Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Trajdulka - Paladin

+11
Ciri
Jehnátko
Drederiq
Monse
Mcprasak
Drobec
xenasvk
Thali
kxann
dJn3o
Trajdulka
15 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Trajdulka - Paladin Empty Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 12:18 pm

Trajdulka



Nickname: Trajdulka
WoW hraji: Přibližně rok

Class: Paladin
Race: Blood Elf
Main Spect: Retribution
Za tuto postavu hraji: Přibližně 3 měsíce
Played postavy: 14 dní, 18 hodin

Zkušenosti: Full T4 instance, SSC, část Oka, trashe T6 instancí
Talent build: 5 / 11 / 45

Talent Build: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&paladin&5000000000000000000050320100000000000000005503005100033125321051

Armory: http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/Armory/index.php?searchType=profile&character=Trajdulka&realm=Narnias




Staty: (UNBUFFED)

HP: 9757
MANA: 5853

Attack power: 1662
Crit chance: 19.63%
Hit rating: 82
Haste: 21
Armor ignore: 311
Resillience: 58 :-D


Profese: BS, MIN, ENG
Sekundární: Prozatím nic.

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ?..chybí ale suroviny na ně si seženu.
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?...Light Lords: leader přešel k Eternity a ti co to tam měli pod palcem nás jednoduše povyhazovali.
Proč chceš jít právě k nám ? Po pokecu s Jehňátkem mě napadlo proč to nezkusit?...hledám guildu MYSLICICH lidí ve které je dobrá atmosféra a tak mě napadlo proč to nezkusit u DL ? Smile)
Co nám můžeš nabídnout ? ...vše v rámci svých možností.
Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? minimálně 3 hodinky denně.
Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? No, občas se potkáváme s Jehnětem:-D
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Ventrilo mám a používám, není problém.

Město: ---
Věk: už brzy 16
Večerka: Neni problém zůstat do 1 ranní :-D



Naposledy upravil Trajdulka dne Sun Apr 18, 2010 12:49 am, celkově upraveno 1 krát

2Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 12:50 pm

dJn3o

dJn3o

No podle armory spíš takovej slabší průměr.
No co se týče enchantů a socketů tak to je hrůza, počítej s tím že pokud budeš chtít k nám, tak jako první úkol bude aby sis nechal enchantnout to co kde má být.

Tzn. že na cehstě nebudeš mít 8 stamina ale řekněme 6all stats, že na legách nebudeš mít 8 stamina, ale budeš tam mít kit z leatherworkingu.
Sockety samozřejmě obměnit na epicky.

Pokud vím tak retri pala v guilde byl 1 a to jeste takovej pofiderni, takze by se celkem bodl.

Zatím asi tak vše.

Za mě zatím neutral.

Mimo jiné co se týče rad a tak dále, se obrať na "Monseho" ten zná poměrně paladiny.

3Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 1:00 pm

kxann

kxann

No hlasite se sem ted 2 a podle mne na raid neni potreba ani jeden -.- , ale kdyz tu uz lidi tolik toho palacha chtej tak sem PRO oba dva a at se vyzkousi kdo bude vic aktivni, kdo ma brain atd. =) jinak staty maj tak podobny.

4Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 1:22 pm

Thali

Thali

Plati pro tebe to same, co pro Destiho. Pokud mas zajem, napis mi, mohu ti ukovat par veci z BS.

Retri palacha = fury warr (az na par vyjimek), cili se na tebe mohu mrknout

5Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 8:35 pm

xenasvk

xenasvk

ja som PRO, nech zvitazi ten, co po skuske vyda lepsie Very Happy

6Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 10:47 pm

Drobec

Drobec

kukam že DJ je stale aktývni na forku kebz tomu je aj tak v hre...
a k vesi Kxan retripala dava na trrget mzslim 3% srit tudiš jeden na raid je podla mna nepostradatelný a ako bonus palabuf teda som ZA

7Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sat Apr 10, 2010 11:46 pm

kxann

kxann

Dobce to ze da na bosse 3% MELLCE critu neznamena ze je nepostradatelny..jelikoz jeho DMG je mizerny tak support ktery poskytne se urcite nevyrovna DMGi ktery by misto nej dala roguna

8Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 12:15 am

Mcprasak



no že zrovna rogun raiduje víc než dost:-P, ale to je vedlejší.
Každopádně dobře udělanej retardin, kterej za něj umí i klikat, tak těch 1800 dokáže dát...
PRO

9Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 12:27 am

dJn3o

dJn3o

Drobec napsal:kukam že DJ je stale aktývni na forku kebz tomu je aj tak v hre...
a k vesi Kxan retripala dava na trrget mzslim 3% srit tudiš jeden na raid je podla mna nepostradatelný a ako bonus palabuf teda som ZA

Copak? Stýská se ti po mém healu?
Co se mě a WoWka týče, tak já když chci zajdu na jeden americkej WOTLK FUN server zabot nějakýho alíka, co se narniasu týče, co jsem bez něj, jsem ratši Smile

10Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 1:13 am

Monse



kxann napsal:Dobce to ze da na bosse 3% MELLCE critu neznamena ze je nepostradatelny..jelikoz jeho DMG je mizerny tak support ktery poskytne se urcite nevyrovna DMGi ktery by misto nej dala roguna

mizerny-nemizerny, budeme to vidiet lepsie na priklade:

Matka, cca 8 minutovy fight, zmohol si sa az na 57 shadow boltov, pricom ja som bol schopny dat 54x mind-blast, pricom ma 5.5s cooldown.

Tak prosim aj za ostatnych, nepouzivaj spojenie mizerny dmg, pretoze ak za palata skutocne vie mackat, tak moze mat porovnatelny dps ako ostatne melee, v pohode okolo 1.5k+ z end-game gear.

Co sa tyka prihlasky, je na zamyslenie, ci potrebujeme 2 retri palatov, ked sme boli schopny existovat odkedy som prisiel do guildy ako bez retri, tak aj protektov a holadinov (prestali byt aktivni)

Verdikt z mojej strany je taky, ze ak ma zaujem denne hrat, tak zobrat. Davam taky zeleny neutral NEUTRAL

11Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 10:15 am

Trajdulka



dJn3o napsal:No podle armory spíš takovej slabší průměr.
No co se týče enchantů a socketů tak to je hrůza, počítej s tím že pokud budeš chtít k nám, tak jako první úkol bude aby sis nechal enchantnout to co kde má být.

Tzn. že na cehstě nebudeš mít 8 stamina ale řekněme 6all stats, že na legách nebudeš mít 8 stamina, ale budeš tam mít kit z leatherworkingu.
Sockety samozřejmě obměnit na epicky.

Pokud vím tak retri pala v guilde byl 1 a to jeste takovej pofiderni, takze by se celkem bodl.

Zatím asi tak vše.

Za mě zatím neutral.

Mimo jiné co se týče rad a tak dále, se obrať na "Monseho" ten zná poměrně paladiny.


Změny oproti včerejšku:
- V chestě 6 All stats
- Jiný socket a enchant v headě.
- Nový pásek(made by Thali)...osocketuju v průběhu dne.

Na kitu do kalhot a obměně gemů budu pracovat dnešním dnem.

12Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 11:26 am

Drederiq



chodici buff ale proc to neskusit....

inak DJ nechces se ukazat online taky nekdy??? cyclops

13Trajdulka - Paladin Empty RE:Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 2:40 pm

Jehnátko

Jehnátko

vzal bych oba dva ad se ukaze kdo je znich lepsi a potom jeden pude prirozeny vyber silnejsi prezije funguje to vsude proc ne tady ...a jinak presne DJ moh by ses ukazat Very Happy

14Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Sun Apr 11, 2010 8:36 pm

Ciri

Ciri

kxann-> 3% crit dava aj na spell a ranged dmg, nie len melee, nevyjadruj sa k niecomu o com nemas ani ponatia
monse-> ak myslis logovanie palachov na buff raidu pred bossom ktore trva 10 minut a viac ako bezproblemove tak hej, v pohodicke sme to zvladali

ja som ZA prijatie

15Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Tue Apr 13, 2010 2:06 am

Monse



ciri, mam pocit, ze si na tej matke nebol, tak nevies o co go, o buffovani palatov nebola vobec rec, na pomery co som zazil vcelku slusne

16Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Tue Apr 13, 2010 3:01 pm

Ciri

Ciri

monse. reagoval som na toto:
Co sa tyka prihlasky, je na zamyslenie, ci potrebujeme 2 retri palatov, ked sme boli schopny existovat odkedy som prisiel do guildy ako bez retri, tak aj protektov a holadinov (prestali byt aktivni)

17Trajdulka - Paladin Empty RE: Trajdulka Tue Apr 13, 2010 3:04 pm

Quake

Quake

Nemáš EQ na heal či na tanka?

18Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Tue Apr 13, 2010 3:35 pm

Trajdulka



Quake napsal:Nemáš EQ na heal či na tanka?

Mám low heal equip....nic moc, cca 1400 - 1500 BH.

19Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Tue Apr 13, 2010 6:48 pm

Monse



tak jo ciri, pokrocila ranna hodina, nedovidel som alien

a dokonca aj toho holadina by som zobral, s jednou podmienkou (nechcem verejne)

20Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Wed Apr 14, 2010 1:43 pm

lorain

lorain

slušny pala se vždy hodi ja jsem určitě pro

21Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Wed Apr 14, 2010 2:47 pm

Drobec

Drobec

bože už ho zoberte nezaleži na tom eq nech si napiše čo chce biť ak chce biť retri nech je retri palacha potrebujeme nech je to hodsijaký TB stejne dobere velmy rychlo aj ostatne eq holy či prot eq naberie do ofu za minimalny bid

22Trajdulka - Paladin Empty RE: Trajdulka Thu Apr 15, 2010 2:20 pm

Quake

Quake

1. enchant do backu -agi
2. enchant na mace -savagery + to gemování je na houby, zaměř se na str a crit
3. přegemovat kalhoty, když ti nejde o socket bonus, tak si tam hod str. a pokud ti chybí hit, tak si změn glyph do headky tam zase ten hit získáš a vyplatí se ti to mnohem víc

Tohle je takový ten zběžný postřeh z armory, až to budeš mít, tak mi napiš o ispect a uzavřeme to...

23Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Thu Apr 15, 2010 2:26 pm

Trajdulka



Quake napsal:1. enchant do backu -agi
2. enchant na mace -savagery + to gemování je na houby, zaměř se na str a crit
3. přegemovat kalhoty, když ti nejde o socket bonus, tak si tam hod str. a pokud ti chybí hit, tak si změn glyph do headky tam zase ten hit získáš a vyplatí se ti to mnohem víc

Tohle je takový ten zběžný postřeh z armory, až to budeš mít, tak mi napiš o ispect a uzavřeme to...


Oki, jdu na to.

24Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Thu Apr 15, 2010 2:27 pm

Thali

Thali

Ale nerid se vsim....ty veci, co jsem ti rekl, si nechej...on se kvejk zas tka moc nevyzna v mele Razz Very Happy

25Trajdulka - Paladin Empty Re: Trajdulka - Paladin Thu Apr 15, 2010 5:31 pm

Trajdulka



Quake napsal:1. enchant do backu -agi
2. enchant na mace -savagery + to gemování je na houby, zaměř se na str a crit
3. přegemovat kalhoty, když ti nejde o socket bonus, tak si tam hod str. a pokud ti chybí hit, tak si změn glyph do headky tam zase ten hit získáš a vyplatí se ti to mnohem víc

Tohle je takový ten zběžný postřeh z armory, až to budeš mít, tak mi napiš o ispect a uzavřeme to...

- Po poradě s Thalim mám více méně vše cos tady psal splněno.
Akorát nejsi online, no:D

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru