Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Mage-Supralaas

+6
Kalgys
Cocus
ghostrider
xenasvk
Vesemir
Supralaaws
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Mage-Supralaas Empty Mage-Supralaas Wed Sep 08, 2010 4:15 pm

Supralaaws



Nickname:Supralaaws
Wow hraji:3roky

Class:Mage
Race:Undead
Main Spect:Pom/Frost
Za tuto postavu hraji:Odkedy som zacal s wow(3roky)
Played postavi: 214d 12h 32m
Dungeons:Prosel sem par razy Sp,Bt,A vsechny hera na Tbc na wotlku sem nedavno doexpil takze sem bez guildy prilezitost na dung nemal.
Talent Build:52/O/19
http://arsenal.onlinegamers.cz/talent-calc.xml?c=Mage
Armory:http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Supralaaws
Screen z Raidu:Nemam protoze dungy nechodim, a v PvP eq moc Dmg screenovat nemuzu...
Staty:Hp 17430
Mp 15400
Spell Power:2123(PvP eq)
Crit:32%
Hit:320
Mana Regen:212
Spell haste:460
Spell Penetration:240
Resilence:973
Profese:Mining,Full Skill(Vim ze pro maga to je divna profese ... ale na tbc se na ni dalo snadne vydelat..
:Jwl:375 skill planuju dodelat do full....
:Fa:FUll Skill
Chybi ti neaky enchanty nebo gemy:Ne nechiby jekoliz Goldu mam dost takze se dokazu zabezpecit
Máš udělané základní reputace na glyph do headky a enchant do ramen?:Ano mam... jekoliz repky tady du rychle...
Je toto tvoje pravá main postava ?:Ano je...
Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ?:nemel hravam stale len maga...
Máš nějaké ALTy ?:nemam
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?:byl sem v guilde enrage ale jekoliz spravili new nazev a zacali chodit dungy se me ptali jestli nechcu z5 tak sem rekl ze ne .. protoze sem tam skoro nikoho neznal... a kedze dungy brali len PvE eq... tak jsem se tam nemal sancu dostat...Byla to PvE guilda...
Přoč chceš jít právě k nám ? :Nevim hladal sem poradnou PvE guildu/Dobry kolektiv/Spravny GuM-Officery/a lidi ktory si navzajom pomahaji,Jekoliz kamarad mi napsal o vas i kdyz sem o vas hodne pocul nemel sem na TBC zajem k vam jit protoze sem byl uz spominanej guilde Enrage.
Co nám můžeš nabídnout ?:Muzu vam nabidnou mou pritomnost vzdy ked to bude mozne/potrebne, niesom prave hadkovy typ cloveka ..a v dungoch mam strpenie...
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ?:Denne ?ako kdy podla toho kolko se mam ucit ale prumerne je to tych 5-8 hod no...
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?:Z Dl nikoho neznam ale jokoliz ak me vemete budu se snazit do kolektivu Zapadnut..
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? :Vt? neni problem...ale ja sem skor nauceny na TS...ale v pohode muzu zacat i s VnT...
Město:Martin(slovakia,Stredne Slovensko)
Věk:16(narodeny:1994)
Večerka:Vecerku mam podla nalady ROdiny/kamaratov ale nejmin je to do te 22:00-23:00...Podla potreby guildy
Neco o mne:Som slusny,vychovany,inteligentny kluk ...Studuju na gymnaziu 6.G (cize 2.na stredne)...Sem rodinne zalozeny clovek ktory ma nadovsetko rad svych kamosov...Tot asi vse:)

2Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Wed Sep 08, 2010 5:17 pm

Vesemir



Dalsi mag do guildy je zbytočnosť,a naviac ten played:214d 12h 32m ...asi si sa nejako zmylil pretože ak som sa dobre pozrel tak niesi ani v top 200 played time-mas played mensi ako 113 dni.

3Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Wed Sep 08, 2010 5:24 pm

xenasvk

xenasvk

nuz, so skusenostami a equipom co mas sa do TOP gildy nedostanes, skus to niekde dobrat, naucit taktiky, a ked budes mat co ponuknut gilde ( t.j. dps na raide 4000+), skus to znovu, samozrejme zo screenom, kde to dps po fighte mozeme vidiet Smile

4Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Wed Sep 08, 2010 7:35 pm

ghostrider

ghostrider

to ako v PvP equipe mas taketo staty ? ked vidim za spell dmg zatvorku...
inak sa mi tvoje staty zdaju trosku utrhnute z retaze. aj ten played time... no neviem . treba to vysvetlit nejakym sposobom .. a ak sa mylim tak mi whispni a daj recept ako sa take staty daju momentalne bez toho aby si chodil dungy nahrabat Very Happy

5Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Wed Sep 08, 2010 7:47 pm

Cocus



PROTI

6Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Thu Sep 09, 2010 12:39 am

Kalgys

Kalgys

Jednoznacne proti, srandu si delej z nekoho jinyho, ty staty co tady pises jsou naprostej zvast, lol!

7Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Thu Sep 09, 2010 1:35 am

Drobec

Drobec

PROTI

8Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Thu Sep 09, 2010 2:37 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

takéto staty nemám ani ja v skoro full naxx equipe takže srandu si rob z niekoho iného PROTI

9Mage-Supralaas Empty Re: Mage-Supralaas Thu Sep 09, 2010 9:08 pm

Blindie

Blindie

proti, lživá prihláška, pvp hráč.

10Mage-Supralaas Empty RE: Supralaas Fri Sep 10, 2010 1:36 pm

Quake

Quake

Je vidět, že jsi nečetl informace k přihláškám, jinak by si věděl, že nemáme rádi ulhané děti, co podávají milné informace. Nemáme se dál o čem s tebou bavit, zkus to někde jinde, kde mají rádi lháře...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru