Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Trajdulka - Paladin

+11
Ciri
Jehnátko
Drederiq
Monse
Mcprasak
Drobec
xenasvk
Thali
kxann
dJn3o
Trajdulka
15 posters

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Goto down  Zpráva [Strana 2 z 2]

26Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Thu Apr 15, 2010 6:10 pm

Drobec

Drobec

Quake nieje online ? neepomýlil si si server :-D

27Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Thu Apr 15, 2010 6:15 pm

Trajdulka



Ne :DDD fakt nebyl online.....Kvejk bejvá asi často online, co? Very Happy

28Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty RE: Trajdulka Sat Apr 17, 2010 1:56 pm

Quake

Quake

Finální inspect proběhl, kde jsem si všimnul takových 3 zásadních věcí, a to: nemá druhý trinket(pouze insignii či tankovaci z MGT) a ten co má, je i tak poměrně nanic, a ring za repku s KZ je taky k ničemu. Takže jsme se domluvili na obstarání třech věcí - vyfarmní trinketu v BM, ring za BoJ(60), trinket za boj(41). Jinak jsem pro a pokud sežene tyto tři drobnosti, tak nemám nic proti přijetí Smile

29Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 11:05 am

Marci

Marci

Stejný názor jako u Neffa, PRO, doufám že máš aspoň Kinga...

30Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 1:33 pm

Monse



retri palat by nemal mat BoK v talentoch

a vobec, uz to sponujete ako gumu na trenkach

31Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty RE: Monse Sun Apr 18, 2010 3:13 pm

Quake

Quake

Monse a od čeho jsou přihlášky? nebudu brat každého losera co se hlásí za dmg a nosí tankovací trinket, prostě mu řeknu, co má vyměnit a buďto má zájem a chce se k nám dostat, tak to udělá, nebo to je lama co čeká, že ho někdo veme a vyequipuje...za to, že tu píšu lidem, jak mají vylepšit EQ a jak z něho vymáčknout maximum, by měli být jedině rádi. Většinou už z prohlédnutí armory poznám, jak dotyčný svoji classu ovládá, ale to bych musel poslat do věčných lovišť 80% přihlášek...takhle jim poradím a sleduji jejich reakce, pokud má člověk alespoň odhodlání tak mu šanci dám, i když mu chybí skill.



Naposledy upravil Quake dne Mon Apr 19, 2010 12:48 am, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : písmenka "u" a "i" jsou hold na klávese vedle sebe)

32Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 5:23 pm

Monse



tuto zasiahne administratorsky edit, uvidis cyclops

talent build ma byt takty click a zostava tam este 6 volnych talentov, BoK retri palat mat nema

celkovo by to mohlo vyzerat nejak takto click


// ked to tak zhodnotim v poslednom case, kde sa vyjadrim, tak to ma vzdy opacny vplyv na konecny verdikt, takze prihlasky oddnes za normalnych okolnosti nekomenutujem, akurat co uchadzacovi uskodim

33Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 6:38 pm

Ciri

Ciri

monse, nechcem buzerovat, ale na co ti je na pve vindication kde to nema absolutne ziadny vplyv?

34Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 6:53 pm

Monse



preco by to nemalo mat vplyv, ako skusat som to neskusal, ale nebolo by odveci

35Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 7:17 pm

Drobec

Drobec

Monse napsal:preco by to nemalo mat vplyv, ako skusat som to neskusal, ale nebolo by odveci
v pve nefunguje

36Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 18, 2010 7:21 pm

Monse



tak to je solidne k hovnu, ale nic to nemeni natom, ze to moze byt bugle...

co na to equiz...?

37Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 24, 2010 3:48 am

Drobec

Drobec

Čo sa tu ešte rieši ? PRIJAŤ

38Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 24, 2010 8:59 am

galloper

galloper

ako tak kukam mas na sebe libram na crusader, ten je fajn tak na makro ked davas na target crusadera, pak je uplne k hovno...keby robim retardina tak prva vec by som chodil BF hero do zblbnutia, doporucujem to iste! http://www.wowhead.com/item=27484
btw: nechapem postom uz ho zoberte, bez prace niesu kolace chlapci a dievcata Smile

39Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty RE: Drobec Sat Apr 24, 2010 2:55 pm

Quake

Quake

Drobče pochop, že když má někdo low EQ, tak i když danou classu potřebujeme, nenechám se uchvátit nějakým 3denním snažením. Dyť ještě nic ze zadaných věcí neudělal. Ba dokonce nemá ani hotové Q z první série -> agi na boty. Tak co mám uzavírat? Ano můžu to uzavřít tak leda nepřijat a arrivederci nebo mu dám ještě chvilku času. Tak prosím neuspěchávejte uzavírání přihlášek, může to tak leda uškodit, ne pomoct.

Requirements:

1. ench na boty - agi
2. trinket za bojky (AP+useAP, 41 boj)
3. ring za bojky (60 boj)
4. vyfarmit trinket z BM
5. vyfarmit libral z BF (pokud splní alespoň první 4 body, tak odpustim)

Doporučuji BoJky farmit ve zmiňovaných dungeonech (BM a BF), kde tím pádem můžeš zabít dvě mouchy jednou ranou.

P.S. Jaký je tvůj aktuální stav BoJek?

40Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 24, 2010 3:00 pm

Trajdulka



Quake napsal:Drobče pochop, že když má někdo low EQ, tak i když danou classu potřebujeme, nenechám se uchvátit nějakým 3denním snažením. Dyť ještě nic ze zadaných věcí neudělal. Ba dokonce nemá ani hotové Q z první série -> agi na boty. Tak co mám uzavírat? Ano můžu to uzavřít tak leda nepřijat a arrivederci nebo mu dám ještě chvilku času. Tak prosím neuspěchávejte uzavírání přihlášek, může to tak leda uškodit, ne pomoct.

Requirements:

1. ench na boty - agi
2. trinket za bojky (AP+useAP, 41 boj)
3. ring za bojky (60 boj)
4. vyfarmit trinket z BM
5. vyfarmit libral z BF (pokud splní alespoň první 4 body, tak odpustim)

Doporučuji BoJky farmit ve zmiňovaných dungeonech (BM a BF), kde tím pádem můžeš zabít dvě mouchy jednou ranou.

P.S. Jaký je tvůj aktuální stav BoJek?


Mám jich 6.
1. tuhle mouchu zabiju dneska
2. na tohle budu ty bojky farmit
3. Ten mám od dnešní cca 11:30
4. nejsem Chuck Norris ale snažim se :-)
5. pro ten chodim už cca měsíc a viděl sem ho dropnout jednou( a to mi ho štípnul holadin )

/edit: tak a mám už i tu agilku na botách

41Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty RE: Alena Sun Apr 25, 2010 12:52 pm

Quake

Quake

Proč jsi se nám nezmínil, že tvoje main postava je v guildě GoD a máš nick Alena?

42Trajdulka - Paladin - Stránka 2 Empty RE: Trajdulka Mon Apr 26, 2010 4:04 pm

Quake

Quake

Jeho vyjádření mi přišlo PM zprávou, přesto si myslím, že ostatní členové naší guildy mají právo se ho dozvědět, takže:

Trajdulka napsal:

Zdravím....
Asi takhle: ta postava je dávno zavřená minulost.
Jde o postavu na které sám nehraju a na kterou jsem se nehodlal už více připojit...

Tudíž:
jestli chcete retard-paladina tak otázka má smysl, ostatně za palacha mě to baví víc a soudím že mi to i jde lépe než za mága.
takže: jestli mě nechcete tak prosím, vymaž muj topic a neřeš to a jestli jo, tak aspoń vymaž svuj příspěvek prosím, nechci aby ty dvě postavy byly nějak spojovány.
Alespoň tohle pro mne udělej.

Jistě mě chápeš, jestli ne tak můžu vysvětlit cos nepochopil....tohle je asi tak ode mě. Zařiď se jak sám uznáš za vhodné.
Omlouvám se ti, ale pokud neumíš jednat na rovinu ty s námi, tak nemám jediný důvod zahlazovat tvé zacházení s alty. Zdali je o tvém počínaní obeznámena guilda GoD řešit nebudu, každopádně pokud jsi chtěl aby se to nikdo nedozvěděl, tak jsi mi měl před podáním přihlášky napsat in-game whispem nebo mě informovat PM zprávou před tím, než se to ke mě dostalo z jiného zdroje. Ty jsi prostě nic nedělal a čekal, že ti to projde. Takovéto chování opravdu nesnáším. Bohužel...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 2 z 2]

Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru