Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Corleon - DKčko

+18
ghostrider
Liquido
xenasvk
Gweny
Syrrael
Siem
Rhoninsk
hurns
galloper
Drederiq
Kryse
Drobec
Blindie
Tasartir
Thali
lorain
Vesemir
corleon
22 posters

Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 3]

1Corleon - DKčko Empty Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 3:33 pm

corleon



Zdravíčko.
Než tady začnu vyplňovat přihlášku, tak bych chtěl říct, že jsem Mossari, nebo-li priest, který se k vám k chtěl dostat, ale bohužél to nevyšlo z důvodu plného stavu priestu ve vaší guildě. Quake a Monse mi poradili, že s DK bych měl velkou šanci, tak jsem se rozhodl DKčko vyexpit, DK není pro mě nic nového již na offi jsem ho hrál :-)


Nickname: Corleon
WoW hraji: cca 5 let

Class: DK
Race: Orc
Main Spect: tank...jen ještě nevím jestli frost či unholy, ale nejspíše frost
Za tuto postavu hraji: Jak jsem již psal nahoře, za DK hraju dlouho, ale corleona asi cca měsíc
Played postavy: necelé 4 dny

Zkušenosti:TBC dungy, naxx10/25 FC, OS25+3D, poté mám zkušenosti s ulduarem, který jsem chodil na offi, tudíž jakmile ho nahodí, tak bych mohl říct různé taktiky na bosse apod. Dále mám zkušeností s chozením naxxu na achivy, ať už je to zdolání naxxu v 8 lidech, či immortal a také asi nejtěžší achiv a to je undying


Armory: http://arsenal.onlinegamers.cz/character-sheet.xml?r=Narnias&n=Corleon

Profese: insc/ herba
Sekundární: Fa, plánuji udělat cooking a fishing

Chybí ti nějaké enchanty nebo gemy ? enchanty mi chybí, suroviny na to mám, jsem domluvený na naenchotávání na zítřek s quakem:-)

Máš udělané základní reputace na glyph do headky a enchant do ramen? zajisté obojí mám...ench do heady mám z crusaderů a ench do ramen mám z insc

Je toto tvoje pravá main postava ? Nebo jsi měl/la za main v minulosti jinou ? V minulosti jsem měl 80warra u ali, ale teďka ho lognu max 1 týdně a to někdy ani ne:-)

Máš nějaké ALTy ? Pokud ano, tak vypiš jejich nicky (i ty za které už nehraješ). 80warr - Kritak, 70priest - Asea - obojí u ali a potom 80priest - Mossari u hordy
)
Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? Z guildy jsem nikdy neodešel, nemám rád leavování guildy, jsem věrný :-). O tom aji vypovídá, že u hordy jsem už delší dobu a od samého začátku chci k vám a do žádné jiné guildy jsem nešel, pořád věřím, že se dostanu k vám :-)

Přoč chceš jít právě k nám ? Jste velice kvalitní guilda, která mi již od samého začátku padla do oka a chtěl bych velice být u vás a už u vás znám pár lidí.

Co nám můžeš nabídnout ? Ochotného pve hráče, který kdykoliv zajde jakékoliv hcčko, nebo raid. Jinak mohu nabídnout glyphy, flasky, potky, elixiry, mohu vysvětlit taktiky jak na ulduar tak na eoe

Kolik hodin průměrně denně strávíš hraním wow ? cca 5 hodin, jak kdy...samozřejmě jak se jde raid, tak jsem do té doby, než raid skončí, málokdy odejdu dříve

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Vesemir, Quake, Thali, Freckless, Monse a potom hráče kteří již u vás nejsou :-( -> Kira, Immortalis
- Btw. Thali musíme se na někdy domluvit a zajít na Stodolní nebo na pivo hm? Very Happy

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ? Ne ne, mám to stáhlé a už mám i IP vaše VTčka:D

Město: Havířov
Věk: krásných 20 let
Večerka: do 24hod není problém, v případě potřeby mohu být déle

Něco o mě: Studuji na VŠ Báňská, jako správný student se po konci týdne musím jít opít, jelikož je toho na mě moc:D

2Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 3:34 pm

corleon



jinak se omlouvám za další slohovku Very Happy

3Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 3:37 pm

Vesemir



PRO,je to týpek! Very Happy

4Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 4:10 pm

lorain

lorain

PRO byl sem s nim sice jen jedno hero, i kdyz mi porad bral agro..... ale mel to jen nejake bugnute:D
v pohodě člověk a DK aktivnich moc neni:D

5Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 4:28 pm

corleon



lorain napsal:PRO byl sem s nim sice jen jedno hero, i kdyz mi porad bral agro..... ale mel to jen nejake bugnute:D
v pohodě člověk a DK aktivnich moc neni:D

za to se ještě jednou omlouvám:D , ale sám si viděl, stačilo abych dál jeden autoattack a hned jsem ti přebral aggro:D

6Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 4:35 pm

Thali

Thali

Tak byl odmitnut s priestem proto, ze byl domluven na expeni DK a jeho prijeti Very Happy Tak jsem PRO...

Btw, na Stodolni jedem v Utery, ale bude nas trochu vic, tkaze pokud chces, muzem se tam srazit..

7Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 4:51 pm

Tasartir



PRO několik her raidu snim sicej en s priestem ale verim ze za DK umí stejně dobře jako s priestem

8Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 5:30 pm

Blindie

Blindie

pro

9Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:13 pm

Drobec

Drobec

stejne si nezatankuješ tankov je dosť a skôr ako niekto napiše niečo že nema tanka na 10 man tak sa zamyslite kolko tankov býva na 25 man a su potreba max3 aj to len na na jedneho bosa inak 1-2 takže PROTI

10Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:18 pm

corleon



Drobec napsal:stejne si nezatankuješ tankov je dosť a skôr ako niekto napiše niečo že nema tanka na 10 man tak sa zamyslite kolko tankov býva na 25 man a su potreba max3 aj to len na na jedneho bosa inak 1-2 takže PROTI

Však já teďka klidně pojedu dmg, taková byla i domluva, že ted budu dmg, dokud tu nebude ulduar...a na ulduar jenom na 10man potřebuješ 3 tanky...tzn vem si, že kdyby se skládaly minimálně 2 grp = 6 tanků :-)

11Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:22 pm

Drobec

Drobec

corleon napsal:
Drobec napsal:stejne si nezatankuješ tankov je dosť a skôr ako niekto napiše niečo že nema tanka na 10 man tak sa zamyslite kolko tankov býva na 25 man a su potreba max3 aj to len na na jedneho bosa inak 1-2 takže PROTI

Však já teďka klidně pojedu dmg, taková byla i domluva, že ted budu dmg, dokud tu nebude ulduar...a na ulduar jenom na 10man potřebuješ 3 tanky...tzn vem si, že kdyby se skládaly minimálně 2 grp = 6 tanků :-)
ale na 25 stale len 3 a čo sa 10 manu týka tak to sa chodí z worldom sri je nas v gilde na raid už vela a fakt pre dalšieho nieje miesto zo žiadnov klasov a specom

12Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:23 pm

corleon



Drobec napsal:
corleon napsal:
Drobec napsal:stejne si nezatankuješ tankov je dosť a skôr ako niekto napiše niečo že nema tanka na 10 man tak sa zamyslite kolko tankov býva na 25 man a su potreba max3 aj to len na na jedneho bosa inak 1-2 takže PROTI

Však já teďka klidně pojedu dmg, taková byla i domluva, že ted budu dmg, dokud tu nebude ulduar...a na ulduar jenom na 10man potřebuješ 3 tanky...tzn vem si, že kdyby se skládaly minimálně 2 grp = 6 tanků :-)
ale na 25 stale len 3 a čo sa 10 manu týka tak to sa chodí z worldom sri je nas v gilde na raid už vela a fakt pre dalšieho nieje miesto zo žiadnov klasov a specom

ok tvůj názor beru, jen bych chtěl vidět grp z worldu co dá ulduar:D, ale pohoda Smile

13Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:29 pm

Kryse

Kryse

Full stav v guilde a vy tu stale nekomu davate "Pro" a potom kazdy placete ze sa nedostavate na raidy to fakt nechapem ci vobec rozmyslate... dalsia vec uvedomte si ze mu treba dat uplne full equip aby bol vobec pouzitelny na raidy a kdo z vas co dali "pro" ho bude pustat na kazdy raid? rad by som to videl..

PROTI

14Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:42 pm

Drederiq



Arrow a porad dokola.... Arrow je nas fakt moc sry PROTI

15Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 8:48 pm

galloper

galloper

Snaha sa ceni(neutral)aj ked az prehnana, ale 1.je vela ludi celkovo (proti) , 2.tankov je este viac, takze by si si nezatankoval, kedze si nezatankumeme ani my poriadne (proti), 3.snad nikto kto prisiel z ofiku sa neosvedcil.
Nepaci sa mi tiez ze sa tu ohanas akousi dohodou, chlape s takymto equipom by som ta do guildy nezobral ani keby sme nedavali naxx 10...(sme top guilda hordy a myslim ze nemame potrebu equipovat zelenky, nato su tu guildy typu hovno leti, neznasam ked pride niekto totalne bez eq prehlasi ze je skill a vsetci z toho musime padnut na zadok s otvorenou hubou...)
Je z tvojich odpovedi citit velku sebadoveru ze sa sem vdaka dohode s quakom dostanes, skoda ze si ju vymyslel sam...
proti
p.s.:uz sa tesim jak nekto z tych pro zacne plakat ze sa nedostal na raid Smile

16Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 10:01 pm

Blindie

Blindie

DK mame obecne dost malo 1 main je ted pokad ne tak me opravte , pocatecni raidy wotlku jsou farma , ale Ulduar a ty nasledujici jsou o dost tezsi a bude treba mnohem vyvazenejsi raid. navic behem tydnu tu bude EoE takze dalsi raid a vic lidi se bude moc vystridat.

17Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 11:22 pm

hurns



a sme charita?

18Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sat Sep 18, 2010 11:33 pm

Rhoninsk

Rhoninsk

Hurns vraví pravdu nič len pravdu

19Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 12:31 am

Siem

Siem

Pokud naky war tank nechce necekane ukoncit svou karieru tak je z lajckeho pohledu stav tanku = preplneno
Ac je mozne ze by bylo dobre mit DK tanka v guilde tak z pohledu toho ze bys musel par raidu nez bys byl plne tankuschopny +-cucet a cumlat bossum nohy a potom se tahat s dalsimy tanky o fleka tak je to opravdu jen dalsi zaplneny slot uz v tak plnem raidu Surprised
Takze shrnuti prihlaska me nezaujala equip tam neni jista davka alpinismu se nezapre a vubec se mi nezda ta "DOHODA" vyexpim dk a inv.
Muj nic neznamenajici hlas rika P.R.O.T.I.

20Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 12:42 am

Syrrael

Syrrael

proboha lidi, vzpamatujte se.. videli ste kolik je ve stredu po resetu id lidi online,
ktery cekaj od 16 hodin na raid na ktery sou plne pripraveny, a mnohdy se tam ani nedostanou?
tak proc chcete jeste nabirat dalsi omg?

sorry ale proti...

21Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 1:01 am

Vesemir



Inak len tak teraz poviem taku srandu...na naxx je nas vela...ale ked sa naposledy skladalo OS,bolo nas 23 a potom sa nas este par loglo a ak sa nemylim bolo nas 27.To je divne ze vsetci chodia online len na naxx.

22Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 1:06 am

Rhoninsk

Rhoninsk

ja chodím furt a nedostanem sa ani tam ani tam tak to tých dotyčných časom asi prestane baviť i ked mna asi tak skoro nie Very Happy len premýšlam inak:P

23Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 10:33 am

Blindie

Blindie

Vesemir napsal:Inak len tak teraz poviem taku srandu...na naxx je nas vela...ale ked sa naposledy skladalo OS,bolo nas 23 a potom sa nas este par loglo a ak sa nemylim bolo nas 27.To je divne ze vsetci chodia online len na naxx.
protoze si chteji vsichni nafarmit DKP z naxxu kde uz jim nepada nic ci jen z poslednich 2 bossu.

24Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 1:12 pm

Vesemir



Inak čítate čo vobec píše?x ludi sa tu vyjadrilo že ďalšieho tanka do guildy nechcú...ale však on bude dmg,tank by bol až od ulduaru a pokial by tank nebol treba tak by tankom nebol vobec.Inak všetci hladíte len na ten eq,ale načo by nám bol dajme tomu max eq. človek ktorý by bol totálny čurák?Ešte sme tu nemali nikoho kto by si koli guilde expil druhy char lebo s prvým nemal šancu.Inak ak sa nemylim tak ten eq čo má,+- 10 epicov,ench do ramien a headky,urobil ak sa nemylim za 2-3 dni Smile A ďalšia vec...ak sa zavedie raid planner nebude plakať nikto.

25Corleon - DKčko Empty Re: Corleon - DKčko Sun Sep 19, 2010 1:23 pm

Thali

Thali

Vesemir napsal:Inak čítate čo vobec píše?x ludi sa tu vyjadrilo že ďalšieho tanka do guildy nechcú...ale však on bude dmg,tank by bol až od ulduaru a pokial by tank nebol treba tak by tankom nebol vobec.Inak všetci hladíte len na ten eq,ale načo by nám bol dajme tomu max eq. človek ktorý by bol totálny čurák?Ešte sme tu nemali nikoho kto by si koli guilde expil druhy char lebo s prvým nemal šancu.Inak ak sa nemylim tak ten eq čo má,+- 10 epicov,ench do ramien a headky,urobil ak sa nemylim za 2-3 dni Smile A ďalšia vec...ak sa zavedie raid planner nebude plakať nikto.

Plakat budou ti, co meli doted jiste misto Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 3]

Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru