Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Destrukto - mage

+6
galloper
Stormx
lidlike
Tasartir
xenasvk
Destrukto
10 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Destrukto - mage Empty Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 2:08 pm

Destrukto

Destrukto

Nickname : Destrukto
class : Mage
Race : Undead

talenty : PVE 39/22/0
WoW hraji : 3-4roky
Za tuto postavu hraji : 20měsíců s přestávkama

Zkušenosti : se vším jen BT a hyjal pouze Trash

Staty : ( unbuffed )
HP: 7503
Mana : 9881
Energy : -
Rage : -

Attack power : -
Hit rating : 59
armor : 2064
crit : 29.09%
BH : 0
BD : 1168
spell penetration : 0
spell haste : 48
Defense :
dodge :
parry :
resillience : s pvp eq 275


Equip : Full epic.

Chybí ti nějaké enchanty ?
no na gate nebot mam jen s kara .... ale mam ho v bance ... ale nebudu plytvat

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ?
sem převážne PvE


Chybí ti nějaké gemy ?
ne žádné

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ?
na Sargu RS ... byla to guilda plna arogantnich blbecku

Přoč chceš jít právě k nám ?
Hodně jsem o vaší guildě slyšel a v jistých věcech tato guilda nemá
konkurenci :-P rád se přidám do takového kolektivu, jako je ten váš.

2Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 2:23 pm

xenasvk

xenasvk

takto ma byt napisana prihlaska, co sa tyka EQ, nie je spatny, aj ked ti chyba hit a crit, a navyse arcane talenty ti pridavaju 110+ bd...

otazky:
1. nerobi ti problem nocne raidovanie
2. kolko mas rokov
3. si ochotny sa prisposobit? Smile

3Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 2:31 pm

Destrukto

Destrukto

xenasvk napsal:takto ma byt napisana prihlaska, co sa tyka EQ, nie je spatny, aj ked ti chyba hit a crit, a navyse arcane talenty ti pridavaju 110+ bd...

otazky:
1. nerobi ti problem nocne raidovanie
2. kolko mas rokov
3. si ochotny sa prisposobit? Smile

1. nedelají
2. 19
3. tak co mi zbývá Very Happy

4Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 2:42 pm

Tasartir



videl jsem te v BG mozna jenom kuli tomu jsi mel PVP eq ale rtozhodne me nesedi BD aleto je jedno , kdyz me bdeus na raidech davat intelect tka jsem na 100% PRO Very Happy ( oni m iho magove nedavaj skoro vubec Very Happy )

5Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 2:44 pm

Destrukto

Destrukto

Tasartir napsal:videl jsem te v BG mozna jenom kuli tomu jsi mel PVP eq ale rtozhodne me nesedi BD aleto je jedno , kdyz me bdeus na raidech davat intelect tka jsem na 100% PRO Very Happy ( oni m iho magove nedavaj skoro vubec Very Happy )

Tak nejsem žadnej začatečnik a INTELdavam pořád Smile A s tim BD nekacam to se nebojte a mam i pvp gear no to je pravda Very Happy

6Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 3:14 pm

xenasvk

xenasvk

sice mame magov pozehnane, ale jeden +/- podla mna neuskodi Very Happy este by som rad pokecal na VT s tebou, nech zistim co si zac a potom by som odporucal Stormovi uzavriet prihlasky pre magov...

7Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 3:22 pm

lidlike



Tasartir napsal:videl jsem te v BG mozna jenom kuli tomu jsi mel PVP eq ale rtozhodne me nesedi BD aleto je jedno , kdyz me bdeus na raidech davat intelect tka jsem na 100% PRO Very Happy ( oni m iho magove nedavaj skoro vubec Very Happy )
tasa ses moc-kdyz porad na raidech ses afk tak ti ten intel je stejne k hovnu a kdyz jendou chcipnes nehodlam ti davat okamzite velkej intel, jen abys byl spokojenej-trëba kdyz nebudes obcas afk pochopis ze se na tech raidech bojuje a ne nadava o intel
A ted vsem: NENADAVEJTE KVULI INTELLU KDYZ SE BOJUJE. V COMBATU VAM TEN INTELL NIC NEPRIDA A ME TO UBERE 700 MANY TAK SE PLS KROTTE.
A ted k magovy- Hele ja te neznam nwm jakej mas eqv-tak mi kdyztak pisni ingame o inspect a ja pak usoudim jak se rozhodnout. Jinak magu je celkem dost, ale na me to rozhodnuti neni. Az nekdy dorazi storm on to urcite dobre rozhodne

8Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 3:29 pm

Destrukto

Destrukto

xenasvk napsal:sice mame magov pozehnane, ale jeden +/- podla mna neuskodi Very Happy este by som rad pokecal na VT s tebou, nech zistim co si zac a potom by som odporucal Stormovi uzavriet prihlasky pre magov...

No dobra ale mam dejebanej mikrat az si koupim novej napisu ale VNT mam

9Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 3:34 pm

Destrukto

Destrukto

lidlike napsal:
Tasartir napsal:videl jsem te v BG mozna jenom kuli tomu jsi mel PVP eq ale rtozhodne me nesedi BD aleto je jedno , kdyz me bdeus na raidech davat intelect tka jsem na 100% PRO Very Happy ( oni m iho magove nedavaj skoro vubec Very Happy )
tasa ses moc-kdyz porad na raidech ses afk tak ti ten intel je stejne k hovnu a kdyz jendou chcipnes nehodlam ti davat okamzite velkej intel, jen abys byl spokojenej-trëba kdyz nebudes obcas afk pochopis ze se na tech raidech bojuje a ne nadava o intel
A ted vsem: NENADAVEJTE KVULI INTELLU KDYZ SE BOJUJE. V COMBATU VAM TEN INTELL NIC NEPRIDA A ME TO UBERE 700 MANY TAK SE PLS KROTTE.
A ted k magovy- Hele ja te neznam nwm jakej mas eqv-tak mi kdyztak pisni ingame o inspect a ja pak usoudim jak se rozhodnout. Jinak magu je celkem dost, ale na me to rozhodnuti neni. Az nekdy dorazi storm on to urcite dobre rozhodne


Neni problem klidne muzem dat nekdy sraz ..... staci napsat datum , cas a misto Smile

10Destrukto - mage Empty Prihlaska Tue Jun 09, 2009 4:40 pm

Stormx

Stormx

Co s vami pamatam si casy ked som sa tesil na kazdu prihlasku ale ted uz ako vravel xena neni to taka sranda
A co sa tika uzavretia prihlasok pre magov ja som to chcel urobit uz davno ale Quake ma zrusil Sad

Co sa teba tyka tak vyzeras schopne dam inspect a dozvies sa co a ako

11Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 5:58 pm

galloper

galloper

Vcelku pekna prihlaska co sa tyka statov, vek a nocne hranie - aspon bude s kym chodit nocne hero Razz A ked si este aj ten mikrofon kupis ... vidim tu same pozitiva...jediny zadrhel by mohol byt pocet magov, nedavno prijaty haabo, ale to uz nech rozhodne storm ci sa najde miesto este pre jedneho Smile inak ja som ZA Smile

12Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Tue Jun 09, 2009 8:17 pm

Destrukto

Destrukto

Stormx napsal:Co s vami pamatam si casy ked som sa tesil na kazdu prihlasku ale ted uz ako vravel xena neni to taka sranda
A co sa tika uzavretia prihlasok pre magov ja som to chcel urobit uz davno ale Quake ma zrusil Sad

Co sa teba tyka tak vyzeras schopne dam inspect a dozvies sa co a ako



Okej ... dik za pozitivni přistup , co nejdriv ti vispnu ale po prejmenovani mi na charr nejde psat /wispem tak to bude oneco slozitejší Very Happy

13Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Wed Jun 10, 2009 11:00 pm

Coursedone

Coursedone

No neviem presne co si mam mysliet podla statov mam dost zmiesane pocity
Pride mi to ako kombinacia pvp a pve EQ ale naozaj len usudzujem
v prvom rade ten hit rating je naozaj mizerny
BD - kedze si arcan nic oslnive
Krit je celkom zaujimavy ale typujem ze ti ho robia pvp veci (usudzujem podla hitu)
aj ked na ciastocny pvp EQ mas malo HP ale zasa keby ides ako hovoris pve tak ten hit je podstatne vecsi naozaj ma meties
magov je vela a to aj skusenejsich aj s lepsim EQ takze podla mna neni co dalej riesit
aj napriek divnym statom mam jasny postoj Nie

Ps. Kvejku naozaj by som uz aspon docasne pouvazoval aspon o sprisneni politiky pre podanie prihlasky pre magov (napr min BD 1100, min HIT 125 )a pod

14Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Wed Jun 10, 2009 11:44 pm

lorain

lorain

ja sem spiše proti, fakt sry, nevypadaš špatně ale myslim že dalši mag v guilde se moc neuživy, mame jich docela dost

15Destrukto - mage Empty Destrukto Thu Jun 11, 2009 10:31 am

Scoby



No můj názor je takovej,že máme mágů sice dost ale tento mág má hafo dobré staty a eq
na raidy chodí jen lidlike a někdy ciri takže jsem PRO
INSPECT,popřípadě PŘIJETÍ

16Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Thu Jun 11, 2009 11:45 am

Destrukto

Destrukto

Coursedone napsal:No neviem presne co si mam mysliet podla statov mam dost zmiesane pocity
Pride mi to ako kombinacia pvp a pve EQ ale naozaj len usudzujem
v prvom rade ten hit rating je naozaj mizerny
BD - kedze si arcan nic oslnive
Krit je celkom zaujimavy ale typujem ze ti ho robia pvp veci (usudzujem podla hitu)
aj ked na ciastocny pvp EQ mas malo HP ale zasa keby ides ako hovoris pve tak ten hit je podstatne vecsi naozaj ma meties
magov je vela a to aj skusenejsich aj s lepsim EQ takze podla mna neni co dalej riesit
aj napriek divnym statom mam jasny postoj Nie

Ps. Kvejku naozaj by som uz aspon docasne pouvazoval aspon o sprisneni politiky pre podanie prihlasky pre magov (napr min BD 1100, min HIT 125 )a pod

17Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Thu Jun 11, 2009 11:46 am

Destrukto

Destrukto

Destrukto napsal:
Coursedone napsal:No neviem presne co si mam mysliet podla statov mam dost zmiesane pocity
Pride mi to ako kombinacia pvp a pve EQ ale naozaj len usudzujem
v prvom rade ten hit rating je naozaj mizerny
BD - kedze si arcan nic oslnive
Krit je celkom zaujimavy ale typujem ze ti ho robia pvp veci (usudzujem podla hitu)
aj ked na ciastocny pvp EQ mas malo HP ale zasa keby ides ako hovoris pve tak ten hit je podstatne vecsi naozaj ma meties
magov je vela a to aj skusenejsich aj s lepsim EQ takze podla mna neni co dalej riesit
aj napriek divnym statom mam jasny postoj Nie

Ps. Kvejku naozaj by som uz aspon docasne pouvazoval aspon o sprisneni politiky pre podanie prihlasky pre magov (napr min BD 1100, min HIT 125 )a pod


No po incpúectu uz sem, Eq nemam smiseny ale full epic na Dmg na raidy a častecny na pvp ... no ale zalezi jen na vás...

18Destrukto - mage Empty Destrukto Thu Jun 11, 2009 4:34 pm

Stormx

Stormx

No inspectol som ho vcera a EQ mal dost pekny myslim ze tento mag sa ece vojde a tim by som uz uzavrel prihlasky pre magov(tim myslim pre vsetkych vratane t6 urovne)

ZA

Len si daj do poriadku ten nick leno vcera mi ta neslo inv do party tak nwm ci bude fungovat invite do guildy

19Destrukto - mage Empty Re: Destrukto - mage Thu Jun 11, 2009 9:31 pm

Destrukto

Destrukto

Stormx napsal:No inspectol som ho vcera a EQ mal dost pekny myslim ze tento mag sa ece vojde a tim by som uz uzavrel prihlasky pre magov(tim myslim pre vsetkych vratane t6 urovne)

ZA

Len si daj do poriadku ten nick leno vcera mi ta neslo inv do party tak nwm ci bude fungovat invite do guildy



okej dekuji za pozitivní přístup, hned jak si vyresím problém s nickem napisu ti o invite Smile tesim se na spolupráci

20Destrukto - mage Empty RE: Destrukto Thu Jun 11, 2009 11:05 pm

Quake

Quake

Mame sice dost mágů, ale pár z nich se nechytlo našeho tempa...tím mám na mysli noční raidování, vysoké aktivnosti apod. navíc si myslím, že pro zkušeného mága s dobrým eq a hlavně charakterem se místo vždy najde Smile a to neplatí jen u mágu ale všeobecně, což je důvod trvale otevřeného stavu přihlášek pro všechny classy, ano, početnost některých class je alarmující, ale od toho se také odvíjí nároky pro přijetí, které jsou v takovýchto případech obrovské, jak z hlediska eq tak charakteru...

Ale teď k tobě, EQ se mi zdá obstojný, problém by mohl dělat tvůj low spell hit, který, si myslím, nebude problém vylepšit... takže jsem PRO a tímto ti dám šanci ukázat, co v tobě je Smile

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru