Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Deusex-Mage

+2
DeWon
deusex
6 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Deusex-Mage Empty Deusex-Mage Fri May 22, 2009 9:53 pm

deusex



Nickname : Deusex(vim,trapny nick ale co uz)
class : Mage
Race : Blood Elf

talenty : PVE 40/21/0
WoW hraji : 1-2roky
Za tuto postavu hraji : 3-4 mesice(obacsne prestavky)

Zkušenosti : Vetsina 5 man dungu,KZ (jen dodavam ze vim ze me zkusenosti nejsou nejak zavratne ale rad se ucim novym vecem(a to celkem rychle),prinejhorsim si necham nektere veci vysvetlit od meho bratra ktery hral dlouho na oficialnich serverech a se svoji guildou dokoncili cely progress TBC(vsechny raidy full cleared)

Staty : ( unbuffed )
HP: 7203
Mana : 9731

crit : 18,35 %
BD : 830
spell penetration : 10
spell haste : 0
resillience : 26(mam pouze S2 shouldery vic toho z PVP nechci)

Equip : 3x epic(staffka z kuratora,headka z prince(KZ),ostatni krome wandky a obou trinketu, je rare
weapons : Staff of Infinite Mysteries(staffka z kuratora)

Chybí ti nějaké enchanty : ted schanim +20 spell dmg na rukavice

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
PVE . Pvp nesnasim a opravdu mne nebavi cely den litat po BG a ani pritom poradne nepokecat s guildou nebo mit radost ze zabiti bosse,ale pvpckari mi nijak nevadi a nijak je neurazim =)

Chybí ti nějaké gemy ?
momentalne ne


Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Terrorblades.Neaktivita clenu.

Přoč chceš jít právě k nám ?
Slysel sem o vasi guilde samou chvalu,tezsim se ze vyzkousim tezsi raidy(samozrejmne ne hned),poznam nove lidi a doufam ze zapadnu do kolektivu.


Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
neznam

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Ani nahodou mi to nevadi Smile na VT je sranda =)
Nepovinné údaje

Profese : Herbalism 375,Alchemy 375
sekundární : FA 375



Něco o mě :
Rad hraji WoW,posloucham hudbu(hip-hop,punk,metal,rock,proste cokoliv co se mi libi),rad ctu nektere knizky.Nesnasim cestinu ale za to mi nevadi treba matika nebo anglictina.Na pocitaci travim dost casu a o vikendu+patky 2x tolik.Pokud tu dostanu sanci dokazu opravdu makat a dostat ze sebe to nejlepsi.Rad si nechavam poradit.

věk : 14(bohuzel casto lide posuzuji ostatni podle veku coz mi osobne vadi.sem nerad kdyz mne nekdo skatulkuje dohromady s rozmazlenyma frackama)

město : Mlada Boleslav(stredocesky kraj pokud nekdo nevi Xd )

Pokud mi to tentokrat nevyjde maknu na sobe a zkusim to nekdy znova.
PS: omluvte prosim nektere pravopisne chybi ,neni mi ted nejlip a tak to pisu rychleji abych si mohl jit lehnout Smile
edit:trochu sem jeste vylepsil staty a pokud najdu +20 spell dmg na rukavice a jeste upgrade v tailoringu budu mit BD 885



Naposledy upravil deusex dne Sat May 23, 2009 1:05 am, celkově upraveno 1 krát

2Deusex-Mage Empty Re: Deusex-Mage Fri May 22, 2009 10:59 pm

DeWon

DeWon

Naozaj vzorova prihlaska pekne napisane ALE ten equip uz taky uzasny nieje sry ale ja som PROTI.

3Deusex-Mage Empty Re: Deusex-Mage Sat May 23, 2009 1:12 am

Sajdi

Sajdi

No Fakt..Prihlaska pekne spracovana ale ten EQ neni zrovna slavneej :-)takze za me PROTI

4Deusex-Mage Empty Re: Deusex-Mage Sat May 23, 2009 12:29 pm

ghostrider

ghostrider

nie prepac. ale tie staty su fakt este na slabej urovni. s arcane talentami by si mal mat +BD tak minimalne 1100+ a crit chance tak 28%+ potom si podaj prihlasku... fakt prepac ale za mna nie :-(

5Deusex-Mage Empty Deusex Sat May 23, 2009 12:36 pm

Stormx

Stormx

Tak spell dmg je nizky aj s tim critom
Chyba tam spell hit ale ten tipujem ze tiez nebude oslnivy, navyse uz mame magov moc vela a ani tim nemozem zarucit ze budu pravidelne na raidoch, ak uz niekoho vziat tak uz len fakt kvalitneho borca
prepac ale za mna PROTI

6Deusex-Mage Empty Re: Deusex-Mage Sat May 23, 2009 12:55 pm

deusex



Ok takze do guildy se nedostanu Smile chapu.. no zlepsim eq , zlepsim staty a snad to za par mesicu vyjde Smile kdyztak to locknete pls

7Deusex-Mage Empty Re: Deusex-Mage Sun May 24, 2009 9:59 am

Koulin

Koulin

Snad na tom budeš příště líp a budeš mít větší štěstí. Prozatím
ti tedy vyhovím a tuto přihlášku uzavřu.

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru