Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

samovrah - warrior

+8
galloper
piggy
Drobec
xenasvk
Ovcezlesa
Neferian
kxann
samovrah
12 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1samovrah - warrior Empty samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 12:47 pm

samovrah



nickname: samovrah
class: warrior
race: orc

talenty: 7/5/49
wow hram: 3-4 roky
za tuto postavu hram: 1rok aktivne a dalsi 1rok z prestvkami

Zkusenosti: hero dungy,KZ setko,ZA,SSC,Grull, BT naentus supremus,EyE solarianka

Staty: (unbuffed)
HP: 14674
mana: -
energy: -
rage: 100

attack power: 682(nonbuf)
hit reating: 0
armor: 16498
crit: 11.47
BH:
DB:
spell penetration:
spell haste:
defense: 562
dodge: 26.56
parry: 18.61
block: 31.29
resillience: 0
expertice: 11
IQ: Very Happy co ja viem Very Happy asi vacej ako 0 a menej ako 200 Very Happy neco medzi

strucny popis EQ:
moj EQ : full epicky fialovy Smile setko na PVE
Weapon: z mecha hero sword na tanka The Sun Eater

enchanty mam vsade som cisto pve hrac

gemy mam zatim vsetky zatim mi nic nechyby

z guildy Legend of Wars sem odisel proto ze se rozpadla

chcem ist k vam do guildy preto ze ste dobry davate vsetko a poznam tam par lidi

z DL znam : neferian, fejk, kelinicus , kxaan

neni problem pouzivat VT, TS ( rad si pokecam z lidma )

profese: Eng : 375
BS: 375
maining: 375
FA: 375

vek: 16
mesto: nove zamky (svk)

nieco o mne: Very Happy

2samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 12:56 pm

kxann

kxann

No co bych o nem rekl Very Happy asi jeden z nej tanku co sem poznal! ale hlavne je to pohodar a hru nebere tak vazne . na raidy chodil vzdy vcas,nikdy nic nepokazil pokud ja vim , pve u nej ma prednost pred pvp,hral vzdycky dlouho do noci a je to super kamos
Staty teda neumim ohodnotit ale nerekl bych ze sou nejak spatne a u nas by se podle mne uchytil.Ale na druhou stranu je tu mozna moc tanku Sad
za mne ale urcitem PRO

3samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 2:08 pm

Neferian

Neferian

Tuto přihlášku moc rád vidim. Je to super kámoš, ale Equip špatný určitě nemá, snaží se dělat maximum, eq na urovni T5. Rád se za něj zaručim, protože vim, že tenhle člověk je schopnej a svoji classu pozna. Jak řikal Kxann nemá problemi tu byt do noci takže další plus Very Happy . Mno dost okecávání, za mě PRO

4samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 2:28 pm

Ovcezlesa

Ovcezlesa

za mě jednoznačně PRO

5samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 3:11 pm

xenasvk

xenasvk

dobre, chalani z LoW sa uz vyjadrili... Very Happy
a teraz niekto z DL... Very Happy
takze staty rozhodne nie su zle, lenze mame naozaj vela tankov...
ale, nakolko v poslednej dobe zacina byt nedostatok hracov na raidy, som PRO, clovek, ktory dokaze prist vcas a je spolahlivy sa rozhodne zide...

za mna PRO

6samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 4:02 pm

Drobec

Drobec

no neviem či je malo hlavne War-tankov ked sa to tak vezme mame tu Foxa, Hambača, Kryštofa, Rufa a aj mna ak ma odbanuju :-/ no a možno aj Thalli by niečo utankoval keby ma splneny q na def-stance :-D
neviem čo s tebov staty maš celkom pohode aj ked nie nejake extra no zatial som PROTI kôli dostatku war-tankov

7samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 5:11 pm

Neferian

Neferian

Jasny Drobec, to muže říct každý, že bude odbanován Laughing

8samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sat Sep 19, 2009 9:28 pm

piggy

piggy

sice sem tu krátce a nemam téměř žadne slovo ale souhlasim s klukama že je to vpohodě človek a je nanej spolehnutí určite PRO

9samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sun Sep 20, 2009 12:42 am

Drobec

Drobec

ako ja nevravim že ma unbanuju ale ak nie stejne su tu 4 prot-warovia no ako vidim si oblubeny tak si ťa inspektnem a potom uvidime napiš na nick Dendeng (nonentalne moj najpouživanejši alt kedže na warovi a huntovi je permač)

10samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sun Sep 20, 2009 12:28 pm

Neferian

Neferian

O to ani tak Drobec nejde, ale ty warriori tu stale nejsou a tank navic se hodi, ale tak posud sám :-)

11samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sun Sep 20, 2009 5:33 pm

galloper

galloper

Zaujimalo by ma ci mas aj nejaky dmg equip, pretoze tankov je vcelku dost, ale tak ci tak ak bude eq postacovat tak clovek naviac ktory bude aktivny sa hodi...cize chcelo by to inspect ale staty zatial nevizeraju zle...dalsi plus ze je slovak a rozprava na vntcku Smile zatial pro

12samovrah - warrior Empty RE:samovrah - warrior Sun Sep 20, 2009 10:29 pm

Jehnátko

Jehnátko

nevim staty asi nejsou nejhorsi a to ze je z LOW mu docela u mne snizuje sance kdyz se kouknu na nefa a kxana Very Happy Very Happy tak za mne neutral

13samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Sun Sep 20, 2009 11:15 pm

kxann

kxann

Falco napsal:nevim staty asi nejsou nejhorsi a to ze je z LOW mu docela u mne snizuje sance kdyz se kouknu na nefa a kxana Very Happy Very Happy tak za mne neutral

kxaNNA!!! kazdy si to plete!!! no tak my s neferianem sme prece jedni z nejlepsich dmgu!! teda na tebe nemame o mocny FALCO!! pale Laughing

14samovrah - warrior Empty RE:samovrah - warrior Mon Sep 21, 2009 9:25 am

Jehnátko

Jehnátko

klid kxane nebrec mozna se zlepsis casem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

15samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Mon Sep 21, 2009 9:53 am

Neferian

Neferian

Jasne Jehně xD My sme fakt low to máš pravdu, sice sem byl 2 v dmg na ilikovy ty cca 5, ale tak np xD Třeba se časem zlepšíš Falco Very Happy Very Happy

16samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Mon Sep 21, 2009 12:21 pm

Drobec

Drobec

aj tak ste obaja lamy :-D

17samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Mon Sep 21, 2009 3:11 pm

Hydralix

Hydralix

sakra kxan co to pises !!!!! o tom dmg

18samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Mon Sep 21, 2009 7:50 pm

samovrah



omg kvoli mne sa hadat nemusite ak to nekterym moc vadi ze sel cel jit do DL tak tam nemusim jit kzdy si na tom tam moc trvaji

19samovrah - warrior Empty RE:samovrah - warrior Mon Sep 21, 2009 9:57 pm

Jehnátko

Jehnátko

nefe placas blbosti Very Happy a dmg neni o tom aby byl nejvetsi ale o tom jak je efektivni Very Happy Very Happy a navic nevym na jakym ilikovy kdyz sme ilika nebyly ani nepamatuju a to co pamatuju tak tam si bude nebyl nebo si byl za tanka Very Happy Very Happy

20samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Tue Sep 22, 2009 8:11 am

Hydralix

Hydralix

ideme od tematu toto je prihlaska a ne dmg schodzka Very Happy
Tak premna zamna ak mam este nejake slovo som ZA

21samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Tue Sep 22, 2009 9:21 am

Thali

Thali

Na illim maji druidi navrch, ale to neresme. Takze dalsi warr? NAvic protect?Uvital bych radsi heal, nedostatkem tanku netrpime, zvlast warru..

Par nasich tanku jeste EQ sbira...ale pokud za tanka umis (ale opravdu umis, myslim znalosti z offica, velky TPS, taktiky...je toho vic) byl bych pro (tez diky neffovi, kxaaaaaannoivii) A HLAVNE DIKY DROBCOVI Very Happy

Ale mohl by jsi byt taky jako jeden z poslednich prijatych protect warru

22samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Tue Sep 22, 2009 1:31 pm

Neferian

Neferian

Jen jedna par poznamek Very Happy : Na ilikovi sme byly v sobotu, dali sme mu asi 40% dolu nez padl server. Dal jak psal Drobec ze tu ma asi 5 tank waru, vcera v pondeli se slo ssc, jedinej tank sem byl ja, pak nwm kdo prisel, protoze sem se sel ucit a nakonec se to prej rozpadlo tak nwm no, oni ty lidi ted docela kaslou na ty T5 takze aspon tam se hodi nejakej ten tank Smile

23samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Tue Sep 22, 2009 5:15 pm

xenasvk

xenasvk

včerajšie SSC bola hanba tankom DL... spociatku som to tankoval ja s Foxom a Juppiterom, to bolo fajn, ale bohužial chýbali aj heali, kedze ja som miesto healu tankoval, co bola badatelna strata Very Happy ale odbacam od temy... v kazdom pripade potrebujeme tankov... T5 raidy su u nas fakt brane ako odpad a to sa stavat nema... takze ako bude brat T5 raidy, tak sa budete aj dostavat na T6...

samovrah, napis mi ingame o invite do guildy, mozno spociatku sice BT tankovat nebudes, ale dobratim EQ z T5 raidov urcite budes moct, ak teda splnis moje ocakavania...


JEDNOZNACNE PRO

a PRIJAT na skusku Smile

prosim Quaka, Jehne alebo niekoho u uzatvorenie topicu...

24samovrah - warrior Empty Re: samovrah - warrior Wed Sep 23, 2009 6:29 pm

Drobec

Drobec

no vidim Xena to uzavrel :-D ale ten inspekt by som stejne rad uskutočnil len ta evidim online nejako ale zrejme blba nahoda

25samovrah - warrior Empty RE: Samovrah Fri Sep 25, 2009 11:36 am

Quake

Quake

Takže, Kanne a Nefe, nevím proč tu rozjíždíte takovéto OT, o vašem DMG by jsme mohli dlouho debatovat, copak si nevzpomínate na dobu těsně po přijetí, kdy jste zaujímali poslední příčky dmg metru, těsně před holy priesty, i ty vám dávali zabrat, když z nudy začali dotkovat? Každopádně stáhněte vocásky a zaleste do kouta, jelikož to co umíte a to co nosíte máte díky tehle guildě, tak projevte alespoň trošku vděčnosti...

Příště takovýto OT bude okamžitě mazán a trestán, tak si to laskavě všichni odpuste...

Teď k přihlášcě, to přijetí na zkoušku potvrzuji, uvidíme co dovedeš Smile

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru