Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Jail-mage (prihlaska)

5 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Jail-mage (prihlaska) Empty Jail-mage (prihlaska) Sat Apr 04, 2009 10:52 pm

jaill



Nickname :Jail

Race : Undead

talenty :17 /0/44

WoW hraji : 3 roky
Za tuto postavu hraji : pul roku

Zkušenosti : naky 5many i 10many(ZA jen kousek sem byl) a 25many (trash kromě ssc)

Staty :
HP: 6953
Mana:7400
Bonus demage : 552
Hit rating : 10
armor : 1555

Proč si odešel z minulé guildy a jaká guilda to byla ? thunderbirds, odešel jsem protože začalo odcházet lidi a prřestali se chodit dungy.

Přoč chceš jít právě k nám ?
Nebaví mne neustále honorovat, chci taky chodit dungy a u vas se chodi casto 25man. A v Dark lords mám kámoše.

Něco o mě :

2Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sat Apr 04, 2009 10:57 pm

Anonymní


Anonymní

Tak je si se name vedeni nebude zlobit budu mluvit za magy jelikoz jsem tu asi jako prvni mag bykl v guilde ja ti slusne reknu ne sorry jsme hlavne pve guilda a pvp mage nepotrebujem. Bez do violet rose a tak a tam naber eq a pak to zkus s mensim BD nez 1000 pls neposilej prihlasku. Za mě NE

3Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sat Apr 04, 2009 11:21 pm

Blind3rr

Blind3rr

klokanek napsal:Tak je si se name vedeni nebude zlobit budu mluvit za magy jelikoz jsem tu asi jako prvni mag bykl v guilde ja ti slusne reknu ne sorry jsme hlavne pve guilda a pvp mage nepotrebujem. Bez do violet rose a tak a tam naber eq a pak to zkus s mensim BD nez 1000 pls neposilej prihlasku. Za mě NE
mensi bonus dmg nez 1000 ? kazdej nejede arcane a bez arcane to neni zas tak lehky dat 1000+ Smile

4Jail-mage (prihlaska) Empty RE: Jail Sat Apr 04, 2009 11:46 pm

Quake

Quake

no, s magem sem hrál naposled bez druhého datáče, ale myslim ze obstojnej eq na maga by neměl být problém sehnat, každopadně talenty předělat na fire nebo arcane, frost je na pve téměř k ničemu... zkus trošku vyequipit a podej přihlášku znova, za ně prozatim NE.

5Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sat Apr 04, 2009 11:50 pm

Blind3rr

Blind3rr

Já jsem taky PROTI

moc low equip

6Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 12:02 am

jaill



Quake napsal:no, s magem sem hrál naposled bez druhého datáče, ale myslim ze obstojnej eq na maga by neměl být problém sehnat, každopadně talenty předělat na fire nebo arcane, frost je na pve téměř k ničemu... zkus trošku vyequipit a podej přihlášku znova, za ně prozatim NE.

eqiup sezenu ale rozhodne nebudu retalentovat

7Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 12:11 am

Blind3rr

Blind3rr

hmm, 17/0/44 je ciste pvp specc, s tim z tebe v raidu asi nikdo moc nadsenej nebude...

8Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 1:19 am

jaill



Blind3rr napsal:hmm, 17/0/44 je ciste pvp specc, s tim z tebe v raidu asi nikdo moc nadsenej nebude...

nebude...ale abych po kazdym dungu retalentoval ..to bych za chvili mnel za retalent nakych 100 G

9Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 2:09 am

Blind3rr

Blind3rr

maximum je 50 g... ja taky porad retalentuju feral->resto->resto pvp-> feral->...

a pokud nechces platit, tak se spis rozhodni jestli chces PvE nebo PvP Smile

10Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 10:16 am

Anonymní


Anonymní

Za mě nejelikož jsme guilda pve a FROST se na pve nehodi vubec a kdyz nechces retalentnut tak se sems ani neměl hlasit.

11Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 11:01 am

Koulin

Koulin

Milý Jaile Very Happy Smile
První problém u tebe jsou talenty Smile pokud nechceš retalentnout,
tak si nemyslím, že budeš mít šanci se v nějaké lepší guildě usadit.
a další věc..
Na 25man raid bys ani nemohl chodit, protože tvoje HP jsou nedostačující.
Když to tak vemu .. tak zhruba ... tak každý druhý boss dává nějaké
plošňáky a podobně a ty bys moc dlouho nevydržel. Naprosté minimum
bych já viděl tak na 8k bez buffu. Jinak tvůj eq se mi zdá nedostačující
na invite do guildy. Takže doporučuju nabrat Eq a zkušenosti v jiných
guildách a potom můžeš zkusit podat přihlášku znovu.
Good luck Wink

12Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 1:03 pm

Manhunt

Manhunt

Zdravim te, Jaile. Nebo ti mám říkat tvým pravým jménem MYHALE. Ano prokoukl jsem tě. Na mě si nepřídeš. Nejenom, že jsi další zlodej tokenů, ale jsi hodne low PvP player. Takže je mi líto, ale za mě NE

13Jail-mage (prihlaska) Empty Re: Jail-mage (prihlaska) Sun Apr 05, 2009 3:10 pm

Quake

Quake

Myslím, že se již vyslovilo dost hráču, takže doporučuji malinko vylepšit EQ za začít se na WoW koukat pohledem "Jsem tu pro guildu a pokud chci být v dobré guildě musím něco obětovat" a né si stanovit vlastní pravidla(na to nemáš ani eq ani zkušenosti)...stačí když pochopíš, že frost mage je na PvE k ničemu, když se ti to nezamlouvá tak si hraj only PvP. Kdyby se něco změnilo(vylepšil sis eq a pochopil co se ti tu snažíme říct) tak se neboj podat přihlášku znovu, myslim, že je o co stát Smile

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru