Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Kxann-warlock

+5
Angeljakkdy
deadtray
xenasvk
Ciri
kxann
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Kxann-warlock Empty Kxann-warlock Mon Jul 20, 2009 10:25 pm

kxann

kxann

Ahoj.
Predem se chci vsem omluvit za muj leave z teto guildy.Vim ze se to nedela ale mnel sem k tomu sve osobni duvody.Pokud v sobe najdete aspon trochu milosti a date mi druhou a posledni sanci tak vas uz nezklamu.Chci sem hlavne proto ze se sem hlasi moji dva nejlepsi WoW kamosi kterym verim =) No ale ted k prihlasce-->
-----
Nickname : Kxann
class : Warlock
Race : Undead

talenty : PVE 0/21/40
WoW hraji : 1-2 roky
Za tuto postavu hraji : No kolem 3/4 roku to bude

Zkušenosti :5-man(vsechny),10-man jen KZ,25-man :SSC(temer FK krome kapra),BT(ilidari council) ,Oko(astromancera,keal),Gruuls Lair(FK).
------------------------------------------------------------------------
Staty : ( unbuffed )
HP: 9146
Mana : 9326

Hit rating : 161
crit : 21.66%
BD : 1012(s fel armorem 1142)
spell penetration : 20
resillience : 23( mam 1 pvp vec a to shouldry )
------------------------------------------------------------------------

Equip : Myslim ze eq neni nejhorsi.Temer full epick az na par veci: Wristy protoze ty sou lepsi nez nejake epicke co my padli.Trinket nebot ten se mi zda dokonaly(sance na zvyseni spell haste o 320 na 6 sec. a procuje casto.)
weapons : Daggerkam z KZ z prince,off hand za badge.


Chybí ti nějaké enchanty ?

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
PvE - Ne ale chci vymenit ench na wristy a back =)

Chybí ti nějaké gemy ?

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
PvE - ne nechybi ale nemam epicke krome tech co mi padli v hero dungach.
------------------------------------------------------------------------

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
Legends of War.Byla to super guilda ale bohuzel se to zacina rozpadat Sad ale vdecim ji za moc dobrych vzpominek. jenze vedeni asi nehodla s touto situaci nic delat.a nekteri radeji dou hero dungy nez raids guildou kvuli tomu ze jim tam nic nepada.

Přoč chceš jít právě k nám ?
Myslim ze ste sehrani a hlavne chovate se k sobe hezky.Proste nechci kolektiv kde lidi chodi na raidy jen kvuli sve potrebe.

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ?
no neda se rict ze bych vas za tu kratkou chvili nejak poznal proto sem radeji nenapisu nikoho.

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
Neni . VT=zaklad dobreho raidu.
------------------------------------------------------------------------------
Profese : Ench 361, mining 375,tailoring 371
Tailoring ted nejspise zrusim a udelam si profesi kterou budu potrebovat porad takze nejspis JWC. jinak enchant casem doskilluju.
sekundární : FA 221


Něco o mě :
Wow hraju rad a bavi mne =) proto mi nevadi wipovani pri bossovi hlavne nesmi byt na raidu nuda(samozrejmne radeji dam bosse na first pull ale stane se ze se to nepovede). Snazim se stale zlepsovat a to nejen v EQ ale i v poznavani moznosti sve postavy.

věk : 14
mesto: Mlada Boleslav(stejne jako skull )

Tak nakonec reknu jen to ze sem se ve statech trochu zlepsil a doufam ze se vam hodi aktivni lock.jo a nedela mi problem raidovat dlouho do noci =)



Naposledy upravil kxann dne Tue Jul 21, 2009 2:11 pm, celkově upraveno 4 krát

2Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Mon Jul 20, 2009 11:14 pm

Ciri

Ciri

myslim ze lockov mame konecne dostatok aktivnych...
co ma vsak trapi viac je hlavne preco si odisiel z guildy. nejak v guilde nechcem niekoho na koho sa neda spolahnut

3Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Mon Jul 20, 2009 11:31 pm

kxann

kxann

Ciri napsal:myslim ze lockov mame konecne dostatok aktivnych...
co ma vsak trapi viac je hlavne preco si odisiel z guildy. nejak v guilde nechcem niekoho na koho sa neda spolahnut

no guildu sem leavnul kvuli tomu ze sem tam proste nemnel kamarady...ale ted kdyz kamaradi odchazeji tak nemam duvod zustavat v stare guilde =) ale myslim ze kazdy muze udelat chybu...chybovat je lidske, odpoustet bozske

4Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 4:47 am

xenasvk

xenasvk

vies mi odprisahat, ze uz sa nieco take nestane? Smile

5Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 10:02 am

deadtray

deadtray

Ja som neutral lebo lockov sa mi zda byt dost aktivnych v poslednej dobe nieze by sme mali zas full stav(aj ja som lock) a skusenosti z hyjalom asi nemas co som si tam ani neprecital ale staty mas pekne aj ten BD a ten odchod nieje prave najpeknejsi mal by som aj obavi ci by si nieco podobne neurobil aj tu Smile takze ja som skorej ten neutral

6Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 10:25 am

kxann

kxann

xenasvk napsal:vies mi odprisahat, ze uz sa nieco take nestane? Smile
Ano teto Xeno muzu,ted si vazim vsech Dark Lordaku mnohem vice Wink jinak ty staty bych rad zlepsil bohuzel za badge uz kupovat nemam co a raid nemam chodit uz skym Very Happy a ano Hyjal sem zatim nemnel tu cest prozkouset ale koukam ted na nejake videa jak na bosse jenze je to z offiku a tady na narniasu urcite bude vse jinak =)

7Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 11:19 am

Ciri

Ciri

neviem ako ostatni, ale ja stale vaham. ked si len kvoli kamaratom odisiel, kde je istota ze neodides za dalsimi kamaratmi v momente ked budes naequipovany? inak by somaj bol za prijatie ale toto mi robi starosti

8Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 12:07 pm

kxann

kxann

Ciri napsal:neviem ako ostatni, ale ja stale vaham. ked si len kvoli kamaratom odisiel, kde je istota ze neodides za dalsimi kamaratmi v momente ked budes naequipovany? inak by somaj bol za prijatie ale toto mi robi starosti

Chapu te Smile ale ted uz bych vazne neodesel..vsichni kamaradi ktere sem mnel budto skoncili,nebo ted hraji pvp a nebo se hlasi k vam =) takze duvod leavovat uz mit nebudu a myslim si ze tu najdu vic kamosu ktery pro mne budou hodne znamenat =)

9Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 12:09 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Já si myslím, že locků je v momentální době dost, tak proč brát dalšího, který už jednou naši guildu leavnul?

10Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 12:45 pm

kxann

kxann

Angeljakkdy napsal:Já si myslím, že locků je v momentální době dost, tak proč brát dalšího, který už jednou naši guildu leavnul?

Andeli,leavnul sem z vlastni blbosti ale proste chci dokazat to ze nejsem nejaky ninja smejd ktery leavuje =) klidne bych treba nejakou dobu nedostaval loot mne to nevadi..chci k vam hlavne kvuli raidum a pokud se dostanu na par raidu tydne budu stastny =)

11Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 2:29 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

kxann napsal:
Angeljakkdy napsal:Já si myslím, že locků je v momentální době dost, tak proč brát dalšího, který už jednou naši guildu leavnul?

Andeli,leavnul sem z vlastni blbosti ale proste chci dokazat to ze nejsem nejaky ninja smejd ktery leavuje =) klidne bych treba nejakou dobu nedostaval loot mne to nevadi..chci k vam hlavne kvuli raidum a pokud se dostanu na par raidu tydne budu stastny =)
No me je to jedno Smile..at si to rozhodne Hydralix a Quake Very Happy

12Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 6:21 pm

lorain

lorain

ano rekl bych ze toto rozhodnuti bude na hydralixovy...jinak myslim ze udani leavnuti si udal, by si u nas nesehnal zadny eq, nebo tak nejak to bylo:)
ale take bych rekl ze locku mame momentalne dostatek

13Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 6:31 pm

kxann

kxann

lorain napsal:ano rekl bych ze toto rozhodnuti bude na hydralixovy...jinak myslim ze udani leavnuti si udal, by si u nas nesehnal zadny eq, nebo tak nejak to bylo:)
ale take bych rekl ze locku mame momentalne dostatek

nn kvuli eq to vazne nebylo =) jak uz sem rekl duvod leavu byli kamosi kteri mne ted uz v guilde nedrzi nebot tam nejsou(respektive v brzke dobe nebudou) =)

14Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 8:12 pm

deadtray

deadtray

ved ale jasne kto by vtedy gildu neleavol ved vtedy sme ledva davli grula a rad by som chcel vedet preco si vtedy bol v gilde lebo neviem o tom ze by k nam sli aj iny ludia co od nas uz odysli heh osobne som skorej proti ale ako chcete Smile alebo som ta zle pochopil takze ja som nieco medzi neutral a proti

15Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 8:20 pm

kxann

kxann

deadtray napsal:ved ale jasne kto by vtedy gildu neleavol ved vtedy sme ledva davli grula a rad by som chcel vedet preco si vtedy bol v gilde lebo neviem o tom ze by k nam sli aj iny ludia co od nas uz odysli heh osobne som skorej proti ale ako chcete Smile alebo som ta zle pochopil takze ja som nieco medzi neutral a proti

nn ja sem u vas byl asi pred mesicem nebo neco okolo mesice takze to uz ste gruula ani nechodili =)

16Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 8:57 pm

deadtray

deadtray

ok takze s tejto gildy k legends pak pises ze sa zacala rozpadat a bla bla bla odchod zas z tej gildy a zase k nam aj z kamosmi?Smile ak to mam uz spravne pochopene

17Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 9:00 pm

kxann

kxann

deadtray napsal:ok takze s tejto gildy k legends pak pises ze sa zacala rozpadat a bla bla bla odchod zas z tej gildy a zase k nam aj z kamosmi?Smile ak to mam uz spravne pochopene

no zkracene ano

18Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Tue Jul 21, 2009 9:18 pm

deadtray

deadtray

cital som si tvoju prvu a aj druhu prihlasku ale moc ma tvoje staty nezaujali skor ta bavila gilda takze s tebbou to bolo tak ze si najprv bol u legends pak zas u nas pak zas legends a ted chces zas ku nam striedas to jak ponosky Sad(

19Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Fri Jul 24, 2009 4:29 pm

moonshine

moonshine

mno ja sa v lockoch moc nevyznam takze staty nebudem komentovat... ale je to spravny chlap a je ochotny pomoct...

a co sa tika toho leavu.... itemky nazbiera len ked bude mat dost DKP (nemyslim si ze niekto kto si tazkou pracou nazbiera DKP by leavol len kvoli kamaratom Razz )

20Kxann-warlock Empty Re: Kxann-warlock Sun Jul 26, 2009 12:17 pm

Hydralix

Hydralix

som neutral

21Kxann-warlock Empty RE: Kxann Sun Jul 26, 2009 2:19 pm

Quake

Quake

Takže po včerejši debatě v kolektivu CM, jsme nakonec usoudili, že příjem v tuto chvíli nebude možný, nejde ani tak o tvůj průměný EQ, či dostačujícího množství loců v guildě. Jde především o tvůj "leave", jenž teď beru jako hlavní faktor. Přijali jsme teď dva tvé kámoše, takže bych počkal, jestli se u nás "chytí" a za pár týdnů bych ti doporučil zkusit přihlášku znovu, alepspoň uvidíme, že máš opravdu zájem.

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru