Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Kira-Fury warr

+7
Jehnátko
Drobec
Thurok
pipatko
kxann
Immortalis
Kira
11 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kira-Fury warr Empty Kira-Fury warr Wed Nov 18, 2009 8:00 pm

Kira

Kira

Nickname : Kira
Class : Warrior
Race : Undead

Talent build : Fury http://www.onlinegamers.cz/worldofwarcraft/talents/talents.html?en&warrior&050240013020000000000000505010550501005312510000000000000000000000
WoW hraji : rok aj daco
Za tuto postavu hraji : priblizne 3 mesiace (z toho vacsinu casu som skillovala BS xD)

Zkušenosti : Kedysi som hrala na inom serveri kde mozem povedat, ze bossovia v t6 raidoch nefungovali tak ako mali takze taktiky by som si rada vypocula... ale ucim sa rychlo Razz

Staty : ( unbuffed )
HP: 9164
Rage : 100

Attack power : 1733
Hit rating : 172
armor : 8863
crit : 24,38%

IQ : netusim xD

Stručný popis EQ:
Equip : chesta z armorsmithu (ta posledna) vsetky veci dostupne z BS, back z moroesa 1 ring za repku z kara (2. stupen) headka eng, neck SSC trash, offhanda za badge

Máš PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
Pvp nemam nic okrem raptora mala som s2 offhandu ale tu som rychlo uz dala prec, hlavne kvoli blbemu speedu

Chybí ti nějaké gemy ?
nie nasockovane mam vsetko vratane meta socky v heade

Chybí ti nějaké enchanty ?
j 6 all stats na cheste hlavne...

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
no guilda Fallen heroes chcem odist kvoli tomu, ze sme vraj "pve" guilda pritom davame ledva kara, aj ked tanka mame dobreho... chyba bude asi v tom, ze niektori nevedia pochopit jednoduchu taktiku ani na 5x... Smile

Přoč chceš jít právě k nám ?
Pretoze ste schopna guilda a vyuzivanie dkp systemu co je podla mna celkom fer + ako som zistila v pohode kolektiv Very Happy

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
no uz poznam Kryse, Thali, Galloper a neviem kto to este bol na vt nemam dobru pamat na mena...
Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Nie

Profese : BS, Minning full, Eng 362 (neviem ci je plus ze mam repairbota a kable na ress, tie slabsie lebo BRD bolo zatvorene)
sekundární : -

věk : 17
město : Zvolen, Slovensko

Něco o mě : chodim na gympel do informatickej triedy, som ochotna hrat celkom dlho aj ked po polnoci som uz ako mrtvola.. este da sa povedat ze zavisla na wow. hadajte co prve urobim, ked pridem domov xD
Aspon to u vas skusim nic nestratim prihlaskou Smile

2Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 12:53 am

Immortalis

Immortalis

Mno, mrknul bych na Tvuj eq ingame, trochu si Te vyzkousel v nejakym KZ, nebo ZA a pak pisnu svuj nazor, ale je fakt ze je meele dmg celkem dost a co vim i warru, mno uvidime, zatim NEUTRAL

3Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 1:03 am

kxann

kxann

Ted kdyz odesel Rekrash urcite DOBREHO furry warra potrebujeme,jelikoz Rekrash mnel top eq i skill.
Tvoje staty sou krome APcek nicc moc,skill to nepoznam rad bych zasel nejake hero ci KZ abych videl co a jak.
Zatim sem neutral nakonec by rozhodl ten skill.

4Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 1:46 am

pipatko

pipatko

Mě by hlavně zajímalo, co uděláš první, když přijdeš domů Very Happy:D

5Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 2:25 am

Thurok

Thurok

AP podprumerny, crit podprumerny, hit pekny za me NEUTRAL

6Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 6:16 am

Drobec

Drobec

tak pozor staty su sice slabe na to aby som bol ZA ale jednoznačne hovoriaca holčina na VT by podporila morálku a prišli sme aj o jedneho z naj furywarov tak si ťa inspektnem a potom sa vyjadrím inak kontaktuj ma na nicku Drobec alebo Dendeng

7Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 6:23 am

Drobec

Drobec

prave som pozeral talenty a 4 bude treba upraviť ak stale nefunguje hit s talentov no ak funguje tak 1 určite treba prehodiť

8Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 3:51 pm

Kira

Kira

Pipatko no jednoznacne zapnem fb a ptm wow co ine Very Happy
Drobec jasne asi aj viem ktory talent sa ti nepaci.. asi to bude piercing howl? Smile

9Kira-Fury warr Empty RE:Kira-Fury warr Thu Nov 19, 2009 5:41 pm

Jehnátko

Jehnátko

hmm tak ja nevim jedno misto jak uz bylo zmynovano se uvolnilo z neznamich duvodu ty staty no rek bych jako nic moc ale hit ten jde sice na ukor ostatnich statu .......ale za mne NEUTRAL i kdyz budete vsichni urcite pro asi vime kvuli cemu Very Happy

10Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Fri Nov 20, 2009 12:26 am

Kalgys

Kalgys

Byl sem s nim dnes SP, podle dmg metru nic moc, za me spis PROTI

11Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Fri Nov 20, 2009 2:23 am

Drobec

Drobec

nebol si s nov ani cele SP som to musel dotankovať ja inak sranda bola nakoniec sme to ani nedyly :-D ale som ZA Jehne vie prečo :-P

12Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Fri Nov 20, 2009 10:53 am

Kelinicuss

Kelinicuss

Holka mluvící na VT by se fakt hodila Very Happy , ve warech se fakt nevyznam takže staty mi moc neřeknou, proto sem zatím NEUTRAL

13Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Sat Nov 21, 2009 3:11 pm

Immortalis

Immortalis

Ja jsem pro, prijde mi hodne v pohode a hlavne ma zajem o PVE (i presto ze nema moznost jit na raid ma snahu sehnat si eq z profesi, coz bohuzel nedela kazdy). Jinak eq sice nema nejlepsi, ale dejme si ruku na srdce, kdo zacal hrat a hned mel full T6? Ja teda ne, byl jsem ta spravna lamka ktera cumela na alika v crosse s udivem Laughing Nikdo preci nerika ze bude automaticky hned chodit BT... Kolik lidi ma opravdu zajem o raidy jako Grull, Magnetak, TK, ...? Prijde mi ze zajem o tyhle raidy dosti klesa, teda pokud opomenu veci jako Tsunami talisman atd... kam je zajem porad velky Twisted Evil Kira mi prijde jako prinos guilde a uz se tesim jak se bude stridat s Thalim v te nasi VIP grupe a bude mi hazet APcka Smile Za me PRO

14Kira-Fury warr Empty Re: Kira-Fury warr Wed Nov 25, 2009 4:21 pm

galloper

galloper

Tak som sa tu zabudol nejak vyjadrit ale som pro uz tu bolo napisane preco Smile

15Kira-Fury warr Empty RE: Kira Wed Nov 25, 2009 8:52 pm

Quake

Quake

Ten EQ je takový spíše průměrný, aktuálně jsme ovšem přišli o jednoho fury warra, čili se místečko uvolnilo, navíc další holčinu v guildě bych uvítal, takže

PŘIJATa

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru