyjma SWP - Prochozený tam a zpátky Smile

Talent build: 2/48/11
http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&mage&2000000000000000000000050520230230333005312510530020010000000000000

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Morky&realm=Narnias

Staty:

HP: 8053
MANA: 9101

Bonus damage: 945 Fire
Crit chance: 34,98% Fire
Hit rating: 163
Mana regen: 234
Spell haste: 17 Very Happy
Spell penetration: 10

Profese: JWC a Min 375, tailor in progress Very Happy
Sekundární: FA Full Smile

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy? No, něco se určitě najde, přece jen jsem na Narniasu dlouho nebyl, ale není problém sehnat Smile

Proč si odešel z minulé guildy? Neodešel, rozpadla se když jsem tu nebyl.

Proč chceš jít právě k nám? Jste nejlepší guilda na serveru a rád bych si s vámi prošel pár raidů, už mi chybí TBC raidy Smile

Co nám můžeš nabídnout? Zkušenosti s TBC, pohodu do guild chatu a Arcane Intellect na raidech Very Happy

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow? Záleží na tom jak kdy Smile Dokážu u toho sedět celej den, ale jsou i dny, kdy dělám jiný věci Smile Průmerně ale tak 2-3 hodinky Smile Nejsem žádnej nolifer Smile

Znáš někoho z DL? Pokud ano, tak koho? Ještě jsem neměl tu čest, možná, že je u Vás někdo, koho pamatuju z Narniasu ještě předtím, než se rozpadl.

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo )? Neměl by být ;-)

Město: Kousek od Teplic (CZ)
Věk: Už je tomu 20 let Razz
Večerka: Klidně i ráno Very Happy Ale jsem člověk a člověk rád spí Very Happy Sleep

Něco o mě: Jmenuju se Tomáš, poslouchám rockovější muziku, "připravuju" se na maturitu a nesnášim nudu Smile

Předem díky za odpovědi Wink

2Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Thu Apr 22, 2010 9:52 pm

Morky



Jěště bych se chtěl omluvit za PvP talenty a části equipu v armory - do PvE mam chestu z Archimonda, T5 Kalhoty a podobně

3Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Thu Apr 22, 2010 11:39 pm

Boxerman



jmenuje se morky..ale z morkovic neni..loradine wooku a dalsi..to je ale darebák co?Very Happy

4Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Thu Apr 22, 2010 11:52 pm

lorain

lorain

tak to neee chlapce. jakto, že se jmenujes morky a nejsi z morkovic?

5Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Thu Apr 22, 2010 11:55 pm

Morky



A sakra Very Happy něco, do čeho nejsem zasvěcenej Very Happy mě se žije dobře tady, kde žiju momentálně Very Happy

6Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Fri Apr 23, 2010 2:42 pm

Vesemir



Zatial NEUTRAL,dorob si enchanty a potom napiš Cool

7Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Fri Apr 23, 2010 8:28 pm

Morky



OK, nelockujte to, napíšu sem Wink

8Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Fri Apr 23, 2010 9:36 pm

xenasvk

xenasvk

ja som PRO, len musis splnit par podmienok Smile ked budem mat cas, hned napisem ake ;-)

9Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Fri Apr 23, 2010 10:15 pm

lorain

lorain

nic dobre, to prejdes:)
jinak ja jsem zatim taky neutra

10Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Fri Apr 23, 2010 11:57 pm

Morky



xenasvk napsal:ja som PRO, len musis splnit par podmienok Smile ked budem mat cas, hned napisem ake ;-)

Když mě zastihneš ve hře, napiš. Smile

11Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Fri Apr 23, 2010 11:58 pm

Morky



lorain napsal:nic dobre, to prejdes:)
jinak ja jsem zatim taky neutra

Teď koukám odkud jsi. Very Happy Takže už asi chápu Very Happy

12Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sat Apr 24, 2010 3:41 am

Drobec

Drobec

ZA

13Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sat Apr 24, 2010 8:23 am

xenasvk

xenasvk

takze,
1. v kazdom pripade vymenit metasocket v headke za 14bd +2% intel pripadne 12bd +3% crit dmg
2. back do pve za 25 boj
3. ench na chest +6 all stats
4. bud vymena wristu alebo minimalne ench +15bd

to su moje podmienky Smile nie su nijak narocne, staci len trochu prejavit snahu Smile

14Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sat Apr 24, 2010 9:06 am

galloper

galloper

Hmm mage by sa veru hodil, nech ma aj course koho buzerovat konecne (:
Inak eq som tak zbezne pozrel a myslim ze xenine naroky su asi tak primerane, este mi tam spatia tie s3 ruky, to by si mohol poriesit a zohnat si nieco lepsie Smile inak pro

15Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sat Apr 24, 2010 11:50 am

Morky



1. jj vim, to rozhodně Smile
2. ok, az ty bojky budou Smile
3. nafarmim na nej Smile
4. mam jeste jedny wristy, uvidime co se da delat Smile

No a ty ruce.. PvE ruce bohuzel nemam (aspon myslim) mozna mam nekde v bance T4 ruce ale tak to uz jsou i s3 lepsi Smile

16Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sat Apr 24, 2010 3:26 pm

Coursedone

Coursedone

xenasvk napsal:
1. v kazdom pripade vymenit metasocket v headke za 14bd +2% intel pripadne 12bd +3% crit dmg
2. back do pve za 25 boj
3. ench na chest +6 all stats
4. bud vymena wristu alebo minimalne ench +15bd

Plne suhlasim a dalej prikladam

Urcite sa opalati ench na zbran v tvojom pripade sunfire
Dalej ked uz budes menit back skus tam namiesto armoru hodit racej Subtlety
Sikol by sa aj nejaky ten ench na boty

Nejaky ten mag by sa urcite zisiel len neviem ci je fire vetva momentalne stastna volba ale aj nato pride

Rad by som si ta cekol co stym magom dokazes a asi uz klasicky sa to zvrhne na ZA tak mi skus wispnut niekedy in game popripade ak ma nezastihnes tak sa mozeme dohodnut na case aj tu

17Morky - Mage Empty RE: Morky Sat Apr 24, 2010 5:12 pm

Quake

Quake

Všechno už bylo řečeno, takže pokud xena a curse dovolí, tak bych to rád zesumíroval Very Happy

1. Metagem si dej 14bd +2% intel případně 12bd +3% crit dmg
2. Kup back za BoJ (25) kde je jen crit a BD, vyjde tě lépe + enchant na něj Subtlety
3. Wristy zatím můžeš nechat, ale později je vyměň třeba za ty ze ZA (nalorak) teď je spíše podstatný ench, ten si dej 15 BD
4. Enchant do rukavic 20 BD - výjde tě lépe
5. Enchant na chestu 6 to all stats
6. Enchant na daggeru 40 BD
7. Enchant na boty Vitality
8. Gem v pásku BD+STAM vyměň za plný BD a socket bonus neřeš, nevyplatí se.

Sice to vypadá jako pěkně dlouhý seznam, ale jsou to v podstatě jen maličkosti. Jak to budeš mít, tak mi písni in-game a hodím finální inspect a přihlášku uzavřu.


P.S. Jen taková doplňující otázka, v jaké guildě jsi byl před, jak ty říkáš, rozpadem servru a co jsi dělal do teď, než ses vrátil Smile

18Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sat Apr 24, 2010 11:30 pm

Morky



Dám buďto Sunfire, nebo 40 SD - záleží na tom, jestli byste potřebovali Deep Fire nebo Arcane Mage Smile Neni problém specnout Smile Navíc s bonusem u 2xT5 to možná bude ještě lepší Wink
Na backu 150 armor ani nevim proč mam Very Happy takže je jasný že subtlety to jistí Smile
Ench na boty neni moc důležitej ale když se něco naskytne, neni problem. Každopádně na vindicatory zatim zbytecny Smile
COURSEDONE - Rád ti whispnu Smile
Meta bude asi 12 bd + 3% crit dmg
Wristy z Naloraka mam na sobě, na něm ench 12 intel, vyměnil bych za SD, není problém Wink
Do rukavic byl hit, protože jsem ho měl málo, takže rád vyměním.
Chest +6 jsem nestihl před rozpadem serveru, napravím.
Gemy udělám tak aby mi pracoval Meta, na socket bonusy nehledím Smile

Ještě bych chtěl poprosit, jestli nemáte nějakýho enchantera, kterej by byl ochotnej mi pomoct.

No a jsem hrdým členem Sanguineus Adamas, možná si někteří pamatujete Smile
Přešel jsem na TwinStar, mám tam toho celkem dost, ale WotLK mě jaksi přestal bavit.

Každopádně se ozvu, inspect NENÍ problém, záleží jen jestli by mi tedy někdo z Vás pomohl s těma enchantama. Smile

19Morky - Mage Empty RE:Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 12:31 am

Jehnátko

Jehnátko

aa SA to asi znas nooba(legouse) a dixe.....no kdyz si byl v tydle guilde i na twinu tak asi nejsi az tak lama az na ty dva co sem psal Very Happy treba si taky hrda vinimka Very Happy zatim za mne PRO

20Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 12:51 am

Morky



Jehnátko napsal:aa SA to asi znas nooba(legouse) a dixe.....no kdyz si byl v tydle guilde i na twinu tak asi nejsi az tak lama az na ty dva co sem psal Very Happy treba si taky hrda vinimka Very Happy zatim za mne PRO

No Nuba s Dixem znám dokonce osobně Wink S Dixem jsem byl v pondělí na pivku Smile

21Morky - Mage Empty RE:Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 1:27 am

Jehnátko

Jehnátko

jo nevsim sem si ze by si byl z liberce Very Happy jo tak osobne znam oba dva ale ne moc Very Happy

22Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 2:31 am

Morky



Jehnátko napsal:jo nevsim sem si ze by si byl z liberce Very Happy jo tak osobne znam oba dva ale ne moc Very Happy

Nene Smile Dixovo mama tu byla pracovně a on ji odvážel Smile

23Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 2:35 am

Coursedone

Coursedone

Morky napsal:Dám buďto Sunfire, nebo 40 SD - záleží na tom, jestli byste potřebovali Deep Fire nebo Arcane Mage Smile

Ci pojdes arc alebo fire to pri tomto enchu nehra rolu lebo Sunfire dava bonus do fire a arc spells a prave preto som ho spomenul
Pokial nechodis nejak vyrazne PVP s retalentom do frostu tak viac sa ti oplati Sunfire ako tlacit general BD

24Morky - Mage Empty RE:Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 3:04 am

Jehnátko

Jehnátko

aha chapu se divim ze mu jeho matka dovolila ridit podle toho ze dix ridi jak prase...no asi ma sklony k sebevrazde Very Happy

25Morky - Mage Empty Re: Morky - Mage Sun Apr 25, 2010 12:11 pm

Morky



Coursedone napsal:
Morky napsal:Dám buďto Sunfire, nebo 40 SD - záleží na tom, jestli byste potřebovali Deep Fire nebo Arcane Mage Smile

Ci pojdes arc alebo fire to pri tomto enchu nehra rolu lebo Sunfire dava bonus do fire a arc spells a prave preto som ho spomenul
Pokial nechodis nejak vyrazne PVP s retalentom do frostu tak viac sa ti oplati Sunfire ako tlacit general BD

OK, když seženu sunfire, tak ho tam placnu Wink

Jehnátko - jj řídí Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru