Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Deadrain - Druid - Resto

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Deadrain - Druid - Resto Empty Deadrain - Druid - Resto Wed Jul 29, 2009 9:42 am

deadrain



Nickname : Deadrain
class : Druid
Race : Tauren
talenty : 1/48/11
WoW hraji : 3-4roky
Za tuto postavu hraji : Dost dlho a som rad ze uz je moja na vzdy

Zkušenosti : 5,10,25 all co na og.cz slo + BT, SSC, EYE uz s vami tak viem ako to chodi..

Staty :
HP: 10808
Mana : 5105
Energy : 100
Rage : -

Attack power : 3880
Hit rating : 103
armor : 4354
crit : 42.98%
BH :
BD :
spell penetration :
spell haste :
Defense : 350
dodge : 38.73 %
parry :
resillience : s pvp eq 290


Equip : Full epic PvE feral, full epic pve tank, full epic pve resto, full epis pvp s3 dmg....ale viete aky mam sak som chodil dost casto dungy.....


Chybí ti nějaké enchanty ? N, mam vsetky repky a som enchanter

Chybí ti nějaké gemy ? Nie, mam z dungov alebo nejake epicke... no problem

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? DARK LORDS - nejaky chuj mi ukradol char a leavol guildu ale teraz je uz moj...


vnt: v poho

vek: 18

2Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Wed Jul 29, 2009 1:39 pm

galloper

galloper

Hmm akoto ze ti niekto ukradol acc? a akym skňposobom si ho ziskal spat ked bol ukradnuty ? Razz pokecam s quakom co s tebou a uvidime ako to dopadne . Zatial mam neutralny postoj, chcel by som nejake to info o tej kradezi najprv Very Happy

3Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Wed Jul 29, 2009 2:27 pm

deadrain



to ti potom napisem v hre, nemozem to tak rozpisovat verejne What a Face ze co bolo

4Deadrain - Druid - Resto Empty RE: Deadrain Wed Jul 29, 2009 3:22 pm

Quake

Quake

Pravě, že by nás všechny zajímalo "ze co bolo" a pokud chces aby se tu pár lidí vyjádřilo kladně, což by napomohl k znovupřijetí, tak bych ti doporučoval to hezky rozepsat...nepřije mi totiž, že tvá postava byla ukradena, když si mi sám psal, že jsi ji vyměnil za priesta a něco v tom smyslu, že te už druid nebavil...
Takže by to teda chtělo nějaké vysvětlení, aby si každý mohl udělat obrázek "ze co bolo" a vyjádřit se...

5Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Wed Jul 29, 2009 5:39 pm

deadrain



Ja neviem ze ci vsetkym jebe alebo co. Odisiel som na dovolenku, wowko som nechal tak.... prideom o 3 tyzdne domov, zapnem wow a uz som ukradol chary, uz som leavol guildu s dkp na T6, uz som nechdoil areny, uz som este neviem co za picu. Akurat ze som stratil na Deadovi asi 4k gold, primaly, enchan. suroviny a nic ine a vzdy na mna niekto picuje.... co nevverite ze som to ja ? Ved som s vami chodil na vnt, chodil som dungy, dali sme 1. ilidana... a pridem domov a jak iny server Shocked

6Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Wed Jul 29, 2009 6:50 pm

xenasvk

xenasvk

ip na VNT mas, ked tak, pokecame tam, nebudeme to riesit cez forum... ak sa nemylim, tvoj hlas bezproblemov spoznam Very Happy

7Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Thu Jul 30, 2009 4:28 pm

deadrain



bol som na vnt ale tam nikto neje :\

8Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Thu Jul 30, 2009 9:46 pm

xenasvk

xenasvk

treba v nejaky normalny cas skusit Very Happy

9Deadrain - Druid - Resto Empty Re: Deadrain - Druid - Resto Sun Aug 02, 2009 10:20 am

deadrain



bol som na vnt a spoznali ma tam takze som to ja ale vidm ze prednost dostal Piggy affraid tak co uz, chodim s vami hera lebo chcu ist so mnou lebo skill sa pozna Razz ale to jebu na mna... musim zahodit pve eq a ist pvp, osudom sa mi stala dovolenka.. heh... tak sa DL majte, mozno sa stretneme niekdo v BG alebo niekde v bare cheers affraid

10Deadrain - Druid - Resto Empty RE: Deadtrain Wed Aug 12, 2009 1:19 am

Quake

Quake

Hele nechal sem tuhle přihlášku otevřenou, jelikože sem ti chtěl napsat, ale pořád jsem se k tomu nedostal...to, že jsme vzali toho druhého restrodruida nemá nic společného s tvou přihláškou, proto pokud máš pořad zájem o PvE napiš in-game, rozeberem to a potom to uzavřu...

11Deadrain - Druid - Resto Empty RE: Deadrain Wed Aug 12, 2009 2:13 pm

Quake

Quake

Vyřešeno in-game...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru