Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Renegader - Retroration druid

+13
Unbeliever
Jehnátko
galloper
Thali
corleon
Haruna
Drederiq
Notorious
Vesemir
Freckles
Necronomicon
xenasvk
Renegader
17 posters

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 2]

1Renegader - Retroration druid Empty Renegader - Retroration druid Fri Oct 22, 2010 3:24 pm

Renegader

Renegader

Nickname: Renegader
WoW hraji: přibližně 6 let

Class: Druid
Race: Tauren
Main Spec: Healer 11/0/60
Za tuto postavu hraji: Přibližně rok.
Played postavy: 52 dní 21 hodin 4 minuty a vteřiny se blbě počítaj :-D

Zkušenosti: TBC all, Wotlk hera, Naxx , OS , VoA

Talent Build: http://wow335.gamestool.net/druidt.php?0532000100000000000000000000000000000000000000000000000000230023312531500531053313051

Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Renegader

Staty

HP: 16547
MANA: 14106

Bonus heal: 1655
Mana regen: 431
Crit chance: 10.12%
Haste: 201


Profese: Alchemy 375 , Herbalism 451 , Enchanting 375

Sekundární profese: Cooking 375 , Fishing 375

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy?
Enchantů pár ano , není problém dosehnat, gemy mám.
Je toto tvoje pravá main postava?
Ano toto je můj main.
Máš nějaké alty?
Soulfury 70 lvl Warlock
Proč jsi odešel z minulé guildy?
Na tomto srvru jsem v žádné doposud nebyl, doufám že tou první bude ta vaše. Na předchozích server byly odchody z důvodu neaktivních členů , nezahrál sem si...
Proč chceš jít právě k nám?
Častý progress, kvalita a iteligence hráčů, šance přiučit se novým věcem od zkušenějších hráčů, získávání kontaktů a nových přátel.
Co nám můžeš nabídnout?
Ochotu, vstřicnost, slušné chování, brained chování a snahu být guildě užitečný.
Kolik hodin denně průměrně strávíš hraním WoW?
podle situace. Obvykle 2-4 hodiny, vzhledem k práci. Pokud není práce možno prodloužit na 10-12.
Znáš někoho z DL? Pokud ano tak koho ?
Necronomicona, Vesemira.
Je pro tebe problém používat VT ?
Bez problému. Ps: Umlčet mne je občas umění... :-D

Město: Liberec
Věk: 20
Večerka: Podívám se do diáře.....

Něco o mojí maličkosti:
A von tu hubu nezavře...... :-D jinak společenský , komunikativní , ochotný pomáhat.. :-)

2Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Oct 22, 2010 3:47 pm

xenasvk

xenasvk

chce to ešte dobrať EQ aspoň na GS 3650, dorobiť enchanty a repky a hlavne dokončiť profesie... inak som PRO, je to rozumný chalan Smile keby potrebuješ help s enchantami a gemami, /w me Smile

3Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Oct 22, 2010 4:52 pm

Necronomicon

Necronomicon

Obvykle se k přihláškám nevyjadřuju ..... ale u tohodle cipa udělám výjimku :-) Potvrzuju pohodář, uznává chyby, umí zapnout mozek což je tu dost vzácný a je fakt ochotnej :-) za mě malé naprosto bezvýznamné PRO

4Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Oct 22, 2010 8:42 pm

Freckles

Freckles

Byl sem s nim hero pusobi na me nejen jako dobrej healer ale taky jako pohodar jak uz tu zaznelo a zda se mi ze bere wowko s nadhledem coz by nasi gilde prospelo. Ode me PRO

5Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Oct 22, 2010 8:47 pm

Renegader

Renegader

xenasvk napsal:chce to ešte dobrať EQ aspoň na GS 3650, dorobiť enchanty a repky a hlavne dokončiť profesie... inak som PRO, je to rozumný chalan Smile keby potrebuješ help s enchantami a gemami, /w me Smile
Tak jsem to splnil :-P mam 3767 prakticky dodělaný enchy :-D pracuej se na repkách a profkách .... :-P

6Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Oct 22, 2010 11:17 pm

Vesemir



Samozrejme PRO Very Happy

7Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Sat Oct 23, 2010 4:08 pm

Notorious

Notorious

Já jsem PRO, snaží se a je to naprosto pohodovej týpek. Navíc Necro ho zná víc než dobře a žádný hovno by nám do guildy netahal Very Happy

8Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Mon Oct 25, 2010 1:17 am

Drederiq



mno kluk je to snaziva,ted na naxxe sem mu rekl jak byt nejlepsi Very Happy a trochu mu poradil ohledne talentu. Pockal bych jeste tyden na dalsi akci at ukaze co v nem je a jestli se dokaze vyrovnat memu altovy tak sem PRO Razz

9Renegader - Retroration druid Empty Renegarder-Retroration druid Mon Oct 25, 2010 2:56 pm

Haruna

Haruna

No chlapik je snazivy som z nim pisal mislim ze vie druidoch celkom dost chyba mu tam jeden glyph do headky ale to casom dokonci inak uz ma celkom slusny gear preto davam PRO .

10Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Tue Oct 26, 2010 8:55 pm

corleon



Věděl bych jak ho řádně prozkoušet a to , aby uhealoval partu jak budu "tankovat" UP Laughing Laughing

11Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Wed Oct 27, 2010 7:58 pm

Renegader

Renegader

Haruna napsal:No chlapik je snazivy som z nim pisal mislim ze vie druidoch celkom dost chyba mu tam jeden glyph do headky ale to casom dokonci inak uz ma celkom slusny gear preto davam PRO .




Splněno Smile obě repky hotové glyphy přístupné :-)

12Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Wed Oct 27, 2010 9:54 pm

Thali

Thali

PRO

13Renegader - Retroration druid Empty Renegarder-Retroration druid Thu Oct 28, 2010 1:29 pm

Haruna

Haruna

Renegader napsal:
Haruna napsal:No chlapik je snazivy som z nim pisal mislim ze vie druidoch celkom dost chyba mu tam jeden glyph do headky ale to casom dokonci inak uz ma celkom slusny gear preto davam PRO .




Splněno Smile obě repky hotové glyphy přístupné :-)

super lames rekordy Very Happy:D

14Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Oct 28, 2010 4:29 pm

galloper

galloper

mam jednu otazku...volala sa tato postava povodne renegader? po tom co sa ma necro vcera pytal ci nahodou nemam v ignore char powerkrava, tak mi pride ze to je povodny nick, alebo to bol len daky omyl? z toho ako si mal naklikane talenty by mi to aj docela sedelo...
to corleon:hh ale to by bol vysledok skusky dost negativny Very Happy

15Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Oct 28, 2010 9:06 pm

corleon



galloper napsal:mam jednu otazku...volala sa tato postava povodne renegader? po tom co sa ma necro vcera pytal ci nahodou nemam v ignore char powerkrava, tak mi pride ze to je povodny nick, alebo to bol len daky omyl? z toho ako si mal naklikane talenty by mi to aj docela sedelo...
to corleon:hh ale to by bol vysledok skusky dost negativny Very Happy

Very Happy:D:D

16Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Oct 28, 2010 10:25 pm

Renegader

Renegader

galloper napsal:mam jednu otazku...volala sa tato postava povodne renegader? po tom co sa ma necro vcera pytal ci nahodou nemam v ignore char powerkrava, tak mi pride ze to je povodny nick, alebo to bol len daky omyl? z toho ako si mal naklikane talenty by mi to aj docela sedelo...
to corleon:hh ale to by bol vysledok skusky dost negativny Very Happy




Renegader je Prejmenovany nick :-) talenty sem mel o par pointu jinak nez lilm :-) kdybys semnou mluvil secko bych ti rekl proc a jak to bylo :-)

17Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Oct 28, 2010 11:10 pm

galloper

galloper

no prave som stiahol nove WIMko tak sa mi to snad uz nebude bugovat a uvidim vsetky whispy, kazdopadne takato vec sa hodi spomenut v prihlaske...a nie riesit to takto, majitela toho charu som poznal, bol to totiz chalan z vedlajsieho mesta...

18Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Oct 29, 2010 7:21 pm

Renegader

Renegader

Vím zapomněl sem na to omlouvám se ;-)

19Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Tue Nov 09, 2010 11:05 pm

Jehnátko

Jehnátko

v pohode typek znam ho osobne za druida umi navyc aktivni rek bych ze hrac na dlouhou cestu guildy ktera doufam ze bude dlouha Very Happy PRO

20Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Nov 11, 2010 2:29 am

Unbeliever



Bol som s ním dnes večer pár heroicov a zapôsobil na mna skutočne veľmi príjemným dojmom. Nielenže dokázal uhealovať na mne 1500 mobiek naraz Very Happy ale spôsob akým prebiehaly všetky dungy bol milým a vtipným spestrením aspoň toho mojho večera. Healovať vie skutočne vynikajúco a myslím si, že takýchto ľudí, ktorí pri hre používajú mozog (nie ako ja Very Happy ) v guilde nikdy nie je dosť Very Happy Preto by som bol veľmi nadšený ak by sa stal našim spoluhráčom... btw: ja som si dal od healu pauzu a začal som s tankovaním takže ak ho zoberete tak si ho objednávam ako svojho osobného healera v heroicoch Very Happy Very Happy Very Happy
Viem, že konečné slovo majú CMka a Quake, no dovolím si sem postnúť svoje malé a bezvýznamné PRO Razz

21Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Nov 11, 2010 7:19 pm

Gweny

Gweny

hmm.. na raide je tak 7-8 healov co je dost Very Happy ja davam neutral skor proti.. drunken

22Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Thu Nov 11, 2010 11:56 pm

Jehnátko

Jehnátko

tak nejaky priest pude no nevidim problem Very Happy

23Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Fri Nov 12, 2010 2:57 am

Drobec

Drobec

PROTI teraz sa naberal restodrujd Samuraj

24Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Mon Nov 15, 2010 5:52 pm

Gweny

Gweny

ah tak menim nazor dam male pro Very Happy my vieme preco Razz Very Happy

25Renegader - Retroration druid Empty Re: Renegader - Retroration druid Mon Nov 15, 2010 7:08 pm

Drobec

Drobec

Gweny napsal:ah tak menim nazor dam male pro Very Happy my vieme preco Razz Very Happy
hmm vidim že korupcia vladne svetom :-D

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 2]

Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru