Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Prihlaska

+5
Hydralix
Ashmaster
Sajdi
xenasvk
Zuzla
9 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Prihlaska Empty Prihlaska Thu May 07, 2009 4:44 pm

Zuzla



Nickname : Lalaith
class : Warlock
Race : Bloodelf

talenty : PVE 0/21/40
WoW hram: bez prestavok aktivne 2 roky ale teoretizujem uz od 14tich Very Happy

Zkušenosti : totalne secky okrem kaelthasa a zuljina tam mi nebolo treba ist doteraz

Staty : ( s FA samozrejme)
HP: 7300
Mana : 7300
Spell dmg:1000 hore dole 5 dmg Razz
Spell hit:120
Spell crit: 17%
Spell haste: 66



resillience : s pvp eq 0 Very Happy ziadny nemam xD


Equip : takmer epic, trinkety ma jebu ale co narobis. snazim sa ako len sa to da , ale malo kto je ochotny chodit dungy dookola kym to nepadne
weapons : offhand cakam na badge paru a inac nathrezim mindblade z karazhanu, opat nic moc ale co clovek narobi ked doteraz som nepozbieral grupu na nic poriadnejsie


Chybí ti nějaké enchanty ? vela enchantov, ale som sebestacny surky si zozeniem a zariadim si ench aj sam nebudem tymto obtazovat

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ? som pve primarne, ale ked retalentnem robim aj v alteracu najviac dmg (nechapem jak ale je to pravda xD hanba vsetkym pvpckarom xD)
PvE - Ne, nechybí..


Chybí ti nějaké gemy ?

PvE nebo PvP ? A jsi ochotný změnit na PvE ? jasne pre gildu spravim cokolvek, ked nieco robim ja vkladam do toho secko
PvE - gemy mi žádné nechybí.. na altovi mam jwc 375 takze kde je problem ? Razz


Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? uf dlha historia, bol som tu aj v beasts of twilight a odvtedy aj v GoD aj v fists of fury aLl stars godlike, prosto som striedal vela gild, z nich vacsina presla na twin alebo sa rozpadli bohuzial
Přoč chceš jít právě k nám ?
poznam celkom dost ludi odvas a ste super kolektiv aj hraci, verim zeby som sa vela naucil a svojimi skusenostami prispel k rozvoju tejto gildy


Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? roznych ludi , neviem presne kto vsetko tam je ale vela ludi mi je znamych

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
nemam mikrak a velmi problematicke to mam vseoecne ale rozhodne sa s tym pokusim nieco urobit doteraz som sice bol TS ale co clovek pre gildu neurobi

Nepovinné údaje

Profese : tailor 366 a progresujem, az bude full idem mining a jwc
sekundární : FA ale len rekreativne popri tailoringu



Něco o mě : pijem..... vela, hram wow za locka a len locka, lock je naj lock je super a celkom som good, som zavilslak, neopustam raid ani partu kym niesme len posledni dvaja Very Happy, bavim den noc jak to gilda vyzaduje, dmg jak 3 kusy kravy davam do toho secko (preagroval som aj tankadina v BT a to bol T5 lomeno T6 a ja take nemam vobec Very Happy)


věk : 18
město : Kosice

2Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu May 07, 2009 5:27 pm

xenasvk

xenasvk

mno, staty nie su zle... dalsi lock by podla mna len prospel... ale nech sa hlavne vyjadri man... pekne vyplnena prihlaska... a hlavne dufam, ze ak budes prijaty, splnis to, co tu pises Smile za mna PRO

3Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu May 07, 2009 8:01 pm

Sajdi

Sajdi

Ale tak PRo

4Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu May 07, 2009 10:05 pm

Ashmaster

Ashmaster

ja jsem PRO

5Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu May 07, 2009 11:08 pm

Hydralix

Hydralix

PROTIII btw ja vam nestacim zradcovia Sad

6Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu May 07, 2009 11:20 pm

Blind3rr

Blind3rr

pěkná přihláška, jako člověk i jako hráč vypadáš dobře, ale nejsem si jistej jestli jsou warloci potřeba, ať se vyjádří hlavně manhunt...

7Prihlaska Empty Re: Prihlaska Thu May 07, 2009 11:58 pm

Manhunt

Manhunt

ten hit takový prumer,
co kolko mas Shadow BD?
A ty HP i MP taky nic moc, nato ze to mas z talentu doost boostlé. Co takhle affl hral jsi někdy?
Armos mas boostly?
kolik máš BoJek?
Planuješ demonsoulku?
nutně potřebujeme afflíčka!
Belf male či female?
proč sis nedal orca?
víš kdo to byl GulDan?

8Prihlaska Empty Re: Prihlaska Fri May 08, 2009 3:23 am

Zuzla



ahhh....som affli pol zivota a mam ten talentovy strom masternuty, na staty ako hp a mp seriem bo to su u warlocka na picu veci, shadow dmg som napisal 1000 mam a za affli mozem hrat kedykolvek hned jak retalentnem, s tym eq co mam manhunt , no, manhunt sry ale asi ta prejebem v dmg Very Happy

9Prihlaska Empty Re: Prihlaska Fri May 08, 2009 3:24 am

Zuzla



a guldan je moj vzor Very Happy najlepsi warlock ever........ som bloodelfka , sa da vycitat aj z mena

10Prihlaska Empty Re: Prihlaska Fri May 08, 2009 10:02 am

Manhunt

Manhunt

I like it. Wispni mi, ja te inspektnu a uvidime

11Prihlaska Empty Re: Prihlaska Fri May 08, 2009 10:31 am

galloper

galloper

Hmm prihlaska sa mi velmi paci Smile fakt svedopmito vyplnena, vizeras byt pohode typek Smile manhunt sa zda byt tiez ZA ... len sa mi zda nejako malo hp/many budes s tym muset neco spraivt xD

12Prihlaska Empty Re: Prihlaska Sat May 09, 2009 7:43 pm

Ashmaster

Ashmaster

sice zaleží jak se vyjádří Manhunt ale já jsem PRO

13Prihlaska Empty RE: Lalaith Sun May 10, 2009 3:14 am

Quake

Quake

Takže už jsme ho inspectli, eq obstojný, ale bude to chtít na něm ještě zapracovat Smile jinak ja jsem byl nakonec PRO a Manhunt též, takže to tímto uzavírám

PŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru