Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Douky prihlaska

+4
Manhunt
Quake
Koulin
Douky
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Douky prihlaska Empty Douky prihlaska Sat Apr 04, 2009 1:43 pm

Douky

Douky

Nickname : Douky
Race : Orc powa
Class: Hunter
talenty : 41/20/0 PvE

WoW hraji : 2 roky s prestavkama
Za tuto postavu hraji : 2 roky s prestavkama Smile

Zkušenosti : Všechny 5many, 25many nikdy celé, ale do ZA jsem např. nikdy nevkročil Embarassed

Staty : HP: 10896 MP: 5265
Attack power : 1206 (non-buffed)
Hit rating : 49
armor : 6418


Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Thunderbirds - neuspokojivy stav )

Proč chceš jít právě k nám ?
vas potrebuju jen na equip, ktery vam ninjnu, pak leavnu, znicim alianci a ovladnu svet.... .. (No bo k vam ide kazdy z G a nechci jit za neznamyma lidma a taky bych rad chodil raidy jaksepatri)



Naposledy upravil Douky dne Sat Apr 04, 2009 4:45 pm, celkově upraveno 2 krát

2Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sat Apr 04, 2009 2:03 pm

Anonymní


Anonymní

Douky napsal:Nickname : Douky
Race : Orc powa
Class: Hunter
talenty : 41/20/0 PvE

WoW hraji : 2 roky s prestavkama
Za tuto postavu hraji : 2 roky s prestavkama Smile

Zkušenosti : Všechny 5many, 25many nikdy celé, ale do ZA jsem např. nikdy nevkročil Embarassed

Staty : HP: 10896
Attack power : 1206 (non-buffed)
Hit rating : 49
armor : 6418


Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Thunderbirds - neuspokojivy stav )

Proč chceš jít právě k nám ?
vas potrebuju jen na equip, ktery vam ninjnu, pak leavnu, znicim alianci a ovladnu svet.... .. (No bo k vam ide kazdy z G a nechci jit za neznamyma lidma a taky bych rad chodil raidy jaksepatri)


Odflakla přihláška talenty jsou spíš na PVP a staty odflakle nemáš tam napsanou manu atd ZA mě NE!

3Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sat Apr 04, 2009 3:41 pm

Douky

Douky

klokanek napsal:
Odflakla přihláška talenty jsou spíš na PVP a staty odflakle nemáš tam napsanou manu atd ZA mě NE!

Jo MP jsem zapomnel, doplneno, delal sem to podle sablony od Koulina a nemel sem na to celou sobotu, Quake viděl muj equip, pokud chcete videt staty tak vam to klidne vyscreenuju... a talenty nejsou pvp, na pvp bych to měl jinak, stejne tak pet neni pvp, podle cisel vís talent build? nebo jeste lepe - BM=pvp? Smile

4Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sat Apr 04, 2009 9:34 pm

Koulin

Koulin

Psal jsem hodně dlouho odpověd, ale padl mi net a proto teď jen krátce. Co se těch přihlášek týče .. tak za tu mojí vzorovou se omlouvám, není uplnˇ´a a neměl jsem čas jí ještě dodělat. Vrhnu se na to teď hned. Jinak ohledně tvé přihlášky .. tak expert na huntery opravdu nejsem :-) Ale za mě Ne, protože už jen podle statů si myslím, že tvůj eq asi nebude zrovna zázračný. Ale můžes si ho zlepšit a potom zkusit napsat přihlášku znovu a hlavně se k tomu musí vyjádřit více lidí¨
Good luck

5Douky prihlaska Empty RE: Douky Sun Apr 05, 2009 2:26 am

Quake

Quake

Tady by to opravdu chtělo vyjádření nějakého zkušeného huntra...zkuste někdo okomentovat prosím Smile

6Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sun Apr 05, 2009 12:42 pm

Manhunt

Manhunt

V guilde je hunteru dost maly pocet a jeste k tomu to je Orc Hunter (moji nejoblíbenější) Very Happy takže za mě: ANO



Naposledy upravil manhunt dne Sun Apr 05, 2009 5:31 pm, celkově upraveno 1 krát

7Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sun Apr 05, 2009 2:52 pm

Douky

Douky

Imunita proti fearu? Treba proto ze ti jednou za 2 minuty na 18s zdvojnasobi dmg? A to tobe i petovi + racialka orka = dalsi bonus dmg. A Beast Mastery neni pvp build o nic vic, nez zbyle dve vetve, mam to postavene na PvE a v dmg v raidu sem byval v Thunderbirds stabilne prvni, akorat me obcas predhanel Sedler, ale jen na trashi, protoze rogue ma vetsi dps v prvnich 10s boje Smile A podle many a HP nepoznas equip ani náhodou, mam 3 rare veci. A BM hunter ma hlavne dmg v petovi, donedavna sem byl v Marks kvuli Trueshot auře, ale jako dmg build sem mnohem užitečnější. Surv huntera sme v guildě měli, krom toho ten je na dps vyrazne slabsi.
Uznavam, ze muj equip je vicemene PvP, kdybych mel nejake Tiery na sklade, je to jine. Je tomu tak proto, ze Thunderbirds od banu Pegase a dalsich proste nefunguji.

manhunt promin, ale podle toho co pises, vubec nemuzes referovat o ostatnich hunterech. Btw poznat podle HP/MP jde jako co? Na PvE se HP talenty/itemy nechodi.

Quake muj equip videl, tak jsem myslel, ze kdyby v nem byl problem, rekl by to a nedaval mi dodatečně link sem na forum.

Nicmene vsem diky za odezvu, zjevne sem neprosel. Preju Vam tam hodne stesti Smile

8Douky prihlaska Empty Re: Sun Apr 05, 2009 3:34 pm

Quake

Quake

Prosím o koment ještě jednoho huntra... Smile

9Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sun Apr 05, 2009 4:22 pm

Blind3rr

Blind3rr

Douky napsal:Imunita proti fearu? Treba proto ze ti jednou za 2 minuty na 18s zdvojnasobi dmg?
No v hunterech se úplně nevyznám, ale myslím že to tobě zvedne dmg o 10% a petovi o 50%, což dvojnásobek není.

Jinak sem nad tím trochu víc přemýšlel, hunterů máme hodně málo a pokud jsi opravdu tak dobrý DD jak píšeš tak jsem PRO

10Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Sun Apr 05, 2009 4:31 pm

Douky

Douky

jj pravda, to jsem trochu prehnal, nicmene se to pocita asi trochu jinak, ty vzorce neznam a s buffama to zvedne ranged krit o podstatne vic nez 10%. Pointa je nicmene stejna - ne imunita na fear, ale boost dmg, v praxi navic znacny. Smile

11Douky prihlaska Empty re: Douky Sun Apr 05, 2009 6:42 pm

Quake

Quake

Z toho, co si již napsal mám pocit že o huntrech už něco málo víš, a to je první + , další jak již zmínil Blinder...mame málo huntrů, takže ode mě máš "zlenou" -> jsem PRO

12Douky prihlaska Empty RE: přihláška Thu Apr 09, 2009 7:54 pm

Quake

Quake

A co teda, pánové, nakonec s tímtou huntrem? Smile

13Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Thu Apr 09, 2009 9:05 pm

Lhikan

Lhikan

Douky je dobrej byl jsem s ním jednou AQ a věděl co se po něm chce dokáže se podle mě rychle učit a v hunterech se sice mo nevyznám ale myslím si že je dobrej já jsem PRO

14Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Fri Apr 10, 2009 2:37 am

Koulin

Koulin

Mohl bych to domluvit s mimo guildovnim hunterem, o kterem si myslim,
ze prehled ma .. ze by ho se mnou inspectnul .. pokud má Douky zájem
tak ať mi in-game whispne a uvidíme co se dá dělat Smile

15Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Fri Apr 10, 2009 4:01 am

galloper

galloper

hmm podla toho talent buildu si BM co sa mi nezda moc pve ...a 1206 ap tez nepovazujem u huntera za nic extra...inspect je asi jedina moznost,lebo staty sa mi moc nepozdavaju Sad

16Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Fri Apr 10, 2009 10:44 am

Thali

Thali

V Thunderbirds byl pred tebou v dmg jen Sedler??? Neni dobra vizitka pri vstupu do guildy lhat :-D
Jinak se zname z predchoziho pusobeni, jako clovek vpoho, pobavil jsem se snim parkrat v dungu a hunteru opravdu moc nemame online. Otazka je, jestli bude DOuky chodit online a raidy, pac v Thunderu ejdnu dobu prestal hrat, ale netusim proc

17Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Fri Apr 10, 2009 11:37 am

Douky

Douky

lhat? Very Happy to sem byl jeste marksmanship a mel jsi moji auru, jaks me predehnal, tak to tu nevytahuj Very Happy:D

Thali napsal:ale netusim proc

hral sem porad, sice mene a spis tak v noci, v guilde to stalo celkem za pendrek, tak sem chodil BG a hral za alta

18Douky prihlaska Empty RE: Douky Fri Apr 10, 2009 12:09 pm

Quake

Quake

Tady to rozsekne inspect, napiš mě nebo koulinovi...pokecáme ingame a uvidíme co se dá dělat Smile

19Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Fri Apr 10, 2009 12:52 pm

Douky

Douky

na to kasli... muj equip si videl.. obcas zahlednu nekoho z guildy a videl sem treba i pulku equipu zelenina... AP 1200 neni urcite nejake bozske cislo, ale BM ma AP proste malou, kdyby mel velkou neni duvod jezdit ostatni buildy, navic pripominam ze je to cislo bez aspectu apod. vetsina hunteru si hodi aspect (ktery se v raidu stejne nepouziva), to se to potom srovnava... BM strili rychle ale slabeji, zato ma boostleho peta...

kdyz vidim kolik nadelate kvuli me a pak vidim nekoho v zelenem equipu, premyslim v cem je problem, jestli vypadam tak lamacky, ze oni sou v guilde bez problemu a u me se to tyden resi nebo tady pul guildy keca neco o hunterech a nevyzna se v nich... ja se treba zase nevyznam v paladinech, takze bych do toho nikomu nekecal, priste asi prehodim na marks abych oslnil statistikama a AP... lol Very Happy

tak to vzdavam a preju vam hodne stesti(smazte ten topic pak pls) a jinak dik za podporu od vsech co me tu znaji a tobe Thali preju, aby se ti zlomily ty tvoje krive meciky :-D

20Douky prihlaska Empty RE: Douky Fri Apr 10, 2009 1:05 pm

Quake

Quake

Nevím o jaké zelenině mluvíš, piš nicky a nevymýšlej si Smile ... Ano řeší se to dlouho, protože nemáme moc aktivních huntrů, kteří by se vyjádřili a taky v tom hraje roli tvůj eq, který sice není nic extra, ale pěkně jsi ho obhájil, z čehož jsem si na tebe udělal kladný názor. Pokud nemáš zájem podstoupit poslední inspect, po kterém by přišel konečný závěr, tak se ti asi k nám moc nechce. Každopadně nabídka pořád platí, písní Koulinovi in-game ať to můžem uzavřít.

21Douky prihlaska Empty Re: Douky prihlaska Fri Apr 10, 2009 1:16 pm

Douky

Douky

nic nevymyslim, potkal sem ho u battlemasterů :-D a roli hraje equip? ted stojim u jednoho vaseho retri paly ktery ma healersky prsten a 3 zelenky... tak jako Smile

22Douky prihlaska Empty RE: Douky Fri Apr 10, 2009 3:19 pm

Quake

Quake

Říkám, že mě spíš zajíma nick než eq, protože tomu nevěřim...jinak jsme po domluvě s koulinem a po dnešnim doomwalkrovi, kde sme ti nehali ten back rozhodli:

PŘIJAT

Každopádně budem muset ještě zaparacovat na eq Smile

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru