Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Rarach - priest

+10
Lhikan
lorain
Ciri
moonshine
Hydralix
Quake
Blind3rr
Thali
Angeljakkdy
Rara
14 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Rarach - priest Empty Rarach - priest Mon Jul 13, 2009 6:05 pm

Rara



Nick: Rarach
Class: Priest
Race: Bloodelf

Talent build: 20/41/0
WoW hram: 4-5
Za tuto postavu hram: 12 mesiacov

Skusenosti: 5man, 10man a 25man

Staty (unbuffed):
HP: 7471 (so staminou 8491)
Mana: 9885

Armor: 1598 (s inner fire 3178)
Crit: 8,30%
BH: 1870
BD: 722
Mana Regen: 591
Defense: 350
Resillience: 25 (mam len merciless shouldery Very Happy)

IQ: nevim vam to takto z hlavy povedat

Strucny popis EQ:
Equip: Full epic, 3/5 T5, 1/5 S2 som PVE, gate solarian
Weapons: staffka z nightbane

Chybaju ti nejake enchanty?: Mam vsetky okrem Backu
Mas PVE nebo PVP?: PVE

Chybi ti nejake gemy?: ne
Mas PvE nebo PvP?: PvE

Preco si odisiel/a z minulej guildy a aka guilda to bola?: Legends of war (LoW)... sme na pokraji totalneho krachu.

Preco chces ist prave k nam?
Pocul som o vasej G toho dost a vzdy to bolo kladne. Rad sa pridam do takeho kolektivu.

Poznas niekoho z DL?: nikoho

Je pre teba problem pouzivat VT(ventrilo) ?
nie

Profesie:
Tailoring 375, herb. 375

Vek: 15
Mesto: Trnava
Nieco o mne: nic Very Happy



Naposledy upravil Rara dne Mon Jul 13, 2009 7:14 pm, celkově upraveno 1 krát

2Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Mon Jul 13, 2009 6:38 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Nevidím MR Wink

3Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Mon Jul 13, 2009 7:15 pm

Rara



jj uz to tam je zabudol som

4Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Mon Jul 13, 2009 8:21 pm

Thali

Thali

Jednoznacne proti...nechapu, jak si vubec muze doovlit dat prihalku po otm, co nasi guilde udelal.
Na VT se vubec nedostane, BH maly, MR maly....

Co ztoho vyplyva?

Ze si delam zadek a Raaru rad uvitam v guilde, ikdyz uz tam asi je

5Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Mon Jul 13, 2009 8:23 pm

Rara



ja vasi guilde neco udelal ? Very Happy co konretne ak jo tak asi rpavdepodobne niesom ten majitel co si myslite ....alebo som to dajako nepochopil Razz a ja nejsem Raara ale Rarach

6Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 12:35 am

Blind3rr

Blind3rr

Rara napsal:ja vasi guilde neco udelal ? Very Happy co konretne ak jo tak asi rpavdepodobne niesom ten majitel co si myslite ....alebo som to dajako nepochopil Razz a ja nejsem Raara ale Rarach
Thali si tě spletl trochu no Very Happy

7Rarach - priest Empty RE: Tue Jul 14, 2009 1:49 am

Quake

Quake

Thali, Raara už v guildě je, tohle je někdo uplně jinej lol!

Takže co jsem s nim mluvil...může hrát jen do 11 hod. Teď je otázka jestli to je dostačující, ale na BT s kterym končíme o půlnoci nejdřív to neviďím růžově... Počkám si hlavně na názor priestů Smile

8Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 10:44 am

Hydralix

Hydralix

ale ine dungy koncime o 21:00 a prosimta Smile viacery ludia koncia o 23:00 a to aj piatok tak musi koncit ?

9Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 10:57 am

Rara



tyka sa to .. teraz praznin ... cez skolu mozem nanajvis do 10... aj to ...Razz Cez vykend ked je skola .. tiez asi do pol 11 ...Cca

10Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 2:21 pm

moonshine

moonshine

podla mna mame holy priestov dost... a keby sme aj holy priesta este brali tak niekoho s 2000+ BH ...ja som PROTI

11Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 2:24 pm

Angeljakkdy

Angeljakkdy

Já tady nechci být zase negativní k přihláškám holy priestů, ale těch je fakt hodně Smile, když už nabrat heal, tak spíše nějakou jinou classu. Třeba resto druida jsem už dlouuho neviděla na raidu.

12Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 3:51 pm

Thali

Thali

AAAA...zrada.

Uz ted te nemam rad, pac jsi me osidil pig

No BH nema nejvetsi a driv jsme s takovou hranici nebrali, ale co jsem si vsiml, v posledni dobe nas healoveo bcas pozlobili, pac jich bylo malo na raid. Otazkou je, zda by to mel zalepit zrovna rara [nebo spis Raara].

nECHAM TO NAOSTATNICH HEALECH

13Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 4:48 pm

Ciri

Ciri

moj pohlad na vec:
ak je fakt moc aktivny vo wowku a nevenuje sa altom- prijat
ak hra prilezitostne a casto nie je online niekolko dni, respektive si robi alta- neprijat

s healmi je v poslednej dobe troska problem co sme mohli vidiet vcera v SSC, sam Raara mal 30% healu

14Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 4:57 pm

Hydralix

Hydralix

jasne potom ze preagruje a nevie si udrzat jebnute agro na ilidanovy

Ale prosimta ine heali sa knam nehlasia a uz aj ja sam mam veci na heal z bosov

15Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 5:23 pm

Rara



alta si robit urcite nebudem ...... Ak budem muset byt viac dni offline ohlasim to dopredu.

16Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 5:52 pm

lorain

lorain

no asi tak, v posledni dobe to stema healama neni zas tak dobry a myslim že snaživy holy priest se hodit bude
jeste by to chtelo poradny inspect a domluvit se na par vecich ale ja bych i PRO

17Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Tue Jul 14, 2009 6:14 pm

Lhikan

Lhikan

já jsem PROTI MR je dobrej BH taky ale už dřív se řikalo že budem brát priesty s 2K+BH a navíc začali bejt aktivní jiní priesti a nabrali se dalši 2. když už Heal tak spíš resto druida těch moc nemáme.a navíc jsou prazdniny a tak jsou někteří lidé na dovolené atd...ale jak prazdniny zkonči tak zase bude lidi v G a dost a budou si třeba stěžovat že se nedostavaj na raid.a jestly jsem to dobře pochopil tak muže bejt na raidu asik tak jako většina lidi 10H a jdou spát T5raidy dáváme tak do 10H ale T6už moc ne a BT se protáhne někdy až do 2H. je to ale jen muj nazor třeba ostatní budou mít jinej.

18Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Wed Jul 15, 2009 2:12 am

Haabo



ja jsem PROTI, pokazdy kdyz se v noci vzbudim, tak mi na mysl vytane pátá grupa v raidu 4x holy priest(!) a eden resto shaman na bloodlust... cili an tom enco bude

plus mame Angelku Smile

a je tady Xena, vsestranny, tedy spise v holy talentech jedinej kdo se vyrovna Angel a za Shadow se stydet nemusi

takze kdyz priesta tak shadow

cili jsem PROTI ..nic osobniho ale proste prumernej priest (holy) je nepotrebnej

19Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Wed Jul 15, 2009 2:48 am

raara



Haabo Ti holy priesti tam byvaji vetsinou spis tri a ctvrty je vetsinou Lorain jako baterka Very Happy ,pripadni dalsi holy priesti se flakaji v trojce Razz
Jinak taky jsem nazoru ze chybi spis restodruid, nebo aktivni holy pala. Preci jen malokdy mame v raidu dva pala buffy, Takze za me spis proti

btw... neni Thali trochu mimo? Very Happy

20Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Fri Jul 17, 2009 12:02 pm

Drobec

Drobec

hehe som si spomenul na hijal de bolo 5 alebo 6 palachov 2 protekti inak holi ja si myslim že ani to tak netreba len presvedčiť aby hravali častejšie no tych restikov je fakt malo teda mame niekoho vlastne ??? ako maina ?

PS: trocho som odbošil tak pristov je dost ale su prazdnini dovolenky priroda proste ide každy radšej von ako by mal sedieť za pc no pride september a nebojte sa ešte tu bude bytka o to kto pojde na raid tak si mislim že je zbytočne brať dalších pristov a ak tak nech aspon stoji za to (eqipovo tj 2000BH+ 600MR+) teda ja som PROTI

21Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Fri Jul 17, 2009 11:06 pm

lorain

lorain

po ispecktu a pokecani sem teda sospel k zaveru, ze eq ma sice slusny, to by na prijeti i stacilo, vymenil by dvě veci a dostal by se na BH 2k, ale kvuly velkemu poctu holy priestu a v posledni dobe velke aktivite vetciny z nich musim rictROTI

22Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Sat Jul 18, 2009 12:11 pm

xenasvk

xenasvk

ja by som to s nim skusil, mozno sa uchyti Smile

23Rarach - priest Empty Re: Rarach - priest Sat Jul 18, 2009 1:37 pm

Thali

Thali

Za me anopo vcerejsku....v guilde bylo 7 healeru a nikomu se enchtelo zajit na mensi guildovni akcicku (pozdeji jen Lhikan a od zacatku Izzum).
A kdyz jsem se optal raracha sel rad, takze diky tomu si me naklonil, ciolli jsem pro.

Uhealovat to zvladl, ochotny byl

24Rarach - priest Empty RE: Rarach Sat Jul 18, 2009 6:04 pm

Quake

Quake

Konečné rozhodnutí CM priestů je bohužel "proti", ten BH je přeci jenom slabý...prý ti doporučil jednu guildu, takže to zkus u nich, posbírej EQ (BH 2000+,MR 550+) a zkus to znovu...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru