Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihlaška Holy paladina

+13
Drobec
Coursedone
Kira
Ljuderendann
Peluch
pipatko
xenasvk
Siem
Immortalis
Thurok
Kelinicuss
Jehnátko
Draxcz
17 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Přihlaška Holy paladina Empty Přihlaška Holy paladina Sun Nov 29, 2009 8:24 pm

Draxcz



Nickname :Draxcz
Class : Paladin
Race : Blood elf

Talent build : PVE
WoW hraji : 3-4roky
Za tuto postavu hraji : 7 měsíců s přestávkama

Zkušenosti :Vše kromě Sunwellu
HP: 8257
Mana : 10713
Energy : ----
Rage : ----

armor : 16005
spel crit:22.45%
BH : 2177
BD : 868
spell penetration : 0
spell haste : 68
Mana regen:195
resillience : mam jen par části do setu

IQ :142

Každý class vyplňuje to svoje

Stručný popis EQ:
Equip :T5 head,věci za bojky+věci z traschu nebo z bossu(dungyT6malokdyT5)

Chybí ti nějaké enchanty ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE – mam dojem že nechyby ale encham si kdykoliv poradit

Chybí ti nějaké gemy ?
Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Mám PvE – gemy ma ale ne všechny epické

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ??nejprve jsem byl v AFK velmi dora guilda na lidi ale na raidy nic moc ale lidi tam byly v poho ale guilda se rozpadla dále RS odešel jsme ne pro to že bych endostaval lid ale ochota lidi byly velmi nizka a radeji zajdu hezky klidny raid nežli to co jsme zažival tady naražky na hlas a podobně Přoč chceš jít právě k nám ? Chtel bych zase poznat klidny raid poznat fajn lidi a pomahat si vzajemně.

Znáš někoho z DL ? momentalne Yberiona,Helgara jinak asi jo ale momentalne nejsme si jistý

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Vůbec ne,VNT používám prakticky denně


věk : 20
město : V-M(pardubicky kraj)

Něco o mě :pracuji mám občas ruzne směny rad pomaham lidem a to i tim že mám docela dost profesy(BS,mining herbal,alchemy,skinning>>>[full] ,,,,Lw(362),ENG(362). Přistup na alty. Ještě Cooking(366) skiluju fishing

2Přihlaška Holy paladina Empty RE:Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 12:52 am

Jehnátko

Jehnátko

hmm takze z timdle typkem sem byl kz myslim a taky myslim ze ho mam v ignoru nevim za co ale asi za nejakou blbost no uvidi se ad se vyjadri ostatni za mne neutral

3Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 12:58 am

Kelinicuss

Kelinicuss

No v holadinech se moc nevyznam ale byl bych PRO, neni jich už moc aktivních...

4Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 1:14 am

Thurok

Thurok

jn, odesel Geforce(nvm esli byl aktivni) ty staty se mi zdaji docela dobry za me asi PRO

5Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 1:59 am

Immortalis

Immortalis

Me fakt pobavi jak kazdej dava to krasne cisilko v kolonce IQ. Jsme asi narod genialnich lidi. Ale k te prihlasce, zkusil bych si Te s huntem v nejakym hero a bude tankovat nejaky warr at mam trochu agro (jinak receno zkouska ohnem) a uvidime co v Tobe je. prozatim Neutral

6Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 2:29 am

Siem

Siem

Na holadina mas mrte maly spell crit tudiz hadam ze podle tveho BH vsechny sokety a itemy jedes na bonus healing coz dle miho neni zrovna dobre.

7Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 6:10 am

xenasvk

xenasvk

ja som PRO, treba sice precosketovat, ale nie je to najhorsie, navyse co sa tyka holadinov u nas, je to biedne...

8Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 11:31 am

pipatko

pipatko

Už zase... ZASE... ZASE se k nám hlásí další génius Smile Proč tam nikdo nenapíše, že má IQ 72 jako já? Very Happy Takhle si tu připadám děsně špatně Sad

9Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 11:48 am

Peluch

Peluch

pipatko napsal:Už zase... ZASE... ZASE se k nám hlásí další génius Smile Proč tam nikdo nenapíše, že má IQ 72 jako já? Very Happy Takhle si tu připadám děsně špatně Sad

to vubec neres Very Happy aspon si normalni a nebudes na VT resit kvadraticke rovnice derivace a podobny sracky ale bavit se o babach a kalbach Very Happy a stejne pulka lidi Keca a streli si vysi cislo

k prihlasce: Neutral

10Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 2:36 pm

Ljuderendann

Ljuderendann

kdo chová rybičky?

11Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 6:34 pm

pipatko

pipatko

Ljuderendann napsal:kdo chová rybičky?

Já se snažil, jen mi všechny pochcípali Smile

12Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 7:03 pm

Thurok

Thurok

pipatko napsal:
Ljuderendann napsal:kdo chová rybičky?

Já se snažil, jen mi všechny pochcípali Smile

asi tak no, me jedna velka vyskocila z akvarka Very Happy

13Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Mon Nov 30, 2009 7:57 pm

Kira

Kira

Thurok napsal:
pipatko napsal:
Ljuderendann napsal:kdo chová rybičky?

Já se snažil, jen mi všechny pochcípali Smile

asi tak no, me jedna velka vyskocila z akvarka Very Happy
mne sa rozmozili mam ich teraz kopu Very Happy ale ste OT xD

14Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Tue Dec 01, 2009 12:08 am

Coursedone

Coursedone

Hm fesaci asi ste nepochopili na co sa Ljude pytal ja to skusim upresnit ono je totiz predpoklad ze ked mladenec o sebe prehlasuje nadpriemerne IQ toto by mal poznat slavnu Einsteinovu hadanku:

FAKTY:

1. Je tam 5 domov v 5-ich rozdielnych farbách.
2. V každom dome žije osoba rozdielnej národnosti.
3. Týchto 5 obyvateľov pije svoj nápoj, fajčí svoje cigarety a chová zviera.
4. Nikto nepije to čo ostatní, nefajčí čo ostatní a nechová to čo ostatní.

RADY:

1. Angličan žije v červenom dome.
2. Švéd chová psov.
3. Dán pije čaj.
4. Zelený dom je hneď naľavo od bieleho.
5. Obyvateľ zeleného domu pije kávu.
6. Ten čo fajčí Pall Mall chová vtáky.
7. Obyvateľ žltého domu fajčí Dunhill.
8. Ten čo žije v strednom dome pije mlieko.
9. Nór žije v prvom dome.
10. Ten čo fajčí Blend žije vedľa toho, čo chová mačky.
11. Ten čo chová kone žije vedľa toho, čo fajčí Dunhill.
12. Ten čo fajčí Blue Master pije pivo.
13. Nemec fajčí Prince.
14. Nór žije vedľa modrého domu.
15. Ten čo fajčí Blend má suseda, ktorý pije vodu.

OTÁZKA: Kto chová ryby?

Teraz buddte machri a nepostujte tu kraviny

15Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Tue Dec 01, 2009 5:20 pm

pipatko

pipatko

Němec Smile Sice mi to trochu trvalo, ale nakonec jsem to dal dohromady Smile

16Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Wed Dec 02, 2009 5:54 am

Drobec

Drobec

pipatko napsal:Němec Smile Sice mi to trochu trvalo, ale nakonec jsem to dal dohromady Smile
a ako si na to prišiel ? inak maš pravdu som nad tím premyšlal asi 10 min potom som si to musel napisať a bolo to jasne

17Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Wed Dec 02, 2009 5:34 pm

xenasvk

xenasvk

bez rozmyslania: je jasne, ze ryby nechova nikto, neboli vobec spomenute, zo zadania nevieme so stopercentnou istotou urcit, ci ide o rybicky, alebo inu zverinu Smile

18Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Wed Dec 02, 2009 8:14 pm

Drobec

Drobec

xenasvk napsal:bez rozmyslania: je jasne, ze ryby nechova nikto, neboli vobec spomenute, zo zadania nevieme so stopercentnou istotou urcit, ci ide o rybicky, alebo inu zverinu Smile
tak to je tiež dobra odpoved ale ak si to rozpíšeš tak nemec je jediný ktorí nič nechová a preto je jesne že ich môže chovať on

19Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Thu Dec 03, 2009 9:49 pm

xenasvk

xenasvk

co sa toho tyka, moct moze, ale moze chovat aj prasa Very Happy

20Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Thu Dec 03, 2009 9:54 pm

Thali

Thali

A ze by se radsi resila prihlaska? Myslim si, ze to neni vuci onomu paldinovi fer.

21Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Thu Dec 03, 2009 10:23 pm

Ciri

Ciri

neviem co chces dodat k prihlaske, PRO sa vyjadruju ludia co v zivote nehrali za holy palacha...
crit je strasne low a ak presocketuje bude low zas bh, mozno by to zachranil inspect keby mame CM palachov, ze quake? Razz

22Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Fri Dec 04, 2009 12:15 pm

Hanz



Kira napsal:
Thurok napsal:
pipatko napsal:
Ljuderendann napsal:kdo chová rybičky?

Já se snažil, jen mi všechny pochcípali Smile

asi tak no, me jedna velka vyskocila z akvarka Very Happy
mne sa rozmozili mam ich teraz kopu Very Happy ale ste OT xD


kupte cibulku, nakrájejte, hodte na pánvičku i s rybama

23Přihlaška Holy paladina Empty RE: Draxcz Fri Dec 04, 2009 12:20 pm

Quake

Quake

Trošku jsem předběhl situaci a žil v tom, že jsem mu o inspect napsal Very Happy takže až teď... napiš mi in-game o inspect, uvidíme jak si na tom...

BTW Ciri, jeho BH je dost vysoký, i kdyby mel všechny sockety na BH(což očekávám) tak v průměru máš v EQ 6-8 socketu -> snížení BH maximálně o 108-144...pokud si tam dá samé crit sockety, tak to bude v pohodě, pořád si udrží BH nad 2k, což mi přijde u palacha dobré, uvidíme o kolik se mu zvedne crit(kdyžtak doporučím změnu i enchu)...

Nebudu předbíhat, z inspectu alespoň uvidím, jak dotyčný za palacha umí...

24Přihlaška Holy paladina Empty Re: Přihlaška Holy paladina Fri Dec 04, 2009 1:58 pm

Ciri

Ciri

quake, asi zabudas ze mam holy palacha. bh mam sice o 130 mensi ale crit o 10% vacsi a stale som bez many lebo mi to malo crituje a tak malo vracia manu...

25Přihlaška Holy paladina Empty RE: Ciri Fri Dec 04, 2009 3:17 pm

Quake

Quake

Ciri, neboj ja nezapomínám, zato ty zapomínáš, že už dloho dobu mám holy palacha též, takže jsem se taky dost za palacha nahealoval a equipoval ho. Dle mého jsou průměrné staty s kterými se dá pracovat 2k BH a 28% critu. Myslím, že spravným osocketováním a enchy toho může dosáhnout...

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru