Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Přihláška

+20
pipatko
Coursedone
Neferian
Kalgys
frezar
Kelinicuss
galloper
Lhikan
Thurok
Drobec
xenasvk
Jehnátko
Sajdi
Hydralix
Ciri
Kryse
kxann
Thali
Hanz
Tasartir
24 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 3]

1Přihláška Empty Přihláška Mon Oct 26, 2009 2:57 pm

Tasartir



Nebudu tu psát svoje staty všichni moc dobře víte jak na tom jsem a ani vám nemůžu slíbit že budu chodit na raidy protože škola mi to nedovoluje max. o prázdninách přesto bych chtěl zpět do guildy

2Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 3:42 pm

Hanz



za sebe PRO

3Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 3:54 pm

Thali

Thali

PRO

Nikdy me nicim nestval, ze zacatku byl u veskereho progressu guildy a evidentne chce z5 a mrzi ho to. Jeste si to naprav u sveho CM a bude to super

4Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 5:52 pm

kxann

kxann

kdyz sem prisel tak si sice hned za mesic odesel(byl kicknut ? ja nevim) ale hned sem si te oblibil , protoze si nebyl jen clovek co jel na DKPcka(uz jen to ze si my koupil predmet za svy DKP naznacuje ze ti nejde o eq a radeji pomuzes ostatnin)..takze za mne 99% PRO

5Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 6:17 pm

Kryse

Kryse

ja sa ktomu vyjadrim ako posledny....

6Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 6:19 pm

Ciri

Ciri

kxann ak to nie je absolutny sarkazmus tak si asi divny. nesiel na dkp? tak preco bol furt za alta v bg zatial co sme davali bossov a na trashi tu skoro nikdy nebol? preco by mal byt prijaty ked sam pise ze na raidy nebude chodit a kazdeho tu uz aj tak sral?
PROTI

7Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 6:20 pm

Hydralix

Hydralix

PRo

8Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 6:42 pm

Sajdi

Sajdi

Dal bych mu tu sanci,s podminkou ze by se opet ucastnil raidu tzn. i T5 atd :-) verim mu tak dam PRO Smile cyclops

9Přihláška Empty Re: Přihláška Mon Oct 26, 2009 6:48 pm

Ciri

Ciri

skiful, citas aspon?
ani vám nemůžu slíbit že budu chodit na raidy
ja to fakt nechapem. teraz to znamena ze dovod na vyhodenie z guildy bol nedostatocny a teda aj nespravodlivy ked ho vsetci chcete spat v guilde?

10Přihláška Empty RE: Přihláška Mon Oct 26, 2009 9:23 pm

Jehnátko

Jehnátko

PROTI tendle clovek tu uz dlouho nemel co delat neustale afk a blbnuti si na altovy pocas raidu ja sem rad ze tu neni byl ostuda

11Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 10:04 am

xenasvk

xenasvk

PROTI!!!!

kicknutý bol oprávnené, nemá nárok žiadať o opätovné prijatie...

1. afkarenie na raidoch je jeden z dovodov, preco nam BT trva 6-7 hodin...
2. velakrat, ked ho bolo potreba, radsej BGckoval s altikom...
3. arogantný prístup k vedeniu, neposlúchanie príkazov svojho CM, ...

to jest zatiaľ všetko, čo by som k tomu povedal...

12Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 11:34 am

Drobec

Drobec

PROTI si pametam jeden wipe ked sme vykapali do jedneho a tasartir si tam stal akoby sa nechumelilo a ak ho vezmete tak len za podmienky že nebude afkovať na raidoch (budem kontrolovať heal meter počas treshu)

13Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 12:57 pm

Tasartir



jedine kcemu se budu vyjadrovat je AFK na raidech, byl jsem za to potrestan snizenim ranku potom uz jsem raidy nechodil takze zadny AFK nemuze bejt duvod ke snizeni ranku a alt v bg Very Happy neznas dual box ? a afk jse mbyl s altem Very Happy

14Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 2:23 pm

Thurok

Thurok

tohodle typka moc neznam Very Happy takze za me neutral

15Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 3:35 pm

Lhikan

Lhikan

za swou class to umi...někdy se chowa jako debil...AFk na raidech jsem už překousnul když jsem byl aktiwni......někdy je docela w poho...já jsem PRO

16Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 4:24 pm

galloper

galloper

Nechcem teraz vobec zhadzovat nazor clenov ktorych si vazim, bo guilde pomohly, ale kedze neviete ako to ted v guilde je tak tie vase pro su trosku hlupe; tu teraz neide ani tak o afk na raide ale o absolutne odmietanie na raid vobec ist...a dalsieho chovania...viem ze si nejak cas nemal na raidy, ale aspon ten minimalny cas na bgckovanie a arenky na altovi si mal, preco si ho nevyuzil pre guildu a nesiel aspon na bossa, dvoch ked sme ta kolkokrat potrebovali...ignoracia vedenia je dalsi dovod...a to ze chces ist do guildy s vidinou toho ze aj tak raidovat nebudes?? nevidim zmysel , akurtat mozno vyvolavat hadky ako dnes rano by si mohol...za mna absolutne PROTI p.s.: ked urazas svojho cm tak by si to nemal asi whispovat inym cmkam Very Happy

17Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 5:46 pm

Tasartir



no ono když kryse řekne všechno jsi řešil s Quakem tak i ted to řeš snim tak se pak nediv že jím pohrdam a neamm sněj respekt a vše řešim bez něho a on si pak musí vymejšlet nějaký pomluvi jako že jsem byl v BlackListe a nadavla na koulian a quaka coz když se zeptas koho koliv v BL neni pravda

18Přihláška Empty RE: Přihláška Tue Oct 27, 2009 7:19 pm

Jehnátko

Jehnátko

no dobre i kdyby to nebyla pravda stim BL a tak coz ti neverim jelikoz kryse nema duvod si vymejslet tak to neni duvod chapes byl si vyhozen z jinich duvodu a ty jsou u tebe porad sam si se ke vsemu priznal tak neni co resit jinak pomluva je kdyz nekdo neco rika za zady a lze kryse ti to rek narovynu a nema duvod lhat ty jo takze kdyz se k nam znovu dostanes ja leavnu jelikoz takovy clovek jako ty tu nema co delat a nasvedcovalo by to jenom to ze je nase guilda pekne v prdely a vzikaj tu samy protekce divim se ze si jenom podavas prihlasku mne by to rozum nedovolil po tom co si delal asi to o necem nasvedcuje prosim o uzavreni teto prihlasky tento clovek se prisel jenom hadat a delat roztrky nema to cenu.jinak ostatni co rikaj ze pro tak bud to jsou lidi co to nezali tim padem jsou tu kratce nebo nezazili jeho aktvitu u konce jeho pusobeni bohuzel je mi lito ze vubec nekdo je pro.Potom myslim si ze hlavni slovo co se tyce svyho klasu ma CM ne jenom quake a kdyz ignorujes jine vedeni tak sem ani nic nepis jak sem rikal nemas tu co delat diki za predcteni.

19Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 7:40 pm

Lhikan

Lhikan

Falco tohodle člowěka jsem zažil we 2 G možná i we 3 ted newim...ale wim že ho znám trochu dele než někteří...ale oprawdu newím co se stalo ke konci to jsem tu nebyl no...ale swuj nazor nebudu měnit

20Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 7:52 pm

Tasartir



JEHNE : srr ale jak už jsem řek KRYSE řek : "všechno jsi řešil s Quakem tak i ted to řeš snim nemam na tebe čas" tak pak nvm co mam řešit s CM Very Happy a ano pomlouva jelikož to rozširoval a nci mě narovinu neřek ke mě se to doneslo od jinejch lidi !!! tka se radči nevyjadřuj když nevíš o co jde

21Přihláška Empty RE: Přihláška Tue Oct 27, 2009 10:45 pm

Jehnátko

Jehnátko

vim o co jde...k tomudle nebudu nic rikat zas by ses jenom hadal ale to ze si to pores s quakem tak se mu nedivim kdyz ho chces zavlic do polovini rozhovoru to by se nelibilo nikomu nic neni co resit znas duvod toho proc tu nejsi tak jenom doufam ze se sem nedostanes snad to kryse uz uzavre Very Happy jo a lhikane rek sem ze ti co tu jsou kratce tak pls cti a ano ke koncu si tu nebyl dik Smile

22Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 11:09 pm

Lhikan

Lhikan

já wim co jsi psal tak jsem ti napsal duwod jak muže bejt někdo pro...jak chtěl k nám poprwé do G tak jsem byl proti jenže par lidi psalo ze on takowy neni a ano měli prawdu

23Přihláška Empty Re: Přihláška Tue Oct 27, 2009 11:38 pm

Kelinicuss

Kelinicuss

Proti tasartirovi nic nemam, teda až na jeho časté afkování v raidu, ale to se dá zlepšit. Pokud budu mít jistotu že s tím začneš něco dělat tak za mě PRO

24Přihláška Empty Re: Přihláška Wed Oct 28, 2009 12:39 am

frezar

frezar

jak se rika pozde byka honit.. tohle si el Tasi resit uz v te 3denni lhute kdy si byl alt.. eq mas imba ale to ja ses choval na raidech mi zvedalo zaludek.. za mne proti

25Přihláška Empty Re: Přihláška Wed Oct 28, 2009 12:38 pm

Tasartir



frezare ono vtu dobu kdy jsem dostal alta jsem tu asi tejden nebyl o altovi jsem ani nevedel srr ale řešim to co nejdřív to šlo někdo má mín času než někteří jiní Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 3]

Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru