Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

prihlaska - Darkearl (mage)

+4
Coursedone
deadtray
Ciri
darkearl
8 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1prihlaska - Darkearl (mage) Empty prihlaska - Darkearl (mage) Mon Jul 20, 2009 5:12 pm

darkearl



Nickname : Darkearl
Class : Mage
Race : Blood Elf


WoW hram : 3 roky
Za tuto postavu hram : 2.5 roka 1postava bol priest

Zkusenosti : skusenosti zo vsetkymi dungeonmi od 5man po 25 man vratane BT taktiky znam vsetky na bosse a 25man raidy

Talent build : PVE 40/21/0 inak neni problem reset... podle potreby guildy

Staty : ( unbuffed )s PVE EQ !!! chcem povedat ako som uz dal vediet quakovi ze Pve EQ mam momentalne bugly v bagu nieco mam nieco je bugle.. kdyz mi to Gm opravi bude to lepsie... ale zatial su staty 10550hp a 10500 many btw je to PvP eq 

Bonus Damage: -------> 1142 spell dmg
Hit Rating: -------------->hit 87
Crit Rating: ------------->25.56 crit
Haste Rating:
Mana regen:

PVP cast: momentalne mam iba PvP

Staty : ( unbuffed ) 10500 HP 9500 many

Talent build : PVP – frost 17/0/44

Bonus Damage: 950
Hit Rating:40
Crit Rating: 20%
Haste Rating:
Mana regen:
Armor:
Resillience:364



Stručný popis EQ:4x brutal 1x venge , venge dagger merci off hand+merci wand 3x guard s toho jedno bugle belt of blasting trink za repku so scryers namiesto medailon of the horde

Stav enchantov ak nejake chybaju tak ake ? enhy nechybaju ziadne iba na ringoch ( niesom enchanter ) + na headke chyba repka 


Stav gemov ak nejake chybaju tak ake ? gemy mam vsetky epiq nechybaju ziadne ... do Pve mam tiez vsetky...


Prečo si odišiel/la z minulej guildy a aká guilda to bola ? tAoA rozpad – to bolo PvP .. inac Beast of Twilight – odchod na twinstar .. tam sem hraval tky... mam tam maga 4x t5


Prečo chceš íst práve k nám ? do Dark Lords chcem ist pre to ze je to dobre Pve guilda a myslim ze z dobrymi ludmi ... chcem sa znova naplno venovat Pve


Poznáš niekoho z DL ? Pokial ano, tak koho ? Ano poznam ... Deadtray,Stormx osobne... sice storm u vas uz neni .. ale poznal som ho dalej xenasvk blato anglejakkdy ppeluch jeste z Angels of Death


Je pre teba problém používat VT ( ventrilo ) ? nie .. VT mam


Kolko casu stravis denne pri wow a v akych casovych intervaloch ? ako kedy podla raidov ... atd..



Profesie: mam na magovi tailor miniing enginering
Sekundárne: FA
Vek: 15 rokov
Mesto: Dolný Kubín


Nieco o tebe: Takze co by som o sebe povedal Very Happy som chalan co ma rad kolektiv , srandu a rad spoznavam novych ludi...  to je asi vsetko.. .Smile



Naposledy upravil darkearl dne Fri Jul 24, 2009 12:09 am, celkově upraveno 1 krát

2prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Mon Jul 20, 2009 5:35 pm

Ciri

Ciri

neviem, kym tu nebude pve eq, tak sa nie je o com bavit

3prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Mon Jul 20, 2009 6:25 pm

deadtray

deadtray

Ja ho poznam osobne co je napisane aj v jeho prihlaske je to v poho clovek da sa s nimm vydrzat a co sa tyka jeho PVE eq ma bugnute bagy a myslim ze to ma aj screenute ale jeho problem z bagmi nejak neriesia ale ma nieco aj co sa mu da dat na sebe ja by som bol skorej PRO

4prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Tue Jul 21, 2009 12:07 am

Coursedone

Coursedone

Ten hit je absolutne mizerny stym treba nieco spravit
To ze mas bugle bagle a screenute je sice pekne ale nie som si celkom isty ci sa niekedy dockas napravy ked uvazim v akom stave je server je to ako cakat na zjavenie
Skor by som sa v tojom pripade zameral na opetovne vybudovanie pve EQ
pises ze mas 15 rokov stale si neodpovedal na dost dolezitu otazku:
Niekedy sa raidy celkom pretiahnu dokedy mozes byvat online ?

5prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Tue Jul 21, 2009 3:18 pm

darkearl



ako ten Pve EQ chcem zacat znovu budovat lenze bes guildy to asi pojde len tazko Sad ... no.. ten hit je pravda ze musim vylepsit ..a to do kedy mozem byt online do nejakej 22:00 az 23:00 podla toho ekdy raid konci :

6prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Thu Jul 23, 2009 9:38 am

Coursedone

Coursedone

Dobre dohodneme sa na inspecte
Najlepsie niekedy doobeda

7prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Thu Jul 23, 2009 11:02 am

darkearl



jasne inspect neni problem ale napisu ti btw doobeda som na brigade odtial pisem aj toto.. tak ked pridem okolo 2:30 ti napisem a stretneme sa ak budes mat cas.. zatial diky Smile

8prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Thu Jul 23, 2009 12:28 pm

Kalgys

Kalgys

JA sem PRO uz jenom protoze je to mage a tech je podle me malo......
Ale urco to chce inspect.... ptz ten hit je fakt mizernej...... mozna me Quaku napadlo ze ve vzorove prihlasce navrch napisem urcitej hit lterej lidi musi minimalne mit....jinak at to vubec nezkousi

9prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Thu Jul 23, 2009 12:50 pm

Coursedone

Coursedone

Xverso teh hit uz v prihlaske davno zarhnuty je
K tomu stretku ja zasa robim poobere od 14:00 do 22:00 takze dnes ma uz zastihnes tak cca 22:30 skor asi tazko

10prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Thu Jul 23, 2009 1:45 pm

darkearl



course jo ten hit tam je ale ja chtel skusit aj ked ho nesplnanam .. myslim ze staci chytit zakladny Pve EQ a ten hit bude a ten inspect budem sa snazit byt tam v 22:30 ale neviem urco.. ak nie tak niekedy zajtra Smile ale ak ten hit tak strasne vadi skusim ho nasockovat.. stacia 2 tri socky +trink a ten hit bude Smile

11prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Fri Jul 24, 2009 12:02 am

darkearl



dnes v noci som narychlo udelal belt of blasting a po vsetkom je hit
87 ..

12prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Fri Jul 24, 2009 12:43 am

Coursedone

Coursedone

Takze ja este upresnim prihlasku - po dohovore pojde doticny fire vetvu
EQ je v podstaje pvp s vytiahnutym hitom a ako sa uz neraz ukazalo aj tato kombinacia moze byt celkom efektivna
Mozno este sem tam dotiahnut nejaky ten gem ale v podstate som s nim celkom spokojny momentalne splna stanovene poziadavky na prijatie ja by som mu dal sancu
Zamna ANO

13prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Fri Jul 24, 2009 1:12 am

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Darkearl je rozhodně v pohodě typek, to mohu potvrdit Wink

14prihlaska - Darkearl (mage) Empty Re: prihlaska - Darkearl (mage) Fri Jul 24, 2009 8:23 am

xenasvk

xenasvk

s earlom som sa uz neraz stretol v hre, a neviem, ci to nie je nahodou deadtrayov bracho, EQ nie je na zahodenie, ja som tiez PRO

15prihlaska - Darkearl (mage) Empty RE: Darkearl Fri Jul 24, 2009 11:13 am

Quake

Quake

Když už se alespoň trošku snaží, tak bych mu tu šanci teda dal. CM je pro, což je pro mě hlavní, takže

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru