Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Soliderman - Mage

4 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Soliderman - Mage Empty Soliderman - Mage Sat Jul 25, 2009 10:49 pm

Soliderman



Nickname : Soliderman
Class : Mage
Race : Troll


WoW hram : 1-2 rokov (přestávky)
Za tuto postavu hram : played 84 dni , hraji za ni celkem dlouho ... přesný údaj nevím

Zkusenosti : nepochopil sem co tu přesně chcete jestli co mám odchozené ??.. tak všechno full clear .. takže zkušenosti velké Smile 5 / 10 / 25 raid všechno kromě sunwellu samozřejmě tam sem ještě neměl šanci se dostat .

Talent build : PVE 2/48/11

Staty : ( unbuffed )s PVE EQ !!!

Health/HP: 8200
Mana/MP: 10200

Bonus Damage: -------> 1200 deep fire unbuffed
Hit Rating: --------------> 135 hit
Crit Rating: -------------> 35 procent
Haste Rating: 100
Mana regen: 322

Volitelna PVP cast

PVP equip mám ae nechce se mi to tu vypisovat když to není nutné . :.)


Stručný popis EQ:
Equip : 4x t6 ... + nějaké looty z boosů BT / Hyjal / ZA

Stav enchantov ak nejake chybaju tak ake ? nechybějí žádně ... všechny co jdou a nejlepší mám ... maximálně ještě si dodělávám ENCH kvůli +12 spell dmg na fingery


Stav gemov ak nejake chybaju tak ake ? full epic gemy


Prečo si odišiel/la z minulej guildy a aká guilda to bola ? Resurrection sickness .... po neshodě s pár lidmi a nadávkami směrem na mě kvůli maličkosti ...


Prečo chceš íst práve k nám ? Jelikož sem o vás slyšel dobré věci .. líbíte se mi jako guilda Smile používáte DKP systém Smile a nevím co říct už


Poznáš niekoho z DL ? Pokial ano, tak koho ? bohužel ani moc ne Sad ( chci to napravit )


Je pre teba problém používat VT ( ventrilo ) ? vůbec ... používám každodenně


Kolko casu stravis denne pri wow a v akych casovych intervaloch ? víkendy celý den když nemám nějakou akci Smile přes týden skoro též Smile


Do kedy hravas , kedy mas vecierku ? jak chci .. většinou od 10 - 12 hodin


Profesie: ENCH / TAIL / ALCH
Sekundárne: FA
Vek: 17
Mesto: Lipník nad Bečvou

Nieco o tebe: o mě ? myslím si že sem aktiví hráč .. který má rád hru a nebere to jako někteří na život a na smrt ... kdo chce vědět něco určitého /w Soliderman ve hře

2Soliderman - Mage Empty Re: Soliderman - Mage Sat Jul 25, 2009 11:23 pm

Ciri

Ciri

eq v pohode a aj skusenosti dobre, troska este preverit hraca a ak chce guilda dalsieho maga tak som PRO
prave pozeram ze toto mas kupenu/vymenenu postavu? (played 84 dni , hraji za ni celkem dlouho ... přesný údaj nevím)

3Soliderman - Mage Empty Re: Soliderman - Mage Sun Jul 26, 2009 3:26 pm

Coursedone

Coursedone

Tak co sa tyka statov tam neni co riesit to je dufam kazdemu jasne
Tu mozno ani tak nejde oto ci gilda chce dalsieho maga, pretoze mag takychto kvalit sa knam nehlasi kazdy den takze ak bude setko v poriadku tak by bola hlupost ho nezobrat pretoze moze gilde len a len pomoct
Asi aj inpect bude len proforma za ucelom zistit o tebe nieco blizsie
takze niekedy in game sa mi ozvi

ps: inak to stym played 84 dni , hraji za ni celkem dlouho ... přesný údaj nevím
ma tiez celkom zaujalo

4Soliderman - Mage Empty Re: Soliderman - Mage Sun Jul 26, 2009 3:36 pm

Soliderman



jelikož je pravda že za něj nehraju úplně od začátku neexpil sem ho .. ale nyní je můj na mém mailu Smile a s mým equipem Smile a už dlouho za něj hraju .. doufám že to enní problém ... ( NENI TO KRADENY ! )

5Soliderman - Mage Empty Re: Soliderman - Mage Sun Jul 26, 2009 3:54 pm

Coursedone

Coursedone

Dobre takto v akom stave si sa knemu dotal - myslim EQ

6Soliderman - Mage Empty Re: Soliderman - Mage Sun Jul 26, 2009 4:09 pm

Soliderman



talenty - frost ....
equip - 1x brutal ( nyní mám 3 )
2x venge
2x merci

žádný pve item sem neměl Smile .... tkže všechen equip pve a skoro už i pvp je můj ... všechno sem si podstviěc odchodil od t4 a dál Smile

7Soliderman - Mage Empty Re: Soliderman - Mage Sun Jul 26, 2009 4:44 pm

Coursedone

Coursedone

Inpect prebehol a ako som typoval neni ocom setko v poriadku a vysvetlene takze nebudem zbytocne kecat takyto jednoznacny pripad(neprotekcny) tu este asi ani nebol takze

ANO setkymi 10

8Soliderman - Mage Empty RE: Soliderman Sun Jul 26, 2009 9:50 pm

Quake

Quake

Info od curseho jsme dostal, takže bych to tu pomalu uzavřel...EQ v pohodě, jako člověk se zatím taky jevíš v cajku a u přihlášky byli prakticky všichni PRO, takže...

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru