Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum


Join the forum, it's quick and easy

Dark Lords
Forum guildy Dark Lords bylo přestěhováno na

www.darklords.n-art.cz/forum
Dark Lords
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum přestěhováno na www.darklords.n-art.cz/forum


You are not connected. Please login or register

Bossik - Shaman

+3
Koulin
Sajdi
Bossik
7 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Bossik - Shaman Empty Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 4:55 pm

Bossik



ve hre mam nick Bossik, je to enha(18/43/0) shaman bohuzel s eqipem pvp. WoW hraji neco kolem 3let a let je mi za chvili 16. Zkusenosit uz sem sel nejake 25many treba SSC The Eye hyjal atd ale chce to taktiky dopilovat tzuhle postavu tu mam asi rok a je to full epic krom trinketu.
Mam 1200atack power 30.5%crit a hitrating malo (ted se mi nejde lognout tak nevim presne), resil mam 350. V zakladu mam pres 11k HP a kolem 6k many. Zbrane jsou ostatne jako vse jine pvp. Byvala guilda byla thundebirds, ale to uz je strasne davno a asi vite proc tam uz nejsem. Pote sem zkusil par dalsich G kde mi slibovali PvE ale nic se nechodilo tak jsem uz asi mesic bez guildy. Kvam chci prave abych si mel skym ve hre pokecat ..., nebudu vam nic namlouvat je to i vidina PvE eqipu( vim ze budu novy tak chvili potrva nez neco dostanu). Předem diky za precteni a zhodnoceni mych sanci u vas.
PS: Omlouvam se za pravopisne chyby cestina neni moje silna stranka.

2Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 5:04 pm

Bossik



jeste jsem zapomel rict par dulezitych veci uz jsem u vas jednou byl takze mne tam lidi snad znaji hlavne Anthealia. Tehdy jsem leavnul z duvodu v realnem zivote v planu bylo i mazani ACC, ale ktomu nedoslo.

3Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 5:27 pm

Sajdi

Sajdi

NO Ja nevim hodnekrat jsem te potkal a jako takhle si v poho ale PvP eq asi neni to nejlepsi Smile ..za me bohuzel PROTI

4Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 9:15 pm

Bossik



Skiful napsal:NO Ja nevim hodnekrat jsem te potkal a jako takhle si v poho ale PvP eq asi neni to nejlepsi Smile ..za me bohuzel PROTI

no ja chci prave guildu abych pvp vymenil za pve ale to bez guildy bohuzel nejde

5Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 9:23 pm

Koulin

Koulin

Muzu se zeptat na pár věcí ? Smile
třeba proč sis nepodal přihlášku klasickým důvodem ?
Proč si na podání přihlášky nepočkal do té doby .. než se ti podaří vyřešit problém s acc a poté napsat přesnou přihlášku .. protože HIT RATING : málo .. a to je kolik málo ? to je 10 nebo 150 ? Každej může mít jiné měřítko .. a co se tvého odchodu z TB týče .. tak já zrovná nevím proč si leavnul nebo si byl kicknut nebo co já vím .. takže když už tam něco takového píšes, tak to napiš pořádně a nebo vůbec. rád bych, aby se k tomu vyjádříli také ostatní hráči, co ho znají atd .. já si ho popravdě nepamatuji a témeř ani nevím, že u nás byl. Jinak staty jsou hodně low a já jsem
PROTI

6Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 11:08 pm

Peluch

Peluch

Bossik napsal:
no ja chci prave guildu abych pvp vymenil za pve ale to bez guildy bohuzel nejde

vseci chteji nabirat PvE myslim ze uz by bylo na case uzavrit prihlasky a brat jen classy ktere jsou nutne

7Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Sun May 03, 2009 11:14 pm

bazina



Peluch napsal:
Bossik napsal:
no ja chci prave guildu abych pvp vymenil za pve ale to bez guildy bohuzel nejde

vseci chteji nabirat PvE myslim ze uz by bylo na case uzavrit prihlasky a brat jen classy ktere jsou nutne


aha tady nekdo nekdy nebyl zelenka:D:D..ber to tak kdyz ma pvp epic porad je na tom lip jak zelenka a nekde se zacit musi..ale jak vidím tady tu buzeraci tak se mi ani do guildy nechce

8Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Mon May 04, 2009 10:05 am

Blind3rr

Blind3rr

bazina napsal:
aha tady nekdo nekdy nebyl zelenka:D:D..ber to tak kdyz ma pvp epic porad je na tom lip jak zelenka a nekde se zacit musi..

on možná byl zelenka, ale nějaký obstojný pve equip nabral, a nebylo to 5/5 merciless...
víš, ve wow nemáš pouze BG a 25men raidy, ale taky heroic dungy, crafty, BoJ vendory, ...

9Bossik - Shaman Empty RE: Bossik Mon May 04, 2009 11:54 am

Quake

Quake

Tady o žádnou buzeraci nejde, prostě vzorová přihláška je jasně stanovená, nevím co je na tom těžkého, zkopírovat jí a obměnit podle vaší postavy, případně jí doplnit o další info. Dobře, pokud to už chcete napsat jako tréning na maturitu formou slohovky, nemám s tím problém, ale snažte se tam zmínit KONKRÉTNĚ o všech statech. Myslím, že nikdo od nás číslo "málo" nezná...
Doplň si chybějící staty dle vzorové přihlášky, nebo ještě lépe "editni" si ten post a napiš tu přihlášku dle vzorové...

10Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Mon May 04, 2009 4:25 pm

Bossik



Nickname : bossik
class : shaman
Race : orc

talenty : 18/43/0
WoW hraji : 3 roky
Za tuto postavu hraji : cca 12 mesice

Zkušenosti : 5many dale SSC, The eye, Hyjal jen rage a anthena

Staty : ( unbuffed )
HP: 11249
Mana : 5930

Attack power : 1188
Hit rating : 32
armor : 6199
crit : 31,37%
BH : 356
BD : 356
spell penetration : 0
spell haste : 0
Defense : 350
dodge :13,95%
parry :5%
resillience : s pvp eq 348

Equip : Full epic krom trinketu. 2xs3 3xs2 vindicator doplnky. Snažím se nabrat PvE
weapons : merciles axe one a offhand, totem za badge

Chybí ti nějaké enchanty ?
na cheste

Proč si odešel/la z minulé guildy a jaká guilda to byla ? thunderbirds chodilo jse jen to co chteli GuM a healeri

Přoč chceš jít právě k nám ? Uz jsem tu jednou byl ale leavl se z osobnich duvody chci z5 do dobreho kolektivu.

Znáš někoho z DL ? Pokud ano, tak koho ? Anthealia

Je pro tebe problém používat VT ( ventrilo ) ?
stahnu nainstaluju= neni

Nepovinné údaje

Profese : ted skilim nove bude to BSa enchant



Něco o mě : je mi 15 temer 16

11Bossik - Shaman Empty Re: Bossik - Shaman Tue May 05, 2009 3:59 pm

Sajdi

Sajdi

No ok Prihlaska vyplnena ale ted mi doslo ze shamanu mame jak maku a navic cementu.....uz tak se nedostanu na pul raidu :-D to znamena ze jako za shamana PROTI Smile Promin ale shamani tu maj fakt mega konkurenci

12Bossik - Shaman Empty RE: Bossik Wed May 06, 2009 10:25 am

Quake

Quake

No, konečně vidím přehledně na čem sme...takže ty staty to bude chtít určitě vylepšit, uvažoval bych o přijetí, ale shamanů mme opravdu hodně a v porovnání s tebou jsou na tom daleko lépe...ten tvůj crit mi přijde dosti vysoký a určitě je tak na úkor AP...ať dělám co dělám, nemůžu u tebe najít žadné klady, snad jen na kámoše Antha, kterého u nás máme všichni rádi Smile ... takže bohužel, za mě jako shamana PROTI, zaměř se na zvíšení AP a hitu, u nás je shamanská konkurence vysoká...

NEPŘIJAT

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru